Daiwa ... Emblem X5500T "spool"

Všechny diskuze » Vybavení » Daiwa ... Emblem X5500T "spool"

Založil V.P.

Dne 15. 11. 2013 15:37

Odpovědí: 4

Vlastním 3 kousky této legendy a jsem na výsost spokojený. Kapacita cívky je překvapivě veliká. S podložkou zde mám 900m šňůry 0,18mm. Tyto navijáky mám již velkou řadu let a neměnil bych. Nicméně se dostávám do docela složité situace. Chytání se šňůrou má své výhody, ale také jisté negativa. Proto bych rád měl ještě jedny cívky, které bych mohl namotat vlascem, „ale, kde je sehnat?“ Hledal jsem všude možně, hledám už 3tím rokem. Bez výsledku. Zkouším poslední možnost a to jste vy :-) Možná mi nakonec nezbyde nic jiného než si koupit ještě jedyn navijáky, což by byly Tournamenty ST. Díky V.

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (4) Starší Nejstarší »

V.P.

V.P. před devíti roky

38110-1-724.jpg

XT sluší i korkům :-))) kouknu na to…

Tomajo

Tomajo před devíti roky

38096-1-906.jpg

V.P. » jj já to střídám. Například ke korkáčům teď více používám ty ST , protože svou barvou více ladí s korkem :-) a XT zase používám více na klacické pruty bez korku :-) A ty ST se dělají jak ve velikosti 5000 tak i 5500.

V.P.

V.P. před devíti roky

Tomajo » Taky jsem nad tím přemýšlel, ale zároveň vím, že ty navi nikdy nepoužiju, pouze ty cívky. Neumím se rozhodnout :-)) Navíc mám 5500ky … nejsem si jist, jestli se ty hnědé dělají ve stejné velikosti.

Upraveno moderátorem V.P. v 16:49, 15. 11. 2013.

Tomajo

Tomajo před devíti roky

38092-1-319.jpg

Ahoj, tak kup novou Daiwu S 5000T nebo S5500T a cívky ti tam určitě budou pasovat taky. Nehledě na to že jsou i na chytání srovnatelně dobré jako staré X…T. Já je mám už třetím rokem a šlapou super. Nechal jsem si je dovézt z Anglie a oba dva fungl nové jsem koupil za 3000Kč. Dokonce měním cívky mezi sebou z X4500T na S5000T a šlape to dobře.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (4) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč