Biwi Shelter II

Všechny diskuze » Vybavení » Biwi Shelter II

Biwi Shelter II

Založil daniels

Dne 7. 11. 2014 14:50

Odpovědí: 15

Biwi Shelter II

Má někdo zkušenost s tímto bivakem díky moc http://www.carpsystem.cz/…lter-ii-1729

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Jan Třeský

Jan Třeský před sedmi roky

Smike » presvědčil-nepřesvědčíl, k rybařině maj pořád stejnej názor ale dokozal sem je přemluvit aby mě poštěli k vodě, takže o víkendu jeduuuu a nic mě nezastaví!!!! a planuji si koupit bivak a lehatko aby bylo lepčí bydlení

Smike

Smike před sedmi roky

Jan třeský » tak co,presvedcils rodice?:-)

Jan Třeský

Ovce » ok díky

Ovce

Ovce před sedmi roky

Jan třeský » tak nejlevnější jsem ho našel momentálně za 3300,– u rybarske-nej.cz . Já ho kupoval před rokem u braunstara za 2800,– stačilo si jen ohlídat víkendové akce kde bylo vše o 20% levnější ;) a koukám že ho už nemá ani v nabídce :/

Ovce

Ovce před sedmi roky

jurco » tak nejlevnější jsem ho našel momentálně za 3300,– u rybarske-nej.cz . Já ho kupoval před rokem u braunstara za 2800,– stačilo si jen ohlídat víkendové akce kde bylo vše o 20% levnější ;) a koukám že ho už nemá ani v nabídce :/

Jan Třeský

Ovce » také bych rád věděl kde se za tu cenu dá sehnat :)

jurco

jurco před sedmi roky

Tiez mam to bivvy 3 rok, super rozmery, rychle rozbalenie… jedine co mi prekaza ze medzi 1 a 2 rebrom je na streche rovina v ktorej sa pri silnom dazdi tvori bazen.. ak by som ho siel menit tak asi uz rovno za aquatex ..... za 100€ ten shelter inak nema konkurenciu

daniels

daniels před sedmi roky

Ovce » diky kdyby jsi věděl kde ho za tu cenu koupit tak napiš ja chtěl od carpsystemu přistřešk ale jak jsem zjistl že se da dat pryč předek moskitiera pro mě ideal mam biwi JRC a vubec ho nevyužiji tak asi pujde do světa.

Skálič

Skálič před sedmi roky

mám ho skoro 3 roky neměl sem problém skvělá stabilita fakt vydrží hroznej sajgon ale budu ho dávat pryč nemá druhej plášt´ a to ted´ je docela problém protože na podzim se bivak prostě rosí a všechno máš vlhký to je podle mě velká nevýhoda plus jak psal panky ta podlážka stojí fakt za prd pokud jezdíš od dubna do konce září tak neváhej a jdi do něj…

Ovce

Ovce před sedmi roky

66828-1-482.jpg

Také ho vlastním první rokem a jsem naprosto spokojenej ;) Sleduj občas nějaké akce dá se už pořídit od 2800,– ;)

Panky

Panky před sedmi roky

66784-1-356.jpg

Byl to muj první bivak co sem si koupil a abych řekl pravdu tak sem byl spokojený. Je celkem stabilní, rychle postavený. Za ty peníze si myslím že super, až na tu igelitovou podlážku…tu jsem nepoužíval.

Filip Štefek

Filip Štefek před sedmi roky

66782-1-945.jpg

Ahoj, tento bivak vlastním třetím rokem. Pro jednoho bohatě stačí, dva se krátkodobě vlezou taky. Zažil jsem v něm i pořádné lijáky, nikde neprosákla ani kapka, v pohodě ustál i pořádný nárazový vítr. Za ty peníze rozhodně doporučím.

Feroo

Feroo před sedmi roky

mám ho 3 roky a za tie peniaze paráda. Na kratšie rybačky ideálny. Vydrží aj silnejšie búrky. Miesta v ňom je dosť. Zmestia sa do neho v núdzi dve lehátka

Hadris

Hadris před sedmi roky

v porovnámí s broly od TFG bych řekl že je lepší

Jan Třeský

skušenost nemám ale uvažuji o něm

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč