Carp Sounder ROC XRS

Všechny diskuze » Vybavení » Carp Sounder ROC XRS

Carp Sounder ROC XRS

Založil Joika Kake

Dne 20. 12. 2013 14:55

Odpovědí: 5

Carp Sounder ROC XRS

Nazdárek:)
Zajímají mě vaše postřehy s těmito hlásiči.Zvažuji jejich pořízení.Tak pokud můžete poradit proč ne,nebo jo,nestyďte se a pište:)
Díky
 J.K:

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Houmi

Houmi před třemi týdny

Žádné nové zkušenosti s inovovanou verzí? Majitelé podělte se prosím..

Ťava

Ťava před jedním rokem

teď je myslím nová ( vylepšená ) verze těchto klepet, jaká je zkušenost ? Ty první mašiny zlobily, myslím že padlo něco o špatným sinchronu s příposlechem, jak je to teď? Už jsou mouchy vychytaný ?dík za odpovědi

Jiří Pacovský

Jiří Pacovský před šesti roky

Mám je jednu sezonu i s kolegou,a naprostá spokojenost.Mnoho funkcí a zatím spolehlivost.

lefty

lefty před šesti roky

asi vím co ti Dasťák řekne..já je měl a po dvou reklamacích s příposlechem jsem rád, že mi je vzali v krámě zpátky na protiúčet a vrátil se k flajzarům (q9tx). Příposlech se mi odhlašoval na 10 metrech..na podruhé mi k němu přidali super anténku, co vypadá jak ocásek z prasete a to mi došla trpělivost..jdi si koupit ajfouna a oni ti pak k němu připájí něco ohyzdnýho..taky bys to asi nechtěl. Jinak CéeSka mají krásnou škálu tónů. volitenou barvu diody..to jsou vychytávky, ale ten digitální štelung je k hovnu..nenastavíš nic bez pípání při každým stisku (leda, že bys je měl úplně zeslabený)..kaž­dopádně při lazení hlasitosti zkrátka musíš pípat jak čórka u pokladny a to mě fakt štvalo..zlatý knoby ! Dastymu tuším popraskaly celý hlásiče..ten plast asi nic moc..zřejmě moc mrzlo a pak moc svítilo sluníčko:) jestli chceš utrácet, zkusil bych ty ejsy..to je prej pecka, ale je to novinka a asi moc odzkoušený nebudou. Jo kdyby mi nebylo líto dát tolik peněz za ně, tak je mám :) přeji hodně štestí při výběru!

Příspěvek upraven autorem.

LukeVasr

LukeVasr před šesti roky

čau nejvíc ti o nich dokážě říct asi Dasty carp tak mu zkus napsat

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (5) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (24 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč