AVID CARP

Všechny diskuze » Vybavení » AVID CARP

AVID CARP

Založil ZAPA

Dne 17. 10. 2013 11:19

Odpovědí: 115

AVID CARP

Nemáte kluci někdo zkušenosti s podložkou od Avidu. Chci si jí pořídit a ještě jsem jí neviděl. Tak jestli jo – ne

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (115) Starší Nejstarší »

.

. před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81© » šikovnej:), …a kdyby si nehodil flintu do žita hned z jedničky, všimnul by sis že ty karimatky vyrábí firma Yate. No a ti stoprocentně stříhají karyho matku z rolí téhle pěny. Slušně zavolat, zeptat se:). Tehdy mě kamoš říkal že není problém se s něma domluvit, popřípadě ti vystřihnou širší obdelník a tvar si doma obstřihneš sám. Jinak je to fakt výbornej materiál. Jakmile na něj sedneš nebo lehneš, hned cítíš rozdíl

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jedním rokem

. » Našel jsem to jen ve formě karyho matek:)

.

. před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81© » mimochodem jestli ti jde o tepelný komfort a chceš se cítit jako honza na peci, tak nejlepší co existuje je materiál evazote. Na přání jde nechat si ustřihnout tvar kopírující lehátko, je to pěna která nesaje vodu, je v černošedé nebo zelené barvě a vytunění lehátka na zimní období tě přijde cca na 1000kč

.

. před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81© » sorry, jsem myslel že kupuješ celý lehátko:)

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Abych pak zjistil, že mi to nesedí na lehátku či něco takového? :)

.

. před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81© » nebuď zbrklej, schválně se podívej za kolik se dá koupit v UK, dražší tackle se tady nevyplatí kupovat

Vetesnik

Vetesnik před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81© » napiš tomuhle klukovi, bude vědět : https://www.facebook.com/dalibor.koutny

NeBeroun alias Qwerty81©

128599-1-388.jpg

Nevíte, jestli se dá tohle koupit někde v ČR?

Danny

Danny před čtyřmi roky

Robin » vazim si te :)

Robin

Robin před čtyřmi roky

Danny » Vsechno vim :))))
Divej, domluvime se jinak. Ja si teda necham komplet Aquu (starou dobrou edici, vis jak) a ty mi posles lehatko. Az zase budes mit srdce, poslu ti ty tasky a zbytek, hm?

Příspěvek upraven autorem.

Danny

Danny před čtyřmi roky

Robin » ja dnes o nej prisel :)) , sam sobe jsem si flusnul do ksichtu

Robin

Robin před čtyřmi roky

Danny » Prihodim chladici tasku Aqua, malej Caryall a muzes to strelit, ja na to nemam srdce.
:)))

Danny

Danny před čtyřmi roky

Robin » neco malo prihod a je tve … pro tebe prachy nemaji stejne smysl :))

Robin

Robin před čtyřmi roky

Danny » Za 5tku sem poslal do sveta Levelite i se spacakem a prehozem. Nech mi za 5tku ten Avid, zkusim to ;)

Danny

Danny před čtyřmi roky

No kdyby jste nekdo to Xko chtel, mam jedno uplne nove na prodej :)

MikeT

MikeT před čtyřmi roky

ahma » Myslím že ano…je to kus chlapa :-)

ahma

ahma před čtyřmi roky

MikeT » hele tak to by bylo super.. A ma to větší? To Xko?

Danny

Danny před čtyřmi roky

ahma » no já jsem na Avid lehátko XL rezerval spacák Trakker :)) je to fakt široké lehátko :)

Jony

Jony před čtyřmi roky

ahma » Vzhledem k tomu, že jediný top křeslo je pro mě právě tohle, tak na žádném jiném top křesle jsem nesedel. Ne teď vážně, můžu říct, že pár křesel jsem vyzkoušel a všechny byly oproti Deluxe jako trestná lavice. Věřím, že každý kdo ho má nebo na něm jen seděl to může potvrdit :)

MikeT

MikeT před čtyřmi roky

ahma » Pokud chceš, ted o víkendu Ti můžu nafotit, jak se VenTec vejde . Kamarád tohle lehátko má a natáhnout na něj mýho Vneteca není problém :-)

ahma

ahma před čtyřmi roky

Pescador » s rozměry nemam problem. Diky za referenci… Je to muj favorit:)

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

ahma » mel jsem stary XL, koupil jsem ted novy Standard. Niva verze mameozhodnw lepe resenou matraci a zadny kloub. Matrace super pevna a komfortni. U minule verze se poucili a dali tam popruh na stazeni lehatka a nohou. Za sebe neznam lepsi lehatko – za komfort ale platis rozmerama. Ta matrace z pomale peny je proste dost stavnata :o)

ahma

ahma před čtyřmi roky

Pescador » diky. A ty mas jaky konkrétně? A zkušenosti? :-)

Pescador

ahma » Spatne jsem cetl… Spacak tam nacpes v pohode i na XL verzi

ahma

ahma před čtyřmi roky

Jony » a s jakejma top kreslama si to jeste porovnával? Me se ten fox nejak nezdá, nevim proc:)

ahma

ahma před čtyřmi roky

Pescador » ja teda myslel aby se mi na nej vlezl spacak fox Evo ventec…:)

Pescador

108198-1-824.jpeg

ahma » kdyz svoje Avid lehatko narvu do Aqua Carbon Compact, tak uz se porom vejde v pohode vsude :o)

Jony

Jony před čtyřmi roky

ahma » Jestli jde o křeslo, tak neznám nic pohodlnějšího než Fox fx deluxe. Pokud jde o lehátko tak neporadim, resim totiž to samý.

ahma

ahma před čtyřmi roky

Ahoj,
Mate nekdo osobní zkušenosti s top lehatekm od Avidu? Chci si udelat radost pořádnou posteli… Potrebuju na to nacpat VenTeca…
Nebo nekdo tip na neco jinyho?
Chci velký, široký lehátko, pevnou matraci…
Váhu, přepravní rozměry a cenu neřeším… Chci top postel… Ideálně vyšší, bez kloubu a vychytanym a pevným vysouvanim nohou…
Jo a k tomu nejlepe o křeslo:)

dalibao

dalibao před čtyřmi roky

zajímavá batožina od této firmy
https://www.youtube.com/watch?…

Danny

Danny před pěti roky

MiM » do dalšího modelu :)

MiM

MiM před pěti roky

Danny » konečně se dozvíme, jaký má termín „na vždy“ časové ohraničení.

Danny

Danny před pěti roky

MiM » na vzdy :)

Tomajo

Tomajo před pěti roky

Danny » ja jen otřel sliny :-)

MiM

MiM před pěti roky

Danny » kdy bude cca k mání?

Danny

Danny před pěti roky

Tomajo » tak jsem si hned objednal postel :)

Tomajo

Tomajo před pěti roky

Danny » tak jsem to hned projel a moc pěkná podívaná

Danny

Danny před pěti roky

akorat jsem se chystal ho sem vlozit,,,,, moc pekne udelany

dalibao

dalibao před pěti roky

možná by někoho mohlo zajímat tohle http://issuu.com/…ok_dec_15_v2
jedná se o katalog Avidu na rok 2016

Jan Pavelek

Jan Pavelek před pěti roky

dalibao » Děkuji

dalibao

dalibao před pěti roky

Jan Pavelek » Zdar už to tady někdo psal i níže. Avid dováží do ČR firma Chytil ;) Skladem není vše, ale není problém zavolat, nebo napsat mail a vše se dá objednat.

Jan Pavelek

Jan Pavelek před pěti roky

Nevíte kdo dováží avid carp do ČR ??

Pescador

Pescador před pěti roky

Štefáno » Tady mas nejake fotky, co jsem kdysi vkladal: http://www.carpfishing.cz/diskuze/7/146/

Štefáno

Štefáno před pěti roky

Nemáte někdo zkušenosti s bivi od avidu? nechci zakládat novou otázku info a foto uvítám :D

.

. před pěti roky

Tom3ks » ani mě nepřekvapuje, bábu mám kousek od pohořelic z hodně malý vesničky, mladí odžíznutí od civilizace, tak sem si říkal tady ty děcka se musí hrozně nudit, …no a zjistil sem že se právě vůbec nenudí, nebo nudí a právě proto vymýšlí píčoviny:), my z města jsme žabaři

Tom3ks

Tom3ks před pěti roky

kok » soused za mlada hodně zlobil ,říkal mi story že z durmanu udělaly olej z těch semen
nakonec toho bylo 3 kavove lžíce .jeden prestal vidět na pár dní, soused se nemohl hýbat .vyzkoušel toho hodně dokonce byl i v tv když ho navštívila zasahovka:-) pár let si spocnul a teď se dak na víru a má normal prácu a drží
sa.

.

. před pěti roky

Aladin » zkus, ale v regulích CF je cosi o zákazu propagace a distribuce omamných a psychotropních látek:) …jinak o těch rostlinkách sem slyšel, neznám osobně nikoho kdo by to dal, ..jen storry o lidech co to přepískly a už nejsou v pohodě mě odradili, myslím že v případě durmanu i slepota, to už je přez čárů. Nicméně ať to uklidníme a nezlehčujem, bo to možná čtou i mladí tak je to všechno jed a rozhodně to tělu neprospěje , …v případě hub obrovská zátěž na játra a může dojít i k selhání.

Aladin

Aladin před pěti roky

kok » Asi založím diskuzi : „přírodní jedování u vody“ :) patřil by tam určitě i durman a rulík :D ale to už je jiná liga.

doktor glock

doktor glock před pěti roky

kok » mrkni si ich stranky, kvalita materialov je uplne inde, je to tazka hruba gramaz, ja som prve veci dostal od chalanov, ktori sa vratili z misii, teraz su v tom obleceny hokejisti, emericky futball, basket, lyze atd. Maju vlastny vyvoj…mam stastie ze sa poznam s chlapikom co nosi veci na slovensko a super. Mam partaka ktory beha extrem sporty spartan race, triatlony, a pod, a co so m mu odporucil tuto znacku kompletne presedlal na veci len od nich…maju aj fakt krsne veci aj naozaj tazko funkcne veci, pozri si stranky

.

. před pěti roky

doktorglock » neznám a na krámech sem tady v ol taky neviděl, mrknu pak na stránky

.

. před pěti roky

Carpkiller » o ty klobouky ani nejde, ty jsme sbírávali otevřený, ale ta noha je podezřelá, raděj sem to vyházel

doktor glock

kok » sice to neplati do tejto diskusie, ale ak sa bavite o dobrom obleceni pozri si znacku ,,UNDER ARMOUR" , mam od nich ako mikiny, tak teplakovky, funkcne pradlo, oblecenie na special treningy a vsetko max spokojnost, uz dlho som nebol tak spokojny, ako prave s touto znackou a ich vecami. Maju ako veci na leto, tak na zimu, do extremov, vies si aj farebne vyskladat veci aj do mesta, kde chces byt na pekno, aj na rybycky…na mne veci ,zhoria" ak su menej kvalitne a toto naozaj drzi, max spokojnost…

.

. před pěti roky

ahma » máš recht, kalhoty stojí za hovno, měl jsem je taky s odepínacíma nohavicema a po roce prošoupaný na prdeli, je to tenký plátýnko, už bych si nekoupil, …mikiny jsou ale jinde, mám od nich čtyři a všechny víc jak pět let a drží, ostatní bavlněný mikiny ze skateshopů a podobně co si kupuju jen na městský lítání odchází i přeztože se dívám na materiál, vytahá se to, sežmolkovatí a podobně, …jinak jestli sem poradil dobře, tak sem rád, nechť slouží

ahma

ahma před pěti roky

kok » Koku, ja teda mam na bushman obleceni opacnej nazor. Me to uz nesmí do baráku… Mel sem od nich dvoje gate, cenovka někde kolem 2500, a takovej ausus sem fakt nečekal… Po pul roce seprany ze zeleny a šedivou, kapsy roztrhany, rozkrok prosoupany… Nevadi mi dat 2,5 za kalhoty, ale musej vydržet… Nosil sem je teda hodne do prace (točil sem dvoje) a oboje šly kukat…
Trochu mimo rybarskej obor, ale ted kupuju uz vsechno obleceni Snickers workwear a to je zatim to nej co sem mel do prace… Zatim nemam jedinou závadu na jediném kousku…
Ale treba s botama si me navedl skvěle… Pořídil sem meindl nordkap pro gtx a to je teda ech labuzo… Sem citlivej na zimu od nohou, a to sem v meindlovkach jeste nepoznal… Za to mas muj dík…;)

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

Carpkiller » taky se mi zdaj divný (houby)

Carpkiller

Carpkiller před pěti roky

kok » ta druhá je kopinatka, ty rostou u nás na severu a taky vypadají jinak;-)

Carpkiller

kok » nejsem teda mykolog, ale pravá lysna a iten druhej druh, nesmí mít tu nožku diravou a málokdy mají takhle otevřený klobouky. I ty klobouky bývají víc do špičky a nemají tolik otevřený ty výtrusných…Tohle bude něco jinýho. Dobře že jsi jich dvacku nepolkl;-)
Btw: něco jsem o tom slyšel:-D

doktor glock

kok » mali ste ich chytat a oblizovat… ale nikto nezaruci ake budu vysledky…jed ma z casti ucinky lsd… v starej keltskej kulture ich stahovali z koze, susili, mlely na prasok a robili pekelne odvary…

nevedel som , ze ste okrem turbo kaprariny aj bosoraci, byt o dvesto rokov menej tak vas upalia klapci…

smolda

smolda před pěti roky

kok » Hodně toho osvětlila kniha Rostliny Bohů, louka se najednou zdàla jako ráj zaslíbený:-) Na tyhle experimenty jsem už nebyl:-))

.

. před pěti roky

smolda » :)), bába zas měla na dvorku ropuchy, ale v tý době nikdo nevědě co s něma, málo jsme četli:)

smolda

smolda před pěti roky

kok » :-)) Jsem z malé vesničky, obecní úřad pěstoval durman u chodníků, JZD zase na polích mák. Divím se, že mi kluci co jsme spolu chodili, jsme se dospělosti dožili!:-)))

.

. před pěti roky

smolda » vole:), …nebo spíš já sem vůl:)), potit sem se potil, těžko od žaludku bylo:), …no nic, jdu zavolat cucákovi, sem mu to vykládal jak sem byl u něj na krámě a prý nasbíral na dvorku před barákem taky, tak ať to zkontrluje:))

smolda

smolda před pěti roky

kok » Buď v klidu, musí to bejt jedovatý, aby to fachalo! :-) Borci u nás tenkrát sloupávali tečky z mochomůrek !

.

. před pěti roky

Carpkiller » …si mě zvyklal, koukám pro sychr na wikipedii a teď teda nevím:), ta noha je podezřelá …no jestli je to něco jinýho, tak teda dobře že sem si včera dal jen vývar a pomálu:)

.

. před pěti roky

Carpkiller » na sběry už taky nechodím, tohle byl nález z haluze, nebudu lhát, byl jsem zvědavej a zkusil sem včera ještě u vody sedum klobouků svařit jestli se po těch letech nezapomněl poznávat, bo sem tomu fakt moc nevěřil a funguje to, ze dvaceti bys měl asi hezkýho půl dne, jsou slabší, asi malá nadmořská výška, …nebo alespoň zkušení pankáči tehdá říkávali, čím vejš rostou, tím jsou lepší, co j na tom pravdy nevím:), …každopádně nejsou to zabijáky a možná i dobře, však sám určitě víš co tohle umí:)

Carpkiller

kok » no nevím, už se tomu pár let nevěnuju, ale mám obavu že zrovna z těhle hub můžeš vařit co chceš, ale žádnej šlágr to podle mě nebude:-)

.

. před pěti roky

Ťava » čoveče asi všechno mám, domluv se s romanem, dan mu něco poveze ze sportcarpu, tak třeba budou mít

Ťava

Ťava před pěti roky

kok » supr, dik a nebudes objednavat jeste neco z ryb eshopu? pridam se

.

. před pěti roky

Ťava » duha je nuda, ale kdybys chtěl být krtkem, půjčím ti rýček a budeš krtkem:)), …jinak bundu máš objednanou, jak dorazí, dám echo, skladem je, počítej týden

Ťava

Ťava před pěti roky

kok » juchuuu bude duha :))

.

. před pěti roky

95230-1-978.jpg

95230-2-173-nahled.jpg

95230-3-281-nahled.jpg

Ťava » s maskáčem se jdi schovávat do lesa a pořiď si něco béžovýho:). Jinak když jsi u toho sraní, tak já byl včera když jsem byl s romkem na rybách a jak koukám vpravo vlevo, nebudeš věřit co za houby tam rostly, letos je bláznivej rok a roste to i tam kde normálně ne. Až spolu pojedem na jaře, udělám ti divotvornej čajík, ať taky zajiješ trošku relax a né jen dřinu a lopotu:)

.

. před pěti roky

dalibao » aha, tak se ženskýma se o rybách moc nebavím, jednak je to nezajímá a připadá mně že jsou za to mínusový body:), vytahuju jen hezký věci jako že vařím, žehlín a sem hodnej:))

dalibao

dalibao před pěti roky

kok » myslel jsem to spíš tak, že ty si jí řekl věci, který by o tobě vědět nemusela, nebo by je na potkání nemusela posílat dál, když je ten svět tak malej :-D, aby si pak nepotkal pul kraje na tvým fleku ;)

.

. před pěti roky

dalibao » se slečnou nejsem, vyšumělo to, takže neboj a nevyzvídal jsem nic:), popravdě když mně ukázala toho středně velkýho kapra ( cca 12kg ), řekl jsem, tyjo!!, pěkný, řekl jsem že tě z fotek znám a mlčel jsem:), …to jen tak že je nás opravdu hodně a svět je pro kapraře malej:)).

dalibao

dalibao před pěti roky

Ťava » nemůže byt teplej…níž píše, že sedává se slečnama :D..no ale s kým lehává to už tady nepsal :-D

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (115) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč