Auto na ryby

Všechny diskuze » Vybavení » Auto na ryby

Auto na ryby

Založil Fishky

Dne 28. 3. 2012 08:28

Odpovědí: 572

Aké autá používate na prepravu ryb. vybavenia alebo vhodné auto na ryby. Vaše názory a rady:D

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 14 (572) Starší Nejstarší »

Sidonius

Sidonius před třemi týdny

126726-1-878.jpg

Já jsem letos pořídit VW CADDY 1,9 TDI 77 kw a naprostá spokojenost. Spotřeba ± 6 litrů, na to, že je to předokolka, tak solidní průjezdnost terénem, na ryby i běžné ježdění super auto.

Jirka M.

Jirka M. před třemi týdny

A nejvíc právě místní dráždí ty „lepší“ SUV a vyslovené teréňáky, protože se dostanou na místa i cestou necestou. Objíždí ty závory, betonové zátarasy..... a místní to dráždí.

Michal T.

Michal T. před třemi týdny

Paradox je to,že auto je v rybařině největší problém.

C1AUD13

C1AUD13 před čtyřmi týdny

Derek » to je super přibližovadlo! :)

Derek

Derek před čtyřmi týdny

126696-1-860.jpeg

126696-2-195-nahled.png

Moje přibližovadlo

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před čtyřmi týdny

zkolbi » V pohode diky za info.

zkolbi

zkolbi před čtyřmi týdny

Pjotr fon Bionic » 1,6Mpi 75kw je taky dobrá volba, jinak všechny ty ostatní benzíny Fsi/Tsi/Tfsi jsou velkou sázkou do loterie, ale to je v podstatě každý jetý auto. SAG (Sharan/Alham­bra/Galaxy) vozím na objednávky poměrně často, ale preferuju spíš ty starší modely do 2010 (SA), Galaxy si od 06 jedou svoji lajnu. V těhle starších byl benzín 2,0 85kw – starý agregát a v podstatě taky držák, ale je to na to auto slabý a dost to žere a nejede, další (dle mého nejlepší) motor byl 1,8turbo 110kw – ten jezdil za rozumný kačky, nicméně při přejíždění oleje nebo používání Long-life (prodloužených intervalů výměn) se zakarbonoval a byli s tím problémy (olej.čerpadlo atd.) a poslední byla V6 (skoro 3l) a to je sice krásný svezení, ale za větší náklady.. Jinak to asi tady nebudu dál zasírat mým moudrem a jestli chceš nějakou konzultaci, cinkni mi.. Jedu na ryby, tak budu na telefonu celý víkend. Zdar, Zdeněk 603519461

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před měsícem

zkolbi » No chtel bych neco 2010–2013.Byla me doporucena i ta 1,6Mpi ze to v pohode utahne a nejsou to takovy rakety za opravy oproti naftaku kdyz se neco pojebe.Furt nejsem rozhodlej:Sha­ran,Galaxy, Alhambra,Caddy Maxi.Hlavne netrefit kus z patecni odpoledni nebo pondelni ranni :-)

Příspěvek upraven autorem.

zkolbi

zkolbi před měsícem

Pjotr fon Bionic » Jo, to mám T5 2006 1,9Tdi (75kw) – motor 2,5 v T5 je moc velký riziko – chlapcům se to moc nepovedlo. Caddy se dělala s 1,9 do 2010, pak bych šel event až do 2,0Tdi – ale záleží jak moc mladý auto chceš, hlavně ne 2,0 Sdi (taky špatný).

Pjotr fon Bionic

zkolbi » Ta Caddy 1,9 tdi 77kw se delala do jakyho roku?Ted se dela 1,6tdi 75kw.To mas Trandaka?

zkolbi

zkolbi před měsícem

126652-1-203.jpg

Pjotr fon Bionic » Ahoj. Vozím auta už cca 20let, Caddy určitě v 1,9 Tdi ! :-)) Já si pořídil letos tohle..

Patapufa

Patapufa před měsícem

Jan Třeský » Super inspirace. Taky uvažuji o koupi podobné cary na takovou přestavbu. Palec hore.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Jan Třeský » super! ;)

Jan Třeský

Jan Třeský před měsícem

126618-1-783.jpeg

126618-2-519-nahled.jpg

Za mě top carp mobil.

Pjotr fon Bionic

Někdo zkušenosti s Caddy Maxi 1,9tdi 77kw?nebo 1,6tdi 75kw?Díky

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před devíti měsíci

Ondřej Macků » Jojo ten motor je best, mám jej v Passatovi r.v. 2009.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před devíti měsíci

Tomáš Kříž » ono je treba rozlisovat t5 a t5 gp (facelift), kde jsou uz uplne jiny motory. Predtim jsem mel t5 s petivalcem 2.5 tdi 96kw na coz se hodne plive ze to je poruchovy, ale vetsinou jsou to majitele starych vraku t4 co na novejsi nemaji love :-) Ja s tim za dva roky nemel sebemensi problem. Ted mam t5 gp, kde uz je jen ctyrvalec 2.0 tdi 103kw, to je udajne nejlepsi motorizace v t5 ever, co se spolehlivosti tyka. Jen mi to po tom petivalci prislo hrozne liny, tak jsem to nechal nachipovat. Jinak je to tri roky stary auto, takze o korozi nemuze byt rec…

Tomáš Kříž

Ondřej Macků » Jaký rok a co karoserie – koroze?

Tomáš Kříž

kvaso » Taky jsem se na to chtěl zeptat… co jsem tak četl, tak T5ky jsou celkem poruchový. Ale 2.0 130 kw CR je OK.

Ondřej Macků

kvaso » 2.0 tdi 103kw s chipem na 128kw

kvaso

kvaso před devíti měsíci

Ondřej Macků » aky tak mas motor ???

metloš

metloš před devíti měsíci

Hapas1 » Koukám, že jezdíš zvesela do chko a ještě to na sebe práskneš.

Slavo Čech

Slavo Čech před devíti měsíci

Ondřej Macků » myslel som si a bažiny ti .....)))

Ondřej Macků

Slavo Čech » :-))) nemenim si ponozky…

Slavo Čech

Ondřej Macků » pařád ty jedy :-)

Ondřej Macků

Slavo Čech » v pripade potreby ano. Pro lidi co jezdili doted rumunskym povozem a realne hrozilo ze pohrebak budou potrebovat cobydup :-)

Slavo Čech

Ondřej Macků » pane to je pohrebak?

Hapas1

Hapas1 před devíti měsíci

123779-1-766.jpg

Můj dědek, potřeboval sem něco nižšího, abych mohl vozit člun na střeše a zároveň aby hodně projel, takže jasná volba. Do terénu vzduchovej podvozek pecka, když je potřeba přizvednu a jedu..ale už by se taky hodilo něco většího, jen co s tím člunem..

Drinks

Drinks před devíti měsíci

Ondřej Macků » Dobrá bestie. :)

Drinks

NeBeroun alias Qwerty81© » Budu mít výjimečného. :o)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před devíti měsíci

Drinks » pašika má dneska každy luděk :-)

Drinks

NeBeroun alias Qwerty81© » To je moc mainstream. :)) Vezmu asi pašíka. :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

Drinks » mercedes benz glk :-)

Drinks

NeBeroun alias Qwerty81© » Wut? :)

NeBeroun alias Qwerty81©

Drinks » tak zkus GLK ;-)

ideafix

ideafix před devíti měsíci

Ondřej Macků » jasný no, to je jinej level, přesně na toho bych chtěl někdy v dohledný době dosáhnout. To je prostě strop. Ať slouží

Ondřej Macků

123769-1-196.jpeg

Multivan 4×4, spokojenost maximalni…

ideafix

ideafix před devíti měsíci

123768-1-972.jpeg

Pokud jde o auto na ryby, tak jsem toho vyzkoušel dost a nakonec skončil u starýho hnusnýho sharana. Stojí pár šlupek, jednoduše se daj vykopat vechny sedačky a vznikne krásnej rovnej prostor. V pohodě tam rozložim lehátko a zbyde ještě dost místa i na vaření atd. Celkem pohodlně se s nim dá ujet tisíc kiláků. Je to fakt hnusný auto, ale to nejpraktičtější co jsem zatim na ryby měl.

Drinks

Tomáš Kříž » Jedu si asi pro novějšího po novém roku. :D

Tomáš Kříž

123766-1-361.jpg

:-))))) Chtělo by to něco vyššího :-D

Alfii

Alfii před devíti měsíci

Lehci Camper uprava.

Alfii

Alfii před devíti měsíci

123745-1-260.jpg

Ja v tom mam jasno. Mercedes Sprinter 4×4.

Drinks

Co to trochu oživit? Po novém roku jedu do Německa, tak třeba ještě na poslední chvilku změním výběr. :D

bukas

bukas před desíti měsíci

Mám Fiat Ducato r.v.2013 motor 2.3JTD a objem 17 kubíků.naložím úplně cokoliv a motor mi bere 9.2l/100km, nemůžu si ztěžovat!

.

. před desíti měsíci

Radek FBC » prý supr bezpečný místo kde je to na pobyt úplně v pohodě:)

Radek FBC

Radek FBC před desíti měsíci

kok » kolega je zocelenej armadou. Slusny

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před desíti měsíci

Ondřej Macků » těsně.. 1,4MPI v kombíku ;-)

.

. před desíti měsíci

Ťava » romantika jo, ale mám rád když vidím alespoň průzorem na vodu, takhle je to na palici čumět jen do rákosí:)

Ťava

Ťava před desíti měsíci

kok » to je hezký, ať teď by to tam byla romantika!!!

.

. před desíti měsíci

123416-1-503.jpg

Ťava » jinak mimo téma a čum, projíždím mrk a dívej kde byl toncek, …myslím že mě i trumfnul:)

.

. před desíti měsíci

Ťava » nevím, neznám, to co máš je fajn, nevymejšlej, už sem si na něj navíc zvyknul, dobře se do něj nakládají věci:)

Ťava

Ťava před desíti měsíci

kok » jestli ho vezmu tak se mu omluvis jinak tě nesveze :) mám víc kandidátů nech se překvapit, možná suzuki grand vitara…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 14 (572) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (17 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč