Tuning-styling vašich navijaků

Všechny diskuze » Vybavení » Tuning-styling vašich navijaků

Tuning-styling vašich navijaků

Založil Chorchito

Dne 8. 10. 2014 21:56

Odpovědí: 251

Ahoj do teto diskuze prosim vkladejte fotky vašich vyladěných kolovratků,veškeré úpravy atd. Popřipadě různé tipy na firmy ktere se zabývají, tuningem eloxováním atd.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (251) Starší Nejstarší »

Feroo

Feroo před dvěma dny

Wagis » len dúfaj, že na to nebudeš čakať pól roka…katastrofa ten shop

Wagis

Wagis před dvěma dny

Hezky díkyy :)

Pescador

Pescador před třemi dny

128593-1-777.jpeg

Wagis » Tady si to můžeš koupit

Wagis

Wagis před třemi dny

Ok zkusim, díky za tip…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi dny

Wagis » na mrku taky.. když tam proletíš otázku Custom Reels, určitě se všechno dozvíš..

Pescador

Pescador před třemi dny

Wagis » napiš si do Custom Reels UK

Wagis

Wagis před třemi dny

NeBeroun alias Qwerty81© »
13?

Pescador

Pescador před třemi dny

NeBeroun alias Qwerty81© » No, ještě ve FOXu to není ;)

NeBeroun alias Qwerty81©

Wagis » jeden dotaz v 13ti otázkách ti přijde ok?

Wagis

Wagis před třemi dny

NeBeroun alias Qwerty81© »

Vtipná kaše byla dneska?

NeBeroun alias Qwerty81©

Wagis » v lékárně..

Wagis

Wagis před třemi dny

128584-1-843.jpg

Čau, nevíte kde sehnat dřevěné držátko na kličku? Na Daiwa SS2600 WHISKER. dík

Příspěvek upraven autorem.

Pizzamuzik

Pizzamuzik před třemi dny

128581-1-141.jpeg

Cas na zmenu

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před sedmi dny

1.3.1.2. » Jo.. mám je chvilku

1.3.1.2.

1.3.1.2. před sedmi dny

NeBeroun alias Qwerty81© » Spokojen z XTD?

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před týdnem

Pavel S » až odvařím ultegry XTD, vezmu Power Aero;)

pjarmil

pjarmil před týdnem

Chlapi, nemate nekdo na prodej nebo na výměnu 2 civky na ultegru xsa? Velikost 6000. Osobne mam 10000 a 12000. Pripad­ne diky.

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » to sice jo, ale zase musím být pořád ve střehu kvůli psovi aby nějakou 55kg kočičku na bruslích nesundal :D

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Na cyklostezkách jsou zas 55 kg kočičky. Uvidíš jich tam víc, než já 20 kg prasat někde v bažině ;)

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » Tak hlavně že šlapou
Ještě jak jsi psal o 20kg praseti, to hrozí až zjistím jak se dá dostat k Labi, už bydlím skoro rok v Čechách a ještě jsem nepřišel na žádný chytatelný flek, všude jsou tady cyklostezky :D

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Neprodal :) Jsem druhý majitel. Předemnou je měl kluk, který s nima chytal na Dyji. Jsou jako nové…

Pavel S

Pavel S před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81© » no já si myslím že to nikdo nemůže vědět jestli vydrží nebo nevydrží a až se bude vědět že vydrží tak si je zase nekoupím protože jako funglovky nepůjdou sehnat.
Myslím si že jsem to zaznamenal, psal tam že Ultegra CI4 je elox a Power Aero není protože nemá „černý“ střeva, přitom jsou v eloxu oba dva modely…
Ultegru bych nechtěl uč kvůli tomu překlapěči, nevím proč když je Shimano schopný dávat jednodílný překlapěč na navijáky za 4k, proč musí na naviják za 6ku dávat tu plastovou kokotinu…

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » já to tak mám u všeho, že si buď kouppím věc novou, nebo maximálně po 1. majiteli :D
Ty by jsi ty svoje Tournamenty prodal?

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před týdnem

Pavel S » taky zvažuju Power Aero.. ale to nové má prý jiný převod. poměr a není „prý“ už tak dobré.. jenže..
Na FB jsem našel nějakého slovenského „tunera“, který ukazoval pitvu Power Aera XTB.. srovnával to s ultegrou XTD.. doporučuji to dohledat na FB

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » To chápu. Tak se někoho, kdo je má poptej. Víš co, není to naviják na přívlač, jen párkrát stáhneš olovo a sem tam 20 kg prase :). s tím si jistě pořadí každá Daiwa. Já mám ty největší ryby na Whiskery (jen jsem poladil lepší ložiska – to kluzné vzadu mě vyloženě štvalo )

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » já bych právě ty v eloxu nechtěl, mám raději nový věci u kterých znám jejich historii :D

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » To si nejsem jist, ale když se objevily na trhu, pár kamarádů je hned dalo pryč a šlo do těch bazarových… Jistě někde seženeš ty v eloxu…

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » myslíš že jsou ve vnitř jiný?

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Jsou to dobrý navijáky. Jen jsem sundal ty gumové válečky z rotoru, dělaly hrozný brajgl. Beru je běžně na větší vody a nemohu si stěžovat…Ty černý bych ale asi nechtěl …

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » v pátek to teda změřím a zkusím to pozjišťovat. myslím si že to nebude problém.
Byl s těma Tournamentama nějaký problém? Netrpím totiž Neofobií a uvažuju o nových navijácích na 12ft pruty a právě se rozhoduji mezi Power Aero XTB a Tournamentama S500T s tím že bych si je taky předělal ke svýmu obrazu.

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Tak to by bylo skvělé, kdyby udělal 3 kousky. Já už ty Tournamenty skoro nepoužívám. Zamiloval jsem si 10’ Torrixy a na ně je ten Whisker ideál. Myslím, že mám reedici. Jsou ale v dobrým stavu za super cenu…

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » a máš původní eloxovaný, nebo reedici která se dá koupit i dnes?
Jestli chceš, tak se zeptám toho co to vyráběl mě a když by to vyrobil, tak bych ti to poslal

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Díky, mám Daiwa Tournament 5000t. Snad mi to tady někdo udělá, nikoho spolehlivého se soustruhem neznám…

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » můžu se zeptat jaký Tournamenty máš?

Pavel S

Pavel S před týdnem

128496-1-327.jpg

128496-2-998-nahled.jpg

128496-3-936-nahled.jpg

128496-4-702-nahled.jpg

Pescador » dělal jsem si to sám, nic složitýho na tom není, jenom dremelkou odbrousíš roztavený "čudlíky co jsou na té matici ze spoda, potom to otevřeš a místo pružiny tam dáš váleček který si necháš u jějakýho soustružníka vyrobit. Rozměry ti můžu taky říct o víkendu, mám schovaný ty origo pružiny tak ti to naměřím. No akdyž to máš vyměněný, tak to jenom zalepíš nějakým opoxidem.

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Brzdu mám zkrácenou u Tournamentů a je pravda, že u Whiskerů by se to také hodilo. Dělal ti to Greysmen, nebo sis to poladil sám?

Knedlik

Knedlik před týdnem

128494-1-961.jpg

Kdyby měl někdo zájem

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » o víkendu jak budu doma tak je zkusím najít a podívám se jestli jsou tam i 2 lamely toho většího průměru (V SS jsou 2 lamely menšího a 1 lamela většího průměru), popřípadě zkusím jestli brzda funguje když do ní dáš všechny 3 lamely stejnýho průměru.
Pokud to chceš dát do navijáku kvůli zrychlení brzdy, tak tě asi zklamu, protože je skoro neznatelný, pomohla až výměna pružiny v matici brzdy za hliníkový váleček a teď ta brzda pracuje v rozsahu 1/4 otáčky což mě vyhovuje

Pavel S

Pavel S před týdnem

kalinz » napiš si „Carbontex sheet“ a najdi si tloušťku kterou potřebuješ
Já jsem to vyřezával tímto https://www.ebay.com/…183406805680?…

a byla to fakt drbačka…

Pescador

Pescador před týdnem

B3R4 » Weston prodává lamely nařezané, ty bych rád koupil. Podle mého se to dá udělat nějakou raznicí, ale já nemám chuť se s tím doma patlat… Ještě si objednám hotové na mé Tournamenty…

B3R4

B3R4 před týdnem

Pescador » Jak ty lamely zpracovat? Bude to dost tvrdé – laserem, vodou?

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » A neprodáš mi ty zbylé lamely, prosím?

kalinz

kalinz před týdnem

Pavel S » díky nemáš náhodou odkaz na ten plát ?

Radmil Piňos

Radmil Piňos před týdnem

B3R4 » Pescador díky chlapi

B3R4

B3R4 před týdnem

128460-1-373.jpeg

128460-2-723-nahled.png

Radmil Piňos » Ahoj, do navijáků teď „frčí "toto :) Nechal jsem si kdysi poradit od Kuby Bžocha, maká v desítkách navijáků, které jsem od té doby odservisoval a nespozoroval jsem žádný problém…mohu jedině doporučit. Pokud hledáš olej do rolničky, případně na "main shaft“ pak používám buď originál olejíček Shimano nebo nově spíš „Reel lube“.

Pescador

Pescador před týdnem

Radmil Piňos » Ahoj, to jsem urcítě nebyl já. Servisuju si jen multíky a tam dávám jiné mazání, než se dává do smekacích navijáků…

Radmil Piňos

Radmil Piňos před týdnem

Pescador » Ahoj jednou jsi sem dával někde odkaz na vazelinu a olej na navi máš ho ještě prosím nemůžu ho najít díky.

Pavel S

Pavel S před týdnem

Pescador » ok, díky za názor, půjdu raději do těch kulatých s pružinou. Markerovou gumu od Kordy(poměrně větší průměr)mám teď pod těma plastovýma a že by to bylo nějak lepší se říct nedá.

Pavel S

Pavel S před týdnem

kalinz » cenu si musíš porovnat sám, já jsem si prvně kupoval carbontexové pláty z Ebay (myslím z Austrálie) a vyřezával jsem si je sám.
Na SS2600 jsem kupoval už hotový z Weston-u protože už mě ten první došel a bylo to loni v sezoně, tak jsem se s tím nechtěl patlala. Jediný co mě u těch lamel z Weston-u překvapilo bylo, že do každý cívky jsou potřeba 3 lamely ale v každým balení(objednával jsem to na 3 navijáky) bylo lamel 5, takže mě zbylo 6 lamel.

Pescador

Pescador před týdnem

Pavel S » Drží tam jen větší průměry a Anglani na to ještě dávají kus gumy. Ty klipy s pružinou jsou jednoznačně lepší

kalinz

kalinz před týdnem

Zdar kde sa daju kopit carbotexove podložky lacnejšie ako na Sk a v Cz??? Diky

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (251) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč