DELKIM signalizátor záběru + příposlech

Všechny diskuze » Vybavení » DELKIM signalizátor záběru + příposlech

Založil Boloň

Dne 27. 4. 2012 15:04

Odpovědí: 654

Zdravím Všechny příznivce značky DELKIM. Dlouhá léta jsem používal a používám hlasiče FLAJZAR a chtěl bych udělat změnu, proto Vás rybáře kteří používáte hlásiče DELKIM prosím o radu který hlásič by jste mi doporučili, jelikož se celkem strácím v označení DELKIMU jako je například EV plus, RX plus atd..jediné v čem mám zatím jasno je barva diody Purpurová :-) . Děkuji Všem za pomoc při výběru, S pozdravem Josef alias Boloň.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 16 (654) Starší Nejstarší »

Kaprr

Kaprr před dvěma týdny

Padja » měl jsem kdysi podobný problém, skrývá se to v jediném problému starý příposlech a hlásič měl v sobě nahráno určitý počet frekvencí na který se ladil a nové hlásiče už měly nahrány další nové individuální kody. Tudíž ti to nepůjde sladit starý s novým. Ale stačilo poslat to do Anglie a oni tam za cenu poštovného nahráli další frekvence a vše funguje. Problem je v tom, že Sportcarp není výhradní distributor a tak nevím přes koho bys to vyřešil.

Padja

Padja před třemi týdny

Tak to je nemilé, děkuji za info a za rady :)

Michal T.

Michal T. před třemi týdny

Padja » Četl jsem na stránkách Delkim,že od určitého data v roce,udělali nové kódy,takže nebude možné starý a nový spárovat.Nevím jak tady ale mají tam psané,že jim je stačí poslat a oni provedou překódování zdarma.Tak nějak to tam bylo psané. Osobně bych volal do Sportcarpu a zeptal se na to,zda to nejde poslat třeba přes ně.

foxo

foxo před třemi týdny

Padja » Ani ho nenaladis nemusis to vobec skusat kontaktuj predavajuceho alebo chlapcov zo sportcarpu, urcite ti s tym pomozu, uz som to niekde cital ze to budu musiet poslat do anglicka mozno holandska uz neviem presne.

Palio

Palio před třemi týdny

Padja » kdyz jsem si chtel dokoupit po x letech od zakoupeni treti Delkim k sade, bylo mi receno ve Sportcarpu, ze od urciteho roku se delaly u Delkimu upravy a ze uz novy Delkim nepujde sladit, takze mas asi ‚smolika‘ a jediny reseni by bylo prodat sadu a zakoupit komplet novou.

Padja

Padja před třemi týdny

121163-1-540.jpg

Ahoj chtel bych se zeptat mel jsem sadu 3+1txi s prijmacem rx(bez pro) prikoupil jsem 4tej hlasic a nejsem schopnej ho naladit na prijmac…nevi nekdo kde by mohl byt problem..??jediny rozdil co jsem nasl je na samolepce na hlasici novy ma pod napisem delkim 6barev stary 5.Na fotce novy hlasic uplne vpravo..Predem dekuji za jakoukoli radu . padja

Michal T.

Michal T. před měsícem

Kamil68 » Nový rozebiratelný?To jsem nevěděl,že takový existuje.Musím jít do elektrikářství a podívat se.Ta redukce by byla asi nejlepší.To je dobrá vychytávka ty hliníkové nástavce.

Příspěvek upraven autorem.

Kamil68

Kamil68 před měsícem

Stribro » Mám origo,protože je prostě používám,ne že jsem si je dal kvůli konektoru :-) Jo,vše funguje,jen záleží jak to kdo upraví a poskládá a vyhovuje mu to …

Stribro

Stribro před měsícem

Kamil68 » Rychloupínáky ano,ale ne original od Delkimu!Nevým,mě to fungovalo v pohodě,jinak bych to tady nepsal.

Kamil68

Kamil68 před měsícem

Stribro » Pokud máš na Delikim ryvhloupínání a ne šroub,tak i na to co ukazuješ je hlásič málo vysoko. Jakékoli vyšší nástavce jsem zamítl …trčí to vysoko,protože ten prostor pro rovný konektor musí být velký a hlavně je to dost nestabilní … mele se to,proto jsem to vyřešil na vždy :-)

Stribro

Stribro před měsícem

120638-1-955.jpg

Kamil68 » Neuká­žu,delkimi už nemám.Jelikož delkim má zdířku jack uprostřed hlásiče,tak je jediná možnost.Koupil jsem Fox nástavce Black Label Spacers+rychlou­pínák a máš tak akorád místo na připnutí konektoru od swingeru.Popřípadě upravit držák swingeru jak jsi psal.Ještě taky lze přidat tento konektor,ušetří taky místo.

Kamil68

Kamil68 před měsícem

Stribro » To mi ukaž,jak to tam máš zastrkaný … přes držák swingeru … ?

Kamil68

Kamil68 před měsícem

Michal T. » Já to řešil u elektrikáře … nehrabal se do diody,ale normálně vyměnil jack,kde prohodil póĺy.Myslím,že v jacku přehodit dráty nepůjdou,,protože originál je prostě zalitý a pokud to rozřízneš,tak už je lepší rovnou dát nový rozebiratelný­.Každopádně problém pak ještě čekej jak to připojit,protože hlásič má konektor uprostřed,což ti zakryje držák swingeru … ty jsem si nechal vyrobit hliníkové s dírou uprostřed.Nafotím to u vody …

Michal T.

Michal T. před měsícem

Stribro » Aha,tak to máš fajn.Teď jsem se to znovu hledal ale ukazovalo mi to jen redukce z menší na větší,či naopak.Ale našel jsem i stejné 3 5 na 3 5,žel vyprodané. Zkusím se zeptat ve městě v krámku.Když tak koupím k tomu vše potřebné,pájku mám,tak se o to pokusím..Třeba budu mít úspěch.Díky za tip.

Stribro

Stribro před měsícem

Michal T. » Vyrobil mi to táta…Viděl jsem to na Ebay,ale stojí to nesmysl..

Michal T.

Michal T. před měsícem

Kamil68 » Viděl jsem video ,kde to udělal se swingery Fox ale tam je šroubek.Co jsem se díval,tak do jiných swingerů,se asi nebude tak lehké dostat.Někdo mi říkal,že se nemusím dostávat k diodě ale stačí u jacku ustřihnout drátek a prohodit.Ale tahle varianta mi připadá,že moc dlouho nevydrží.

Michal T.

Michal T. před měsícem

Stribro » Ahoj,tohle je super,kde ti to vyrobili?Jeden pán mi říkal,že v obchodě takovou redukci,mezi kus,prý neseženu.

Stribro

Stribro před měsícem

120622-1-817.jpg

Michal T. » Ahoj,já jsem zvolil jinou variantu.Nechtěl jsem se vrtat ve swingeru,hlavně jsem měl dvě sady hlásičů.Nechal jsem si vyrobit kabílky,investice pár korun.

Kamil68

Kamil68 před měsícem

Michal T. » Jasně … úplně v pohodě …

Michal T.

Michal T. před měsícem

Zkoušeli jste někdo přepólování svítícího swingeru,aby fungoval s Delkimem?

Harvej

Harvej před měsícem

120563-1-447.jpg

V plné kráse…:-)

bzukcuk

bzukcuk před třemi měsíci

M@!or » mas stesti. Me se zas pravidelne stava, ze prut je ohnutej a delkim nepipne.

Danny

Danny před třemi měsíci

M.B » sportcarp, nebo ebay …

M.B

M.B před třemi měsíci

Zdravím, chtěl bych se optat kde je možné sehnat samolepky na V,S,T na Delkim xti-plus – nejlépe originál. Díky

Lukáš Kováč

Lukáš Kováč před devíti měsíci

máme doma 8 kusov a žiaden taký problém som s nimi nemal. sadu 4+1 už mám doma minimálne 5 rokov a žiaden problém s nimi zatiaľ nebol.

M@!or

M@!or před devíti měsíci

Martin Ondrejička » ja je mam 3roky a celou dobu bez problemu. Az ted zacal blbnout.jak dojdu z prace tak ho zkusim

Martin Ondrejička

Martin Ondrejička před devíti měsíci

Delkim je pre tých ktorí to zvládajú dobre s nervami :D mal som dva a pri nervovom zrútení na Mušove som ich opravil RX-kami :D

pablo

pablo před devíti měsíci

M@!or » Mne to robil jeden zo 4ks…opravil som to ako pescador ale za E.C.U :D

Alfii

Alfii před devíti měsíci

M@!or » Nikdy se me nestalo,ze by delkim hlasil neustale. A to jich mam 6 :)))

M@!or

M@!or před devíti měsíci

Alfii » nezvetil se. Nebo jak?

Alfii

Alfii před devíti měsíci

M@!or » me ne

M@!or

M@!or před devíti měsíci

Pescador » dik za tip. Zkusil jsem vyfouknout a necham do rana na radiatoru. Snad se zveti

ideafix

ideafix před devíti měsíci

Pescador » :D :D :D hezky

Pescador

Pescador před devíti měsíci

M@!or » no jasne, tohle se mi stavalo bezne. opravil jsem to tak, ze jsem na vidlicku nasrouboval Steve Neville :o)

Evidentne je uvnitr voda, nebo necistota…

M@!or

M@!or před devíti měsíci

Ahoj chlapy. Stalo se vam ze delkim hlasil neustale? I kdyz byl bez vlasce ve vydlicce

Honza 68

Honza 68 před jedním rokem

jurco » dik za za radu Honza 68

jurco

jurco před jedním rokem

Jan Vrba » skus oslovit chalanov v sportcarp

Honza 68

Nevite kdo se zabýva opravou Delkimu plus příposlechu dik za info .

Honza 68

Ahoj nevite jak resetovat priposlech delkim rx plus dik za info Honza 68.

Alf

Alf před dvěma roky

MikeT »
dakujem za tip, pozriem to:)

MikeT

MikeT před dvěma roky

Alf » Mrkni třeba na německou ebay…i s poštou jich 10 výjde skoro za hubičku .

Alf

Alf před dvěma roky

smolda »
aj tak sa to dá vyriešiť.. tieto varty ma vyšli okolo 3 euro (cca 100 kč), keď sa vybijú tak potom budem riešiť, ale snáď sezónu vydržia .

smolda

smolda před dvěma roky

Alf » Kolega objednával Duracellky někde v zahraničí. Za cenu v CZ jich bylo asi trojnásobek a pošta za hubičku.

Alf

Alf před dvěma roky

díky, hladal som Duracell-y ale nemali tak som kúpil Varta, ale majú to značenie MN1604 čo je odporúčaná aj v návode od Delkimu :) už sa teším k vode

Harvej

Harvej před dvěma roky

Taky Duracell …občas je problém, alespoň u nás v Bv je sehnat.. :-)

Danny

Danny před dvěma roky

Alf » vzdy jsem pouzival Duracell a max spokojenost :)

Alf

Alf před dvěma roky

Ake 9V batérie používate pre vaše delkimi?? Značka, model??
Dik za odpoved :)

Harvej

Harvej před dvěma roky

Kamil68 » ok dík za informaci. Jedině co mi moc nesedí je ten prověšený kablík…

Kamil68

Kamil68 před dvěma roky

Harvej » Čau ..no,byl jsem léta zvyklý na Fox Euro swingery …a tohle je zase něco trochu jiného,každopádně jediné co mi na nich vadilo bylo,že jsou moc lehké,což při vyvážení na dálky není podle mého gusta.Tak jsem přidal závaží,ale ne ty jejich předražené! Myslím,že jedno závaží Delkim má 3g,což je komické …nechal jsem si podle jejich závaží udělat jedno větší,jak vidíš možná na obrázku. To je fotka z FR zavezeno cca. 200m … Jinak jsem tu u nikoho nečetl tu drobnost,že třeba mně po cca. 3 letech (chytám často!) nějak zašly …myslím ta bílá hmota už není tak čirá a průhledná ..ale to nemá na „funkci živočicháře“ žádný vliv.Shrnuto ..jsem velice s nimi spokojen.

Harvej

Harvej před dvěma roky

Kamil68 » Čau …Prosím jak fungují ty swingry. .má cenu investovat. .Děkuji. .

Harvej

Harvej před dvěma roky

Kluci jak fungují ty swingry, ,,,uvažuji o koupi…má to cenu investovat? Děkuji. ..

Kamil68

Kamil68 před dvěma roky

91992-1-963.jpg

..tak fotka z akce …

Vlastimil Jakoubek

Vlastimil Jakoubek před dvěma roky

Diky moc :-)

onryša

onryša před dvěma roky

Vlastimil Jakoubek » tu najdeš :D http://www.delkim.co.uk/…ion-manuals/

« Nejnovější Novější Strana 1 z 16 (654) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (14 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč