Krádež kaprařské výbavy

Všechny diskuze » Vybavení » Krádež kaprařské výbavy

Krádež kaprařské výbavy

Založil David Fořt

Dne 26. 3. 2015 12:18

Odpovědí: 102

Dnes mi byla na Labi u Litoměřic ukradena komplet rybářská výbava. 2 x Fox Horizon 12.6ft/3.5lbs, 2 x Shimano Longcast BT (starý model), nerezový těžký stojan, foto dodám pozdějí, dále 2 x alarm ACE i3, 2 x swinger Fox Mk2 – modrý,křesílko JRC terry Hearn, člun Caiman 230..podběrák. Kdyby jste náhodou někdo někde na něco z toho narazil, dejte mi vědět. Díky.

Upraveno správcem David Fořt v 12:38, 26. 3. 2015.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (102) Starší Nejstarší »

Jony

Jony před čtyřmi roky

Mirek69 » Na zastavárny jsem myslel a doufám, že ten někdo byl tak blbej a dal to do nejbližšího města.

Mirek69

Mirek69 před čtyřmi roky

Kolegovy také někdo sebral komplet výbavu a 1 měsíci obchazení bazarů a zastaváren ji našel v jiném městě v zastavárně.
Zkus i tuto variantu .......

Filip Štefek

Filip Štefek před čtyřmi roky

Jony » Jako většina kradeného zboží jde stejně přes hranice. Je to u všeho. Auta, elektro i sportovní potřeby. Něco se i nás třeba objeví, ale nejde to třeba přes bazary a inzeráty.

Jony

Jony před čtyřmi roky

Filip Štefek » Taky si myslím, že je to beznadějné, proto to celý hned objednávám znova. Zrovna se to muselo stát teď, když je sezona v tom nejlepším. Člověk na to maká jak blbej a nějakej impotent ti to během pár sekund všechno spočítá.

Filip Štefek

Filip Štefek před čtyřmi roky

Jony » Sakra chlape, přál bych ti aby se ti výbava vrátila zpět, nebo alespoň její část. I když si myslím, že na rybářských serverech to asi nikdo nebude nabízet. Možná tak za pár měsíců, ale ne hned. Přelámat těm hovadům pracky tak, aby si už neutřeli ani řiť…

Skálič

Skálič před čtyřmi roky

Jony » Taky se mě to stalo x let zpátky a nic příjemnýho to neni skoro sem s chytánim skončil jak sem byl nasranej…

Jony

Jony před čtyřmi roky

Nevím kam jinam to napsat a tak trochu ozivim staré tema. Tento víkend mi byly z auta u vody odcizený dva pruty Free Spirit new E-class 12ft 3.25lb 50mm full Cork. Dva navijáky Fox Stratos 12000XT a dva černé obaly R-spekt. Vim, že naděje na shledání se s nimi je opravdu minimální, ale pokud by někdo něco z toho co mi ukradli viděl na bazarech, nechť si na mě prosím vzpomene a dá mi vedet. Díky moc

ahma

ahma před šesti roky

Muzu doporučit … Podrti naprosto všechno organického původu…;)
http://youtu.be/1gKS1fAqhCQ

Jaryn82

Jaryn82 před šesti roky

Carpkiller » Jsem to jebnul špatně :-) už jsem to opravil.

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Jaryn82 » tak nic:-)

Příspěvek upraven autorem.

Jaryn82

Jaryn82 před šesti roky

nemá cenu to řešit

Pulec7

Pulec7 před šesti roky

Šupina » Je potřeba použít papiňák :), aby rychleji měklo.

Šupina

Šupina před šesti roky

petr.esox » No jo,ale na některý svině se vaří zatraceně dlouho...... :O(

petr.esox

petr.esox před šesti roky

Jedna z mých nočních můr.....že by mi někdo ukradl rybařinu. A´t už doma, v autě nebo na rybách. Moc mě to mrzí kolego. Spíš než na nějakou pomstu spíš věřím v to: „že na každou svini se vaří voda“.

V.P.

V.P. před šesti roky

David Fořt » Je mi tě líto kámo, zákony těm zmrdům u nás, bohužel nahrávají.

na MRKu v bazaru, teď někdo prodává LCčka za 2500/ks, tak si je kdyžtak nenech utéct.

maras

maras před šesti roky

Vědět kdo to čornul tak mu dám deku nenechal bych to jen tak,ale určitě bych o tom nikde veřejně nepsal,toho se dost bojím v noci někoho nachytat ,že mi krade výbavu by nedopadlo dobře.

fishbull

fishbull před šesti roky

Měli jste ho odchytit a narvat pod ten vlak, čas na to byl a lidé na tom fleku mají slušnou muskulaturu na to ho tam zahrabat :P

fofo

fofo před šesti roky

Přesně jak píšeš. Dneska je dost velkej problém,když na netu vystavíš jeho fotku. Keci o sudu a lžičkách jsou jen rádoby silácký keci na netu typu Já bych…

David Fořt

David Fořt před šesti roky

K tomu, kdo to je se dále vyjadřovat nebudu. Nic si na něm nevezmu. Jeho foto mám, ale nakonec bych z toho mohl mít větší průser, než on. tak to tady prostě je.

daniels

daniels před šesti roky

Vem rezavou lžičku a vydloubni mu oči takovy zmrd si nic jineho nezaslouží.

Jiří Novotný

Jiří Novotný před šesti roky

přesně tak jak píše fishbull,ten člověk to udělá znovu.Takže jedině trest aby si to pamatoval že nás rybáře nebude okrádat.

fishbull

fishbull před šesti roky

David Fořt » Pokud jsem si 100% jistej taky by ten dotyčný už klepal někde kosu zavřený v sudu s pytlem vápna. Pokud mu někdo nedá na vědomí že toto se prostě nedělá tak to udělá znovu a zas se o tom bude jen psát.

supinna

supinna před šesti roky

jirka20 » No kdybys o mně šířil po netu informace, že jsem někomu něco ukradl, tak bych se s Tebou chtěl minimálně setkat:)

cba

cba před šesti roky

supinna » proč mam doufat, je mi to jedno, vůbec nevím kdo to je jen podle informací z týhle diskuze jsem zagůglil je to jedinej člověk na MRKu s nickem Fikus z Litoměřic… na fb je vidět, že chytá na Labi u Litoměřic, má tam video

supinna

supinna před šesti roky

jirka20 » Doufej, že je to on. Jinak by to byl celkem prů.er!

carpper

carpper před šesti roky

Lezim v bivaku klepu kosu ale tohle me donutilo vylezt z vyhratyho spacaku, slozit pruty a strcit je do auta… Normalne je nechavam opreny o bivak. Clovek si zvykne ze to prochazi a pak je hrozne jednoduchy se nechat okrast. Kdyz vim co ten cajk stal shaneni, penez, hadek a lzi ohledne ceny drahe polovicce atd… Je mi z ty predstavy az mdlo. Drzim palce a tomu zmrdovi preju aby ho nasli sprajcliho v turbine na jezu

Jiří Novotný

Tak to je hustý,koukám že jediné řešení bude ho pořádně seřezat,nic jiného na tyhle sfetované nenechavce nepomáhá.

David Fořt

Jiří Novotný » Já o něm vím úplně všechno. Hned ráno, co to ukradl jsme si ho v Ústí odchytli. Všechno popřel. Včera se se k tomu, co udělal víceméně přiznal s tím, že dokud si rybáři nebudou své věci hlídat, bude to takhle dopadat. napsal, že nemáme šanci ty věci nají a bez nich mu nikdo nic nedokáže.

Jiří Novotný

Tak to Davide nebude problém sehnat nějaké info o šmejdovi,mám tam totiž příbuzné ,skusím se trošku poptat.

MiM

MiM před šesti roky

judas.d » Tak si neříkal nic? :-)))

David Fořt

Ten kluk má v LT přezdívku Fikus.

judas.d

judas.d před šesti roky

Kocháč » Prdlačky,já jsem hodnéj kluk,je pravda že když jsem chlastal s takovéma divnéma lidma z Lvova tak jsem hodně přemýšlel co můžu říct,abych nezůstal na UA zakopanej někde u cesty.

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před šesti roky

judas.d » Mám skoro strach tě někde potkat a nedej Bože ti třeba nenabídnout lahváče, při těch tvých kontaktech :o)

Jiří Novotný

Litoměřice jsou fetkama docela vyhlášený,jeden čas se říkalo že u Ústí řádila parta cikánů která okrádala taky rybáře.Každopádně by to chtělo toho zmrda chytit a osobně to řešit ,páč policie asi těžko něco zmuže.Každopadně jak psal Kok pověste sem nějaké informace otom kryplovi,nebo nějaké foto ať si můžeme dát pozor,každopádně Davide přeji ti ať ti vše dobře dopadne.

Smike

Smike před šesti roky

judas.d » zatahovat do toho nekoho tretiho je myslim si blbost.ale urcite neni taky dobre zaujmout postoj ‚hlavne,ze se nikomu nic nestalo‘.to by se za chvili clovek bal vylezt na ulici

judas.d

judas.d před šesti roky

Pulec7 » Máš taky pravdu,jaký koliv násilí se může otočit proti tobě a je nutno s tím počítat.Ale vetšinou je to metoda která rychlo řeší problémy.

Pulec7

Pulec7 před šesti roky

judas.d » Jako na jednu stranu máš pravdu, bylo by to spravedlivé potažmo. Ovšem to by jsme taky zachvili na sebe mohli posílat tyhle lidi i jen za to, že ti někdo sedne na flek k tomu je už fakt velice blízko. Já sem rád, že se Davidovi nic nestalo, protože život a zdraví je nad všechen cajk na světě.

judas.d

judas.d před šesti roky

David Fořt » chytnout ho někde beze světků,a pak jsou metody.Škoda že nejsi s moravy bych tě dal číslo na jednoho pána s rus.přízvukem a on by vše obstaral a věřím že pán by zpíval jak zlatej slavík.

Kaly

Kaly před šesti roky

doktorglock » hele nedělej nám tu z toho válečnou zónu

doktor glock

doktor glock před šesti roky

David Fořt » tak ked vies kto to spravil.....ostatne je na tebe…

Ivos

Ivos před šesti roky

Je hodně smutné na teto věci že to mohl udělat rybář rybářovi to je pro mně nepochopitelné­.Jinak Davide držím palce ať se ti aspoň něco povede dostat zpátky.

kuban

kuban před šesti roky

Káďa » a komu by to vyzvonil,kdyby vyplaval na Strekove?:-)
Se ted musim PCR zastat..Kdyz jsem serezal fetku,ktera mi klicem obesla auto a mela za svedka bratra,kamarady a asi 20 lidi,kteri tomu prihlizeli pred hypermarketem,tak to vubec neresili.U vyslechu jsem popisoval kam jsem ho hodil,na co jsem mu slapnul,nezapi­sovali a jemu doporucili at to taky nehlasi..S temahle sracema maj spoustu zbytecny prace a jsou radi,ze jim nekdo nalozi,protoze by to nejradsi udelali sami,ale moc prostoru k tomu dneska nemaj..

David Fořt

Smike » Mrdnul bych ho po palici tyčí, kterou mám vedle lehátka a se kterou spím pro podobnej případ.

Káďa

Káďa před šesti roky

David Fořt » Buď rád, že jsi nic neslyšel… Jak říkáš průser by mohl být ještě větší, kdyby jsi po něm skočil a za to Ti nějaká fetka přece nestojí… V tomhle je to český právo strašně nespravedlivý…

Kaly

Kaly před šesti roky

Týčák » hele to muže byt náhoda . mě osobně se tam nic neztratilo. ale neustále to slíchávám

sved

sved před šesti roky

Náš nasranej Staford by ho vyléčil. Neujde mu nic, chlapec by se divil.
Moc by mne překvapilo nějaké ofiko řešení od police ale držím palce.

.

. před šesti roky

Smike » :)), já myslím že v okamžik když chytneš někoho kdo ti něco cennýho krade, nežádáš, nevoláš, neprosíš, ale v afektu a ve zlosti jednáš:)

TYLI

TYLI před šesti roky

Sakra čtu to v práci a přemejšlim jak večer u ty vody usnu asi tomu obětuju těch deset minut a aspoň ty klacky a stojan vemu do brolly:-(

Smike

Smike před šesti roky

David Fořt » a co bys teda jako delal, kdybys ho capnul, jak ti to bere? Zavolal policajty a cekal, ze to borec vsechno popre? Kazdopadne preju, at se ti aspon cast vybavy podari dohledat.

David Fořt

kok » Tak na každou svini se vaří voda…

David Fořt

Kritik » Přímo za tebou je tam železniční trať. Spíš, nespíš, v tom bordelu nemůžeš slyšet nic. Na druhou stranu si říkám, kdybych vylezl, skočil bych po něm a mohl být průser ještě větší.

.

. před šesti roky

na labi se bratříčkujete, znáte se, tak jeho fotku nebo popis všem co jezdí a zas kdyby chtěl k někomu přisednout a vylít si srdíčko, může od ostřejších tipů dostat prevenetivně ještě za denního světla než se do něčeho pustí, já myslím že by to fungovalo

.

. před šesti roky

David Fořt » no a jestli jezdí na ryby a víš o koho jde, tak asi nebude problém vyčkat stejně jako on na správnou chvíli, …já sem třeba mírumilovnej, ale děsně pomstichtivej, kdyby si se ukázal s kamarádem, nebo dvěma, rozšlapali mu výbavu a zlomili pro výstrahu ruku možná by měl solidního strašáka do budoucna, policie prd vyřeší, z té si člověk kterej v tom umí chodit nic dělat nebude a dál si pojede svoje, …ale jednou dvakrát narazí na bolestnou odvetu a bude hodně rozmýšlet

sidneyv

sidneyv před šesti roky

David Fořt » ak si si fakt istý, že to bol ten a ten, treba vybaviť, aby dostal na búdku, a eventuálne to vrátil, alebo kompenzoval nejak inak..
dnes sú ľudia, čo za pár šupov túto robotu robia.

Kritik

Kritik před šesti roky

David Fořt » Policie??? Ta má jinou práci, než hledat ukradený klacky. Naberou to jako TČ krádeže, ale časem to stejně odloží a výsledek bude stejný. Max. že by na to ukradený zboží někde kápli, ale to se rovná výhře v loterii.
Pokud jsi si byl jistej, kdo to byl tak jsi měl jednat, se vší parádou. Kochyň to napsal žertem a použil kultovní výraz o negrech s letlampama, ale přesně tak nějak jsi to měl udělat.
Teď už asi nemůžeš, když jsi si postěžoval na veřejným fóru.........ale znáš to, náhoda je blbec…:)))
Udělal by jsi alespoň dobrou službu dalším rybářům, až by ten teepek tahal pazoury půl roku v sádře…:)
Jinak správnej kosík a nebo jsi spal jak dudek, naháže ti všechny krámy do člunu a odjede i s ním…:))

David Fořt

Nejhorší na tom je, že já vím, kdo to udělal. Je to normální vyfetovanej hajzl, kterej je ještě tak stupidní, že měl tu drzost tam přes den přijít a vyprávěl mi tam o tom, jestli se nebojím tam být přes noc, že se tam hrozně krade a jak je to nebezpečný. Od novýho roku tam nebyl žádnej problém, tenhle týpek se navíc chlubil tím, že by dokázal v noci sebrat jakoukoliv výbavu. Kapry chytá taky, takže ví jak na to. Snažil se tam těma kecama udělat si alibi. Tvrdí, že v noci byl samozřejmě „na rybách“, ale kousek ode mě v noci jiný rybář viděl jeho auto, přesně v ten čas, kdy se to stalo. Je to zlodějská vytetovaná troska, už seděl, má nakradeno a taky ví, jak se toho zbavit. Brzy ráno už byl dávno v Ústí, musel se toho zbavovat. Tam není o čem, ten kluk je jasnej. policii jsem volal, ale budou mu těžko něco dokazovat, každopádně slíbili, že se o něho postarají jinak. Řídí zfetovanej apod., tak si ho najdou.Pruty, stojan poznám vždycky, pokud se to někde objeví.

sidneyv

sidneyv před šesti roky

CTTimata » viem viem, že inak. Presne ten príbeh poznám. Poznamenal som to len kvoli tomu, že drzosť niektorých fakt nemá hraníc..

CTTimata

CTTimata před šesti roky

sidneyv » tak Mikovi to trosku inak zobrali, co mam info. Nie na tajnasa, ale na drzovku.

doktor glock

doktor glock před šesti roky

sidneyv » T.O. som navrhoval len ako jednu z alternativ, treba pozorne citat, je samozrejme a jasne, ze co si sam nezariadis a nevybavis to nemas, je vsak mozne, ze ak tam mas na Policii kamarata, moze vediet, kto to bol…pripadne sa tam moze stretnut viac takych ludi po kupe. Na VNK myslim 3 roky do zadu ukradli kamaratovi lod aj s motorom, len vdaka kamaratom sa lod vratila, motor uz bol predany…ale do buducnosti bud pes, alebo sluzba jeden spi jeden bdie, a pohyb cidla, bohuzial doba je zla vybava draha a zlodej nikdy nespi…

jurco

jurco před šesti roky

sidneyv » Vn Kralová ?

Smike

Smike před šesti roky

sidneyv » mas naprostou pravdu.proto je lepsi sverit svoji ochranu sam sobe nebo psovi.policajti te dokazou leda tak buzerovat na ceste…

sidneyv

sidneyv před šesti roky

doktorglock » trestné oznámenie podávať je zbytočné. Polícia s tým v 99,9% nič neurobí. Pred 4 rokmi sa mi stalo to isté s Peťom Knapom. Prva noc výpravy, kedy už nebol non stop lov. Prišli sme na ryby poobede, povyvážali prúty. Pri vyvážaní sme videli po hrádzi ísť veľký biely džip…ktorý sa pristavil pri bivaku a išiel preč. nevenovali sme tomu pozornosť. Večer sme dali každý po jednej (iba jednej) šálke vareného vína, o 12tej vytiahli prúty. Pršal jemný dážd. ja som mal prúty dva metre vlavo od bivaku stojan fox horizon, dva 2× pruty chub, navijaky scepter, pipaky, swingre,..klasika. Inak vždy používam „botky“ na stojan, vtedy som ich nedal…Peťo mal 2 metre vpravo zavrtávacie vidličky, na nich 2× e class, a nejaké navijaky. medzi palicami ešte nechal položenú na zemi prívlačovku shimano.
Ideme spať. Za dve hodiny počujem auto, ako ide po hrádzi, budím Peťa, že asi ide kontrola. sedíme obaja v na lehátkach, atuo ostalo stáť za bivakom, normálne naštartovaný motor, svietilo, no skrátka rachot…čakali sme že ktosi vystúpi alebo čo, ale nič sa nedeje a za 10 sekúnd auto odchádza.....my, (teraz už viem, že somári), spíme ďalej, ani sme nevyšli von, šak je vonku hnusno,:)
ráno o piatej idem vyvážať, vyjdem pred bivak, pozerám na moju stranu…kde je stojan..nikde…ešte v polospánku behám okolo bivaku,,či mi reku nešiber..rýchlo mi idú hlavou mšlienky, či sme sa neopili alebo čo, či to neni nejaký Peťov žart atď. Ale po pohľade na Peťovu stranu, kde ostali len v zemi pichnuté vidličky,aj prívlačovka preč, je mi všetko jasné…Keby som bol mal tie botky, snáď by mi aspoň stojan zostal..budím Peťa, padá spŕška nepublikovateľných slov..voláme Políciu..O chvíľu pride hliadka, že sorry že meškáme, ešte sme boli hore riešiť iný prípad, jedným rybárom ukradli kolesá z auta…Policajt hovorí hneď, pozerajte, tu nie je čo riešiť, ako trestné oznámenie môžte podať, ale vravím narovinu, nič nevyriešime. možme to nafotť, ale ako vidíte, je vlhko, nie su nijaké stopy, nič ste nevideli.. policajt odchádza.
Nadávame si sami sebe do ..... . Mali sme aspoň vyjsť z bivaku vtedy. Na druhej strane nevieme, či to ukradli vtedy,keď zastavilo to auto, ale to by zas bola veľká drzosť, to by si myslím nedovolil nikto. A ešte aj sme nepočuli ani dvere buchnúť. Snáď to bola fakt kontrola, ktorá však už vtedy žiadne prúty pri vode nevidela, nemala čo kontrolovať, tak išli preč…alebo to bolo potom?..to sa už nedozvieme.
Každopádne zmarené výprava plus škoda ja okolo 600€, Peťo cez 700.
Pomaly balíme veci, dali sme ešte na miestnej polícii formálne trestne oznámenie..po roku prišla správa od polície, vyšetrovanie zastavené.. Zisťovali sme ešte vtedy kde kade po známych a na nete, ako ty píšeš, či sa nejaký vercajch niekde neobjaví, predsa len na slovensku zas až tak moc ľudí vtedy nemalo stojan horizon pod, a e classy boli vtedy takmer novinka. Nezistili sme nič, iba sme mali správy, že pravdepodobne to všetko skončilo v maďarsku.
Hneď mesiac dva po nás sa stala podobná patália aj Michalovi Kučerovi, ale jemu zmizol sa mi zdá len jeden prút free spirit, ale zas his tuším.
Nuž záverom, naša blbosť a v podstate, myslím, že títo zlodeji sú tak vychcaní, že nepomože nič, ani čidlá, ani že ste hore, že sa nepije ani nič skrátka. Človek má v istú dobu v noci veľmi hlboký spánok, či chce či nechce..aj pri Fosgenovom prípade sa zrejme šikovne priplazili..jediná ochrana podľa mňa je mať psa. Parťák už jednu sučku trénuje 
Jo a mal som potom aspoň dôvod obmeniť výbavu za lepšiu..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (102) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč