Spacak

Všechny diskuze » Vybavení » Spacak

Spacak

Založil Ludvik

Dne 28. 3. 2012 18:41

Odpovědí: 288

Nazdar pani kolegove,mam 5STORM od JRC ted patou sezonu.Ze zacatku super,ted horsi a horsi.O vikendu sem pekne klepel a to bylo si 3 nad.Premyslim o novom,poradte vase zkusenosti,diky???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (288) Starší Nejstarší »

Rora9

Rora9 před čtyřmi roky

Jaký typ Snugpaku používáte?

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

Chudýpocestný » Vazne se v tom neda v lete spat. Na podzim a v mrazech budes rad, ze ho mas. Na leto taham jen prehoz…

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi roky

120281-1-882.jpg

příjemná paní na infolince tvrdila že se v tom nedá v létě spát ale jak se říká zmrzlej zahřátému nevěří tak je to třeba vyzkoušet,maximálně bude pro někoho dárek za1700,– :)

Pescador

Alfii » Kdyz bylo v noci –5°C, tak mi v tom bylo vedro i bez te pridane vrstvy (odnimatelne na zip). Pokud jses zimomrivej, tak na to hod prehoz Aqua a garantuju ti, ze ti nikdy zima nebude. Pro komfort, jako doma v loznici muzes prihodit do nohou termofor s horkou vodou :o)

.

. před čtyřmi roky

Alfii » jestli seš zimomřivej dívej se u spáváku na parametry psané pro ženskou, teplotní limity jsou jiné, je to certifikované a sedí to. Čistě teoreticky v tomhle spacáku může být v –5 stupních někomu příjemný teplo, ale zároveň se můžeš budit zimou. Je to i o tréninku, fyzické a zdravotní kondici. Pokud seš neduživá zdechlina a chodíš spát hladovej a v bytě máš 25°C, bude ti kosa téměř ve všem. Takže případné rady někoho bodrého vytrénovaného kdo má navíc třeba vrstvu podkožního tuku jako medvěd ber s rezervou ať tě ráno nenajdou modrého se smrzlou nudlí u nosu:))

Alfii

Alfii před čtyřmi roky

Pescador » Me slo spise o tu zimu, kdyz je pod nulou. Sem zimourivej.

smolda

smolda před čtyřmi roky

Pescador »

Pescador

Alfii » Myslis recenzi ve stylu „citim se divne… uz nemam misto spolujezdce vyplnene spacakem. Kdyz jedu s vozikem, nebo na clunu, mam tam neprirozene moc mista. Poradd mam pocit, ze jsem neco nechal doma. Nejhorsi na tom vsem je to, ze ani v zime si nevychutnam promrzle nohy a ruce a musim pod tim spat jenom v lehke teplakovce…“ ;o)

Alfii

Alfii před čtyřmi roky

CARPologyTV – Fortis Techlite Compact Sleeping Bag Review

By me zajimalo, kdyby ho nekdo vymenil za Foxe All seasons a podal report.

Alfii

Alfii před čtyřmi roky

Fortis Snugpak

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi roky

MarasT_ » aha, takže ho nutně potřebuju :)

MarasT_

MarasT_ před čtyřmi roky

120122-1-208.jpg

NeBeroun alias Qwerty81 » presne tak, je lehkej jak pirko a nezabira skoro zadnej prostor..ja ho vozim taky se spacakem..tady, jakmile polevil mraz a vysvitlo slunicko, do par minut byl suchej :)

Mifí

Mifí před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Je to luxusní záležitost rozhodne tech penez nelituji, chybu neuděláš:)

NeBeroun alias Qwerty81©

Mifí » bezva.. Potřeboval bych to asi jen proti rose na přesnočky po práci, jelikož jsem zdechlý stavět bivak:)

Mifí

Mifí před čtyřmi roky

120099-1-671.jpg

NeBeroun alias Qwerty81 » Ráno když vstanu tak s tím klepnu parkrát a veškerá voda z toho odlítá a je to suchý,je to luxusní materiál…

NeBeroun alias Qwerty81©

Mifí » jak rychle to schne?

Mifí

Mifí před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » slozis to v klidu na rozměr cca 25×25 cm…ale většinou to zavřu i se spacakem do lehátka a je to

Příspěvek upraven autorem.

Mifí

Mifí před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Bud se spacakem nebo to sbalim prelozenim a hodim do tašky kde mám výbavu, je to dost skladne slozis to fakt na mini rozměr, ale plánuji si ušít nějaký futralek na to z nějaký starý maskacovy látky:)

NeBeroun alias Qwerty81©

Mifí » aha.. Takže to vozíš se spacakem?

Mifí

Mifí před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » transportní obal k němu bohužel není.

NeBeroun alias Qwerty81©

Čau kluci, otázka na majitele přehozu na spacák Aqua:
je přehoz dodáván v nějakém transportnim obalu?
Dík za info.
(v informacích na eshopech jsem to nevypátral)

Choroš

Choroš před šesti roky

El Duffus » Osobní zkušenost s Condorem nemám.Jen jsem vydoloval název z makovice.Osobně mám x let péřové spacáky od fa.Warmpeac.Jeden třísezonní který má 1,3kg(neskutečně skladný)a potom expediční speciál,který na ryby ani neberu,protože bych v něm zdechnul horkem.Oba jsou typu mumie a ta skutečně není pro každou figuru:).

El Duffus

El Duffus před šesti roky

Choroš » tak Condor má několik výhod, ale taky nějaký ale. Super je, že si dojedeš do Berouna a vše co prodávají si můžeš na místě vyzkoušet. Spacáky a deky se dají rozšířit i prodloužit, dá se vybrat vnitřní materiál i svrchní . Tahle možnost individualizace je vážně dobrá. Já jsem od nich před dvěma rukama koupil model Rybář. Letos jsem si ho nechal dovycpat, protože mi v něm byla zima, jsou šikovní, „servisní zásah“ není poznat, normálně mají 400gr dutého vlákna, já to nechal ještě o 300 zvětšit, takže výsledek je 700 gr, v otázce často zmiňovanej Fox Ventec má (v případě připnutí druhé vrstvy) tuším 800 gr
Ale jsou v tom, že mají malé zipy a nejdou koupit větší – nechápali proč, tyto prej stačí, nikdy nevybíhali (stejně jako normální spáči) v noci k jízdě a spacák neotvírali trhem. Druhý ale, to je malé, je to, že spacák má převlek přes lehátko jen v horní části, dole se musí kaničkou a uzlíkem.

Michal

Michal před šesti roky

stovec » byl v akci takze tak ruzne

.

. před šesti roky

Choroš » jj, je to condor a pravda je, že mumiáky nejsou pro vysportovaný kaprařský postavy:)

Choroš

Choroš před šesti roky

kok » Myslím,že se firma jmenuje Condor.Osobně používám péřový spacák a nic jiného už bych nechtěl.Váha,sba­litelnost a výdrž je někde úplně jinde.Ale chápu,že spousta lidí se do mumie nevejde a musí volit těžké rybářské dekáče..

.

. před šesti roky

doktorglock » značka prima, …pak je ještě jeden český výrobce a nemůžu si vzpomenout na jméno který ti ušije spacák dle tvých požadavků, fa sportcarp si u nich myslím nechávají dělat ten svůj model. Kdo šetří prostor, váhu a kila, ideálka. Kolega si teď koupil po té masáži foxe venteca, zpracování není nejhorší, je to zelený, ale je to obrovský!!, na druhou stranu díky objemu materiálu asi i teplý, …ale dva spacáky a máš auto plný:)

stovec

stovec před šesti roky

Michal » Zdravím. Můžu se zeptat kde se prodává za 4500,–?

Michal

Michal před šesti roky

MikeT » jj verim tomu foxik dela dobre veci za 4500 jsem ho tam nemohl nechat :D

MikeT

MikeT před šesti roky

Michal » Budeš spokojenej :-)

Michal

Michal před šesti roky

nakonec jsem taky neodolal a koupil fox ven tec uz se tesim příští víkend sním k vode :)

supinna

supinna před šesti roky

doktorglock » Jo to je taky možnost. Asi nejsem sám,kdo to z pohodlnosti, třeba ke svý škodě neudělá a koupí komerčně vyrobenej… :))

doktor glock

doktor glock před šesti roky

supinna » Presne ako hovoris a ako si povedal, spacak sa da vsak aj urobit podla tvojich poziadaviek na mieru, z materialu, kt je naozaj super a co je najdolezitejsie za podobnu cenu, ako trhove spacaky, plus si tam vies dat rozne vychytavky, ktore sa naucis za roky spania vonku, co vsak komercne spacaky nemaju. Drz sa a nech sa dari…

supinna

supinna před šesti roky

doktorglock » Samozřejmě, že každý může mít jiný priority, co od spacáku požaduje. V létě to já osobně moc neřeším a starý spacák použiju jako přikrývku a vše je v pohodě. Když jde ale teplota dolu, chci už spacák, který mi poskytne za prvé teplo, ale jelikož o ryby jde hlavně, taky pohodlí při stávání při záběru. Hrabat se z překroucenýho spacáku a nzápasit se zipem to není zrovna to pravý :) Určitě existuje spousta super hřejivých spacích pytlů, le na ryby z výše uvedených důvodů preferuju ty rybářský.

doktor glock

supinna » Vsetko je vec kompromisu, toho co je pre teba najdolezitejsie a dolezite, sam mam viacero spacakov, momentalne ven tec kingsize, anacondu a aj spacaky na expedicie, kazdy ma svoje pre a proti…Nakolko mam rozmery ine ako vacsina ludi, tazko sa mi zhanaju veci v beznych obchodoch.

doktor glock

Tomas Filo » Seva btum, no klasika ja sa nehybem ani v kingsize verzii hehe…

doktor glock

Spacak je len ukazka toho, co sa da kupit aj mimo ryb obchody, je to vysokokvalitna ceska praca, kvalita pouzitych materialov je uplne mimo toho, co sa dava do beznych veci, konkretne ten model je polarna edicia do mrazov pod –30 kde spis len na karimatke. Samozrejme ti to nebude drzat na lehatku tak, ako klasik spacak s popruhmi, ale dana firma, plus ine firmy ti vedia urobit spacak na mieru. Ja sam som s tym mal a mam problemy, nakolko pri mojich ,,minirozmeroch" a beznom trhu to je problem…

Tomas Filo

Tomas Filo před šesti roky

doktorglock » dusko s nasimi postavami by sme sa tazko v nom hybali:-)

supinna

supinna před šesti roky

Forest » Tak nějak to tuším :))

Forest

Forest před šesti roky

supinna » hodně blbě :-)

supinna

supinna před šesti roky

doktorglock » Jak to drží na lehátku, popřípadě , jak se z toho leze při záběru?

Lucaso

Lucaso před šesti roky

doktorglock » konečné spacák pro moji manželku !

doktor glock

91922-1-816.jpg

Toto dokazu zlate ceske rucicky, nevedel som si spomenut na nazov firmy, je to prima brno… Zrovna tento je do najextrem pocasia, expedicny polarny, atd, ak Vam bude zima v tomto, tak uz nepotrebujete spacak, ale urnu…

Příspěvek upraven autorem.

supinna

supinna před šesti roky

http://spacaky.heureka.cz/…er-5-season/#…
Máte někdo zkušenost s tímto spacákem.

.

. před šesti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » může být:))

Pescador

Pescador před šesti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » ted bude :)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před šesti roky

Pescador » mám EVO TS od Lišky, ale není voděodolný…

smolda

smolda před šesti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » co by jsi chtěl zadarmo? Krevety? Dobrá rada nad zlato:-))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (288) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč