Problem s FOX Micron RX receiver

Všechny diskuze » Vybavení » Problem s FOX Micron RX receiver

Problem s FOX Micron RX receiver

Založil Lumír

Dne 5. 5. 2012 23:00

Odpovědí: 8

Mám problém a velkou prosbu na všechny technicky zdatné kolegy. Na poslední výpravě mi začala zlobit vysílačka od mých hlásičů. Dosud jsem s ní neměl žádný problém, ale teď nově mi začala signalizovat nesmyslnou chybu. Bezprostředně po výměně baterie za novou mi začnou problikávat všechny diody – tedy varovný signál, že je baterka v příposlechu vybitá. Do pár hodin potom vysílačka vždy " umře". Zkusil jsem postupně 3 různý nový 9V baterky a problém přetrvává s každou výměnou. Nerozumím tomu, proč se to děje. Receiver mi nijak nezmokl, nejsem si vědom ničeho, čím bych ho poškodil. Tato problematika je mému vzdělání opravdu na míle vzdálena, vůbec nechápu v čem může být problém. Prosím, pokud máte někdo nápad nebo tip, jak tento problém vyřešit, budu velmi rád za každou radu. Nová vysílačka k RXkům je dost drahá sranda. V koutku duše stále doufám, že šikovný kutil tomu přiíjde rychle a kloub…

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Marek Sekulský

Marek Sekulský před měsícem

Chudýpocestný » ďakujem našiel som to

Chudýpocestný

Chudýpocestný před měsícem

Marek Sekulský » na zadní straně hlásiče (RX) jsou4kulaté krytky šroubkú je třeba se pořádně kouknout jsou tak dobře udělané že na první pohled si jich nemusíš všimnout,jdou vyjmout jsou tam na sucho někdy stačí jehla někdy vrták,drží fakt dobře hodně štěstí:)

Marek Sekulský

Marek Sekulský před měsícem

129759-1-666.jpg

Ahojte , nechce sa mi zakladať nová diskusia tak to dám sem . Mám hlásiče Fox LXR a na poslednej výprave mi začal blikať hlasič z čoho som usúdil že bude asi baterka KO . Je to klasika u týchto hlasicov ako aj u starých RX že sa menia batérie lenže dovtedy blikalo a išiel aj zvuk .Teraz už len pár krát blikne a zvuk už nejde vôbec . Do elektriky sa rozumiem len problém je že neviem ako sa dostať do do hlásiča . Mal niekto už rozobrane staré hlásiče RX ? Ďakujem.

altero

altero před jedním rokem

125569-1-304.jpg

Drinks » je prasknuty ten plast na tom, co by mi ani nevadilo, skor mi ide o to zmensit antenu. podobne ako je na foto

Drinks

Drinks před jedním rokem

altero » Z jakého důvodu to chceš?

altero

altero před jedním rokem

zdar, nevie niekto poradit za aku antenu(mensiu) sa da vymenit original antena na priposluchu? tak aby velmi nestratil dosah?
dik

David Fořt

David Fořt před sedmi roky

Ahoj Lumíre, pošlu ti tel na chlapíka kousek od vás, kterej by ti to měl dát dohromady.

judas.d

judas.d před sedmi roky

lumíre jestli máš v okolí zdatného elektro kutila tak ať ti to proměří nějaká součástka ti odešla proto ti to hlásí chybu.Jen jde o to jestli na to přijde a sežene odpovidající elektr.součás­tku.Ale už ho nepouživej nebo ti odejde integráč a to je nejduležitější součástka v příposlechu.Aspoň tak mi to bylo vysvětleno od kamaráda co mi něco spravoval.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (16 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč