Oblečení,Boty,Fusky atd

Všechny diskuze » Vybavení » Oblečení,Boty,Fusky atd

Oblečení,Boty,Fusky atd

Založil Buldozer

Dne 7. 11. 2013 17:07

Odpovědí: 966

Oblečení,Boty,Fusky atd

Ahoj šuflikanti.Založil jsem tuhle otázku a sem můžete vkládat své zkušenosti s oblečeném,botama atd.Napíště co vám vyhovuje,co nosíte na sobě u vody v čem se cítite pohodlně a co vás ochráni v nepřízni počasí.Bohužel jsem opět koupil a v zápěti prodal další zimní oblečení(igelitku) a tak hledám oblečení pro chladnější počasi.Jde mi hlavně o funkční oblečení co dokáže odvádět pot a popřípadě nepromokne.Ve fuskách a termo hadrech už mám jasno a používam jenom produkty s obsahem Merino vlny.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 24 (966) Starší Nejstarší »

Honza 68

Honza 68 před měsícem

122582-1-837.jpg

Máte někdo tohle prádlo TERMO SOUPRAVA GEOFF ANDERSON INXULA dík za info Honza 68.

Pescador

Pescador před dvěma měsíci

Mates_L » Goretex Softshell za tyhle Eura… no nevim… Mam takovy Tilak, ale na to je treba vetsi budget :o)

Mates_L

Mates_L před dvěma měsíci

Pescador » vďaka ale asi som nemal namysli zrovna „pršiplíšť“ :D skôr niečo ako softshell a podobne ;)

Pescador

Pescador před třemi měsíci

Mates_L »

tady mas prima lehkej komplet a jeste usettis 10€ na krmeni :)

http://www.carphouse.cz/…eight-khaki/

Mates_L

Mates_L před třemi měsíci

Zdravím poradí niekto fajn nepremokavú vetrovku do prechodného počasia? Na zimu mám komplet ale do vtedy by to chcelo niečo trocha ľahšie a pohodlnejšie. Cena okolo 50–60e :D študenti nemôžu príliš rozhadzovať :D

Filla

Filla před třemi měsíci

fofo » Jestli na toto neco pomuze, tak jedine lepidlo Shoe Goo. Znam ho z Kanady, tady jsem ho nevidel. Ale jestli davas delsi tury a feraty, tak to prdne brzy zas, myslim..

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi měsíci

kok » máš si občas koupit lístek na MHD :-)

kok

kok před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » v tvým případě, v mým jsou skoro po smrti:), moc chodím

Příspěvek upraven autorem.

kok

kok před třemi měsíci

fofo » jestli je zbytek boty dobrej, nech to podkovat, …chce to tak nějak zhodnotit kolik toho má ta bota za sebou, ať není nová podrážka za skoro dvojku a za rok budeš řešit polámanou kůži ve špičce boty, …bohužel ten servis kde to dělají si nevzpomenu, ale bude toho vícero

fofo

fofo před třemi měsíci

kok » boty jsou po celou dobu nošení ošetřovaný, nesáknou ani kapku, vnitřek není absolutně nijak potrhaný… Prostě jim jinak nic není.
Vytáhl jsem ale už nový, ty samý-koupil jsem si je po roce nošení těhlech.
Teď jsem v nich asi hodinu dělal dřevo a ponožky suchý. Nechám je asi znova podkovat.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi měsíci

kok » po čtyřech letech jso boty teprve trochu „rozšlápnuté“ :-)

kok

kok před třemi měsíci

fofo » jinak čtu že čtyři roky intenzivního nošení, takže svoje odsloužily, ta výměna se nevyplatí, to už máš beztak membránu v prdeli, zahodit, koupit nový:)

kok

kok před třemi měsíci

fofo » na domácí lepení zapomeň, tohle neslepíš, neblázni:), …ale existuje několik servisů kde se mění podrážka celé boty, …je to běžný, schodíš podrážku, ale zbytek je cajk, takže jim to pošleš a oni odstaní původní podrážku a dají novou, nedávno si tohle nechal spravovat na asoláckých pohorkách můj šéf a opravdu k nepoznání, platil i s výměnou potrhaných tkaniček 1700kč

angelo

angelo před třemi měsíci

Ahoj, chtěl bych od vás radu ohledně zimního kompletu. Jsem ochoten za něj zaplatit kolem 3500,– Nejraději bych chtěl kalhoty s laclem. Díky za radu ;)

filfas

filfas před třemi měsíci

Vetesnik » mivardi harcore set 3v1.https://www­.chytapust.cz/Kom­plety/Mivardi-Oblek-MCW-3in1-Hardcore-set?gclid=Cj0­KCQjw557NBRC9A­RIsAHJvVVP9iS­qwG81SQjyLIgpn23DCkmVD_-0y34u4aMbDEWId­VN0SpVpdGQgaAm­fVEALw_wcB

fofo

fofo před třemi měsíci

121890-1-551.jpg

Dotaz:
asi po čtyřech letech denního nošení a po několika výšlapech (ten poslední byl dost krutý) v Tatrách mi takhle praskla podrážka na Gore-tex botách. Zná tu někdo nějaký hodně drsný lepidlo, který by bylo pevný a zároveň pružný?
Boty je mi líto vyhodit, jsou fakt dost dobrý, nikdy mi neprochcaly a jsou pohodlně prošláplnutý…

Vetesnik

Vetesnik před třemi měsíci

Chci si koupit zimní komplet a jsem špatně prostorově řešenej. Nevíte jestli dělá někdo vetší velikosti krom DOCu?? Dík

Alfii

Alfii před třemi měsíci

Carpkiller » Take mam 4. Barevne me pripada ta 5 hezci (maskac), ale zmenili velikosti a kalhoty maji kratsi nohavice. Ani Jumbo X by me neuspokojilo a na sirku bych se tam vesel 2× :(

Alfii

Alfii před třemi měsíci

fishbull » Devold je super.

fishbull

fishbull před třemi měsíci

muna » Já vlastním MERINO Pinewood, al potřebuji něco pro ženu :P

muna

muna před třemi měsíci

fishbull » mam Devold expedition a fakt parada

fishbull

fishbull před třemi měsíci

Někdo nějaký tip na hodně teplé termoprádlo?

Carpkiller

Carpkiller před třemi měsíci

Alfii » tak ještě aby jo:-) mě teda zatím taky nikdy nepromokl. Myslím 4ka. 5tku jsem ještě netestnul…

devro

devro před třemi měsíci

Ahoj kluci nemáte někdo zkušenost s těmito holinkami http://www.carphouse.cz/…olinky-vass/ mám vysoký nárt jde mi o rychlé nazutí děkuji Jirka

Alfii

Alfii před sedmi měsíci

Ctvrty den sem v neustalem desti. Jezdim na clunu. Geoff Dozer a Urus drzi. Jedina vec co bych vytknul, ze se me treti den nasakla vodou vyztucena latka na kolenou a u loktu. Jak je zima, tak to obcas studi:( Ale zatim sem v suchu :)

kobr.d

kobr.d před sedmi měsíci

119097-1-836.png

Pescador » :-))

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před sedmi měsíci

Pescador » :))

Pescador

Pescador před sedmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » je to dost elasticky a XL by ti snad mohlo byt…

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před sedmi měsíci

Pescador » nemáš něco pro „standardní“ středoevropany? (190cm/150kg) :)

Pescador

Pescador před sedmi měsíci

kalinz » Tato je super, nepromokava a castecne prodysna. Testoval jsem nekolik dni v desti na clunu a i kalhoty nepustily dovnitr ani kapku. Bezne jsem pouzival drahy Goretex, ale to je na ryby na prodirani bodlacim skoda. Tohle ti udela vybornou sluzby a sbaleny zabere misto, jako teply ponozky na lyze :o)

http://www.carphouse.cz/…aki-edition/

kok

kok před sedmi měsíci

Broula » a kecal jsem, díval jsem se teď v té outdoorové sekci na něco co by se mně líbilo, nebo co bych se nebál doporučit ikdyž nemám ozkoušené a nevešel by ses do tý osmičky, našel jsem ve výprodeji jen bundu za 7000Kč a kalhoty za 6000Kč. Ty ceny jsou teď nějaký našponovaný

kok

kok před sedmi měsíci

Broula » nejlepší poměr kvality a výkonu jsou armádní hadry, ty hadry kde je psáno gore tex a nemají visačku mají noname membránu ale ze stejnýho materiálu jako se dělají ty prestižní membrány, ( PTFE ), ale je to čína, nicméně viděl jsem to a je to dobrý, určitě lepší než co koupíš od rybářských značek. V minulosti sem tady dával několik odkazů, takže hledej. Tu armádní bundu si kupoval kamarád, stála myslím 2500kč, ale nemá to podšívku, …až se vrátí z balatonu, třeba sem hodí odkaz a fotku.

kok

kok před sedmi měsíci

kalinz » kdysi sem prodával n abazaru komplet od firmy baleno, současný majitel je prý spokojený, tak mrkni na jejich stránky, byla to myslím ta nejvyšší řada, tak mrkni na stránky, myslím že kalhoty plus bunda a bylo to za 6000Kč

Broula

Broula před sedmi měsíci

kok » hod sem prosim te neco za tu osmicku – bude se mi to hodit :-) diky

kok

kok před sedmi měsíci

kalinz » optej se pescadora, dával tady nějakou radu na pláštěnku od firmy vass, poradil bych ti, ale nedoplatil by ses:). V té nižší cenové relaci se moc neorinetuju. Sem teď kupoval hadry bo starou goráčovku sem věnoval kolegovi ale komplet mně vyšel na dvacítku a to sem kupoval ve slevě, sem v tomhle hold rozežranej. to nejlevnější co bych ti toporučil by tě i s kalhotama vyšlo minimálně na osmičku

kalinz

kalinz před sedmi měsíci

Tápa » vipada to slusne ale ktovi jajy to je v realu

kalinz

kalinz před sedmi měsíci

kok » a neco drazsi??

Tápa

Tápa před sedmi měsíci

kok

kok před sedmi měsíci

kalinz » upřímě, za tyhle prachy je úplně jedno co koupíš, …když to bude stát hodně za prd, tak to pustíš na bazar a když ti to bude stačit, necháš si to. Sám za sebe kdybych si měl kupovat něco v týhle cenovce, tak si koupím gumovou pláštěnku kde mám alespoň jistotu v tom že to opravdu neproprší a koupíš to v pracovních oděvech ještě levněji než za 700E

kalinz

kalinz před sedmi měsíci

Nikdo nic???

kalinz

kalinz před sedmi měsíci

Nazdar borci poraďte nejaký nepremokavý komplet cena +/- 70eur na značke nezáleží :)

kok

kok před jedenácti měsíci

Broula » vložka a vnitřní botička je to stejné, myslel jsem to přesně tak jako se tobě právě „rozsvítilo“:), …není zač

Broula

Broula před jedenácti měsíci

kok » a nebo nahradni vnitrni vlozku, ktera se da koupit k nim. Diky ti za tipy a triky :-)

kok

Broula » v tomhle případě rozumnější varianta, doporučuju ale ještě jedny vnitřní botičky av půli dne vyměnit a tamty nechat vyschnout, vlhkost je v zimě největší nepřítel

Broula

Broula před jedenácti měsíci

kok » spis to vidim na ty zatepleny holiny, ktery budou vhodnejsi napr. pri nastupovani/vys­topovani ze clunu :-)

kok

Broula » každopádně ten kamik bude teplejší jak ta prabos, co čtu tak klasická podšívka bez zateplení, ale můžeš řešit větším číslem a ponožkou navíc, záleží co očekáváš a co chceš. Vzhledem k tomu že píšeš že nehodláš utrácet, nemůžeš si moc pískat, volil bych kamik pokud je priorita tepelnej komfort

« Nejnovější Novější Strana 1 z 24 (966) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (28 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč