Jaký člun?

Všechny diskuze » Vybavení » Jaký člun?

Jaký člun?

Založil Tommy23

Dne 11. 3. 2012 17:20

Odpovědí: 487

Ahoj, potřeboval bych na letošní sezonu nějaký kvalitní člun, tak by se mi nějaká rada a Vaše osobní zkušenost hodila, protože jsem z té velké nabídky dost zmatený. Můj limit je 18000 Kč a musí mít pevnou podlahu (nevím, zda je lepší dřevo či hliník – kvalita, životnost…). Moji favoriti zatím jsou:
Mack2 Furtif 270
http://www.nikl.cz/…rtif-270.php
HSM 270 – velmi pěkná cena a velmi bych uvítal osobní zkešenost někoho z Vás ohledně kvality materiálu a zpracování
http://www.cluny-levne.cz/…lun-hsm-270/
Z-Ray 400 – hliník. podlaha
http://www.hvezdickanova.cz/…00-aluminium
a nakonec velmi levný J-SD-300
http://www.yuki.cz/…300-118.html
Chci již kvalitní člun, na který je spolehnutí a nějaký rok bude sloužit. Velmi rád uvítám i Vaše typy, díky moc.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 12 (487) Starší Nejstarší »

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před týdnem

. » Ludvo:)

.

. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81© » kdyby jenda killer nedezertoval, ukecal bych ho z přátelství na pár fotek jak v něm sedí s vláčákem a žmoulá mezi pysky retko, …to už je ale minulost a nikdo jinej mě nenapadá, …leda tam posadit tebe a doufat že ho nepotopíš:). Žvásty kolem už bych schrastil sám

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Musíš se snažit.. pár fotek člunu, nějaké žvásty okolo a švihneš ho za desítku..

.

. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81© » za trojku čili dvojnásobek kupní sem ho chtěl pustit já, .....když koupím za tři, za šest ho neotočím ikdybych k němu nabídll drinkse aká džina z lampy:)

Tomajo

Tomajo před týdnem

nesnažte se tu uměle vyšroubovat cenu člunu, který jinak nikdo nechce ani zadara 

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Za trojku ti ho pustím:))

.

. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81© » ok, je tedy tvůj, …sežer si ho

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Málo, přihodím tři štíplé lístky z tramvaje a klobouk kouzelníka Pokustóna..

.

. před týdnem

NeBeroun alias Qwerty81© » v tom případě přihazuju dvě osmdesátikorunové stravenky a nepoškrábané cédéčko jakuba vágnera, s písní: sumec holdegron

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Dám 17 stovek

.

. před týdnem

Schneider » 1500Kč je slušná cena za to že je to fox, .....a beru ho

Schneider

Schneider před týdnem

Za kolik se dá teďka prodat Fox 290, není už v záruce,ale je jako nový,mám ho v garáži nafoukli… Nějaký slušný odhad prosím,ať ho můžu prodat někomu komu kdo ho využije.

Petr Kunčický

Petr Kunčický před dvěma týdny

Měl jsem člun bush crab 300,momentálně Raptor 230 vnitřní prostor srovnatelný,ta šířka dělá hodně a stabilita je taky slušná za mě dobrý člun.

Štěpán Parák

Štěpán Parák před dvěma týdny

Měl někdo možnost porovnat člun Raptor 230 a Boat 007 M290 ? Zajímalo by mě, jaké jsou rozdíly ve stabilitě a vnitřím prostoru člunů. Jestli Raptor není schopný vyrovnat ten rozdíl v délce svojí šířkou a menším průměrem válců. Díky za odpovědi :-)

Štěpán Parák

Štěpán Parák před čtyřmi týdny

129016-1-899.jpeg

Zdravím, kdyby někdo zvažoval prodej Raptora 270/230, dejte mi vědět. Nějak se domluvíme. :)

Příspěvek upraven autorem.

Mihalos

Mihalos před dvěma měsíci

Tomáš Kříž » nebyl jsem u PC,kde mám fotky a na internetu jsem nemohl najít fotku 270 s ALU 

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před dvěma měsíci

Mihalos » Na fotce máš ale vysokotlačku ;-)

Mihalos

Mihalos před dvěma měsíci

128558-1-462.jpeg

Čaute,zkouším jestli někdo nevymění menší člun za větší.Mám Raptora 270 wide alu.Asi 4–5 na vodě.Záruka ještě 3 roky.Začal jsem chodit sám a boužel s ním bojuju

.

. před šesti měsíci

StaBa » mám zkušenosti s tím zodiakem, …za mě z toho nespočtu komerčních člunů co sem viděl asi ten nejlépe zpracovaný, …je ve své délkové kategorii asi i nejlehčím PVC člunem na trhu. Za mě je vada jen v podobě světlé barvy která moc táhne oči, takže není to člun na nějaký pirátský akce a plocha vesla je malá a úzká, takže bez motoru je takový pomalejší, ale primárně je to člun pro použití s motorem, takže tohle bych prominul stejně jako to že čep úchycení vesla je plastový. Bohužel cena je vyšší a když vidím co se dá dnes koupit za poloviční cenu, prděl bych na něj a vzal asi raptora 270cm a nebo tu 007

StaBa

StaBa před šesti měsíci

Máte někdo zkušenost ze čluny Zodiac cadet 285 fastroller, plastimo Pi270vb. Jsou to použité cluny ten cadet je šest let starý, nebo koupit noveho boat 007 270 KIB. Samozřejmě že je nekoupim když budou na hadry, ale ve slušném stavu.

Tápa

Tápa před sedmi měsíci

Venýsek

Venýsek před sedmi měsíci

Zdravím,
nedávno jsem koupil od kolegy nafukovací člun Boat 007 ale bohužel on si nechal k novému člunu pumpu. Kde se dá sehnat pumpa s koncovkou na čluny Boat? Poradí někdo?
Díky

Michal T.

Michal T. před osmi měsíci

foxo » Mají to i v Avexu,neboli v Uni hobby u kompresorů.Ne­dávno jsem se na to díval.

ideafix

ideafix před osmi měsíci

Trochu si pohrávám s myšlenkou, odchytat příští sezónu z nafukovačky. Do čeho by jste šli vy?

Velký člun?
http://www.carphouse.cz/…e-alu-green/

Nebo malý ponton?
http://www.carphouse.cz/…orma-raptor/

leonin

leonin před jedním rokem

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před jedním rokem

foxo »
Da se to pripojit na baterku ? Cena ?

foxo

foxo před jedním rokem

123482-1-685.jpg

Toto vypada zaujimavo a clovek sa moze zatial venovat niecomu inemu

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před jedním rokem

Zdravím pořídil jsem si vyskokotlaky clun chci se zeptat jestli byste mi doporučili nejakou sikovnou pumpu :) ? Diiiky

pjarmil

pjarmil před dvěma roky

122155-1-738.jpg

300cm kolibrik s pevnou drevenou podlahou. Super vozitko za super penize..

rower

rower před dvěma roky

dakujem pani za info. zda sa, ze aj ten iboat bude po dopocitani padiel, lavicky niekde pri 40ke, ak sa bude dat zbalit spolu s vyfuknutou podlahou, zoberiem ho.

Rora9

Rora9 před dvěma roky

Souhlasím s Broulem, ten Raptor 270 je už váha, na rameno ho vezmu, ale opravdu jen na kratší vzdálenosti a v otevřeném prostoru. Pokud fouká, tak ho nemám šanci udržet a člun je na zemi. Z mého pohledu ta manipulace pohodlná není a někdy to je boj. Ovšem po boji to je naprostá paráda, místa dostatek a přeprava někam na týden bez problémů a to je pro mě priorita.

Broula

Broula před dvěma roky

rower » s tim prenasenim 45kg to nebude zadna slava. Mam co unest 36kg 230tku kdyz neni cesta uplne optimalni a to nejakou silu mam. Dalsi veci je jak to vozis, jestli nakladas nekam na strechu nebo pokazde vyfukujes

Broula

Broula před dvěma roky

rower » matros by mel byt stejny na obou. Raptor ma na prvni pohled vice vyztuzenych casti …spodek balonu po cele jejich delce + jeste na pricne casti vpredu. Dale ma prelepene havlinky a uchyty bocnich provazu

rower

rower před dvěma roky

prosim o radu. vo finale sa rozhodujem medzi iboat 260 a raptor 270, oba s nafukovacou podlahou, oba velmi podobne specifikaciou. ide mi vsak najma o vahu, 32.5kg vs 45kg, pricom iboat je bez padiel a sedacky.

pescador pisal, ze raptora odnesie sam na ramene, pricom mam 43kg starbaits 290 a ten musim tahat len po zemi resp. postupne posuvat, neda sa preniest v rukach.

je manipulacia s tymito clnmi lahsia kvoli ich velkosti, aj ked je vaha rovnaka? do ktoreho by ste isli vy a preco?

vopred vdaka za fdbk

Příspěvek upraven autorem.

rower

rower před dvěma roky

prosim o radu. vo finale sa rozhodujem medzi iboat 260 a raptor 270, oba s nafukovacou podlahou, oba velmi podobne specifikaciou. ide mi vsak najma o vahu, 32.5kg vs 45kg, pricom iboat je bez padiel a sedacky.

pescador pisal, ze raptora odnesie sam na ramene, pricom mam 43kg starbaits 290 a ten musim tahat len po zemi resp. postupne posuvat, neda sa preniest v rukach.

je manipulacia s tymito clnami lahsia kvoli ich velkosti, aj ked je vaha rovnaka? do ktoreho by ste isli vy a preco?

vopred vdaka za fdbk

Broula

Broula před dvěma roky

René » potvrzuji, mam 2,3m a pokud clovek neveze metrak partiklu, tak se na nej pomerne v klidu vlezu na tydenni vypravu a to vesluju. kdybych mel motor tak by se vesel i ten metrak partiklu :-)))

René

René před dvěma roky

Za me už jedině raptor..mam dvoumetrovku s air podlahou a v pohodě se sbalim sam na několika denní výpravu,, ta stabilita a prostor je někde jinde než u ostatních..

Ondřej Filip

Ondřej Filip před dvěma roky

122017-1-959.jpg

Jestli jeden vládne,tak je to určitě Raptor.Už jsem měl několik člunů od 190ky po 270ku podlahy pevné i latˇkové značky Seafox, Kolibri, Boat 007, ale naprostá bomba je Raptor s nafukovací podlahou už nemám potřebu měnit…

Feny

Feny před dvěma roky

122016-1-909.jpg

Za mě je to určitě Raptor, člun je fakt skvělej nenašel jsem jedinou chybičku :-)

ludo

ludo před dvěma roky

Ja som maximalne spokojný s touto obyvačkou :D http://www.boattka.eu/…echou-180-cm

Dida

Dida před dvěma roky

Filip Štefek » Ano na veslování moc velký význam nemá, drží směr při vyšších rychlostech člunu

Filip Štefek

Filip Štefek před dvěma roky

Zdarec pánové, měl bych dotaz ohledně kýlu. Je třeba na člun, který bude používán jen s vesly nebo elektromotorem? Někde jsem četl, že při veslování je občas na škodu, a výhoda je při použití s benzínovým motorem. Jak to vlastně je? Díky

Kaprr

Kaprr před dvěma roky

121337-1-379.jpg

121337-2-199-nahled.jpg

Šela » ahoj s tebou jmenovanými čluny zkušenosti nemám, ale nyní vlastním dva člun a to raptor 2m a 2,7m oba s vysokotlakou podlahou. Kdyby tě něco ohledně nich zajímalo dej vědět. nějaká fotka pro představu

Pescador

Pescador před dvěma roky

Šela » Mel jsem Kobrika a Skippera, mezi tim i nejake drazsi… Ted mam dlouho Raptora a menit nepotrebuji, je uzasny :)

Pavel H.

Pavel H. před dvěma roky

Šela » rozložene to ma podlahu solo tak je to zas ni lehčí

Šela

Šela před dvěma roky

Jo zatím vede ten Kolibri KM 260 nebo Raptor 200 . Mě nejde vůbec o manipulaci u vody to je mi jasný že ho tam nějak dotáhnu složím atd. ALE o to tahání s auta a hlavě doma v malém bytě po chabém žebříku do úložného prostoru nad koupelnou…právě tam už mám teď s menším kolibri bez čela…co dělat…

Pavel H.

Pavel H. před dvěma roky

Šela » čau, Mivardi je firma co dělá vše, tak určitě u všeho udrží kvalitu :)
Mám Kolibry KM 280 s tou pevnou podlahou, ne jen lamelama. člun dám sám na vodu, hodím ho válcem na rameno a kousek k vodě ho poponesu a to nejsem žádnej silák.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 12 (487) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (9 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč