FOX international

Všechny diskuze » Vybavení » FOX international

FOX international

Založil Radek Fox

Dne 12. 3. 2012 01:22

Odpovědí: 2677

FOX international

Byl by asi hřích, když bych diskusi o produktech této firmy nezaložil já :-)) Je to už velká řada let, kdy jsem propadl jejich kouzlu. Jak jste na tom Vy s výrobky od pana lišáka ???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 66 (2677) Starší Nejstarší »

kalinz

kalinz před šesti dny

Drinks » mas spravu

Drinks

Drinks před týdnem

kalinz » Zrovna jedny prodává Dalibor Hašpica. Budou minimálně chytané, šel bych do nich. :-)

Ondřej Macků

Ondřej Macků před týdnem

kalinz » Já už nevím, ale furt to drží cenu

kalinz

kalinz před týdnem

Ondřej Macků » diky na kolik te vysla?

Ondřej Macků

Ondřej Macků před týdnem

kalinz » Mám už cca 6let sadu RX, kterou už jsem kupoval jako cca 8let starou a pořád jedou bez problémů. Jiný bych nechtěl. Pro jistotu jsem si z ebaye stáhl předloni ještě jednu náhradní sadičku :-))

Chudýpocestný

Chudýpocestný před týdnem

kalinz » koupil jsem lehce jetý,bez problému,určitě už neprodám,řekl bych že budou pořád v top pětce

Marek Sekulský

Marek Sekulský před týdnem

kalinz » Keď sú v dobrom stave z púzdrom, žiadna skladačka tak neváhaj doteraz som snimi nemal problém a je jedno či majú šikmé alebo rovné písmo len si stále držia cenu .. Hlavne nekupuj nové RX+ tie ešte nejsu dosť vyskúšané uvidíme čím prekvapia sudruzi z Číny

kalinz

kalinz před týdnem

124729-1-220.jpg

Aký máte názor n kúpu signalizátorov staršieho dátumu výroby myslím konkrétne na RXka
kúpiť alebo to je len prežitok ???

Příspěvek upraven autorem.

MiraP

MiraP před týdnem

124728-1-431.gif

Také poprosím pokud někdo má....... jaké jsou rozměry obalu na křeslo?
https://www.foxint.com/…te-chair-bag

Rasta

Rasta před týdnem

Zdravím,
Věděl by tu někdo rozměr camolite obalu na hrazdy? Nikde to nemohu najít.
https://www.foxint.com/…buzz-bar-bag?…
Díky moc.

memphisto

memphisto před měsícem

Luger46 » Moriony jsou krásné pruty, o tom žádná, ale bohužel se mi dostaly 2,75lb a na mé silové házení potřebuji silnější pruty, nejlépe 3,5lb, protože ty mé 2,75lb ohnu při dalekém náhozu tak, že to až pěkné není. Prostě je prošvihnu. Vím, že Moriony se dělají i v librážích nad 3lb, ale když prodám ty mé 2,75lb, tak bude zase dost na doplácení na koupení silnějších Morionů…což si zase nemohu až tak dovolit. Nevím…no…

Luger46

Luger46 před měsícem

memphisto » spíš si polož otázku co je na Horizonech lepší abys prodával Moriony. Za sebe ti odpovím vůbec nic :)

chesper

chesper před měsícem

kvaso » v pohodě nic se neděje vždyť jsme lidé :-)

kvaso

kvaso před měsícem

chesper » tak to som posral :-) prepac moja chyba

chesper

chesper před měsícem

kvaso » já sem nepsal nejlepší psal jsem jedna z nejlepších a to je rozdíl musíš číst co je napsáno a ne jen část

kvaso

kvaso před měsícem

chesper » nespochybnil som kvalitu. Akurat som ti oponoval ze to nie je najlepsia firma na vyrobu prutov.

chesper

chesper před měsícem

kvaso » já bych řekl že se dosti pleteš pokud by si někdo nebyl jist kvalitou určitě by nedával 10 let záruku na zlomení nyní tedy již nemám žáden prut od sportexu ,ale je tomu tři roky co jsem prodal poslední sadu konkrétně brillant carp předtím sem mněl i nižší řady a vše bez problému v poslední době tedy letos jsem mněl v ruce nové FBC a v žádném případě nešla kvalita dolů což se u spousty výrobků fi FOX říci nedá

kvaso

kvaso před měsícem

chesper » tak tie roky su uz velmi dlho prec :-)

chesper

chesper před měsícem

memphisto » protože f . sportex je jedna z nejlepších firem na výrobu prutů

memphisto

memphisto před měsícem

Díky za reakce, ale nevím proč se nemám zbavovat morionů a pořídit horizony? Co je na horizonech horší?

Luger46

Luger46 před měsícem

memphisto » to by nebylo dvakrát moudré :)

jirisyky

jirisyky před měsícem

memphisto » za chvíli je výstava v Praze, třeba si je tam budeš moct omáknout

chesper

chesper před měsícem

memphisto » tipnul bych si že se ti tady ozve nějaký z prodejců nebo konzultantů a vychálí ti je až do nebe ale morionů bych se určitě nezbavoval

memphisto

memphisto před měsícem

Měl bych dotaz ohledně prutů FOX HORIZON X ve ve verzi 12ft 3,5lb…má někdo tyhle pruty? Přemýšlím nad výměnou mých Sportexů Morion ST na tyhle foxíky, ale ještě jsem je nedržel v ruce a nevím jaké jsou na tyhle pruty recenze…

Broula

Broula před dvěma měsíci

Ahoj, dokazal by nekdo poradit jaky je rozdil mezi Fox CHUNK Sherpa Tec Jacket&Salopette a Fox Winter Suit? … material, izolace apod Diky

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

David Fořt » Už sem po něm taky pokukoval. ;-) To bude jiná třída než ten níž. Uvidíme po vánocích třeba mi hrábne a vemu ho.. ;-)

David Fořt

David Fořt před dvěma měsíci

123620-1-997.jpg

Fomi » Už máme skladem tento vařič od RidgeMonkey. http://www.imperial-fishing.cz/…-p-1746.html

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

123600-1-576.jpg

Maká skvěle…za těch pár drobnejch

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Tomajo » Otázka…Funguje ti pořád to škrtátko?hned jak mi to přišlo tak byl můj první tip že odejde po pár škrtnutích ale on pořád jede i přes to kolikrát vařič zmoknul atd:-D

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

Tomajo » Super, aspoň mám teď jistotu že bude spolehlivě fungovat. Díky.

Tomajo

Tomajo před dvěma měsíci

123593-1-575.jpg

Fomi » taky mám úplně stejný z Alli Express za pár korun a jede výborně

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Fomi » Nemáš zač,ať ti slouží!

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

Mifí » Cena je v pohodě, ještě jednou děkuju.

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Fomi » https://www.aliexpress.com/…3612372.html?…

Přesně tento mám a funguje skvěle zatím žádný problém už něco navařil,třeba najdeš někde i levněji

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

Děkuju všem za pomoc ;-)

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

Mifí » Jestli budeš tak hodnej. ;-) Děkuji

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Fomi » Mám ho z Ali pokud chceš můžu poslat odkaz

Alfii

Alfii před dvěma měsíci

Fomi » Tady je primo odkaz na vyrobce. http://www.fire-maple.com/…uctlist.aspx?… Urcite si vyberes. Objednat se daji na aliexpress nebo ebay.

Drinks

Drinks před dvěma měsíci

Fomi » Byl problém s těsněním, takže se nabídka tohoto produktu pozastavila, dokud nebude problém vyřešen.

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

123582-1-549.jpg

Prosím vás dá se sehnat ještě tento vařič? Všude mají jenom ten šroubovací a tenhle nemůžu nikde najít. Děkuji.

ideafix

ideafix před dvěma měsíci

123513-1-458.jpeg

Karlos » prostorově v klidu. Je to prostě malej bivak, ale vejde se vše. Bez zadních oken bych ho už nevzal, jestli je ta nová verze má, tak supr. Matroš nic extra, je to hodně průsvitný – v létě skleník. Zimní přehoz úplně k hovnu, vyhozený prachy.

Karlos

Karlos před dvěma měsíci

leonin » Díky :)

leonin

leonin před dvěma měsíci

Karlos

Karlos před třemi měsíci

Drinks » Dík za odpověď :) Tak já mám brolinu a musím si tam i vařit,tak věřím že budu spokojenej ohledně místa co mám v brolíčku, nechce jse mi právě brát velkej bivaku když jezdím z 90% sám. A co jsem koukal tak ta novinka má v kamufláži i zadní větrací okna.A nemáš ještě náhodou nějakou fotku tohoo vnitřního prostoru prosimtě?

Drinks

Drinks před třemi měsíci

Karlos » Ahoj,

tento bivak vlastním už nějaký rok ( myslím, že to bude 3, kdybych věděl, že hned potom vypustíme nové bivaky, tak bych počkal), ale musím říct, že jsem chybu neudělal. Je to dříč. dříve jsem využíval brolly, ale když pršelo, byl jsem odkázaný na hlad a bez teplého čaje, protože v případě brolly jsem neměl, kde uvařit vodu, jo jsem bábovka. :-)

Proto jsem zvolil klasickou garážovku, kdy jsem chtěl prostě více místa, jak na tašky, tak i na ostatní vybavení, protože jsem to chtěl mít hezky urovnaný a poskládaný. Pokud tašky umístíš pod lehátko a to lehátko bude co nejvíce v zadní části, tak je tam dost místa i na stoličku a pokud budeš mít méně tašek, tak si tam i uvaříš, pokud budeš mít nějaký systém a nějak to poskládáš, s rozumem.
Jsem s ním spokojený jak želva, takže asi ani nevím, jestli budu měnit, ale když se naskytne možnost, tak asi zvolím Retreat + Compact.

Karlos

Karlos před třemi měsíci

Ahoj,měl bych dotaz ohledně bivaku Fox Royale classic bivy 1 man.Jestli ho někdo vlastníte a jak jste spokojeni s vnitřním prostorem?Jestli jse tam vejde i nějaké menší křesílko když tam bude lehátko a nějaká ta větší taška???

Carpkiller

Carpkiller před třemi měsíci

Ráďa Pergler » mám, na daleký zavážky skrze kapacitu těžko najdeš konkurenci, dokonale navíjí i povolenou pletenku, brzda super, za mě dobro.

tady máš druhý video ještě při zdolávání…
https://www.youtube.com/watch?…

Hudiny

Hudiny před třemi měsíci

Chilly

Ráďa Pergler

Ráďa Pergler před třemi měsíci

Zdravim měl bych dotaz máme někdo navijáky fx 13 ? Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s nima.

DOCarp

DOCarp před třemi měsíci

warriory jiz neshanim.
..

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před třemi měsíci

Harvej » Tak málokdo si pomluví novou věc.

Šela

Šela před třemi měsíci

Ahoj zrovna mám dva v bazaru ale 2,75 lb bez poškozeni dohoda jistá

DOCarp

DOCarp před třemi měsíci

122942-1-604.jpg

koupim 2ks swingeru FOX mk2 nebo mk3 -modry
diky za nabidky

DOCarp

DOCarp před třemi měsíci

122941-1-594.jpg

ahoj koupim 2 pruty FOX WARRIOR S FULL CORK 3,6m 3 LB.diky za nabidky

Majkl

Majkl před třemi měsíci

Luger46 » Kamarád má boty v nízké verzi a chválí, vedle určo nešlápneš ;-)

Harvej

Harvej před třemi měsíci

Zdeněk(ZVcarp) » ) dík…názory jsou tam dosti odlišné..

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před třemi měsíci

Harvej » MRKni vedle. Je tam o nich diskuze.

Harvej

Harvej před třemi měsíci

Kluci jaké jsou ty nové hlásiče RX. Klady,zápory. Děkuji všem za reakci.

venasvit

venasvit před čtyřmi měsíci

Ahoj, nemáte někdo doma na prodej podložku co nepotřebuje FOX DELUXE CARPMASTER CRADLE XL

Kudloner

Kudloner před čtyřmi měsíci

Zdarec, nemáte někdo na prodej jeden hlásič NXR v plastové verzi nebo aspoň nějakou radu, kde ho sehnat? Poslední kus mají ve fishinginvest, ale ten je pogumovaný. Díky za odpověď.

Luger46

Luger46 před pěti měsíci

122057-1-687.jpg

Měl už někdo na noze? :)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti měsíci

T.P. » ale dedukuju jen dle volně dostupných informací a třeba se pletu…

T.P.

T.P. před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » škoda. Díky za info.

NeBeroun alias Qwerty81©

T.P. » panel asi nepřipneš, páč ta otevřená verze nemá zip.. Jde tam jen moskyto..

T.P.

T.P. před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » otazkou je, jestli tam přidělám i ten panel a jak moc to bude pevný

T.P.

T.P. před pěti měsíci

Marda » mám celý komplet. Problém je, že mi vevětru odlítlo a na několika místech se roztrhlo. Chtěl bych teda koupit čistě jen deštník s tím, že si tam připnu bud panel nebo jen moskytieru. Myslím, že by to mělo jít. Proč by se jinak prodavala samostatna moskytiera kdyz v kompletu je obsažena? Otazkou je, jak moc bytelně se se tam tam moskytiera/panel dá přidělat.

NeBeroun alias Qwerty81©

122023-1-716.jpg

T.P. » myslím, že to jde. Přes plastové uchyty na sklolaminátovou tyč… Jde to na 50'' i 60'' verze..

Marda

Marda před pěti měsíci

T.P. » Myslím, že pokud máš koupené Supa brolly bez předního panelu – nemá našitej zip, takže nejde prakticky nic dokoupit. Jedině zimní přehoz. Fox to taky tak jednu dobu nabízel v akci (brolly bez panelu + zimní přehoz).

T.P.

T.P. před pěti měsíci

Ahoj, nevíte jestli se dá k Supa broly (bez predního panelu) pridelat moskytéra? Případně že ano, jak? Je tam klasický zip?

http://sportcarp.cz/…mkii-50.aspx

ideafix

ideafix před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » tvl. Spíš na Chocholouška.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před šesti měsíci

Jirka M. » hm.. Není to na medikaci?

Jirka M.

Jirka M. před šesti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » Hele já nevím......oni jsou tak krásné, že je mám zatím ve vitrince! Docela mě štve, že jsem vyhodil ten blistr! Ten byl taky dost propracovaný! ☺ ☺

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před šesti měsíci

Jirka M. » a jak ty nůžky teda stříhají? :-)

.

. před šesti měsíci

ideafix » tohle není můj styl, moc okatý …když už bych tahal za fusakli, tak mně ještě dneska radíte jak závažím posunout a jak se swinger zapíná k vlasci.))

maras

maras před šesti měsíci

Chudýpocestný » Ahooj hele, sice jsem psal , že to tu nebudu zasírat, ale přece jen tobě bych si nedovolil neodpovědět. Tady ale přece nešlo o nějaky swinger, jen taková nemístná narážka, připadá mi,že někteří kolegové si bez internetu za chvíli už ani neuprdnou. Jinak dík za radu vemu si to k srdci, víš že já měl závažíčko vždycky proklatě blízko k sobě, jsem hold neponaučitelný .

Chudýpocestný

Chudýpocestný před šesti měsíci

121996-1-972.jpg

maras » ahoj bývalý kamaráde myslím že ti mužu pomoci,kdysi dávno kdy ještě rákosníček sjížděl do svého rybníčku dělaly ty swingry bez černého nátěru a závažíčka pěkně jezdila po osce a čím dál od sebe si to závažičko dáš tak tím méně mužeš krmit abys udělal záběr tak na ně vem smirek a vše bude ve starých dobrých kolejích:)

Jirka M.

Jirka M. před šesti měsíci

Já to pochopil proč to píšeš, ale takových podobných dotazů je dost, tak jsi nemusel ještě ty přidávat. Já už je ale vybalil!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 66 (2677) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč