Pruty stavěné na zakázku

Všechny diskuze » Vybavení » Pruty stavěné na zakázku

Pruty stavěné na zakázku

Založil Radek Fox

Dne 11. 4. 2012 23:37

Odpovědí: 424

Pochlubte se pruty, které jste si nechali postavit na zakázku, popř. přidejte informace, které jste na toto téma zjistili či nalezli na internetu. Díky Radek

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (424) Starší Nejstarší »

peter94

peter94 před čtyřmi roky

Aky je rozdiel medzi ockami 40 a 40L.kde sa aky tip pouziva?
Dakujem

peter94

peter94 před čtyřmi roky

113213-1-307.jpg

113213-2-176-nahled.jpg

Zaujimalo by ma ,preco niektore koncove ocka maju na vrchu taky skok a niektore su hladke.Co je vhodnejsie a pri akej situacii?Vdaka

alda

alda před čtyřmi roky

Radim Křížka » ja vim o jednom zlomenem torrixu a to díky tomu že měl utazenou brzdu na člunu myslel že to je kapr ono sumec a podjel mu pod člunem jinak jak říkáš po několika letech blank povolí a očka se můžou o něco potom posunout

Radek FBC

Radek FBC před čtyřmi roky

Radim Křížka » Tak třeba Harisson torrix mám na kontě zlomený a to stavěný, ale neříkám že je to špatný Blank. Nynější trend je co možná nejvíce ztenčovat blanky na úkor tloušťky stěny, což se dle mě projevuje na kvalitě, či odolnosti a výdrže. Např. S nynějšíma Nollertama nemám vůbec žádný problém, silnější pruty mě vůbec nevadí

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi roky

alda » řekl bych že to muže být problém spíše u dnešních zužovaných blanku,jsem sice jen samouk mam zrepaslé4harissony ale ty tyče maj přes10let tvrdé práce za sebou a nové místa oček,lak pryč,sedla o píd' jinde než puvodně jim zatím teda nevadí,když už sem zaslechl o zlomeném prutu tak pouze u sériovek:)

alda

alda před čtyřmi roky

Radim Křížka » Nepracuje Jak Má A Zlomit Se Může Také Rozestavěno Je Důležité

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi roky

alda » dávál sem i třeba jen5 oček na blank kde bylo7 a bez negativní odezvy při práci samozřejmě že byly navázány na jiných místech,řekl bych že zaleži si jen hlídat páteř blanku,co bys řekl?

peter94

peter94 před čtyřmi roky

alda » ahoj, dakujem za objasnenie

alda

alda před čtyřmi roky

peterrrr94 » ahoj musíš mít bylou zeď když ji máš tak máš téměř vyhráno potom UV lampou nasvitit a na zdi uvidíš zlomky když dáš blank do plné komprese ty místa si na blanku oznacis a to se stred oček

Padja

Padja před čtyřmi roky

Radim Křížka » .

Příspěvek upraven autorem.

doktor glock

doktor glock před čtyřmi roky

peterrrr94 » ak je to profesionál a nie janko hraško tak asi nerobí prvú udicu… a ak ma cit a inteligenciu pohrá sa na sucho aj s ockami vyviazanými len na testovanie krivky. Sám mám 4 ks ručne robených a nedá sa to porovnať s ničím čo je na trhu…

BambiSpP

BambiSpP před čtyřmi roky

peterrrr94 » Jasně že to ví ale to je otázka spíš na Aldu

peter94

peter94 před čtyřmi roky

Ked tak nad tym rozmyslam ,tak stavac ako vie, kde ma rozmiestnit ocka ,na holom blanku?

Radmil Piňos

Radmil Piňos před čtyřmi roky

Ahoj kupoval jsem HI-S 10ft 2.75lb a asi 4800 kč kus

martan01

martan01 před čtyřmi roky

Radmil Piňos » Jaké jsou ceny blanku FS?

Radmil Piňos

Radmil Piňos před pěti roky

peron77 » Ahoj před týdnem jsem kupoval holé blanky Free Spirit

peter94

peter94 před pěti roky

martan01 » Mna teraz stali dve sady ociek 5+1 Fuji Alconite 40–16, okolo 106e

martan01

martan01 před pěti roky

Nevi nekdo kolik stoji sada kvalitnich ocek? Fuji? Kigan?

alda

alda před pěti roky

peron77 » harrison rods blank jiný značkový blank není dřív byli ještě century ale před pár lety to ukončili

Carpkiller

Carpkiller před pěti roky

Lumír » double face palm:-)))

peron77

peron77 před pěti roky

alda » Nechápu…

alda

alda před pěti roky

peron77 » Harrison jiné značkové nekoupis

peron77

peron77 před pěti roky

Asi mate chlapi pravdu, nebylo by to ono. Zustanu u klasiky – smrstovacka. Dekuju za nazory.

doktor glock

doktor glock před pěti roky

Zdravím Vás, kupovali ste niekde blanky na výrobu kaprových udíc. Ak áno kde a aké, ďakujem.

Hapas1

Hapas1 před pěti roky

Na obrázku je ale vidět, že se nejedná o klasickou omotávku, ale o nějakou gumu pouze se vzorem omotávky. Myslím si, že je to originální a už i dříve jsem na to koukal a líbí se mi to :)
A pokud je to opravdu guma,jako že asi jo, tak těžko říct jak dlouho vydrží v různých povětrnostních podmínkách..každá guma čase zpuchří.

Lumír

Lumír před pěti roky

110977-1-446.jpg

peron77 » Tenisovou raketu nenecháváš na dešti, vlhku, slunci a mrazu několik dní. Nehledě na to, že omotávka na rukojeti rakety se mění minimálně 1× za sezonu. Když někdo hraje hodně, tak výrazně častěji. O golfu nic nevím, tam nemůžu srovnávat.
Omotávky na rukojetích prutů se dávaly na levný teleskopy před 15ti lety. Na kaprovým prutu v současnosti je to ještě větší nesmysl než kovový sedlo navijáku. Rozumim tomu, že si někdo chce nechat postavit pruty podle svých představ i proto, aby měl něco výjimečnýho – originál co nemá každý. Zahnat to ale do takovýho extrému, že si na drahý kvalitní blank osazenej super okama a vyvázanej podle mých představ nechám na rukojeť namotat pásku je pro mě absurdní.

alda

alda před pěti roky

peron77 » déšť chlad az někdy mráz no je třeba zohlednit.....

peron77

peron77 před pěti roky

alda » Už jsem brouzdal po netu a ty samé, podobné materiály se používají na tenisových raketách a golfových holích. Proč ne na pruty? Koncovku držím pár sekund při náhozu, potom je prut na stojanu. Mechanické opotřebení podle mě, minimální.

alda

alda před pěti roky

peron77 » o to jim jde, pochybuju že vytvoří novou rukojet a rok ji testují 

peron77

peron77 před pěti roky

alda » Hmm, asi jo. Ale líbí se mě to

alda

alda před pěti roky

peron77 » stačí se podívat na kvalitu foxe dnes a starých modelů každému je jedno zda to vydrží hlavně že to je hezké a svým způsobem jiné

peron77

peron77 před pěti roky

alda » S krmitkama nechytám, zašpinit by se neměly. Myslím si, že kdyby to nebylo ono, nenabizeli to banani

alda

alda před pěti roky

peron77 » chytás na boilie ne na krmitko vodou umejes je otázka jak se to chová grip na kole časem zlobí

peron77

peron77 před pěti roky

charon » Líbí se mě to a nevidím důvod proč by měla být koncovka hned zasraná. To by se nemohl používat ani korek.

Hans.P.

Hans.P. před pěti roky

peron77 » Cau taky si myslim ze to budes mit hned jak po svinach..

charon

charon před pěti roky

peron77 » Jj, Dunlop, Wilson, Head… Proc takovou nepraktickou pitomost? Chapu, ze se individualizace pocita, ale tohle si mysim, ze bude jen pro zlost. Rybarina neni zrovna cistej konicek a tyhle vrypy budou zadojeny na to tata. Muj nazor.

peron77

peron77 před pěti roky

110907-1-372.jpg

Myslíte si, že je někdo v čr schopný udělat takovou rukojeť na prutu?

Chudýpocestný

Chudýpocestný před pěti roky

110185-1-283.jpg

zázraky na koleně:))

Kaprr

Kaprr před pěti roky

Carpkiller » z kuřátka se vyklubala pěkná kvočna, ale na mazáka Scopexe si jen tak nepřijdou. Nezapomenutelná noční hláška: „takže ty jako nepůjdeš zapijet moje dítě, je ti přednější něco jiného, než chlastat se mnou“

David Křivánek

David Křivánek před pěti roky

Milan Mikuš » Od tohoto mám asi 5 věcí. Jsem max spokojenej. A mluví česky.
http://www.fenclvladimir.cz/

smolda

smolda před pěti roky

Milan Mikuš » Co máš na mysli. Kamarád mi stavěl pruty a ve stejným dozajnu mi udělal i podběrák. Stejnej korek, koncovky, nástřik.

Drinks

Drinks před pěti roky

Milan Mikuš » Když napíšeš na kontakt na eshopu, tak všechno bude probíhat. Každý pokrok bude zdokumentován a konzultován, aby se zabránilo případným nesrovnalostem.

Milan Mikuš

Milan Mikuš před pěti roky

Drinks » nejlepe pokud to děla někdo v cesku, mám to pro kamarada, tak bych tam chtěl i nějaký text, tak abych mohl s někým o tom komunikovat

Milan Mikuš

Drinks » děkuji, to uz jsem videl, chtěl bych se podivat i na jinou praci abych mohl porovnat a vybrat si. Ale aby ta cena byla do 10 tisíc max. Našel jsem pravé jen to co jsi poslal

Drinks

Drinks před pěti roky

Milan Mikuš

Prosim nevíte o někom kdo děla i podberaky na zakazku?

Carpkiller

Kaprr » no tvl, bylo to o fous! A co je z toho téď?!?!?!? To je masakrrrrr:-D nejdřív dělala herečku a hle;-)

Pescador

Pescador před pěti roky

MikeT » Messenger je super. Myslim ten zbytek kolem toho :o)

MikeT

MikeT před pěti roky

Pescador » Na druhou stranu si vem, kolik věc jsme tam už stihli probrat a naplánovat :-D.

Hans.P.

Hans.P. před pěti roky

Mel jsem a odinstaloval jsem tu kravinu. Vubec mi to nechybi a kdyz nekdo neco opravdu chce tak napise nebo zavola. Takovy klid

Pescador

Pescador před pěti roky

Carpkiller » plne te chapu. ja si tu kravinu zalozil pred 1/2 rokem a je to peklo… bran se, dokud muzes :o)

Kaprr

Kaprr před pěti roky

Carpkiller » to raději nedělej, scopex se nám tam málem zamiloval :-D :-D

Carpkiller

Pescador » to mě Scopex lámal furt, ale to by mě zničilo, to nepotřebuju… Zatím nemusím.

Pescador

Pescador před pěti roky

savefishzone » zitra si Honza zalozi FB ucet a je to komplet :o)

Carpkiller

savefishzone » hustý! Tak vítej v klubu;-)
Btw: dobrej nick! Už to bude nějakej roček…

savefishzone

savefishzone před pěti roky

Honzo,tak sem prekonal tu silenou lenost a zaregistroval jsem se.....,samoz­rejme,ze se da predelat.

Pescador

Pescador před pěti roky

Jan Kozlovský » jasne, jde to leckdy bez nutnosti vymeny sedla, pokud nechces menit duplon i nad sedlem. zavolej Jardovi, naceni ti to…

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před pěti roky

Snad to není debilní dotaz p, ale delena rukojet se da predelat na celoduplonku :) ?

peter94

peter94 před pěti roky

Pescador » Dakujem ,uz som s nim v kontakte.

Pescador

Pescador před pěti roky

Carpkiller » tak ma na to me, dohazovace a pohunka… :oP

Carpkiller

peterrrr94 » jeho nick je Zevlák, tady ho ne najdeš, je tak línej že se ani nezaregistruje, klasika jako všichni co staví pruty:-)

Pescador

Pescador před pěti roky

peterrrr94 » doporucim Jardu. neni to Alda :o)

savefishzone@volny.cz

peter94

peter94 před pěti roky

Pescador » ja len, ci to nie je alda.a nemas nanho email?rozmyslam nad vymenou ociek, na fs his.dik

Pescador

Pescador před pěti roky

peterrrr94 » Myslim, ze tu vubec neni. Vcera jsem tady na nej daval telefon, tak mu cinkni.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (424) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč