Kopie rybařkého načiní

Všechny diskuze » Vybavení » Kopie rybařkého načiní

Kopie rybařkého načiní

Založil daniels

Dne 4. 3. 2015 10:34

Odpovědí: 51

Zdravim pánové zde davejte foto kopie ryb.načiní kde soudruzi změnili jen logo.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (51) Starší Nejstarší »

daniels

daniels před šesti roky

80727-1-828.jpg

80727-2-514-nahled.jpg

Mivardi a DAM

alda

alda před šesti roky

Broula » hlavne jsou dvakrat zdaneny dan ma kazdy dil pri montazi a kdyz je sestrojene tak je na cele auto pridana dan znovu

Broula

Broula před šesti roky

Pescador » myslis, ze by auta stala tolik co stoji, kdyby se delala v seriich po ctyrech kusek? :-)

Pescador

Pescador před šesti roky

Broula » Muzes mi tedy prosim vyrobit 4× kopii 18" vidlicky JAG? Jaka by byla cena za kus? :o)

Příspěvek upraven autorem.

Broula

Broula před šesti roky

Fosgen » precti si radeji znova co jsem napsal. pak jeste jednou a pochopis, ze JAG vubec nijak nehanim z pohledu zpracovani. Pouze to nepovazuju za nic zazracneho (mam co docineni s kovoobrabenim) jako nekteri tady, tim spis za danou cenu. Tot vse.

daniels

daniels před šesti roky

80126-1-468.jpg

80126-2-309-nahled.jpg

Mikado Daiwa

Danny

Danny před šesti roky

Fosgen » :))))

Fosgen

Fosgen před šesti roky

Broula » pokud je na tebe JAG atd. drahý a nechceš za to ty prachy tedy dávat, nezbude ti než objednat těch 5000 levných vidliček jak jsi řekl a 4998 jich pak prodat na bazarech … samozřejmě za nákup, protože za víc peněz by si to od tebe nikdo stejně smýšlející nekoupil :-o))

Roland 76

Roland 76 před šesti roky

Podla poziadavky vyrobia co len chces a remeselne na 1
http://bojlisallvany.hu/sk/ Dalsie foto https://www.facebook.com/…463315526861

Roland 76

Roland 76 před šesti roky

Podla poziadavky vyrobia co len chces a remeselne na 1
http://bojlisallvany.hu/sk/

Danny

Danny před šesti roky

Broula » po remeslne strance strance je JAG na top urovni, vezmi ho radeji do ruky jeste jednou …:)))

Čeněk

Čeněk před šesti roky

79580-1-950.jpg

79580-2-735-nahled.jpg

79580-3-113-nahled.jpg

Pokoušel jsem se vyrábět hliníkové uši počerněné eloxem.Vyrobeno na CNC (fuškou).Uši jsou 150mm dlouhé.

Broula

Broula před šesti roky

Pescador » ja od nich nic nemam, protoze do toho tolik penez nechci dat. Nicmene jsem mel moznost si par veci dukladne osahat. Negativne v zadnem pripade nehodnotim,naopak, je to na vysoke urovni vuci konkurenci. Ale po remeslne strance nic vyjimecneho. Chapu, ze to nekomu (nevztahuj si to na sebe), kdo nevidel co dokaze CNC v akci muze jevit az zazracne. a zakazkova vyroba vs seriova z nakladoveho hlediska snad ani neni porovnatelna.
nedivim se, ze te s par vidlickama poslali k sipku. kdyby sis jich objednal 5000ks tak by to byla jina

smolda

smolda před šesti roky

Pescador » Jedna věc je vidlička a úplně jiná jsou různé detaily uchycení. A kvalita nerezi. Udělat si přípravky pro dva kusy hrazd taky něco zabere. Jak říkáš ty, lokální výrobce. A pak to dostat mezy nás zmlsance:-)

alda

alda před šesti roky

79413-1-398.jpg

79413-2-438-nahled.jpg

79413-3-928-nahled.jpg

79413-4-206-nahled.jpg

neco se za rozumnou korunu da udelat jen chtit :-))

Pescador

Pescador před šesti roky

Carpkiller » Jasne, tim jsem nechtel snizovat kvalitu prace mistnich remeslniku. Jsou to machri, ale s vidlickama me poslali skoro vzdycky k sipku :o)

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Pescador » spíš je to ta druhá varianta… Těžko by to někdo v ČR zaplatil.

Pescador

Pescador před šesti roky

smolda » Souhlas. Pak me mrzi, kdyz tu hezkou praci nekdo negativne ohodnoti bez hlubsich zkusenosti. Uprime, mel bych vetsi radost z pekneho, lokalne vyrobeneho produktu na miru, ale tady to bud nikdo nedokaze, nebo bych to nezaplatil…

acab

acab před šesti roky

Carpkiller » super dik moc

smolda

smolda před šesti roky

Pescador » Jak říkáš, soused má firmu a zabejvaj se nerezocelí- zábradlí doplňky atd. Když jsem mu ukazoval fotky Jagu, Tasky a Solaru, rovnou mi řek, že nic tak pěknýho za tuto cenu nedokáže!

Carpkiller

acab » jj, jsou nastavitelný takzě tam dáš bez problému všechny typy rukojetí všech kaprových děliček, i teleskopů. Dám si přesně nastavíš sílu sevření, přesně podle tloušťky rukojeti. Samozřejmě tedy včetně Horizonů v korku, sám je v nich mám;-)

T.Karel

T.Karel před šesti roky

daniels » Jeto opradu tak . Flajzar dělá pro JRC určitě dva roky možná tři

Pescador

Pescador před šesti roky

Broula » A mel si nekdy neco od JAGu, Solaru, nebo Matrixu? Nebo si nekomu zadaval vyrobu neceho podobneho z nerezu? Ja jsem si zadal do CZ firmy presny pozadavek a dostal jsem na tech par tycek takovou cenovku, ze jsem s radosti objednal u JAG. Kdyz nekdo pouzije alespon trochu slusny material a bude si hrat s par tyckama a aby na tom taky neco vydelal, bude to za nesmysl… :o)

Broula

Broula před šesti roky

Smike » ono celkove to je v te rybarine s tim nerez programem a cenami za nej u JAGu, Solaru apod na facku…po remeslne strance to neni nic zazracneho, o cene materialu nemluve

acab

acab před šesti roky

Zitra si pro ne jedu do zika do HK tak jsem zvedav jak budou vypadat Carpkiller » Honzo prosim te horizony x v duplonu by do tech rohatinek meli jit v pohode ne?

Schneider

Schneider před šesti roky

jen at maj vsichni konkurenci,aspon pujde cena dolu u vseho zbozi… a at je z ceho vybirat…

Carpkiller

jurco » Jak píše Ondra, Solar má pevnější tu smršťovačku, může to být důvod proč nakonec změnili fabriku, ale i těch od zica to drží celkem dobře, ztratil jsem tuším jednu za rok pravidelného používaní. každopádně pokud si do vnitř kápneš trošku vteřiňáku, tak je po problému a budou držet fest.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před šesti roky

jurco » Nestává. Mám 4ks asi 4 roky a nestalo se mi to ani jednou. Zico je trochu jiný, horší. Ale za tu cenu je to relativně OK.

jurco

jurco před šesti roky

Carpkiller » Ta čierna zmršťovačka ti na tych patkách drží? ja som hentie ZICO odsudil ako nekvalitnu kopiu, zakaždym ked som vytiahol prut to spadlo . Alebo to tak ma byť a stava sa to aj na tych SOLAR ? :D

Carpkiller

Smike » co jsem slyšel, tak šlo o Indickou fabriku:-o
každopádně co se výroby přímo v UK týče, tak ty produkty mimo krmení by jsi spočítal na prvním stupni základky, toť můj názor…

Smike

Smike před šesti roky

Carpkiller » tak to ať jde celej solar s prominutím do hajzlu! dělaj machry a hajzly maj na chodbě (teda v číně).vždycky, když nějakou UK nerezovou blbost koupím za těžké prachy, namlouvám si, že to vyrobila v UK nějaká bulharka, co dostala pracovní povolení.ale v UK, ne v cine…

Carpkiller

Smike » jsou tak moc stejný, že je na nich i samolepka solar:-D v místě kde na ni dosedá prut… která teda hned upadne, pokud si ji nazakápneš silikonem, pak budou od prvních solarů k nerozeznání.

daniels

daniels před šesti roky

79357-1-789.png

A co tohle mam je 2 roky a ok za poooooozor 56kč

MikeT

MikeT před šesti roky

Carpkiller » Já o nich jednu chvilku uvažoval..Ale cenovka byla vždy proti. Ted už je pro mě dostupnější. Zajímaly by mě výrobní náklady :-)

Smike

Smike před šesti roky

Carpkiller » a to jsou úplně ty stejný, co prodával solar za 800 wočí?

Carpkiller

MikeT » upřímně, sám bych za ní ten nesmysl nedal, ale těhle jsem si koupil rovnou šest, na vidle i na stojan a pořád je to za smích, proti dvěma originálně zabaleným…:-D

MikeT

MikeT před šesti roky

Smike » jak píše Honza, ted si ji může dopřát víc lidí a nepřeplatí ji..:-)

Carpkiller

Smike » to už je holt ten podělanej život.-) každopádně ale zrovna u tohohle produktu je to jedině dobře, skoro litr za rohatinku dá málo kdo, ale za dvě kila je echte.-D

Smike

Smike před šesti roky

http://www.carpfishing.cz/…y/prispevky/#… a asi tak to chodí…houby a ne UK :( kdesi na východě…to mně poser

daniels

daniels před šesti roky

MikeT » Tak jsem to myslel aby zde lidi davali podobne vyrobky a ne že se budu přít o to kdo koho koupil.

daniels

daniels před šesti roky

79345-1-383.jpg

79345-2-402-nahled.jpg

další :-))

MikeT

MikeT před šesti roky

79343-1-717.jpg

A ještě SOUL k tomu…jedna fabrika v číně:-)

daniels

daniels před šesti roky

79341-1-710.jpg

79341-2-645-nahled.jpg

ta podoba

jurco

jurco před šesti roky

daniels » Možeš tomu uplne s kludom v duši veriť, tie hlasiče su vyrabane vo firme FLAJZAR. Vlastnim 2+1 JRC DS3, ked som potreboval jeden poslať do servisu, volal som do Flajzar či mi to opravia bez problemov to spravili-vymenili sučiastku . Potvrdili mi že je to ich vyrobok.

MiraP

MiraP před šesti roky

79338-1-539.jpg

79338-2-900-nahled.jpg

79338-3-584-nahled.jpg

daniels » Kolega SmikeT má pravdu ;) Flajzar dělá obrovské serie hlásičů pro JRC / Pure fishing. Nejen řadu DSI, ale i DS3. V cizině jsou levnější než u nás, i když už těď proti dřívějšku ceny u nás poklesly. Dělají i lampičku a baterku a vše vzájemně komunikuje, včetně alarmového čidla ALF :)

MikeT

MikeT před šesti roky

daniels » Věřit nemusíš, ale tak to je.

Carp Hunter

Carp Hunter před šesti roky

Este pred dvouma roky byla FLAJZAR ceska firma avyrabela pro JRC ted uz ji zkoupili anglani a jedou si to sami …

daniels

daniels před šesti roky

MikeT » tomu nevěřim ani nahodou

Smike

Smike před šesti roky

MikeT » to není kopie, vyrábí to flajzar pro JRC.pod značkou flajzar by se toho za hranicema asi moc neprodalo.pokud chceš flajzar levněji, je lepší nechat si je poslat ze zahraničí jako JRC:))

MikeT

MikeT před šesti roky

daniels » nejsem si stopro jistý, ale mam takový dojem, že Fi. Flajzar vyrábí tyhle hlásiče i pro JRC, který je pak olepí svoji značkou. nebo je to naupak, už nevím..Ale spolupráce tam je..Takže tady bych o kopii nemluvil.

daniels

daniels před šesti roky

79326-1-191.jpg

79326-2-996-nahled.jpg

Jaky je zde rozdíl :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (51) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč