signalizatory s priposlechem

Všechny diskuze » Vybavení » signalizatory s priposlechem

signalizatory s priposlechem

Založil Michnič

Dne 15. 1. 2014 12:45

Odpovědí: 130

ahoj vsichni potreboval bych poradit s vyberem kvalitniho signalizatoru s priposlechem. jen bych vyradil delkim protoze vzhledove se mi nelibi a flajzar protoze ty uz mam na druhe reklamaci. sada by mela byt 2+1 a tak nejak okolo 8000kc ale klidne i levnejsi :) diky za rady.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (130) Starší Nejstarší »

Chudýpocestný

Chudýpocestný před třemi roky

Aleš Hájek » vím jak dopadneš,u jiné značky:)

Aleš Hájek

Aleš Hájek před třemi roky

ok diky za rady zkusim jeste nekoho pres televize,pak dam vedet jak sem dopadl

fishbull

fishbull před třemi roky

Aleš Hájek » Zanes to do opravny televizí, nebo kde dělají slaboproud. Bude to jen malá kravina

Broula

Broula před třemi roky

Venýsek » pokud se nepletu, tak znacka Flajzar změnila majitele. JRC tedy uz nema s Flajzarem nic spolecneho a proto asi Flajzar reaguje na dotazy timto zpusobem…

Knedlik

Knedlik před třemi roky

Venýsek » je to to stejné,jen se s JRC rozhádali, protože jim podráželi cenu… já JRC reklamoval u flajzaru na pozáruční servis a v pohodě,už je to teda dva roky

Venýsek

Venýsek před třemi roky

JRC DSi není výrobek Flajzaru? Že se k tomu staví tak, jako když s tím nemají vůbec nic společného. Myslel jsem si, že je to stejné jako Flajzar jen s jiným nápisem na deklu.

Aleš Hájek

U flajzaru sem nepochodil byly docela neprijemni,co je vlastne otravuju
diky zkusim inoxpod

Tápa

Tápa před třemi roky

Aleš Hájek » Zkus tady. http://inoxpod.cz/divize-elektro/
Nebo jak se k tomu postaví Flajzar.

Aleš Hájek

Ahoj nevite nekdo o nekom kdo servisuje hlasice jrc radar dsi?
ani jeden ze 4 mi nejde sparovat s priposlechem nevim co se stalo
celych 5 let fungovaly skvele a tet tohle.
Budu rad za kazdou odpoved diky

Marťas82

Marťas82 před třemi roky

mirda169 » Nemám ale jsou stejny jak mivardi a ty 2 čínský značky které mivardi přelepilo :) poměr cena výkon dobrý jen velká spotřeba baterií : http://www.carpfishing.cz/…rispevky/47/?…

Příspěvek upraven autorem.

mirda169

mirda169 před třemi roky

Nehci zakládat novou diskuzi,má někdo zkušenosti se signalizatory Navic F204 + F205 Sada.Děkuji

Alf

Alf před šesti roky

jurco »
ten dizajn je skvel! hlásič z pred xx rokov a vyzerá to 1000 krát lepšie ako to čo ponúkajú niektorý teraz…

jurco

jurco před šesti roky

96585-1-162.jpg

Alf » priposluch je tiez klasika :) dostal ma te dizajn

Alf

Alf před šesti roky

jurco »
toto som chcel pocut :) diky, ešte ich pozriem niekde naživo, dúfam že v Trenčíne budú, a potom by som ich objednal. Inak často nastavuješ citlivosť ? či jedno nastavenie pokryje väčšinu situácií?nemyslím extrémy ako búrka alebo chytanie na rieke, skôr také bežne chytanie na malom stojáku..

Pandrška

Pandrška před šesti roky

jurco » Díky za typ.

jurco

jurco před šesti roky

Pandrška » duck sound. Delkim, fox, flajzar, jrc… o nych neviem

jurco

jurco před šesti roky

96581-1-640.jpg

Alf » je to ok, ja mam este tie stare delkimi , tiez som sa toho bal, ale nic z toho co neg na ne pisu mi nerobi problem, padaky, silny vietor, prepipavanie… na jednu vec som natrafil ked chytas "za rohom " prilis mimo osi prutu tak vtedy prepipava, asi jak sa vo vetre otrasa prut tak to prenasa po vlasci, neviem… inak chytam iba monofil a zaznamenavaju krasne.

Alf

Alf před šesti roky

Danny »
delkim sa mi aj tak viac páči :) a nejaké skúsenosti s falošnými zábermi a nesignalizovaním padáku ?? ľudia toho popíšu veľa tak neviem kde je realita

Alf

Alf před šesti roky

Pescador »
iba snívam to je mimo rozpočet..:) zatial!

Pandrška

Pandrška před šesti roky

Zdravím, chlapi, dá mi někdo typ na signalizátor který tak hrozně neječí, ale vydává třeba vrčivé zvuky a pod. méně pronikavé. Nemusejí to být zrovna ty nejdražší na trhu.
Jestli to tedy mají i ty levnější. Díky.

foxo

foxo před šesti roky

olson » to iste je aj s delkimom trochu nerovny teren ( no dobre tak rovny) a uz mozes cakat ze zasteboce vrabciak.

Míra

Míra před šesti roky

Danny » já ty eosy měl taky.Nebyly špatné jen jsem měl problémy s dosahem.Jak byl někde hodně clenity teren byl jsem nahranej jinak ok.

Danny

Danny před šesti roky

Alf » Delkim a ECU ,bez zbytecnejch kecu

Pescador

Pescador před šesti roky

Alf » Tak to ti zbyva uz jen ECU a Neville :o)

Alf

Alf před šesti roky

brali by ste radšej ATT alebo delkim ? pripadne čo by ste odpurúčili? (okem JRC/flajzar, fox)

Tomas Filo

Tomas Filo před osmi roky

Chlapi ma niekdo skusenost so signalizatormi pelzer executive set??dakujem

Body

Body před osmi roky

kok » Súhlas. Inak tých krámov je oveľa viac.

Tomas Filo

Aleš » dik moc…musim ich pozriet na zivo

Aleš

Aleš před osmi roky

Tomas Filo » No jsou malé což jsem chtěl ale zatím nevím přišli mi domu asi před měsícem takže se uvidí.Jen jsem zkoušel dosah příposlechu a myslím si že to co udává výrobce tak ňák sedí víc ti asi neporadím :)

Tomas Filo

Aleš » co na ne hovoris ako sa ti pozdavaju?tiez rozmyslam ze si ich zoberem.

Aleš

Aleš před osmi roky

Dida » No právě prodávají jen červené nebo modré sady,ale prý lze přikoupit samostatně kusy jaké barvy chceš.

Pandrška

Pandrška před osmi roky

kok » To je jasnýýýýýýýýýýý :-))

.

. před osmi roky

Vlasta Andrš » hlavně mají čuch na prachy:))

Pandrška

Pandrška před osmi roky

kok » Ty Angláni asi mají nevyčerpanou fantazii a spoustu nápadů. Ale je to na druhou stranu dobře…

Pandrška

Pandrška před osmi roky

kok » Taky dobrý, člověk nikdy neví, co ho může na rybách překvapit.

.

. před osmi roky

Dida » houbeles:), jen občas improvizuju, už tak mám krámů dost a nepotřebuju jich ještě víc. A proto sem si místo uší pořídil raději echte mačetu, pilku, dalekohled a rýč, bo to je zas vercajk bez kterýho se neobejdu já:)

Dida

Dida před osmi roky

kok » ty si brzda moderní kaprařiny:-)))

Dida

Dida před osmi roky

Aleš » jsou pěkné, příposlech má barevné diody nebo jen červené?

.

. před osmi roky

CTTimata » jak píšu a myslím to doslovně, většina lidí nevyužije a ti co je využijí, tak jen ve vyjímečných případech, většinou se to dá řešit sklonem prutu a jeho nasměrováním. Chytal jsem taky v různých podmínkách a nikdy mně nechyběly až na možná jeden případ kdy vyčuhovala jen špička z rákosí, vlasec do strany a dotaženější brzda skrz vázku. Tehdy sem píchnul ještě jednu vidličku před hlásič těsně vedle prutu na straně ve směru vlasce a měl jedno instantní ucho:). Jinak ať chytám jak chytám, nepotřebuju a prut ve vodě sem lovil naposledy když jsem byl náctiletej

CTTimata

CTTimata před osmi roky

kok » no neviem, chytal som uz za takych podmienok, kde tie usi fakt treba a nejake spekulovanie so sklonom prutu a brzdou navijaku neobstoji. :-)

.

. před osmi roky

Vlasta Andrš » správně!, máš svůj názor a když hlásič nepotřebuješ ( bdíš a sleduješ, já bych to teda bez něj nedal ) netřeba ho kupovat. Dneska je například moderní a IN mít kromě hlásiče i uši, takže všichni kupují a vyrábějí uši ikdyž značná část majitelů jejich přednost nikdy nevyužije a u těch co je využijí, stačí podle mě ve většině případů jen poštelovat „správnej“ sklon prutu vůdči vlasci a dotažené brzdě

Aleš

Aleš před osmi roky

45021-1-302.jpg

Já si pořídil tyto .. FOX Micron Mr+

Pandrška

Pandrška před osmi roky

Zdravím,
já mám na tyhle hračičky a podobné věci úplně jiný názor. Spát můžu doma. A abych chodil někam 500 m kecat, tak to ne. Snažím se chytat trochu aktivněji. Já tyhle moderní vymoženosti nevyužívám , tudíž nepoužívám . Můj názor. Otázka času, kdy bude další mašinka, která bude za rybáře navíjet… možná , že už je. To jenom na okraj a k pousmání. Jasně, kdo chce být In a estét tak ať vše používá. Jeho věc. Ale také musí mít čím dál tím větší plech na čtyřech kolech tzv. automobil. Tak snad jsem vás trošku pobavil a doufám , že nenaštval.

Michnič

Michnič před osmi roky

Soukupič » stelung citlivosti to ma vymenis kolecko a jeto hotove :)

Carpbaiter

Carpbaiter před osmi roky

Lukas.H » Carpsouder by mal byť spolahlivý akurát sú škaredé ako noc :)

Soukupič

Soukupič před osmi roky

Zdar, silně uvažuju o ATTs ale dost často chytam na Labi a to že nemá štelung citlivosti mě jako jediný odrazuje.....má s tim někdo zkušenosti?

Slámiš

Slámiš před osmi roky

Tomajo » jj tady slintám když vidim atts s ušima… a to nejsem na břehu žádnej ken… :)

Lukas.H

Lukas.H před osmi roky

43573-1-121.jpg

a co toto carpsounder super it super

supinna

supinna před osmi roky

Forest » :))

Forest

Forest před osmi roky

supinna » ale jo ......jen ja jsem jeste nepocitil ze bych je potreboval...­...i kdyz je uz používá hodne lidi kolem me stale odolavam....... :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (130) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč