FOX international

Všechny diskuze » Vybavení » FOX international

FOX international

Založil Radek Fox

Dne 12. 3. 2012 01:22

Odpovědí: 2786

FOX international

Byl by asi hřích, když bych diskusi o produktech této firmy nezaložil já :-)) Je to už velká řada let, kdy jsem propadl jejich kouzlu. Jak jste na tom Vy s výrobky od pana lišáka ???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 69 (2786) Starší Nejstarší »

Jarýsek

Jarýsek před týdnem

126812-1-221.jpeg

Nevlastní tu nekdo clun Fox FX200?

C1AUD13

C1AUD13 před třemi týdny

Ahoj rybáři, chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s prutem x5. Mám dva kusy a po deseti měsících začaly chrastit, když do nich lehce bouchnu… Vypadá to, že to jde od oček, ale mechanické poškození nevidím :( mám je ze zahraničí, nechce se mi zatím řešit záruka nebo ne teď, nemáte s tím někdo zkušenost? případně nevíte, kdo by to dokázal opravit? Děkuji Lukáš.

Harvej

Harvej před třemi týdny

126702-1-864.jpg

126702-2-921-nahled.jpg

126702-3-168-nahled.jpg

126702-4-769-nahled.jpg

Tak a jsou doma. Snad nebudu litovat..první dojem…SUPER

Mifí

Mifí před měsícem

korejš » Jasný no, ono už se toto delší dobu nevyrábí takže asi bude problém sehnat no:(ale třeba budeš Mít štěstí

korejš

korejš před měsícem

Mifí » taky mě to napadlo dělám ve strojírenství takže by to nebyl problém, ale chtěl jsem se nejdřív zeptat jestli někdo nemá origo ..

Mifí

Mifí před měsícem

korejš » co to takhle vyrobit? Jsou to 4 stupidní ohyby…Jelikož delam na CNC ohranovaku momentálně tak bych to viděl tak jednoduše jako si zapálit cigáro :Dno a nějaký logo nebo něco to by udělal Laser když vy řezal rozvin plechu…pak jen závit šup a je to

korejš

korejš před měsícem

Petr Köhler » díky za typ

Petr Köhler

Petr Köhler před měsícem

korejš » zrovna tady je někdo nabízí:
https://www.ebay.com/…352430277873?…

Petr Köhler

Petr Köhler před měsícem

korejš » občas je někdo dá na ebay, je to potřeba sledovat. ;)

korejš

korejš před měsícem

Carpkiller » já jsem právě hledal i v zahraničí a nikde nic :/ ale dostal jsem typ na jednoho pana z mrku tak uvidíme jestli ještě nějaký má .. jinak kdyby jsi se chtěl zbavit 2–3 kusů ozvi se udělám ti dobrou nabídku :D

Carpkiller

Carpkiller před měsícem

korejš » obávám se, že už blbě, už je nedělají.ale někde zapomenutý, po obchodech se ještě občas najdou…
Já jich mám nasyslenejch asi 8, který používám. Jsou top.

korejš

korejš před měsícem

126616-1-966.jpeg

Zdar, nevíte někdo jestli se daji sehnat tyhle rohatinky?? Případně nemáte je někdo ? Bohatě se odměním

Mifí

Mifí před měsícem

Broula » Hádat se nebudeme kvůli tomu,kazdej jsme si napsali svoje a tim to hasne:)

Broula

Broula před měsícem

Mifí » nikde jsem nerekl, ze to neni hlinik. Rekl sem, ze je pouzita jina sila materialu = tloustka steny. Cti aspon trochu poradne. S Fe si prisel ty.
zkratka DETAILY panove…a pokud si i presto myslite, ze je to stejny…jen proto ze se v tom sedi…tak je jakakoliv diskuze zbytecna. vyjmenoval jsem tu nekolik jasnych rozdilu viditelnych pouhym okem. Tim koncim. dobrou

Mifí

Mifí před měsícem

Broula » A ještě doplním aby jsi nepodcenoval hliník jako materiál…Dělám v kovovyrobe už pár let a zabýváme se ohybanim ruznych kravin, svařování konstrukcí atd…muzu ti jen říct že pokud je to dobře vymysleny tak hliník vydrží uplne stejne jako Fe

Mifí

Mifí před měsícem

Broula » podle me to dělala jedna a ta sama firma někde v chine :)co je jiný na konstrukci? Naprosto stejný. ..polstrování? Dobře fox má o něco lépe vypadající matraci ale bude v tom nějaký rozdíl? :)…k nohám mluvit nebudu sám vlastnim lehátko Flatliter a tam ty nohy mam takže to fox proste používá ale to nemá absolutne žádný vliv na výrobu protoze to jaky si tam Dáš nohy vysouvací a patky si myslím že je uplne jedno…hlavně nechci do nikoho rejpat, sám mám od Lisaka X věci a naprosta spokojenost jen me zaujala tato diskuse a nechápu jak někdo muže zaplatit za ten (samy )výrobek o 60%vic to je celý…

Broula

Broula před měsícem

Mifí » Já nechápu jak někdo může říct že je totožné. Je pouze hodně podobné tvarem konstrukce, protože to je kopie. Tím to končí. Podívejte se na detaily:

• jiná síla nosneho materiálu (nejdůležitější)
  • jiný tvar matrace
  • jiný tvar kloubů
  • jiný systém vysouvání nožiček

A to jsem v tom teda upřímně neseděl, ale třeba i v posezu může být rozdíl a to značný. Nicméně to je individuální.
Neříkám, že je to levné, ale není to určitě stejné jako starfishing. Ba je to v základních prvcích naprosto odlišné. Tím pádem neporovnatelne. A pokud si někdo myslí opak, ať si zajde k očnímu.

Příspěvek upraven autorem.

Mifí

Mifí před měsícem

Broula » starfishing má hliníkovou konstrukci mas to napsáno v popisu:)…nechci do toho nějak kecat ani jedno křeslo jsem neviděl na vlastni oci ale i debil pozná ze se jedna o naprosto totožný výrobek…a pokud Lišák má konstrukci z ocele váha je na světe…i kdyby fox mel matraci Dormeo tak ti to neudělá rozdíl 7 kg nebo kolik to je

Broula

Broula před měsícem

Krajíc » ja ctu velmi dobre, ale ty pises hlouposti.

1. 11kg muze byt spatnym vyberem materialu = v tom pripade se ptam z ceho je Starfishing, kdyz dokazali usetrit 4,5kg?
  2. v podstate uznavas fakt, ze to okopcili a jednim dechem povidas o nejake inovaci = ptam se tedy v cem je kreslo Starfishing inovovane?
  3. pokud ty ctes dobre, tak ja nikde nic nepisu o cene, ale bavim se celou dobu srovnani kresel z pohledu materialu a ten nemuze byt stejny ani omylem
  4. Pokud se budu bavit o cene, tak marzi Foxu vidim cca 80– 100% a vsadil bych boty, ze s marzi na tom bude Starfishing hodne podobne.

A nepis, ze pises obecne kdyz se bavime o dvou konkretnich kreslech.

PS: Ja mam Sonu a dokonce i ta matrace je po 8 letech v podstate ok a to mam 110k a valim se po tom vselijak, takze kdybych te chtel chytat za slovo, tak pises zase nepravdu.

Krajíc

Krajíc před měsícem

Broula » jestli dobře čteš, nepíšu o inovaci křesla Starfishing a o jejich materialu ale obecne. Pokud člověk neváží 150 kg, tak vydrží i giant kteréj mam doma. To křeslo je stejný materiál jako Starfishing a 3 roky válení to ustalo. Jediný co odejde u každého výrobku jsou madrace fleece apod
. Ve vztahu k českým cenám je to proste předražený a to se nebaví jen Foxu, ale o většině veci co se zde prodává. Do marzovniho systému vidím jak do mojí peněženky a věř ze hluboko to není. Proto si můžu dovolit říct ze je to předražený a zcela zbytečný u nás kupovat. A taková kvalita to není aby to stalo 5tis apod. Ať ti pan Hubka ukáže nákupku toho Foxe a pak se můžeme dal bavit.

Broula

Broula před měsícem

Krajíc » ja netvrdim, ze je top, a ani nejsem FOX maniak, ale srovnavas nesrovnatelne. INOVACI? ze by pouzili nejaky novy kosmicky material a tim usetrily 40% váhy? Zamysli se prosim te a bud realista
Dali tam zkratka trubky se slabsi stenou, proto budou mit veskere spoje mensi vydrz, coz je zkratka realny fakt, ktery plati vseobecne i mimo rybarinu, a nemusim to kreslo ani videt. A hlavne mi ted nepis, ze to kritizuju a ani jsem to nevidel. Kreslo od starfishingu nekritizuju, ale neporovnaval bych ho s vyrobkem od Foxe kvuli uvedenym duvodum.
Presne to same je napriklad u stojanu…kon­strukce na pohled stejna, ale polovicni vaha. Pak na to hodis pruty a krouti se to jak snedy obyvatel na pracaku.

Krajíc

Krajíc před měsícem

Broula » pardon jsem zapomněl ze fox je vlastně top. A proto mi teče do supa brolly asi ze 4 míst. Jojo 11kg znamená top kvalita nebo taky špatný výběr materiálů. To že někdo něco okopci neznamená hned horší kvalitu ale třeba taky nějakou inovaci.

Carpkiller

Carpkiller před měsícem

Broula » zásah, potopená! něco okopčit neznamená, že originál je opředraženej.

Broula

Broula před měsícem

Krajíc » peknej blabol a nazorna ukazka „čecháčkovství“ v podání Starfishing, protoze to kreslo od nich ma 6,5kg a to od Foxe 11kg…kde asi usetrili 4,5kg????

Krajíc

Krajíc před měsícem

Mojchy » kup si Starfishing v camo. Za zlomek ceny stejný výrobek. Tohle je těžce předražený.

Mojchy

Mojchy před měsícem

126570-1-339.jpeg

Čau chlapy sháním FOX KŘESLO FX CAMO SUPER DELUXE RECLINER CHAIR nevíte někdo o nějakém ? Pouze Top stav díky za nabídky

Hapas1

Hapas1 před měsícem

Tápa » Diky, zkusim.

Tápa

Tápa před měsícem

Hapas1 » Zkus tady. http://inoxpod.cz/divize-elektro/

Hapas1

Hapas1 před měsícem

Nejaky tip na nekoho kdo by byl schopny opravit hlasice Fox EOS-R ??

Pizzamuzik

Pizzamuzik před měsícem

Ahoj, vlastni nekdo vozik FOX explorer? A spokojenost?

ahma

ahma před dvěma měsíci

Hapas1 » umi, ale musi se skutecne ustalit, coz je pri vazeni z ruky dost problem…

Tomáš Mužík

Tomáš Mužík před dvěma měsíci

A to chcalo jen chvili…A ne moc

chesper

chesper před dvěma měsíci

Tomáš Mužík » to je nějaký ultra prochcaný jak již říkám delší dobu fox už není co bejval je z toho tuctová sračka

Tomáš Mužík

Tomáš Mužík před dvěma měsíci

126331-1-163.jpg

Fox ultra 60 brolly

Hapas1

Hapas1 před třemi měsíci

126310-1-162.jpg

Dostal jsem tuhle váhu od Foxe a je tak jednoduchá, až jí nerozumím. Když se snažím něco zvážit, tak mi to ukáže na displeji, ale po ustálení se nezastaví a hodnota na displeji nezůstane, to to ta váha vážně neumí??

Majkl

Majkl před třemi měsíci

nemá někdo fx13? Jak se tyto navi tváří?

jtuny

jtuny před třemi měsíci

Pizzamuzik » jsou opravdu mini ale zatím spokojenost, čas ukáže

Pizzamuzik

Pizzamuzik před třemi měsíci

jtuny » dekuji!…taky se na ne chystam. Tento system je asi opravdu nejpovedenejsi, tak je chci zkusit. Vypadaji suprácky :)

jtuny

jtuny před třemi měsíci

Pizzamuzik » Žďár závaží drzi v pohodě, celkový dojem dobrý

Pizzamuzik

Pizzamuzik před třemi měsíci

jtuny » ahoj…jaky mas pocit z tech swingeru? Drzi zavazicka na nastavenem miste?

jtuny

jtuny před třemi měsíci

126262-1-664.jpg

Mini

Tomáš Mužík

Tomáš Mužík před třemi měsíci

Jaký máte názor na nové x5?

Harvej

Harvej před třemi měsíci

Ahoj. Nějaké poznatky k novým RXkám?

Johan

Johan před čtyřmi měsíci

Fox Benelux

Kudloner

Kudloner před čtyřmi měsíci

125906-1-969.gif

Ahojte, tak co má někdo už toto nové brollko od Foxe? Popřípadě je ochotný se podělit o menší obejktivní recenzi? Hodně o něm přemýšlím, měl jsem Supa Brolly MK2 System, s kterým jsem byl dost spokojený, zajímá mě názor a zkušenost, jestli je tohle lepší. Díky za odpověd.

C1AUD13

C1AUD13 před pěti měsíci

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nezná vnitřní rozměry u BROLLY FOX ULTRA 60 BROLLY SYSTEM CAMO

rower

rower před pěti měsíci

Broula » aj standardna velkost flatlinera ma vystuzenie ale len vo verzii MK2. kvoli vystuzeniu som menil, je to obrovsky rozdiel v pohodli pre 90kg+ kategoriu

Broula

Broula před pěti měsíci

Jarýsek » hlasim 195cm 110kg a R2 bez problemu ;-) Flatliner bude ale zcela urcite pohodlnejsi – ma silnejsi matraci. Jen nevim jestli i standard verze ma vyztuzeny stred, kde je nevic vahy. Velikost kingsize toto ma.

Marek Frajman

Marek Frajman před pěti měsíci

Jarýsek » Ahoj, s podobnými proporcemi vlastním R2 a paráda, až na tu váhu :D

Jarýsek

Jarýsek před pěti měsíci

Kluci chci pořídit nove lehátko mam 105kg a 190cm přemýšlím o fox flatliner nebo novějším R2? Co by ste doporučili? Diky

Harvej

Harvej před šesti měsíci

125413-1-423.jpg

125413-2-855-nahled.jpg

Nový přírůstek

ideafix

ideafix před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » na 1–2 noci jenom s přehozem. Na delší rybačky stavim střechu.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před šesti měsíci

ideafix » Takže nevozíš bivi? :-)

ideafix

NeBeroun alias Qwerty81© » i ten jsem vzal radši v zelený. Já na to camo prostě nějak nejsem. Jinak přehoz parádní.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » slušný camo vzor dělá Aqua Products.. Přehoz na lehátko se mi hodně líbí..

NeBeroun alias Qwerty81©

Johan » vůbec nelituju.. Byla to ko*otina.. Příště by mně mněli kontaktovat, abych jim napsal nějaký text.. Jsem zklamanej, že jsem tak zklananej.. :-)

Drinks

Drinks před šesti měsíci

Johan » To je taky dobře. :o)

Johan

Johan před šesti měsíci

Drinks » To se divím…Asi jen proto, že nevěděl koho kontaktovat ;)

Drinks

Drinks před šesti měsíci

Johan » Ani jednou. :-)

Johan

Johan před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Mě by spíš zajímalo, kolikrát jsi je uháněl, než to dali online :)

ideafix

NeBeroun alias Qwerty81© » mám to velice podobný. Všechny ty maskáče jsou teplý jak zmrd. Zelená je zelená. K vodě, do lesa… Ty camolite obaly a tašky nejsou vyloženě hnusný, ale stejně bych sáhl radši po zelený.

NeBeroun alias Qwerty81©

rower » to raději tepláky se čtyřma pruhama :-))

rower

rower před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » jedine camo, co sa mne paci je black ops od nasha, ale nedava ho na oblecko

rower

rower před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » vyladene do mesta, na urban fishing :)

NeBeroun alias Qwerty81©

Drinks » líbí se mi camo lite pouzdra a obaly, ale camo tepláky nebo bivak je úlet :-)

Drinks

Drinks před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Pohoda. :)))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 69 (2786) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (17 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč