člun Bark BT - 290

Všechny diskuze » Vybavení » člun Bark BT - 290

člun Bark BT - 290

Založil Heyna

Dne 19. 5. 2014 20:26

Odpovědí: 14

Ahoj kapraři, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s čluny od Bark, jaký jsou kvality. Uvažuji o jeho koupi. Děkuji Vám všem za rady a za info :-)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (14) Starší Nejstarší »

Heyna

Heyna před týdnem

Ahoj, mám 290 už asi dva roky a jsem s ním maximálně spokojen. Jediné co bych už nechtěl, je ta lamelová podlaha. Pro mě samotného, ten člun balit je docela fakt makačka.

Tweety

Tweety před týdnem

Zdar. Da se nekde koupit pevna podlaha do te 270? a co to rostuje?

Carpfisher

Carpfisher před dvěma roky

Zdravim neresili jste nekdo na to celo, zrcadlo stojan na pruty? Zvazuji ze bych treba na jednunoc na nem spal. Tak premyslim na tom stojanu, uchyceni atd

daniels

daniels před dvěma roky

Drinks » díííky

Drinks

Drinks před dvěma roky

daniels » Není zač – http://www.barkboats.cz/…-lunech-bark

daniels

daniels před dvěma roky

Chlapi stranky na čluny Bark nemužu je nějak najít diky moc

linux

linux před třemi roky

MikeT » jo to vím ja jsem uvažoval i o vysokotlake podlaze ale asi půjdu do té pevne

MikeT

MikeT před třemi roky

linux » Pokud uvažuješ o člunu od Boat 007, můžu jen doporučit. Kupoval jsem tu 290ku s pevnou podlahou a prostě nemá chybu. Mam i Kolibříka 260, a je to fakt jiná liga. Provedení, materiály atp je o kus výš, než Kolibri. A navíc mají ted tu 290ku v akci za 13 900,–..A opravdu neuděláš chybu. Jen už to není člun vysloveně na přenášení jedním člověkem..45 kg je znát.

linux

linux před třemi roky

Karásek » kolik vyjde zhruba člun na Kč? Uvazuju nad Boat 007 nevím který mám vzít jestli Boat nebo Bark

doktor glock

doktor glock před třemi roky

moj partak ma 290 a je velmi spokojny, chyta tazke vody s velkym mnozstvom prekazok a bordelu vo vode a bez problemov. Ked ho bol vyberat a kupovat, majitel pred nim po clne presiel na traktore a cln bol bez akychkolvek problemov funkcny dalej,…

Příspěvek upraven autorem.

Karásek

Karásek před třemi roky

64961-1-569.jpg

64961-2-193-nahled.jpg

64961-3-378-nahled.jpg

Já ho mám tiež a určite iný by som nekúpil, za tie prachy super

mako

mako před třemi roky

Hynek Machalek »

Kolega ma Bark 270 s lamelovou podlahou pre jedneho dobry cln na manipulaciu aj na vyvazky za tie prachy ;) a ako pisal kolega nizsie je to material ako u kolibrika a podobnych

Hynek Machalek

Hynek Machalek před třemi roky

Čau chlapy,máte někdo zkušenosti s tímto člunek doted mam kolibli 220 ale chci něco většího ale zase aby to nebylo těžké nebo většinou jezdím sam na ryby tak uvažuji o Barku BT-270.Děkuji za informace

Voloďa

Voloďa před třemi roky

Stejná gramáž materiálu jako např u kolibri , konkrétně jsem měl ted u vody 210cn a není mu co vytknout ........

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (14) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (14 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč