FOX international

Všechny diskuze » Vybavení » FOX international

FOX international

Založil Radek Fox

Dne 12. 3. 2012 01:22

Odpovědí: 2534

FOX international

Byl by asi hřích, když bych diskusi o produktech této firmy nezaložil já :-)) Je to už velká řada let, kdy jsem propadl jejich kouzlu. Jak jste na tom Vy s výrobky od pana lišáka ???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 63 (2534) Starší Nejstarší »

jtuny

jtuny před 22 hodinami

Zdarec ma prosim někdo tento stojan Fox – X Pod Plus moc dik

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi dny

Drinks » hlavně musí být všechno rychle poruce ;-)

Drinks

Drinks před třemi dny

NeBeroun alias Qwerty81 » Taky budu muset vyčlenit čas a asi i doplnit nějaké úložné prostory, aby to mělo nějaký smysl. :-)

NeBeroun alias Qwerty81

120794-1-596.jpg

Drinks » já už jsem to utřídil :-)

Drinks

Drinks před třemi dny

NeBeroun alias Qwerty81 » Vidíš, taky bych potřeboval udělat pořádky a pořídit nějaké věci, abych si udělal pořádek. Mám neskutečný bordel ve všem. :-))

NeBeroun alias Qwerty81

120792-1-145.jpg

Drinks » Už jsem to vyřešil..

Drinks

Drinks před třemi dny

NeBeroun alias Qwerty81 »

Co toto? Je to sice na tři, ale zase tak velké to není, takže by mohly být hrazdy i dva pruty, či? :)

Je fakt, že něco pro rybáře na dva pruty chybí..

Příspěvek upraven autorem.

NeBeroun alias Qwerty81

Tady to žije :-)

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před šesti dny

Zdar, poradite mi nějaký obal na hrazdy (na dva pruty) abych nemusel sundavat hlásiče? Na eshopech jsem našel vše jen na 3 rods hrazdy..
Dik

Kudloner

Kudloner před měsícem

Drinks » Děkuju za info :)

Drinks

Drinks před měsícem

Kudloner » Napiš nějakému obchodníkovi, kterého máš poblíž a je zaregistrovaný jako obchodní partner Foxu, ten se spojí se servisním oddělením a pokud bude k dispozici, tak se ti pošle náhradní přes obchodníka.

Kudloner

Kudloner před měsícem

120060-1-638.jpg

Zdarec, chtěl bych se zeptat je možné někde sehnat tyto záslepky od FOXU do stojanu Ranger MK1?

Díky za odpověd :)

smolda

smolda před měsícem

Palica_von_zvreca » Mám, objednáno:-)

Palica_von_zvreca

Palica_von_zvreca před měsícem

smolda » vždyť od nich nic nemáš vole :D podívej se do tašky.

smolda

smolda před měsícem

Jirka M. » Nevim jestli o dost, ale hodně věcí má super. Já teď začínám s jejich feeder programem, maj to zmáklí!

Jirka M.

Jirka M. před měsícem

Myslíte si, že kaprařská bižuterie FOX je o dost lepší než ta ve žluto červeném balení,která najednou zaplavila celou republiku místo bývalého Carp Systému? Nechci jmenovat, ale vpravo tady běhá reklama. Podle mě je FOX jenom jeden.

miroTT

miroTT před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » Osobne to tak používam, takže na 100% áno.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před měsícem

Dandys » super, dík

Dandys

Dandys před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81 » řekl bych, že jde. Ale plést se můžu, jen jsem googlil
http://www.anglingdirect.co.uk/…bin-isotopes

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před měsícem

Čau kluci, nevíte jestli jde do Fox Silk Bobbins vložit isotop? Nikde jsem se to bohužel nedočetl.
Za info díky

FinalStorm

FinalStorm před dvěma měsíci

Mám prosbu.
Nemáte někdo náhodou někdo doma jednu z následujících mikin ve velikosti XXXL?

Fox Mikina Heavy Lined Hoody Black/Orange vel.XXXL Novinka 2017
Fox Mikina Rage Sherpa Line Hoody Black/Grey
Fox Mikina Chunk Heavy Hoody Lined vel. XXXL

Vzhledem k tomu, že FOX neuvádí rozměry jednotlivých velikostí, chtěl bych vás strašně moc poprosit, jestli by bylo možné mikiny změřit klasickým metrem šířku, délku a délku rukávů. Mikinu chci, ale jsem jak medvěd a mám obavu, aby mi mikina byla.

Dida

Dida před třemi měsíci

118722-1-563.jpg

118722-2-252-nahled.jpg

Ahoj rybáři, poradí mi někdo jaká velikost přehozu pasuje na mé křeslo R2? děkuji za odpověd.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před čtyřmi měsíci

Otázka pro odborniky: je v kole voziku Royall Barrow duše? Nebo je to bezdušák? :)

Harvej

Harvej před čtyřmi měsíci

Super dík kluci …

Feroo

Feroo před čtyřmi měsíci

Harvej » jedno či pôvodná sada alebo reedícia…čreva sú rovnaké. nenašiel som teda okrem potlače na plaste žiadný rozdiel. Ak kúpiš kvalitné baterky tak záležiac od intenzity používania ti vydržia v signalizátoroch cca pól roka a v príposluchu vymeníš tak ca každé 2–3mesiace. Používam duracel industrial

Stribro

Stribro před čtyřmi měsíci

Harvej » Měl jsem je zaplé 24hodin deně a vydrželi zhruba 10dnů,Potom jsem měnil i u příposlechu.

Harvej

Stribro » děkuji, a ta výdrž baterek je asi jaká?

Stribro

Stribro před čtyřmi měsíci

Harvej » Ahoj,tam nemůžeš šlápnout vedle.Měl jsem RX limited semafor a z rozmaru jsem je prodal.Spíš jsem se naštval,protože jsem byl na delší výpravě a baterky neměli takovou výdrž na jakou jsem byl zvyklí u Delkimu.Kaž­dopádně byli spolehlivý,až na tu spotřebu baterek a vyšší pořizovací cenu.Tak trochu se mi po foxech stýskalo.Sehnal jsem Sadu Dxr.Ta je taky dobrá,ale hlavní výhoda oproti RX je,že u příposlechu je kratší anténa,tak že nehrozí její poškození.Což bývá další slabina u této sady.

Harvej

Kluci,chci se zeptat. Vlastním sadu delkimu,nicméně uvažuji o koupi rezervní sady,časem by ji využil syn. Chci se zeptat na sabu RX Digital (semafor) vím dobře že původní řada RX(šikmí napis) je 100%. Nějaké postřehy či názory na novější řadu. Děkuji všem za případné info. ( sadu bych kupoval určitě přes bazar)

smolda

smolda před pěti měsíci

kok » Až pojedu za hranice, tak si budu možná připadat jako hlupák, ale tady mluvit anglicky nemusim a nebudu. A učit se anglicky kůli kaprovímu videu, tvl, to nene:-)

Drinks

Drinks před pěti měsíci

smolda » Ono to nebude dostupné ani on-line pouze na objednávku(fyzická kopie), takže tě to trápit nemusí. :)

kok

kok před pěti měsíci

smolda » se nauč na starý kolena anglicky:)

smolda

smolda před pěti měsíci

Drinks » Tak ať jdou taky do zádele, jako ostatní :-(

Drinks

Drinks před pěti měsíci

smolda » Toto je samostatný projekt Harryho a Marka, takže pouze angličtina nejspíš.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před pěti měsíci

Carpkiller » takové známé nemám :)

smolda

smolda před pěti měsíci

Drinks » V jakém to bude jazyce?

Harvej

Harvej před pěti měsíci

117871-1-195.jpg

A už jsem komplet …

Drinks

Drinks před pěti měsíci

Vypadá to excelentně.

Carpkiller

Carpkiller před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » nová už nikde, bazarovou možná seženeš, ale nevím jestli je rozumný to kupovat použitý, to bych koupil jedině od známýho…

NeBeroun alias Qwerty81

Drinks » asi jo.. Nezbývá, než hlídat bazar..

Drinks

Drinks před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » Možná nějaká podpultovka, ale hledání by zabralo celkem dost času s nejasným výsledkem.

NeBeroun alias Qwerty81

Čau kluci, nevíte, jestli se dá někde koupit Supa Brolly první generace?

Ondřej Filip

Ondřej Filip před pěti měsíci

117774-1-860.jpg

117774-2-141-nahled.jpg

Už nic jiného na cívky nemotam, malá prutažnost a dobrá pevnost v uzlu mám oba Exocet 0,35mm i 0,31–0,33mm CSS.a jsem spokojen.

kok

kok před pěti měsíci

Carpkiller » 0,40 jako allround, …na házení pak 0,35, …ta 0,40 mně přijde tenoučká:), ale silnější není, motal jsem 0,43 nebo 0,45 docela tvrdý vlasce, tak je to nezvyk.....vyz­kouším a uvidím, pevnostně je výbornej. Podrobím to stejným podmínkám, takže bude prostor na porovnání

Carpkiller

kok » kolikátku jsi namotal?

kok

kok před pěti měsíci

Carpkiller » mám ho teď na všech cívkách taky, romek též …ta průtažnost mně přijde srovnatelná s kdejakým jiným vlascem, …každopádně ty značky, barva a pevnost v uzlu its perfect

Drinks

Drinks před pěti měsíci

Carpkiller » Exocet jsem posunul tátovi. Já si vlezu zase do Soft Steel Camo. Mám ještě Torque, ale ten asi hodím na EOS 12000FS, které budou na Warriorech. Uvidíme, co z toho vyleze..

Carpkiller

117743-1-237.jpg

Já na letošek vlasce vyřešil takto… na všecky navijáky půjde Exocet v průměru od 0,26mm po 0,40mm… obrovskou výhodou jsou značky po každých 250 navinutých metrech, čili lze cívku přesně rozdělit na dva až 4 navijáky;-)
Nenápadná barva a minimální průtažnost jsou aspekty proč právě tento, ale až praxe ukáže, jak na tom bude s odolností vůči oděru, první dojem ale na výbornou.

Drinks

Drinks před pěti měsíci

Kritik » Používal ho třetím rokem a zatím pohoda. Mám ho v silnějším průměru protože jezdím jenom řeky, kde se občas ukáže nějaká vázka a nebo kamení, které je ostré a zatím spokojenost. Poddajný a skvěle se spojuje.

Kritik

Kritik před pěti měsíci

Drinks » Jak jsi s tím Camo Steel spokojenej?

kok

kok před pěti měsíci

Ťava » jj, objednal sem ti ten adaptér k foťáku a ten anální kolík ve tvaru kapra co jsi chtěl

Ťava

Ťava před pěti měsíci

kok » proč myslíš, že padl rekord na šušňáku při té mega párty, bo na dwarfu byl exocet. Ted teda nevím, objednals mi neco ?

kok

kok před pěti měsíci

Drinks » zelenej přesně odpovída tomu exocetu co je na fotce níže, …druhý nevím, když sem se ptal tak: "eee, no nějaký levný vlasce od foxe, …exorcet sem si domyslel že by mohl být ten exocet když sem se díval na nabídku, mumlal pak něco warrior, ale jistej si nebyl, …těžko říct co koupil, ale prej to bylo v plechovce a obojí fox, …to co jsi poslal to není, nesedí barva a tvrdil že jeden z nich byl hodně levnej, myslím že něco kolem čtyřech stovek, origo cívky vyházel a vše co je dýl jak měsíc si nepamatuje, tož asi tak:). Ten fialovej bych stejně nekupoval, jen zvědavost, takže prdět na to

Radek 1990

Radek 1990 před pěti měsíci

Drinks » díky :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 63 (2534) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (20 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč