KORDA

Všechny diskuze » Vybavení » KORDA

KORDA

Založil Radek Fox

Dne 21. 3. 2012 01:00

Odpovědí: 2369

KORDA

Je mi s velkým podiven, že tuto diskusi ještě nezaložil Filip, tak si to tedy dovolím já. Co od této anglické firmy používáte ???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 59 (2369) Starší Nejstarší »

Šupina

Šupina před dvěma týdny

Danny má reklamu na nové háčky Kamakura zmáklou :-) viz FB KORDA

Příspěvek upraven autorem.

Jirka M.

Jirka M. před měsícem

Škoda, že Korda už několik let není v každé rybářské prodejně jako dříve. Všude ho vytlačil ten Extra Carp.

Honza 68

Honza 68 před měsícem

Zdar nevíte jakou sílu mouthtrapu použít na Korda Kleště Krimping Tool součástí kleští jsou dvě velikosti svorek dík za info Honza 68

Johan

Johan před měsícem

Korda Italy…

Johan

Johan před čtyřmi měsíci

125864-1-441.jpg

Kdyby někdo náhodou neměl do čeho píchnout…

https://m.facebook.com/…98784103980/?…

sindeji

sindeji před pěti měsíci

Thinking tackle s českými titulky.

Michal T.

Michal T. před osmi měsíci

rominator » Podívej se sem, i na you tube je návod,jak je uložit.https://www­.zive.cz/porad­na/stazeni-videa-z-youtube-i-s-titulky/sc-20-cq-550140/default­.aspx?consultan­swers=1

rominator

rominator před osmi měsíci

Přátelé, prosím o radu. Mám Masterclass na DVD od prvního dílu, ale rád bych je stáhl z You tube ve full HD s českými titulky. Nemám problém ve stažení filmu ale problém je s CZ titulky. Používám program YTD který umí stáhnout film i s titulkama, ale když stáhnu Masterclass s navolenými titulky CZ, tak sice film stáhne, ale titulky jsou asi v rumunštině. Můžete mi prosím někdo poradit zda to jde a pokud ano, jak ? Děkuji moc

Kamil Milacek

Kamil Milacek před osmi měsíci

Pescador » Jaka je to verze, jaky stav a cena… :-)

Pescador

Pescador před osmi měsíci

Kamil Milacek » prodám klasickou RH váhu ;o)

rower

rower před osmi měsíci

najslabsi masterclass, aj ked uz minulorocny padol pod priemer predchadzajucich. krasna produkcia, ale ziadny zaujimavy obsah. presne ako fox video z rainbow, co teraz vyslo. same produktovky, ziadne nove napady, vykradaju samy seba. dany by mal dat priestor novej generacii, namiesto toho ma opat najdlhsie a najnudnejsie videa on…

Kamil Milacek

Kamil Milacek před osmi měsíci

Nekdo Korda RH vahu na prodej, coz? :-)

Marek Poláček

Marek Poláček před osmi měsíci

To jejich chytání na oplocených rybníkách mě taky nějak už nebere. At jedou do Evropy něco nachytat, na svazovky. Mají tam vysekaný mola, at jdou do...........a na konci reklama, na co atd. Porad dokola taky.

memphisto

memphisto před osmi měsíci

Těšil jsem se na masterclass 5 jako malej, ale tenhle byl nejslabší ze všech…dobře natočeno, ale pro evropu nic moc zajímavé vody a minimum nových metod a poznatků…fakt mi to bylo líto.

Pavel S

Pavel S před osmi měsíci

Mě se docela líbil, jenom mě prekvapilo kolikrát jim Delkim při záběru ani nepipnul, asi to nebudou jenom pomluvy co se o nich píše na internetu, když s tím mají problémy i korďáci kteří je používají nekolik let…

Bary

Bary před osmi měsíci

Za mě taky docela slabota…

MikeT

MikeT před osmi měsíci

Tak jak se líbila Masterclass 5 ?.. Za mě slabší ročník..

Alfii

Alfii před osmi měsíci

Korda Carp Fishing – Masterclass Vol 5 OFFICIAL TRAILER

Danny

Danny před devíti měsíci

:(
Der Schock über den Verlust unseres Freundes Michael Köster sitzt tief. Doch bei all der Trauer wollen wir ihn so in Erinnerung behalten, wie wir ihn alle kannten und so sehr schätzten: frei raus, herzlich, mit einem leichten Hang zur Übertreibung und natürlich mit großem Humor. Köster kocht, Film ab!

Pescador

Pescador před jedním rokem

Johan » potvrzuji v plnem rozsahu :o)

Šupina

Šupina před jedním rokem

Drinks » Ale pravdivý a ze života.....

tadychcíppes

tadychcíppes před jedním rokem

Honza 68 » aha, tak s tím problém taky nemám.. dávám dvě otočky a drží

Johan

Johan před jedním rokem

Drinks » Realita :) Bude se chodit divat na udice do sklepa a uz jen vzpominat na stare dobre casy :)))

jurco

jurco před jedním rokem

119980-1-770.jpg

Alf » na to mám toto,nedávam dole olovo

Drinks

Drinks před jedním rokem

Johan » To bylo hnusný. :)

Honza 68

Honza 68 před jedním rokem

sindeji3 » nemyslím uvázání na hák ale uvázání na obratlik Honza 68.

Marda

Marda před jedním rokem

Johan » :-)))

Alf

Alf před jedním rokem

jurco »
cauko, aj nad niečím takým to som rozmýšľal… robí to asi každá firma, takže aj značku podľa mojich sympatií by som si vedel vybrať :D
alee tato korda mi prišla super lebo kombinuje pevnosť (ako maju klasické pásky na prut) a aj ochranu špičky..
držia ti pevne obidva diely keď to tam dáš? tam iba stiahneš tú šnúrku že?

Johan

Johan před jedním rokem

Marda » Moc pěkný! Je fajn, že si to užil. Ještě chudák asi netuší, že narozením avizovaných dvojčat je to jeho GAME OVER :)))

Marda

Marda před jedním rokem

Pecka! Sdileni pocitu, radosti… skvele natoceny.

jurco

jurco před jedním rokem

119942-1-627.jpg

Alf » ahoj, premýšľal som nad nimi svojho času, nakoniec som zobral od konkurencie, som spokojný.

Alf

Alf před jedním rokem

119941-1-363.jpg

Máte niekto skúsenosti s týmito navlekmi na prúty?? Korda tip safe. Diky za odpovede :)

tadychcíppes

tadychcíppes před jedním rokem

Honza 68 » používám choddy 8 a nemám sebemenší problém

Honza 68

119935-1-567.jpg

Korda háky Chod rig vel 6 Mouth Trap 25 a docela problem uvázat Honza 68

Zbyněk V

Zbyněk V před jedním rokem

Greyscarp » To není blbej nápad :) .. díky ..

Greyscarp

Greyscarp před jedním rokem

U materiálů 0,53 mm a více používej Whipping knot a nebudeš mit problém s prostrčením skrz očko háčku nikdy. Já používám tento i na klasické návazce. Čistý a pevný 

Zbyněk V

Zbyněk V před jedním rokem

I 0,53mm jde použít na 8.háčky asi vím kam míříš dost blbě se to pak protahuje znova očkem .. Ale když si nůžkama sestříhneš zbytek protahovanýho vlasce do špičky očko háčku nasliníš a trošku se snažíš tak to tam vleze ;) …

Honza 68

Lukáš Janků » dík za odpověď Honza 68

Honza 68

Carpkiller » dík za odpověď Honza 68

Lukáš Janků

Lukáš Janků před jedním rokem

Honza 68 » Ahoj, použij 0,43 mm aby jsi to vyvázal tam i zpět :-) Jinak Honza mě už předběhl a odpověděl na tvůj dotaz na kroucení

Carpkiller

Carpkiller před jedním rokem

Honza 68 » kroucení, respektive nekonečná tvarová pamět je jeho hlavní předností, proto se na chody používá. nic se nekroutí více jak tohle, protože to zkroutíš jednou a tak už to zkroucený zůstane, to je ale cílem hry, to je žádoucí.

Honza 68

miroTT » kolika librovy Mouth trap se používá na Korda choddy háky vel 8 a zda se nekrouti dík za info Honza 68

miroTT

miroTT před jedním rokem

Ano, co potrebujes vediet?

Honza 68

119727-1-300.jpg

Používáte někdo na chod rig Mouth Trap od Kordy dík za info Honza 68

Johan

Johan před jedním rokem

Drinks » Kdybys viděl, jak to teď u vody rozsekal, takhle bys nemluvil! :)

Danny

Danny před jedním rokem

Honza 68 » chytal jsem pouze CHOD ,tak jsem se k experimentu nedostal …

Honza 68

Drinks » bylo řečeno že uvidím za týden že měl pravdu co se týče krimpovaní na fluocarbon boom od Kordy tak nevím co se děje Honza 68

Drinks

Drinks před jedním rokem

Honza 68 » Myslíš, že za tu dobu byl na rybách? Jezdí jednou ročně, takže mu napiš na konci roku. :-)))

Honza 68

Danny » čus Danny uplynul týden jaké máš poznatky ohledně boomu a krimpovaní dík za info Honza 68.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 59 (2369) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (21 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč