Kaprařské pruty na daleké nahozy

Všechny diskuze » Vybavení » Kaprařské pruty na daleké nahozy

Kaprařské pruty na daleké nahozy

Založil Jířa

Dne 5. 8. 2014 18:45

Odpovědí: 324

Zdravím kolegové kapraři mám v plánu si koupit nové kaprařské pruty. Chtěl bych s nimi házet větší dálky okolo ±140m, ale je tolik značek a druhů že neví které. Délka pruty by měla být 3,60 cena do ± 5000 kč. Děkuji za vaše odpovědi…

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 8 (324) Starší Nejstarší »

zewlbába

zewlbába před třemi měsíci

Kdyby měl někdo zájem, přemýšlím o prodeji 2ks Sonik S4, 12ft 3.25 lbs celoduplon, 50mm první očko, stáří rok a půl, pár škrábanečků by se našlo, ale žádné drama. Lítá to z nich parádně a ani 200g olovo není pro ty pruty žádný problém. Cena 7.500,– za oba včetně origo obalů. Ztratil jsem doklad o koupi, takže bez záruky, proto je cena tak nízko (na Ravenu se stále prodávají za 6.000 jeden). Mám k nim nevyplněné karty pro přihlášení u výrobce.
Důvod prodeje: zamiloval jsem se do jiných.
Když tak SZ, ideálně Praha nebo okolí +/-50 km, není problém přivézt.

Příspěvek upraven autorem.

Asulcon

Asulcon před třemi měsíci

Vetesnik » Zdar já ty proutky mám kdyby jsi chtěl tak napiš 737 841 871 nebo zprávu tady

Vetesnik

Vetesnik před třemi měsíci

M.Č. » dík za info

David Fořt

David Fořt před třemi měsíci

Skálič » JJ, tam je to věčný :-)

Skálič

Skálič před třemi měsíci

David Fořt » děkuju :-) nevěděl jsem právě jestli to tam eště funguje pořád ty opravy :-)

David Fořt

David Fořt před třemi měsíci

Skálič » Na Maninách.

Skálič

Skálič před třemi měsíci

Čau lidi mám na vás prosbu nevíte kde v Praze by se dal nechat opravit spodovej prut? Mám tam na něm uvolněný špičkový očko a nechce se mě ho vyhazovat je jako novej akorát po záruce :-(

M.Č.

M.Č. před třemi měsíci

Vetesnik » zapomněl jsem napsat používají 110 g olova na klip 125 m tak snad ti to postačí ahoj

M.Č.

M.Č. před třemi měsíci

Vetesnik » hazou s nima solidně já to zkoušel ale používám 12 Ft a ta 13 Ft s navijáky LC jsou pro mne nezvykle těžší jinak zpracování i zdolavacka ok jako každý sportex špička pracuje zbytek až při zatížení jde do akce první oko mají 50 pod navi mají duplon po celé rukojetí možná bych si na ně zvyknul ale pro mne 13 velký nezvyk

Vetesnik

M.Č. » jak se jim s tím háže a jestli nejsou úplně tvrdý na zdolávání

M.Č.

M.Č. před třemi měsíci

Vetesnik » kámoši je mají co by jsi potřeboval vědět ?

Vetesnik

Máte někdo zkušenost s Sportex Catapult Carp 13 ft – 3,75 lb?

C1AUD13

C1AUD13 před třemi měsíci

Používám olova od 95 do 105g

C1AUD13

Zdeněk(ZVcarp) » ) nejsem žádnej extra hazeč, odhadem dle měření na maps s kmenem-0,255mm a ujimany šok za 130m a s 0.35mm za 100m s normální kouli

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před třemi měsíci

C1AUD13 » A jak daleko s nima házíš?

C1AUD13

Zdeněk(ZVcarp) » ) nezkoušel jsem, ale tvrdší bych nechtěl, je to univerzalnejsi prut, měl sem vruce 13ft a s těmi sem byl delší…

Zdeněk(ZVcarp)

C1AUD13 » Zvažuji mezi 3,25lb a 3,5lb. Měl si možnost vyzkoušet obě varianty?

C1AUD13

Ano, 3.25lb 12ft

Zdeněk(ZVcarp)

Vlastní tu někdo pruty Fox Horizon X5???

C1AUD13

C1AUD13 před pěti měsíci

127080-1-145.jpg

Frenkyza »

Frenkyza

Frenkyza před pěti měsíci

Diky chalani, pozeral som aj na Sonik Dominator X 12ft 3,25lb alebo 3,5lb mate ich niekto ? Ak ano pochvalte sa kludne aj fotkou a samozrejme skusenostami ako ste s nimi spokojni 

Novi

Novi před pěti měsíci

C1AUD13 » Je tam sleva 100£. Výprodej modelové řady! Od příštího roku bude nová řada prutů Sonik Gravity a to XT. Určitě bych na ně počkal, vypadají parádně! :-)

Viz Carpology
https://www.youtube.com/watch?…
Od 3:24

C1AUD13

C1AUD13 před pěti měsíci

:)

C1AUD13

C1AUD13 před pěti měsíci

Tady máš zajímavý tip, trošku dražší, ale třeba oproti niklovi opravdu skvělá cena.. https://www.total-fishing-tackle.com/…dle-carp-rod?…

Frenkyza

zewlbába » vdaka za radu, skusim pozriet na vystave na jar v Trencine, snad ich tam budu mat, ale zatial nemam ziadneho favorita, musim popozerat viecej znaciek 

zewlbába

zewlbába před pěti měsíci

Frenkyza » mám rok Soniky SK4 12ft 3,25lbs a lítá to z nich jedna radost, zdolávačka taktéž poměrně citlivá na horní část prutu, obrovská silová rezerva v páteři. Na menší ryby to chce lehčí ruku, větší ho krásně ohnou až do poloviny zvlášť při zdolávání z lodě

IvanS

IvanS před pěti měsíci

Frenkyza » Ja by som isiel do prutov od Sonik, 120 m das s viacerymi, kvalita za dobru cenu..

Frenkyza

Trosku ozivim tuto temu, hladam pruty (3,6m a 3,25 – 3,5lb) na daleky odhoz (cca 120m) do 250euro za kus, poprosim skusenych poradte nejake palicky :)

memphisto

memphisto před dvěma roky

Krásné pruty budou Nashovi nové Pursuity…vypadají úúúúúúúúchvatně.

kalinz

kalinz před dvěma roky

Zdar máte nekdo tyhle klacky Sonik SK3XTR Carp 13ft 3,5lbs ??????

IvanS

IvanS před dvěma roky

kok » ved to, ze nepoznam.. A nemam zasa tolko odhadzane s jednym prutom, aby som to vedel porovnat. Na laku prutu, ktory je neustale hadzany do clna alebo sa rukovat vala na zemi pri rieke to vidis, ale u prutu, ktory je v stojane na brehu, prepravovany vo futrale atd moze kazdy napisat, ze je ako novy, pritom dostal 1000 mrd pri hadzani a blank okolo ociek a trnu uz asi nebude ako u noveho prutu.

.

. před dvěma roky

IvanS » neřeš to:), jediná známka opotřebení kterou poznáš, a že byl prut používanej a dostával při hodech nebo ohybu záhul jsou praskliny v laku kolem oček. Jinak samosebou uhlík podléhá jako každý materiál únavě, ale jak moc, to ti nikdo neřekne, slovo používaný prut je navíc relativní stejně jako sousloví velkej kapr:). Jestli máš možnost koupit dobrý ale jetý házečky, kup je a neřeš to, to v jakým je blank stavu podle mně nepoznáš.

IvanS

IvanS před dvěma roky

Ahojte, ozivim trocha tuto temu. Zaujima ma, aky mate nazor na zivotnost a vlastnosti blanku po x 100 hodoch a niekolko rocnom pouzivani? U prutu na odhod a tak aj u zdolavaciek na vyvazku, myslim u top znaciek. Na roznych strankach sa z casu na cas objavia starsie pruty, ktore si „drzia“ vysoku cenu. Myslite, ze je to adekvatne, alebo sa taky prut oplati kupit len zberatelovi, ktory ho sem tam vyvenci na malom rybnicku? Dakujem za nazory a postrehy.

Alfii

Alfii před pěti roky

Ma tu nekdo praktickou zkusenost jak to lita z C2 13" 3.5lb?s

Michnič

Michnič před pěti roky

61093-1-301.jpg

taky ti neco prihodim lita to s tim velice slusne mam ho v 0,28. tak at mas z ceho vybírat :)
http://www.rybolov.cz/…c-line-1000m

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Ťava » dík,jdu prostudovat.

Radek FBC

Radek FBC před pěti roky

Buldozer » za me zatim nej P-line Floroclear. Bezkonkurencni

Ťava

Ťava před pěti roky

Buldozer

Buldozer před pěti roky

kok » no odpočatej duševně,fyzicky to nešlo,cca 300ks spombu tam bouchat denně nebyla prdel.Jezdilo to převážně v noci a přes den pařáky,že se nedalo dospat:-)))

.

. před pěti roky

Buldozer » ok, tak hlavně že odpočatej a nabaženej

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Ondřej Macků » ok super.ted musím někoho ještě sehnat kdo mi to dá za nákup:-)))koukal jsem tak jejich věci mají jenom 3 e-shopy v cz.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

kok » brejlouna nechci!moc mi to nešlo,bylo to vše poznávací a objížděli jsme vody kde podle místních ještě československá noha nepáchla.bylo to fajn,nachytalo se,odpočinul jsem si,víc za měsíc ve videu:-)

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti roky

Buldozer » Jojo cena dobrá a kvality bych se fakt nebál, používám od nich nějaký návazcovky a kvalita srovnatelná nebo lepší jak Kryston a cena třetinová. Jejich přívlačový vlasce jsou naprostá špička, to mi tvrdilo už několik závodních vláčkařů. Já ho rozhodně namotám.

Buldozer

Buldozer před pěti roky

Ondřej Macků » dík.ještě slovák nevyrobil dobrou věc:-)cena je tam dobrá kolem 180kč za 300m?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 8 (324) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč