Advanced Technology Tackle ATTx Silent Alarm

Všechny diskuze » Vybavení » Advanced Technology Tackle ATTx Silent Alarm

Založil zewlbába

Dne 18. 3. 2012 20:31

Odpovědí: 35

veškeré info z terénu k těmto hlásičům

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (35) Starší Nejstarší »

Slámiš

Slámiš před osmi roky

zewlbába » taky mohu doporučit, ty ceny jsou také hezké a jak píšeš… seženou vše… Jinak ATT vlastním cca 2–3 měsíce a max spokojenost. Jediné co bych jim přidal, je rozlišení padáku a potahu vpřed. Bral jsem od Romana z Carpfanatics a i když nebyla zrovna barvička, kterou jsem chtěl, skladem a pospíchal jsem na to, tak mi je vyřešil velice rychle od dodavatele.

zewlbába

zewlbába před osmi roky

když už jste u těch baterek, když něco nemůžu sehnat v normálním krámě, volám vždycky sem:

http://www.battery-expert.cz/

zatim se mi nestalo, že když neměli, nedokázali by objednat, kamenný shopy v Praze a v Brně, rozvoz PPL no problem…

kupoval jsem tam mimo jiné i baterku do auta za super kačky a standardně každý jaro balík po 10ti ks 9V do hlásičů, několika kámošům jsem to doporučil pro nákupy baterek k elektromotorům a echolotům…

.

. před osmi roky

Okurkáč » je to tak, varty vydrží i víc jak duracell nebo panasonic, …ale zase cena je jiná

Tomajo

Tomajo před osmi roky

Ťava » ja kupoval u nas Energizer dokoce jen za 49kc ;-)

Ťava

Ťava před osmi roky

(Reakce na Pescador) mas recht, diky
Tomajo- kolik stoji u vas?

Okurkáč

Okurkáč před osmi roky

Hoši nejlepší je podle mně varta.

Pescador

Pescador před osmi roky

Ťava » Je to alkalika, jako alkalika. Radeji je budu menit kazdy rok za 150kacek, nez 1× za 2roky za 450 Kc z poloviny nefunkcni. Je blby, kdyz nevis o zaberu. Ty vetsi rybky to jen lehce potahnou a pak stoji na miste a klepou hlavou, takze je kazda vterina draha…

Ja koupil za 50 kacek alkalicky Energizer, tam si myslim velky rozdil oproti GP nebude. Mel jsem tǎ take GP, objednaval jsem je v sade od Gardneru rovnou s hlasici. Puvodni byly po roce KO, GP vydrzely cca 2 sezony, ale bylo to na hrane. V priposlechu je menim cca 1× az 2× rocne (podle toho, jak moc jsem uspesny v poctu zaberu) :o)

Příspěvek upraven autorem.

Ťava

Ťava před osmi roky

Pescador » videl sem na netu prave i ty levnejsi kolem 50,– kč, myslis ze je to to same co ta draha? Taky mi vydržela cca 2 roky, pak se mi stalo to same co tobe…

.

. před osmi roky

Ťava » kdo by do tebe řekl že jsi kutil:), já si tam připadám jak ženská v obchoďáku s hadrama, dvě hodinyk není problém mezi regálama strávit:)

Ťava

Ťava před osmi roky

kok » co, tam jezdím na cumendu kazdej týden :)

.

. před osmi roky

Ťava » v životě by mě nenapadlo že půjdeš do Hornbachu, …sem čekal jak budeš vděčnej za dobrou radu a ono prd:)

Ťava

Ťava před osmi roky

kok » tam sem byl a tuhle nemaji

.

. před osmi roky

Ťava » doporučuju navštívit Hornbach, včera sem tam byl a viděl sem asi tisíc druhů baterek. Hlavně maj výběr v dané voltáži od nejlevnějších až po nejdražší lithiový na který ani v kameným krámku moc nenarazíš, nejlepší Duracell a tím to většinou končí

klavir

klavir před osmi roky

Tomajo » Zdarec, chlapi zkuste se poptat ve fotoprodejně :-)

Pescador

Pescador před osmi roky

Ťava » To je nejaka divoka cena. Ted jsem za 160 kacek koupil 3 kousky. Je to divne, ale po 2 letech se mi skoro vybila baterka a jeden hlasic ztacel po 5 metrech dosah – vzdycky, kdyz jsem neco varil, prisla mi ryba a ja o ni nevedel. Nastesti to byly slusne vychovane rybky kolem 12 – 14 kg a pekne to jen dosponovaly a cekaly ma miste :o)

Ťava

Ťava před osmi roky

Tomajo » tak to máš štěstí, já sem blb chtěl obědnat dva kousky do foroty a až mi to přišlo, tak jsem zjistil, že sem to tam zapoměl naťukat a mám jen jednu :(

Tomajo

Tomajo před osmi roky

Ťava » taky jsem ji nemohl nějak sehnat a když už jsem se rozhodl, že ji objednám z netu, tak jsem našel internet. obchod co je od nás, tak jsem si pro ni nakonec přece jen mohl v pohodě dojít :-) Ale zatím jsem je měnit nepotřebovat. Fakt na to čučím jak péro, že i v tom příposlechu jedu defakto více jak celou sezónu pořád na jednu tužkovku :-)

Ťava

Ťava před osmi roky

tak sem poprve menil baterku, je to kumst ji sehnat, u nas v Ol v kamenych kramech snad nikde nemaji, nebo nevim kde hledat..... obednal sem pres net, potvrzuji funguje, kdyby jste taky nekdo shanel http://www.aaron.cz/…p-4lr44-476a

Danny

Danny před desíti roky

Miras » :)))

Miras

Miras před desíti roky

Danny » Slack line fishing na řece není zrovna ideální:-)

Danny

Danny před desíti roky

Miras » ja mu rikal at nechyta s povolenymi vlasci :))))))

Miras

Miras před desíti roky

Danny » Řekni kámošovi, že si musí trochu utáhnout brzdu:-))))

Danny

Danny před desíti roky

Miras » no s temi falesnymi zabery nevim,kamosovi na rece to pipalo casteji jak moje Delkim,mel tusim dva magnety v kolecku

Miras

Miras před desíti roky

Marda » Příposlech umí hlavně pípat – není to hi-tech hračka, spíš sázka na jednoduchost a spolehlivost. Nastavení tónu – 10 možností (dle výšky tónu). Regulace hlasitosti – ano. Citlivost – nelze měnit otočením nějakého čudlíku, musí se vyměnit otočné kolečko na pípáku – v základu je kolečko se 2 magnety, lze dokoupit se 4 či 6 magnety. Čím více magnetů, tím vyšší citlivost. Falešné záběry to nedělá ani v silném proudu – mají to nějak vyřešené. Vpřed / vzad – nerozlišeno. Prut se záběrem lze identifikovat podle barvy rozsvícené diody na příposlechu.
Prakticky jediné, co mi po na ATTs chybí je nastavení tónu na konkrétní prut. U foxů jsem si nastavil vysoký tón na levý klacek, hluboký na pravý a hned jsem po zvuku věděl, jestli to bere na prut v rákosí nalevo nebo u stulíků vpravo:-). Je-li člověk zavrtán hluboko ve spacáku, tak orientace podle zvuku je minimálně příjemná, protože nemusíš otevřít oko:-).

Marda

Marda před desíti roky

Miras » U vody jsem se s nimi ještě nesetkal. Co umí ten příposlech? Nastavení tónu, hlasitosti, citlivosti, rozlišení směru posuvu?

Slavíček

Slavíček před desíti roky

Petr Kalach » Mám ten příposlech a ty bananky a nemám problémy sehnat do toho baterky mají to pomalu v každé elektře aspoň u nás v hk .

Petr Kalach

Petr Kalach před desíti roky

Zdravim panove! Par let jsem pouzival priposlech ATTx v kombinaci s hlasici FOX, ktery jsem vymenil za Delkim. Dosah priposlechu i zivotnost baterie byla super! Problem byla trochu baterka v antenkach… hlavne sehnat nahradni.

Miras

Miras před desíti roky

4881-1-581.jpg

4881-2-721-nahled.jpg

4881-3-280-nahled.jpg

4881-4-606-nahled.jpg

Patřím už 2 roky ke spokojeným uživatelům ATTs.

Slavíček

Slavíček před desíti roky

Mohu hodnotit pouze jejich příposlech . Malá spotřeba energie docela slušný dosah .

dodo29

dodo29 před desíti roky

Má je známej je to takovej elektromaniak tak si změřil odběr a říkal mi že když by byly nonstop v akci (jako při záběru) tak baterka vydrží cca 300hod.

dodo29

dodo29 před desíti roky

podle mě jsou fakt nejlepší i když moc zkušeností nemám

sokolik1

sokolik1 před desíti roky

jakewww » foceno v sobotu ráno,krásněj víkend, sice bez ryby ale to mi nevadilo,stačilo mi že jsem byl u vody........

jakewww

jakewww před desíti roky

aqua » Někde jsi už psal,že je máš,tak jsem čekal,kdy se ozveš.Pěkný foto.:)

sokolik1

sokolik1 před desíti roky

4825-1-356.jpg

Mám je dva roky,naprostá spokojenost..­.......

jakewww

jakewww před desíti roky

Na tyto hlásiče chytá Jake Langley-Hobbs a ten díky svým předlouhým výpravám má výnikající možnost ATTs-ka pořádně prověřit.David Fořt je s ním v přímém kontaktu,tak jsem ho poprosil,aby z něho vytáhnul hodnocení těchto hlásičů.:))) Sám jsem zvědav,chci si je tuto sezónu pořídit,tak se také nechám překvapit.:)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (35) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč