Auto na ryby

Všechny diskuze » Vybavení » Auto na ryby

Auto na ryby

Založil Fishky

Dne 28. 3. 2012 08:28

Odpovědí: 529

Aké autá používate na prepravu ryb. vybavenia alebo vhodné auto na ryby. Vaše názory a rady:D

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 13 (529) Starší Nejstarší »

bukas

bukas před dvěma týdny

Mám Fiat Ducato r.v.2013 motor 2.3JTD a objem 17 kubíků.naložím úplně cokoliv a motor mi bere 9.2l/100km, nemůžu si ztěžovat!

.

. před dvěma týdny

Radek FBC » prý supr bezpečný místo kde je to na pobyt úplně v pohodě:)

Radek FBC

Radek FBC před dvěma týdny

kok » kolega je zocelenej armadou. Slusny

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před dvěma týdny

Ondřej Macků » těsně.. 1,4MPI v kombíku ;-)

.

. před dvěma týdny

Ťava » romantika jo, ale mám rád když vidím alespoň průzorem na vodu, takhle je to na palici čumět jen do rákosí:)

Ťava

Ťava před třemi týdny

kok » to je hezký, ať teď by to tam byla romantika!!!

.

. před třemi týdny

123416-1-503.jpg

Ťava » jinak mimo téma a čum, projíždím mrk a dívej kde byl toncek, …myslím že mě i trumfnul:)

.

. před třemi týdny

Ťava » nevím, neznám, to co máš je fajn, nevymejšlej, už sem si na něj navíc zvyknul, dobře se do něj nakládají věci:)

Ťava

Ťava před třemi týdny

kok » jestli ho vezmu tak se mu omluvis jinak tě nesveze :) mám víc kandidátů nech se překvapit, možná suzuki grand vitara…

.

. před třemi týdny

Ťava » červený nééé, a černá je hezká, …no vašíku, auto s charisma by bylo fajn a to bych si pak koupil landrovera a barva černá matná nebo khaki matná, …ale stojím nohama na zemi, milionář nejsem:), …a to tvoje vysněný auto charisma nemá, …je jen vošklivý, sorry:)

Příspěvek upraven autorem.

Ťava

Ťava před třemi týdny

kok » tak jasný, chceš vypadat jak tuctak s octou..... Musíš mít auto s charisma, ve kterým si i případně zaspasujes!! Říkám ti, nejlepší je černý, kámoš má červený a nic moc :)

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před třemi týdny

kok »
Jasný nejezdiš, nerozumíš tomu, tak neděláš hrdinu to je v pořádku :) od Tebe bych si nechal poradit ohledně nějakých punk výprav a chytání přes čáru nebo jak bylo v pokecu plnění mrazáků :D akorát tam to někdo nepochopil :D :D

Ondřej Macků

Ondřej Macků před třemi týdny

NeBeroun alias Qwerty81 » cim jezdis ty? Te tipuju na fabii 1.2htp

.

. před třemi týdny

Ťava » je to škaredý, jak sem ti říkal:), …ale byl jsem předevčírem na služebce a nová oktávka v kombíku by mně absolutně stačila i na ty ryby, řidička se s tím nesrala, po dálnici jsme jeli chvílema i 180, couračky po městě a průměrná spotřeba 5,5litru

Ťava

Ťava před třemi týdny

kok » a tak černý by se ti líbilo ne? Narážím na tu kacenku co jsem ti ukazoval :)

.

. před třemi týdny

Jan Kozlovský » já to plácl jen tak:), …autům nerozumím, já jen rozlišuju auto osobní, dodávku a náklaďák, nemám ani řidičák …to co vy tady řešíte je mně vzdálený stejně jako vyšívání a pečení dortů:)

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi týdny

Jan Kozlovský » děkuji za bezvýznamné hodnocení mé osoby a přeji nechť kilometry volně plynou :-)

Jan Kozlovský

NeBeroun alias Qwerty81 »
Na Tebe opravdu nema cenu reagovat jak psal Kok… na výkonu to auto ztratí minimum a jezdit za 12l benalu nebo 15–16l plynu je dost velkej rozdil… stříkat do textilu si můžes a podle většiny Tvých příspěvků Ti asi ani nic jinyhi nezbýva..

NeBeroun alias Qwerty81

Jan Kozlovský » přejebaný na plyn.. Teď jsem si definitivně stříkl do textilu :-))

Jan Kozlovský

123389-1-926.jpeg

Včera jsem byl projet toho Pilota 3,5l predelanyho na plyn … je to sileny stroj, jak rodinne luxusni auto na dovolene tak stroj ktery projede terenem. Je to specialitka, jsem temer rozhodnuty ze do toho pujdu… po zkusenostech s Accordem zustanu u Hondy .

kuban

kuban před třemi týdny

123312-1-370.jpeg

123312-2-181-nahled.jpeg

Chudýpocestný » Te prezije :-)
7100 a 7600 :o)

Chudýpocestný

Chudýpocestný před třemi týdny

123309-1-821.jpg

kuban » babička slouží ale točí už jen6000:)

kuban

kuban před třemi týdny

NeBeroun alias Qwerty81 » Jop,1.6/160ps,to byly casy..Pak uz tvym argumentum rozumim..3.5V6 nehledam,jsem rad,ze mi i ta “nejnovejsi” toci 7600 :o)

Jíry

Jíry před třemi týdny

123288-1-625.jpg

123288-2-229-nahled.jpg

123288-3-842-nahled.jpg

Měl jsem C, což byl na ryby nesmysl, když došla trpělivost a byl jsem párkrát vytahován i z „mokré trávy“ tak jsem mu pořídil na ryby smysluplnějšího bráchu a nemůžu si stěžovat…

NeBeroun alias Qwerty81

kuban » Amici jsou paka.. Neznají UAZ
Jinak si napište do Denker.cz oni vam tu Hondu určitě přivezou :-))
Jinak, pro mne byla Honda vždy známka nízkého obsahu s giga výkonem prošpikována tech. vychytávkama.. Nějaký 3,5l šestihrnek v Hondě je stejně úchylný jako Fiat v dieselu, jak jsem psal níž..

kuban

kuban před třemi týdny

Jan Kozlovský » Znamej to ma,sice ne na ryby,taha tim auta a kone,je spokojenej.Dva maj ridgeline,coz bude to samy jen s korbou a taky si nestezujou..3­.5V6,co by na tom mohlo byt spatne :o)
NeBeroun:zrovna v USA ma honda tri modely v top desitce nejprodavanejsich aut za rok 2017 ;-)

.

. před třemi týdny

Jan Kozlovský » Neberouna si nevšímej, to je celej on. Mně se to auto zamlouvá, myslím že japončíci se zase vycajchnovali

NeBeroun alias Qwerty81

Jan Kozlovský » jo.. Těch Hond pro USA jezdí po ČR asi 258.556 kusů.. Takže tím na ryby jezdí asi 78% uživatelů carpfishing.cz a jistě se tu dočteš řadu kladných komentářů.. Z hrušky dolů, příteli..

Jan Kozlovský

Tvrdit ano, ale snad kdyz neco takovyho pisu na diskuzi tak cekam nejakou normalni odpoved od nekoho kdo ma zkusenosti nebo tak… urcite ne takovy “ radoby” vtipny koment jaky jsi napsal !

NeBeroun alias Qwerty81

Jan Kozlovský » může tvrdit úplně každý :-)

Jan Kozlovský

Může tvrdit jedině člověk co o tom ví kulový a v Hondě asi ještě nejel ;)

NeBeroun alias Qwerty81

Jan Kozlovský » Japončík pro Amíky.. To bude jako Fiat v dieselu :-)

Jan Kozlovský

123222-1-211.jpeg

Má někdo z Vás na fishe tuhle specialitku vyraběnou pro americkej trh ?

Tóno

Tóno před jedním rokem

Dendy036 » Ked si to povieme narovinu auto vzdy bude stat peniaze :(… je to loteria …

Dendy036

Dendy036 před jedním rokem

V práci servisujeme cca 30 vozidiel rôznych značiek a je to lotéria.Najspo­lahlivejšie sú Kia,Voklswagen,Ško­da,Audi,Bmw.

Dendy036

Tóno » je to tak ako píšeš,je to o šťastí.Môže byť vyrobených 200 000 Nissanov a štyri budú kazové. :(

Tóno

Tóno před jedním rokem

Dendy036 » Doma mame automat 2007 uz ma okolo 200 000 km a zatial bez vaznej poruchy.

Dendy036

Pulec7 » kamarát má manuál a nevie si ho vynachváliť.

Pulec7

Pulec7 před jedním rokem

Dendy036 » Okrem u Patha bacha na Automat do roku 2009, je tam nějakej průser s převodovkou. Už si nepamatuju co přesně dá se to najít na forech, prodřou se tam nějaký vodící lišty a nateče olej do části převodovky, kde nemá bejt a jelikož je to odlitý musí se celá vyhodit. Manuály jsou cajk :-D

Filla

Filla před jedním rokem

ahma » Dalsi do party, dik za echo.
Ovsem pravdou je, kdyz se zrovna neco vysere, calujes raketu. Nastesti to podle uzivatelu nebyva casto..

Filla

Filla před jedním rokem

Pulec7 » Super, slycham cim dal tim vic podobnych ohlasu a nazoru. Dik, Tobe at jezdi na klid.

Filla

Filla před jedním rokem

Lucaso » Kamo Peslika tady verejne hanet nebudu, to urcite ne. Ma sezonu a mrdy prace, ostatne jako vzdycky, tak mozna dal myho skokana nekomu z kluku. Nevim no..
Kazdopadne jak jsme to projizdeli pri predavce jsem ho trochu zaprudil a vysel mi zas vstric. On toho ma proste moc diky svym kvalitam… ale me, jakozto zakaznika, to vubec nezajima. Chci jezdit napohodu po utracenych penezch za servis. Pesl-nepesl..
Mimo vetsi bolistky z utrob mi samozrejme pretesnil sibr, aby na me furt nekapalo a jak poprve zachcalo, sednul jsem do kary a pri pravotocive hned …kap kap.
Kuwa nemusim mit vsechno, dam to do kupy a vystrelim do sveta. Vyjedu pro Toyku na zapad s kamaradem, co do toho vidi.
Tobe a zene hodne stesti pri spravnem vyberu dalsi kary, ale nic nebude na oko tak cool, jako pekne udelanej Defsky! .)

Dendy036

ahma

ahma před jedním rokem

Drinks » záleží jakej, taková lc80, to sezenes uz za rozumný peníz… jen se spatne shání… on je nikdo nechce prodávat:)

Drinks

Drinks před jedním rokem

Land Cruiser je krásný, teď jsem slintal, ale asi mimo dosah..

Pulec7

Pulec7 před jedním rokem

ahma » :), priste tedy LC :) jsou to drsny auticka

ahma

ahma před jedním rokem

Filla » diskosky i defici se odjakživa sraly… to je známy… podívej se čím jezdej na opravdový expedice… samej landcruser…
znám několik majitelů, a tak jako všichni co maj Toyoty, si jen tankuji a chválí :)

Pulec7

Pulec7 před jedním rokem

Filla » Ja bych taky uz spis japonce, ale i tak chce brouzdat a zjistovat si na co to trpi a treba se i vyvarovat nekterym configum pokud je to auto starsi vsechny neduhy uz sou znami hlavne na forech klubu danych znacek. Ja presel nedavno z Nemcu na Japonce a po roce pouzivani panuje nadseni.

ahma

ahma před jedním rokem

Pulec7 » kdyz by si mel zájem se svézt, můžeme se domluvit. Nemam s tim problem. Plyn ted beru 10,90, takze super:)
Bohuzel montáž mi delal jeden (doporucovanej) Jouda a zkurvil to… tak sem sehnal člověka, co dela vsechny plynofikace pro autooutlet, ten to opravil a uz to funguje:) dela jen a pouze plyny do aut, a opravdu rozumí… kontakt muzu předat, neni problem…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 13 (529) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (5 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč