FOX international

Všechny diskuze » Vybavení » FOX international

FOX international

Založil Radek Fox

Dne 12. 3. 2012 01:22

Odpovědí: 2741

FOX international

Byl by asi hřích, když bych diskusi o produktech této firmy nezaložil já :-)) Je to už velká řada let, kdy jsem propadl jejich kouzlu. Jak jste na tom Vy s výrobky od pana lišáka ???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 68 (2741) Starší Nejstarší »

C1AUD13

C1AUD13 před týdnem

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nezná vnitřní rozměry u BROLLY FOX ULTRA 60 BROLLY SYSTEM CAMO

rower

rower před týdnem

Broula » aj standardna velkost flatlinera ma vystuzenie ale len vo verzii MK2. kvoli vystuzeniu som menil, je to obrovsky rozdiel v pohodli pre 90kg+ kategoriu

Příspěvek upraven autorem.

Broula

Broula před týdnem

Jarýsek » hlasim 195cm 110kg a R2 bez problemu ;-) Flatliner bude ale zcela urcite pohodlnejsi – ma silnejsi matraci. Jen nevim jestli i standard verze ma vyztuzeny stred, kde je nevic vahy. Velikost kingsize toto ma.

Marek Frajman

Marek Frajman před týdnem

Jarýsek » Ahoj, s podobnými proporcemi vlastním R2 a paráda, až na tu váhu :D

Jarýsek

Jarýsek před týdnem

Kluci chci pořídit nove lehátko mam 105kg a 190cm přemýšlím o fox flatliner nebo novějším R2? Co by ste doporučili? Diky

Harvej

Harvej před měsícem

125413-1-423.jpg

125413-2-855-nahled.jpg

Nový přírůstek

ideafix

ideafix před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » na 1–2 noci jenom s přehozem. Na delší rybačky stavim střechu.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

ideafix » Takže nevozíš bivi? :-)

ideafix

ideafix před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » i ten jsem vzal radši v zelený. Já na to camo prostě nějak nejsem. Jinak přehoz parádní.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » slušný camo vzor dělá Aqua Products.. Přehoz na lehátko se mi hodně líbí..

NeBeroun alias Qwerty81©

Johan » vůbec nelituju.. Byla to ko*otina.. Příště by mně mněli kontaktovat, abych jim napsal nějaký text.. Jsem zklamanej, že jsem tak zklananej.. :-)

Drinks

Drinks před měsícem

Johan » To je taky dobře. :o)

Johan

Johan před měsícem

Drinks » To se divím…Asi jen proto, že nevěděl koho kontaktovat ;)

Drinks

Drinks před měsícem

Johan » Ani jednou. :-)

Johan

Johan před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » Mě by spíš zajímalo, kolikrát jsi je uháněl, než to dali online :)

ideafix

ideafix před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » mám to velice podobný. Všechny ty maskáče jsou teplý jak zmrd. Zelená je zelená. K vodě, do lesa… Ty camolite obaly a tašky nejsou vyloženě hnusný, ale stejně bych sáhl radši po zelený.

NeBeroun alias Qwerty81©

rower » to raději tepláky se čtyřma pruhama :-))

rower

rower před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » jedine camo, co sa mne paci je black ops od nasha, ale nedava ho na oblecko

rower

rower před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » vyladene do mesta, na urban fishing :)

NeBeroun alias Qwerty81©

Drinks » líbí se mi camo lite pouzdra a obaly, ale camo tepláky nebo bivak je úlet :-)

Drinks

Drinks před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » Pohoda. :)))

NeBeroun alias Qwerty81©

rower » akorát to camo je takové homo :-)

rower

rower před měsícem

Majkl » su teplejsie ako normalne, ale na jar a jesen uplne super a pocitovo velmi prijemne na nosenie. preco som si kupil hned aj druhe je, ze v takej kvalite som rybarske teplaky este nemal, a neviem ci toto nebude len limitka. navitas, obycajne foxy a korda – to bol oproti tymto suvix.

Harvej

Harvej před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » za mě, smíšené pocity ..

NeBeroun alias Qwerty81©

Zdar, co říkáte na video Fox Cz&Sk teamu?

Majkl

Majkl před měsícem

125233-1-205.jpeg

Zdravím, má někdo tyto tepláky? Vypadají, ze jdou hodně hrejive, ale nikde to nepíšou. Díky

Broula

Broula před měsícem

C1AUD13 » proc by ne, slozitosti a naroky na presnost je uplne nekde jinde

C1AUD13

C1AUD13 před měsícem

Broula » to asi kvalitní hodinky neocenis :D

Broula

Broula před měsícem

Chudýpocestný » hele s vama to fakt nema cenu. Kde nic neni ani smrt nebere. Vzdavam se :-)))

Chudýpocestný

Chudýpocestný před měsícem

Broula » no vidíš tet si na to kápll a před chvíli si to přefouk,změň si nick z broula na brbla:)

Broula

Broula před měsícem

Chudýpocestný » beru to porad v pomeru k platu ;-) Kdyby chteli, tak by to vyrobili za pokatel…vzdyt je to porad prachobycejnej navijak vlasce. Si vem, kolik stoji treba takova prevodovka do auta a jak je oproti navijaku slozita, kolik vydrzi atd…v porovnani s tim by mel stat takovy top navijak i v dnesni dobe tisicovku :-)))

Chudýpocestný

Broula » zas ty ceny nenafukuj jak když tlakuješ topení,řekl bych že za30 by udělat šel a když vemu že basiair tolik stojí a pár lidí si to koupí ikdyž je to bláto tak v tom nevidím problém

Broula

Broula před měsícem

Chudýpocestný » už vidím ty fronty lidí na naviják za 60–80–100tis :-))))

Chudýpocestný

Kdyby dnes např.shimano vyrobilo navi aero technium xt ve stejné kvalitě i designu jak před dvaceti lety tak by to byl trhák bez ohledu na nevkus některých lidí protože i ti jednou za život pochopí kde má kanec kundu.

NeBeroun alias Qwerty81©

Broula » neříkej hop.. :-)

Broula

Broula před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » zvlastni je, ze se me se zatim nic nerozsypalo :-) ale dobra, domluveno :-)))

NeBeroun alias Qwerty81©

Broula » dobrá.. Nakupuj nové „dreky“ s hi end designem, které se za rok nebo dva rozsypou..
Já budu dál kupovat „veterány“ s kterýma budu spokojený dalších 20 let.. OK? :-)

Broula

Broula před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » Jakoze v podhuri Jeseniku panuje nejake extremni pocasi a tak jsou postaveny chalupy z nejakych lepsich materialu? nebo co si tim chtel naznacit? Podhuri Jeseniku nejsou Himalaje. Presto lide z podhuri Jeseniku staveli ty chaloupky z dostupnych materialu a ty rozhodne nebyly na takove urovni jako jsou materialy dostupne dnes. Na to se asi shodneme ne? A co se designu tyka, tak chaloupka v podhuri jeseniku postavena za dob komunismu, rozhodne neni nic co by se mi libilo.
Snazim se ti vysvetlit, ze je podle me hloupost dneska shanet 20 let stare veci jen proto, ze byly kdysi vyrobeny kvalitneji. Hlavnim duvodem je, ze tu vec proste nekupujes novou a dalsi duvody jsou napsany nize. Znam dost lidi, kteri maji hodne nad 30tis, ale i dost pod 30tis a pro vetsinu plati to same – bez ohledu na vyplatu, krome retro „uchylu“, jednoznacne vyhledavaji novy neotrely design. Tim koncim a pokud nechapes podstatu, nema cenu o tom dal polemizovat. Mej si svuj nazor, ja budu mit take svuj ;-)

NeBeroun alias Qwerty81©

feederjaro » ne, stavěli tak, aby nemrzli..

feederjaro

feederjaro před měsícem

Drinks » To teda je,každý si mele svoje :-(

feederjaro

feederjaro před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » Nooo pred 50r ked stavali baráky u Vás už poznali jak zatepliť hehehehe

Drinks

Drinks před měsícem

Ty vole, to je debata. ( :

feederjaro

feederjaro před měsícem

Broula » Presne si im to napísal. Aj ženy sa neholili tam dole kedysi a menej sa starali o seba a boli viac spoľahlivé ako dnes. A dnes sa viac starajú o seba na úkor spoľahlivosti a dnes sa holia :-)) A čo by ste si radšej vybrali? :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

Broula » Absurdní? Máš pocit, že tu v podhůří Jeseníku lidé stavěli chalupy, kterýma táhlo a byla v nich kosa? :-)
Mimochodem, kolik znáš lidí, kteří těch 30k skutečně mají? Já dost.. A nevšiml jsem si, že by se zbavovali " starých vercajků" ať rybářských nebo mysliveckých.. Nebo znáš někoho kdo vymění flintu např. z roku 1940 za novou? :-)

Broula

Broula před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » a to mas ten barak neizolovanej, fasada je opryskana, oknama a dvermi ti tam tahne a na strese mas dozky???? Do toho tam mas starou televizi, pradlo peres v ruce a svitis si svickou? No tak to se ti teda musi bydlet prijemne.
uvedom si jednu dulezitoou vec.....tyhle veci vznikaly v dobe, kdy byl plat napr 4000kc, takze jejich porizeni byla otazka x-nasobku platu! Dnes ty veci stoji +/- stejne ale plat je temer 30000kc.
Logicky jde tedy kvalita o neco nizsi, to nikdo nepopira. Trh je proste vice spotrebni.
Presto si stale myslim, ze pokud se clovek k veci chova jak ma, tak mu vydrzi relativne dlouho, takze i u vody nemusi nutne jeho vybaveni vypadat jako z praveku.
Suma sumarum je tvoje argumentace absurdni.

Milan €

Milan € před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© »

NeBeroun alias Qwerty81©

Broula » barák mám taky starší a bourat ho určitě nebudu..
Prostě nemůžeš popřít, že ty staré krámy vydrží víc…

NeBeroun alias Qwerty81©

Broula » jo

Broula

Broula před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » zadne plky…v podstate ma pravdu. Co mas doma za televizi, auto, telefon, …??? To mas vse taky z 90-tych let, protoze to vydrzelo vic? :-)

Marek Sekulský

Marek Sekulský před měsícem

feederjaro » jaj čo by som za to dal mať 20 rokou ..to je jedno jak to u vody vyzerá či to má dva mesiace alebo 30 rokov hlavne aby to fungovalo.. len ma zaujimalo jaký tam je rozdiel keď to je skoro to isté .. kúpil sem si MXR+ a nejako mi zmizli nápise zato staré str a kopu starších tie napise majú stále .. proto už asi nové Rx+ sú radšej bez bielych nápisov :) a keď už tieto staré nebudú fungovať tak skúsim už jedine policajtov z kindervajca ;)

NeBeroun alias Qwerty81©

feederjaro » to jsou hrozné plky..

feederjaro

feederjaro před měsícem

Marek Sekulský » To Dxr vyzerá strašne. To by si chcel kúpiť 20r hlásič? A ešte ďalších 20r naňho chytať? S teba mám radosť Marek. Pridem na ryby ťa pozrieť. Pozriem na výbavu, tá 25ročná a na brehu 20r chalan. Staršia ako ty. Ešte treba namiesto Ultegier Xt čo majú
r. v 1997 MkII alebo roen. Hmmm tuším Tap mal krízové navijanie, ten bol už lepší 

feederjaro

feederjaro před měsícem

Domino » Moje bývalé legendy, ☺️ nech ti slúžia. U mňa boli väčšinu času v skrini. ☺️

Danda05

Danda05 před měsícem

Drinks » ok dík

Drinks

Drinks před měsícem

Danda05 » Za pár dní bude na youtube. :)

Danda05

Danda05 před měsícem

Ahoj, nevíte jestli to český Fox video je někde ke shlédnutí, nebo je to zatím jen na DVD ? díkes za info.

MiraP

MiraP před měsícem

125027-1-644.gif

MiraP » Tak jsem to risknul a obal objednal. Možná se to bude někomu hodit. Rozměry jsou cca 73×80×20 cm + něco se dá popotáhnout. Měl jsem štěstí a na mé křeslo sedí parádně. Ještě bych potřeboval, aby lišák udělal v camu i obal na lehátko.

Humi

Humi před měsícem

Díky vám za reakci

Luke21

Luke21 před měsícem

Humi » Mám ho rok a jsem spokojený. Je tvrdé a to mi vyhovuje. Je hodně bytelné a robustní, což se podepsalo na váze, ale vozím ho na vozíku, takže s tím nemám problém.

Knedlik

Knedlik před měsícem

Humi » mám ho a vyhovuje mi…sice je jak prkno,ale to já mám rád…kdyz je měkké,tak mne bolej hned zada…jediné co bych vytkl je váha,ale zase ho nenosim kilak,tak to jde..nekde ho omrkni a polez na něm

Humi

Humi před měsícem

Vlastníte někdo lehátko R-Series Camo Bedchair Standard R2 pokud jo jak je pohodlné a celkově nějaký dojem přemýšlím o jeho koupi.Pokud máte zkušenosti budu rád za postřehy nebo klidně nějaký jiný doporučit diiky

« Nejnovější Novější Strana 1 z 68 (2741) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (25 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč