FOX international

Všechny diskuze » Vybavení » FOX international

FOX international

Založil Radek Fox

Dne 12. 3. 2012 01:22

Odpovědí: 2617

FOX international

Byl by asi hřích, když bych diskusi o produktech této firmy nezaložil já :-)) Je to už velká řada let, kdy jsem propadl jejich kouzlu. Jak jste na tom Vy s výrobky od pana lišáka ???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 65 (2617) Starší Nejstarší »

Luger46

Luger46 před týdnem

122057-1-687.jpg

Měl už někdo na noze? :)

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před týdnem

T.P. » ale dedukuju jen dle volně dostupných informací a třeba se pletu…

T.P.

T.P. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81 » škoda. Díky za info.

NeBeroun alias Qwerty81

T.P. » panel asi nepřipneš, páč ta otevřená verze nemá zip.. Jde tam jen moskyto..

T.P.

T.P. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81 » otazkou je, jestli tam přidělám i ten panel a jak moc to bude pevný

T.P.

T.P. před týdnem

Marda » mám celý komplet. Problém je, že mi vevětru odlítlo a na několika místech se roztrhlo. Chtěl bych teda koupit čistě jen deštník s tím, že si tam připnu bud panel nebo jen moskytieru. Myslím, že by to mělo jít. Proč by se jinak prodavala samostatna moskytiera kdyz v kompletu je obsažena? Otazkou je, jak moc bytelně se se tam tam moskytiera/panel dá přidělat.

NeBeroun alias Qwerty81

122023-1-716.jpg

T.P. » myslím, že to jde. Přes plastové uchyty na sklolaminátovou tyč… Jde to na 50'' i 60'' verze..

Příspěvek upraven autorem.

Marda

Marda před týdnem

T.P. » Myslím, že pokud máš koupené Supa brolly bez předního panelu – nemá našitej zip, takže nejde prakticky nic dokoupit. Jedině zimní přehoz. Fox to taky tak jednu dobu nabízel v akci (brolly bez panelu + zimní přehoz).

T.P.

T.P. před týdnem

Ahoj, nevíte jestli se dá k Supa broly (bez predního panelu) pridelat moskytéra? Případně že ano, jak? Je tam klasický zip?

http://sportcarp.cz/…mkii-50.aspx

ideafix

ideafix před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81 » tvl. Spíš na Chocholouška.

NeBeroun alias Qwerty81

Jirka M. » hm.. Není to na medikaci?

Jirka M.

Jirka M. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81 » Hele já nevím......oni jsou tak krásné, že je mám zatím ve vitrince! Docela mě štve, že jsem vyhodil ten blistr! Ten byl taky dost propracovaný! ☺ ☺

NeBeroun alias Qwerty81

Jirka M. » a jak ty nůžky teda stříhají? :-)

kok

kok před týdnem

ideafix » tohle není můj styl, moc okatý …když už bych tahal za fusakli, tak mně ještě dneska radíte jak závažím posunout a jak se swinger zapíná k vlasci.))

maras

maras před týdnem

Chudýpocestný » Ahooj hele, sice jsem psal , že to tu nebudu zasírat, ale přece jen tobě bych si nedovolil neodpovědět. Tady ale přece nešlo o nějaky swinger, jen taková nemístná narážka, připadá mi,že někteří kolegové si bez internetu za chvíli už ani neuprdnou. Jinak dík za radu vemu si to k srdci, víš že já měl závažíčko vždycky proklatě blízko k sobě, jsem hold neponaučitelný .

Chudýpocestný

Chudýpocestný před týdnem

121996-1-972.jpg

maras » ahoj bývalý kamaráde myslím že ti mužu pomoci,kdysi dávno kdy ještě rákosníček sjížděl do svého rybníčku dělaly ty swingry bez černého nátěru a závažíčka pěkně jezdila po osce a čím dál od sebe si to závažičko dáš tak tím méně mužeš krmit abys udělal záběr tak na ně vem smirek a vše bude ve starých dobrých kolejích:)

Jirka M.

Jirka M. před týdnem

Já to pochopil proč to píšeš, ale takových podobných dotazů je dost, tak jsi nemusel ještě ty přidávat. Já už je ale vybalil!

maras

maras před týdnem

Jirka M. » Jirko M. teď to vypadá že píšu sám sobě, bo mame náhodou stejne inicialy. Až si já koupím nůžky tak je nevybalím nevyzkouším, ale poletím na net a zeptám se jestli stříhají. Tečka dál už to tady zasírat nebudu.

Jirka M.

Jirka M. před týdnem

maras: Ty jsi přišel z MRKu? Myslíš, že toto je vtipné nebo zajímavé?

maras

maras před týdnem

Vetesnik » budu to je jasné, ale musim je propašovat nenápadně do postele, tak aby žena nevěděla , mohla by žárlit . A ty náhodou nevíš, jestli to tak má být že jsou ty závaží každé jinak a nedají se posouvat? napadlo mě že když je každé jinak posunuté, že bych až mi v oku zevšední a bude přiznivé období a použiju je k lovu,,tak bych vždycky podle potřeby použil ten správně vyvážený?

maras

maras před týdnem

ideafix » Ty závažíčka jsou tam fakt na pevno, nedají se posunovat jo? každé je totiž jinak umístěné(byl jsem zas po několikáte dneska podívat) ale jinak díky za radu, jen asi až pojedu k vodě tak si je přeci jen budu brát z vytrýnky, páč by mi bylo smutno. A když budu mít dobrou náladu a bude zájem,tak je u vody na požádání i ukážu. ale sere mě jedna věc nezjistím jestli by na ně bralo, no asi se přeci jen hecnu a jednou to zkusím.

Vetesnik

Vetesnik před týdnem

maras » Když jsou tak krásné a nechceš je ani vybalovat tak s něma nezapomeň spát!! první noc je nejduležitější :))

ideafix

ideafix před týdnem

maras » aha, tak sorry. No k těm swingerům, ty závaží jsou tam napevno, je to vyvinutý předními kapraři jako nejlepší vyvážení na řeku, jezero i do vany. Počtu záběrů se vůbec neboj, až s těmahle swingerama konečně ty ryby choděj jedna za druhou. Kámoš dokonce ž se starší verzí tohodle swingeru přelstil štiku přes 120cm. Pecka. Jinak já psobn bych je pod ten hlásič asi fakt nedával. Na to kolik stojí by se akorát zbytečně umazaly od bláta. Šup s nima do vytrýnky a budou ti dělat radost roky :)

NeBeroun alias Qwerty81

ideafix » Jsi vedle :-)

maras

maras před týdnem

ideafix » kok je kdo?

ideafix

ideafix před týdnem

maras » ty vole Koku, řekni že jsi to ty a zase nás taháš jen za ocásky :D :D :D

maras

maras před týdnem

Dnes mi došly nové swingery, fox mk2 4rod-set . Ještě jsem je nevytahl z penálu , tak nevim jestli se dají posuvat ty závažíčka či tam jsou na pevno? Máte s něma zkušenosti , budu na ně mít záběry? nejsou příliš těžké pro kapry , abych pak neměl jen padáky(pokud teda náhodou udělám záběr). Jinak jsou krásné, asi je ani nebudu vyndávat z toho pudélka a možná si je jen vystavím do vytrýnky.

Kica

Kica před dvěma týdny

Zdravím všechny chci se optat jaké máte zkušenosti s hlasičema Fox NTX-R

Jirka M.

Jirka M. před čtyřmi týdny

Včera jsem si udělal malou radost a koupil jsem si nůžky od FOXe. Ještě jsem je nevyndal z blistru. Máte s nimi nějakou zkušenost drží ostří a stříhají dobře šňůrky? Dají se v nožířství nabrousit?

Pizzamuzik

Pizzamuzik před měsícem

121627-1-257.png

121627-2-878-nahled.png

121627-3-261-nahled.png

ideafix » Ahoj, tenhle stojanek jsem mel sezonu. Pouzival jsem jak s hrazdami na dva tak tri a nebo i bez hrazd viz foto. Bez hrazd kdyz ti to vezme doboku carp, tak z toho mas harmoniku. Byl fajn, lehkej a rochloskladnej. Ale hlinik a ta cerna se skrabe a bledne.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před měsícem

ideafix » naměřil jsem 15mm

NeBeroun alias Qwerty81

ideafix » spíš by mně zajimalo, jestli by šla ta ramena roztáhnout na délku hrazdy na dva pruty :-)

ideafix

ideafix před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » budeš hodnej. Díky

NeBeroun alias Qwerty81

ideafix » je to na vidle řady Black Label.. Když vydržíš do večera, změřím jejich průměr..

ideafix

ideafix před měsícem

121616-1-142.jpg

Liščata, dvě otázky, vejdou se do tohodle blázince vidličky o průměru 16mm? A bude to držet i bez hrazd? Tedy jenom čtyři vydličky? Předem díky za každou radu.

C...arlos

C...arlos před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » Říkám, že se loudám. Jinak je to fakt chvilička :-)

NeBeroun alias Qwerty81

Johan » dik :-)

Johan

Johan před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » No vidis. Dik. A gratulace :)

NeBeroun alias Qwerty81

Johan » jo :-))

Johan

Johan před měsícem

kok » A s tebou taky :)

Johan

Johan před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » S tebou je tezke porizeni…ja si nechtel vypisovat. Zajimalo me jen ano/ne…

NeBeroun alias Qwerty81

kok » fotky by byly.. Ale řídím se tvou radou :-)

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » správně, neodpovídej, nikde jsem nebyl, nic jsem neulovil, nenech se vyprovokovat, …on je od policie, ví všechno ale nemá důkazy, tak né že mu něco práskneš:))

NeBeroun alias Qwerty81

Johan » nevím, kterou mou novou domácí vodu máš na mysli?

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » jsi slušný, nic neporušuješ, ale ve finále svým vystupováním si můžeš udělat víc problémů než kdo se přizpůsobí podmínkám, i těm nepsaným mimo zákon:)

Johan

Johan před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » Jen trochu odbočím od vašeho vrkání – už jsi lapl některou z místních legend, ramenaci? :) Myslím na tvé nové domácí vodě…

NeBeroun alias Qwerty81

kok » bez problému :-) mám na autě Téčko :-))

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » a zkus s tímhle názorem zajet na ostravskou vodu a tohle říct místním, uvidíš odezvu:))))

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » chápu tě, ale svět je nespravedlivej

NeBeroun alias Qwerty81

kok » znepříjemnit lov cizim? Povolenka je platná stejně v Olomouci i v Ostravě.. Navíc nějaký smrkáč nemá nejmenší právo rozhodovat o tom, kde budu nebo nebudu chytat..

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » jestli to byli ti co myslím, jsou to slušní kluci a fakt pohodáři, jestli tehdy arogantní a ostří, museli hodně hrát divadlo, ale chápu i tvoji reakci na ně, …prostě si cizí a dvojí metr existuje, …účelem znepříjemnit lov cizím aby se už neukazovali, víc to nebudem rozmazávat

NeBeroun alias Qwerty81

kok » tohle je snad jasné.. VŽDY se chovám slušně.. Ale pokud je někdo natvrdlý a arogantní, nemůže čekat, že půjdu do tašky hledat kafe a vařič :-)

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » na druhou stranu jsi přezpolní a někdy je to těžký vyhovět všem:)

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » tohle chápu, …a jo, vím kdo to byl a i já se s něma chytnul, byl u toho i filla a byla to hodně ostrá výměna názorů, …ale jak sem ti psal, když někdo přijde, slušně pozdraví a už poznáš podle toho jak přijde a jaký tón má v hlase co se bude shruba dít, …pokud je někdo v pohodě, tak jsem taky v pohodě a to ikdyž se s povolenkou loučím, …za chyby se platí:)

NeBeroun alias Qwerty81

kok » já jsem měl s RS „výstup“ jen jednou a to z důvodu jejich „hustoty“.. Když jsem vstal z lehátka mírně podrážděný, oba o krok couvli :-)) chteli mně jebat za šeltr.. Ukázal jsem jim rukou na protější břeh posetý JRCčkama, vyškubal kolíky, hodil bivak na zem a bylo po kontrole :-) evidentně tvý kámoši :-))

kok

kok před měsícem

ideafix » však jasné, jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá

kok

kok před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » není vysírání, ale když už seš u tý psychologie, tak co tě znám od vidění, nepůsobíš úplně sympaticky, s tím nic nenaděláš, taky se tvářím kysele hlavně když musím vylézat ze spacáku když přijdou:), ale když k tomu výrazu připočtu to že chcešještě navíc průkazku po kontrolním orgánu, tak si tě vychutnám a fakt zkontroluju:). Né za to že se dožaduješ svýho práva, ale že seš tak drzý a řekneš si o další průkaz totožnosti:). Pokud narazíš na normálního člověka, tak to nedělej a raděj s ním prohoď pár vět. Nikdy nevíš kdy uděláš chybu a pak je potřeba aby si tě pamatoval v dobrým

« Nejnovější Novější Strana 1 z 65 (2617) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (20 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč