Free Spirit

Všechny diskuze » Vybavení » Free Spirit

Free Spirit

Založil dodo29

Dne 4. 3. 2012 02:39

Odpovědí: 183

Jaký máte názor a zkušenosti s touto značkou

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (183) Starší Nejstarší »

Podho

Podho před šesti měsíci

Nikdo nic? :-) nepoužíváte někdo obecně FreeSpirty v 10ft na řekách? (Odhoz s těžšími olovy)

Tomáš Franče

Tomáš Franče před sedmi měsíci

Pochopitelně se jedná o řadu S – Lite :-)

Tomáš Franče

Tomáš Franče před sedmi měsíci

Ahoj, zvažuju výměnu prutů. Poslední dobou používám FS E Bank Creper a musím uznat, že zpracování a akce je fantastická. Proto bych chtěl pořídit delší kousky. Zvažuju model S-Line 3,25lb, máte někdo s touhle řadou zkušenosti? Primárně by to měly být pruty na větší vody a řeky s kterými by se mělo dát slušně nahodit. Díky…

Tomajo

Tomajo před pěti roky

IvanS » ahoj, tak rozdil v tom nejaky urcite bude ale jak moc velky asi neumim popsat. Kazdopadne me se s tema 13ft na velke vzdalenosti haze velmi dobre a prijemne.

IvanS

IvanS před pěti roky

Tomajo » pekna zostavicka:) Ked to porovnas, aky je rozdiel medzi hadzanim s 13/3.5 a 12/3.25?

Tomajo

Tomajo před pěti roky

84983-1-482.jpg

A jeste cela moje FS rodinka.

Tomajo

Tomajo před pěti roky

84982-1-182.jpg

84982-2-726-nahled.jpg

84982-3-939-nahled.jpg

Letos poprve vyvetrane 3.5lb v korku a nebyl to spatny kauf :-) Nahazuje se paradne a zdolava taky…

C...arlos

C...arlos před pěti roky

jurco » Ahoj mám poslední kus, který byl. Jestli jsou netuším. Ještě jsem nebyl,ale pozítří odjíždím na závody, kde ho poprvé vyzkouším v akci, tak pak můžu napsat zkušenost.

Příspěvek upraven autorem.

jurco

jurco před pěti roky

C...arlos » bol si si už stym CTX spomb hodit ? Kučera už ho ma v ČR skladom, alebo odkial ho mas?

Štefáno

Štefáno před pěti roky

Smike » Tak to je jasný když ho vemeš přes koleno tak ho zlámeš :D ale při nahazování to nejde :D

C...arlos

C...arlos před pěti roky

82380-1-934.jpg

Tady je moje sestava na lezošní sezonu.

Smike

Smike před pěti roky

Štefáno » zlomit se dá všechno:) ale je pravda, že tento prut by šel zlomit opravdu těžko:)

smolda

smolda před pěti roky

Štefáno » Zejtra ho omrknu a kdybych ho náhodou zlomil, nikde nic neřeknu!

Slavík

Slavík před pěti roky

Já letos koupil od FS The SPOMB rod 13’ – 4,5lb 50mm (Speciál na Spomb raketu) a dal mu kouř co to šlo, nejsem zvyklej kupovat vercajk a jen ho hýčkat, vždy se snažim ho hned prověřit, Vojta co se mnou jezdí říká, že když nezlomim prut hned pak vydrží leta tak to zkoušim :) S plnym spombem jsem ho dostával na 130m, měřeno přez tyčky a to neumim házet, používam jen sílu a věřim, že zlepšit techniku létá to dál. Na ten prut jsem si musel zvyknout než jsem pochopil jak na něho je to uplně něco jiného než normální klacek ale jak to člověk dostane do ruky, krmí kolem 100m uplně v lehkosti, prut se o to postará sám.

Štefáno

Štefáno před pěti roky

Mám The SPOMB rod 12’ – 4,5lb a úžasnej klacek. Pokud ho někdo zlomí tak je to cip protože to se zlomit nedá :D

Pescador

Pescador před pěti roky

Pulec7 » rozhodne mazlit, nelamat…

smolda

smolda před pěti roky

Njn, jsen kopyto:-)))))

Pulec7

Pulec7 před pěti roky

Pescador » Řekni mu jak je důležité se s Harisonama po nocích mazlit :) a ne je lámat :-D

Pescador

Pescador před pěti roky

smolda » az te nekdy potkam u vody, svoje pruty ti teda fakt nepujcim :o)

Pulec7

Pulec7 před pěti roky

smolda » :-D, ty necito :)

smolda

smolda před pěti roky

Pulec7 » Uvidíme, zlomil jsem i Harisna:-)

Pulec7

Pulec7 před pěti roky

smolda » FS je TOP značka, jako asi neexistuje blank lepší jak Hi-S, jako celek vyvážený poměr nához/zdolávačka do naprostých absurdit. Hází to jak prase a plná parabola pracuje jak víno i s kaprem pár kilo. Ostatní Hi-end jsou plus mínus na stejné úrovni neviděl bych to, že je něco vyloženě ještě o třídu lepší.

A co se týče e-class, asi i ty nové teď ty sem eště nedržel, ale ty nižší řady mají perfektní poměr cena/výkon.

Obdobné parametry maj ty spoďáky, Sbomb special je tušim na eclass blanku.

btw. já se stěma prutama skutečně moc nemazlim, ryba je vždy přednější než nákej prut, takže se k nim v rukavička nechovám a naprosto vpohodě.

A nějaký lámání si neumim moc představit, leda když se tam dá cihla a někdo by chtěl hodit 150m.

Smike

Smike před pěti roky

Ivos » zide:) bys na mne chtel jeste vydelat:) za tolik ho mam novy:)

Pescador

Pescador před pěti roky

smolda » Zrejme slusnej oddil :o) FS, nebo Harrison by mohl drzet. Na druhou stranu nic neni dokonale…

Ivos

Ivos před pěti roky

Smike » za 4000 je tvuj :-)

Smike

Smike před pěti roky

Ivos » čili ideální pro mně:) za dvojku ho koupím, pokud ho teda neuneseš:)

smolda

smolda před pěti roky

Ivos » Tfg mi vůbec neseděly! FS by mělo být zárukou kvality.

smolda

smolda před pěti roky

Pescador » 5lb nezlomim, to sem si taky říkal. Ovšem než se rozlít na kusy. Rána jak z děla!

smolda

smolda před pěti roky

Pulec7 » Taky chci toho na spomba.

Pescador

Pescador před pěti roky

smolda » prosimte… DF normalne s 5lb chyta kapriky.. zas to jen tak nezlomis…

Pulec7

Pulec7 před pěti roky

smolda » Já mam Sbomb special ale po pravdě jsem ho nějak významně zatím nepoužil. Na nějakej zatěžkávací test teprve čeká. Ale klacek je to dobrej :-D

Ivos

Ivos před pěti roky

smolda » Mám ho taky ale většinou leží ve skříni mám z něho strach je to spodak pro velké kluky a to zatím nejsem :-) Ne vážně je hodně težkej a nemam na něho moc sílu tak ho zatím šetřím a používám deltu.

smolda

smolda před pěti roky

Pescador » Tvl já potřebuju prut, né mocný Excalibr. Ve čtvrtek si ho dojedu omrknout. Nechci žàdný tvrdý bidlo, ale aby byl přesnej.

C...arlos

C...arlos před pěti roky

Mám SPOD CTX, ale v akci ještě nebyl. O víkendu jedu na ryb. závody, tak ho prověřím v provozu.

Karel

Pescador

Pescador před pěti roky

82327-1-875.jpg

smolda » Mam 5lb a je to slusnej vykostovak. Ma na sobe i znacky pro marker, takze zastane oboji. Velkou raketu Korda posle v poho prez celej rybnik (zatim z nej ale mam strach a bojim se ho, tak jsem mu nenakladal silou) :o)

smolda

smolda před pěti roky

Smike » Tak v záruce ti ho za Spod roda od FS vymění asi těžko:-) Jediná možnost je bazar.

Smike

Smike před pěti roky

smolda » však ono se to podaří:) měsíc po záruce…

smolda

smolda před pěti roky

Smike » :-) to je vždycky tak, když chceš něco rozbít, aby sis mohl pořídit nový.

Smike

Smike před pěti roky

smolda » a mně se to moje mivardi pořád nedaří zlomit, sakra:)

smolda

smolda před pěti roky

Smike » Tak doufám, že se mi tady potvrdí mé rozhodnutí:-)

Smike

Smike před pěti roky

smolda » má ho Ivo.je to fakt dělo.byla chyba si ho nepořídit, když jsem kupoval spoďák

smolda

smolda před pěti roky

Drinks » Nebyl jsem si jistej kdo to byl, uvidíme kdo všechno se přihlásí. Líbí se mi to 50mm očko.

MikeT

MikeT před pěti roky

smolda » Pescador ho má také :-)

Drinks

Drinks před pěti roky

smolda » Tuším Pulec si ho nedávno objednal pokuď se nemýlím.

smolda

smolda před pěti roky

Nepoužíváte někdo od této firmy spodovej proutek?

CarpStalker

CarpStalker před pěti roky

74996-1-720.jpg

..

Honza 68

Honza 68 před pěti roky

MiK

MiK před pěti roky

Morous » tak ty jsou skladem opravdu krátce…

Morous

Morous před pěti roky

MiK » e-class

MiK

MiK před pěti roky

Morous » máš na mysli Hi-S nebo E-Class?

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti roky

69856-1-555.jpg

Morous » Mik machruje a přišly mu včera, nic si z toho nedělej :-))) Každopádně dobrá volba, budeš spokojen!

Morous

Morous před pěti roky

MiK » Hmm,jsem za blbce.Bych přísahal,že tam před časem ještě nebyly.

MiK

MiK před pěti roky

Morous » mám je skladem

Morous

Morous před pěti roky

MiK » Bylo by možné si popř. objednat 3,5lb pruty, do jaké doby by přišly a jaká by byla jejich cena? Samozdřejmě hodně orientačně…

MiK

MiK před pěti roky

Morous » 3lb Shiman jsem měl několik typů a všechny byly tvrdší než 3,25lb E-Classy, zároveň ale i pomalejší, takže s tou 3,25lb bys měl dohodit dál…snese i velké přetěžování, vím, co tomu kluci nakládají na Labi a jak jim to lítá

Smike

Smike před pěti roky

Morous » pruty shimano jsem nemel.ale zase zdolavacka je s nimi paradni

Morous

Morous před pěti roky

Smike » Tím si právě nejsem jist.Jen mám strach,že budou dost měkké.Přeci jen to jsou taková párátka…Byl jsem zvyklý na shimana ve 3lb a ty budou asi tvrdší,nebo ne?

Smike

Smike před pěti roky

Morous » pokud to mas v ruce,realne to je

Morous

Morous před pěti roky

A jak se ti s nimi háže?Je reálných cca 120m?

Zajda

Zajda před pěti roky

69713-1-578.jpg

e-class 3,25 skvělá volba

peter94

peter94 před pěti roky

69708-1-432.jpg

O nieco zachytene :D

peter94

peter94 před pěti roky

69706-1-656.jpg

cca 10kg kapor e-class 2,75

Michal Kučera jr.

Michal Kučera jr. před pěti roky

Alf »
Duplonová je mohutnější, ale na druhou stranu určitě příjemnější na dotek, zvlášť v chladném počasí… stejně jako dělená, nepotřebuje prakticky žádnou údržbu, i když se v ní občas nečistoty zachycují, hlavně když má rybář špinavé ruce.
Já osobně mám dělenou a jsem spokojen. Táta má ale třeba duplon a je také spokojen ;)
Záleží na osobním vkusu ;)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (183) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (6 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč