ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Všechny diskuze » Vybavení » ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Založil Tomajo

Dne 24. 7. 2013 13:56

Odpovědí: 346

Majitelé ATTs prosím o nějaké postřehy z používání těchto pípáčků. Narazil někdo na nějaké závady, nevýhody, výdrž baterie atd???
Předem děkuji za odpovědi.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 8 (346) Starší Nejstarší »

Martin Filka

Martin Filka před týdnem

diky za odpovede. uz som to rozchodil. ked som dal dole krytku mikrovysielaca a vybral baterku, pod nou bol len symbol -, tak som tam dal baterku podla toho – na -. samozrejme mala ist opacne…:-) vymena po 2 rokoch tak som si to uz nepamatal. uz to nezabudnem:-)

Dida

Dida před dvěma týdny

Martin Filka » banánky rychle žerou baterky, musí se vyndavat a taky dávat pozor aby nebyla opačně..ale tím to určitě nezničíš

Pavel Janula

Pavel Janula před dvěma týdny

Martin Filka » Ahoj mám Att receiver a jacky a používal jsem to s flajzar ultracarp top a vše ok. Podívej se na baterie v banánkách . A nebo přemýšlím jestli se nemá pro sparování příposlechu při blikání té diody ten hlásič s banánkem zapnout a pak si ho to uloží..

Martin Filka

Martin Filka před dvěma týdny

ahojte, chcem sa vas spytat, mam priposluch atts V2, 2 mikrovysielace 2,5mm (bananky) a signalizatory flajzar ultracarp top plus. donendavna mi to spolu fungovalo perfektne. teraz to z nejakeho dovodu nemozem rozchodit. to znamena, ze po zapojeni tych mikrovysielacov k signalizatorom a pokuse ich sparovat s priposluchom mi to ani po dodrzani postupu (stlacit tlacidlo na boku priposluchu, spustit kolikom priposluch, pockat kym sa rozsvietia kontrolky a ked zacne blikat prva, otocit kolieskom signalizatoru a takto to sparovat, to nejde) je mozne ze som odpalil tie mikrovysielace tym, ze som tam dal baterku opacne? do vymeny bateriek v tych mikrovysielacoch to islo ok. nemali ste niekto podobny problem alebo mi neviete prosim poradit ako to znovu rozchodit? diky

big.John

big.John před třemi měsíci

Pescador » díky. Jinak souhlas s ideafix – hezký to je, ale zůstanu u standartu.

ideafix

ideafix před třemi měsíci

Pescador » moc se mi ty šitý nelíbí. Já na ty vlaječky a loga nějak nejsem. Ale díky za tip

Cerebro

Cerebro před třemi měsíci

big.John » Možná to nebude fungovat slabí magnet. Nemám tucha asi nic :-) zkus napsat do Anglie, že z toho nemůžeš spát :-D

Pescador

Pescador před třemi měsíci

121147-1-598.jpg

big.John »

big.John

Pescador » máš nějakej obrasek abych začal šetřit…?

big.John

Cerebro » a je nějaký rozdíl, jestli je magnel vlevo nebo v pravo?
A protože bych šel rád teoreticky do hloubky ,problemu" co se stane kdyz by byli magnety v obou kapsickach? ; )

Pescador

Pescador před třemi měsíci

ideafix » Anglani usijou obal i s magnetem (Cotswold):o)

ideafix

Cerebro » delší dobu bez reakce. Je doba dovolených. Těžký někoho uhnat.

Cerebro

big.John » když dáš hlásič do krytu tak se díky magnetu vypne.

big.John

Dle fotky co přiložil ideafix, k čemu je v tom krytu ten kus plechu (magnetu)?
Už jsem se chtěl zeptat dřív, ale ted mne to podle ty fotky trklo…

Cerebro

ideafix » zkus to poptat přes Hobby-g mohli by to umět sehnat jako distributoři.

ideafix

121101-1-630.jpg

Kucí, nějakej tip kde seženu ty krytky k ATTs? Samozřejmě že jsem ty blbince už ztratil. Díky

MaHo

MaHo před čtyřmi měsíci

V lepším elektru není problém… Když tak dám tip.

jtuny

jtuny před pěti měsíci

Cerebro » na netu a do tři dnu jsem je mel doma,4LR44 6V

Cerebro

Cerebro před pěti měsíci

120106-1-438.jpg

big.John » obal od baterie do hlásičů. Příposlech jedna tužková baterie. Do hlásičů už je scháním přes rok :-D

big.John

big.John před pěti měsíci

Ahoj všem, mam prosbu jaký baterie patří do nepípáků a příposlechu? Mám je na chalupě tak se nemůžu kouknout…
Diky

cˇoky

cˇoky před pěti měsíci

Tomajo » tak se na ty deluxe vykaslu,diky-)))

cˇoky

cˇoky před pěti měsíci

Miras » diky za odpoved-)))

Miras

Miras před pěti měsíci

cˇoky » Tuším, že v manuálu píšou 200m. Nikdy jsme to však nezkoušel. Nikdy jsem nebyl dál než cca. 30m.

Tomajo

Tomajo před pěti měsíci

cˇoky » ahoj, tak to nevím vzdálenost jsme nezkoušel měřit. Ale vsude kde dosahoval můj starý, mel dosah i Deluxe. Ja myslim ze to bude asi na stejno.

cˇoky

cˇoky před pěti měsíci

Tomajo » Prosimte jaky ma dosah ten deluxe?Je tam velky rozdil.Diky-)))))))

Příspěvek upraven autorem.

cˇoky

cˇoky před pěti měsíci

119587-1-665.jpg

Miras » Cau,prosimte o kolik ma ten delux delsi dosah.Diky-))))

suplicek

suplicek před šesti měsíci

118846-1-951.jpg

ja jsem poridil tyto

Kose

Kose před šesti měsíci

118773-1-611.jpeg

Vecerni zabery jsou skvely…

Redero

Redero před sedmi měsíci

Pescador » Díky za informace ;-)

Míra

Míra před sedmi měsíci

ideafix » jo jo diky

ideafix

ideafix před sedmi měsíci

Míra » mluvil, na krámě v utrechtu maj prý úplně všechno kromě předního krytu, kterej ani nikdy neměli. Že se mi příště zeptá, jestli se nedá objednat, ale myslim, že už se na mě už vysere :D nějak jsem ho tentokrát zaúkolovalaž běda. Každopádně číslo na tebe mám, kdyby se zadařilo, ozvu se. Kdyby si je už sehnal, nic se neděje a nechám si je pro sebe.

Míra

Míra před sedmi měsíci

ideafix » čus.Tak jak????Mluvil jsi kámošem z Holandska????

Míra

Míra před sedmi měsíci

ideafix » díky moc budu rád…☺

ideafix

Míra » jasně, chápu. Zeptám se kolegy z tulipánova. Poveze mi toho víc, tak pokud budou mít, vezme ti je.

Míra

Míra před sedmi měsíci

ideafix » Prej se dá koupit bylo mi to řečeno panem Grofem v hobby G.Tak nevím no a proč ho chci měnit??? Měl jsem 3 hlásiče a koupil jsem ještě další dva,ale jsou už ty přední kryty nic moc a hlavně je bývalej dobrák utahoval jak magor a serval zavity až to kolem ruplo proto bych jim dal rád nový předek.

ideafix

Míra » nikdy jsem přední kryt zvlášť na prodej neviděl. Tedy kromě té pruhledné ohyzdnosti. Můžu se zeptat, proč ho potřebuješ vyměnit?

Pescador

Pescador před sedmi měsíci

Míra » Ahoj, predni kryt se prodava jako nahradni dil? O tom nemam ani tuseni. Hlavne dioda je soucasti elektroniky, nikoli predniho krytu…

Míra

Míra před sedmi měsíci

Pescador » Ahoj.Byl by jsi ochotný objednat přední kryty????Uši i ty těsnění mám z loňska z Hobby G,ale předek s diodou nemá.Pokud by to šlo byl bych vděčný…

Pescador

118409-1-875.png

Redero » tady je to dobre popsane v manualu u Neville (Gardner je to same)

Pescador

Redero » male spozdeni tam je, ma to i Neville – receiver se musi nechat od hlasice „probudit“. Je to kvuli uspore energie u receiveru a hlasice. Je to neco za neco…

ideafix

Redero » nikdy jsem nepostřehl. Máš na mysli ATTs a ATTx nebo ATTx s těma fazolema do jacků jiných hlásičů?

Redero

Redero před sedmi měsíci

Jediné co mě trochu štve je zpoždění než začne reagovat příposlech, je to sice jen vteřina možna dvě, tři, ale je to znát … máte s tím také zkušenosti?

Cerebro

Cerebro před sedmi měsíci

Loni jsem si to objednával z Hobby-g mám to doma. Do teď jsem se k tomu nedostal :D

ideafix

Chlapi díky, už jsem pořešil přes přítele z Holandska.

Kose

Kose před sedmi měsíci

ideafix » loni jsem pořídil delší uši a bylo k nim i těsnění

Pescador

118366-1-523.png

ideafix » ja tam ted u J Rosse budu neco brat, tak mrkni…Na Velikonoce si to muzeme predat. Urcite zas budu nekde kolem u potoka…

Cena £6,99 za blistr…

big.John

big.John před sedmi měsíci

ideafix » hobby-g jsou oficiální zastoupeni pro ČR. Napiš jim, zavolej.....

ideafix

MikeT » ono mi asi ani nic jiného nezbyde :)

MikeT

MikeT před sedmi měsíci

ideafix » Kdybys je nenašel v čr, dá se objednat z UK ;-)

ideafix

118359-1-374.jpg

Kolegové, nějaká možnost sehnat v CZ těsnění do nepípáků? Google mlčí.

ideafix

Stručnej návod pro všechny ostatní. Už to tu někde ve vlákně je, ale tak pro připomenutí.

NÁVOD K POUŽITÍ SYSTÉMU ATTX

• Používejte pouze doporučený typ baterie.
• Pozor na polaritu při vkládání baterie do Transmitru !!!
• Přiřazení Indikátoru k přijímači:
Při­jímač nastavte na polohu OFF. Zmáčkněte ovládací spínač z boku přijímače a hlavní vypínač přijímače zapněte do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody. Okamžitě pusťte boční spínač. Začne blikat první dioda. Pokud je to požadovaná barva, protočte indikátor se zvolenou barvou. Je uložena. Dále bliká dioda druhá v pořadí. Pokud Vám vyhovuje barva se zvoleným indikátorem, znovu roztočte druhý indikátor. Pokud ne a chcete barvu přeskočit, zmáčkněte ovládací boční spínač a posuňte se na další diodu. Opět protočením indikátoru zapíšete zvolený indikátor do přijímače. Po zapsání všech indikátorů do přijímače, přijímač vypněte. Po vypnutí je vše zapsáno do paměti. Při opětovném zapnutí přijímače proběhne všemi diodami vlna a přijímač je připraven k použití.
• Zapínání a vypínání vibrací se provádí opět bočním spínačem. Za provozu přijímače 4× za sebou zmáčkněte spínač. Vibrace se aktivují. Opětovným čtyřnásobným stisknutím spínače se opět deaktivují.
• Změna tónu indikátoru se seřizuje opět na přijímači. Posuňte hlavní spínač do polohy OFF. Zmáčkněte boční spínač a hlavní vypínač posunete do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody, vyčkejte, až zcela zhasnou a pusťte ovládací boční spínač. Přijímač krátce pípne. Nyní můžete pomocí tohoto bočního spínače postupným mačkáním zvolit požadovaný typ tónu. Který vyberete, zapíšete ho do paměti vypnutím hlavního ovladače přesunutím do polohy OFF. K volbě je 10 tónů.
• Volba hlasitosti se ovládá otočným ovládačem na přední straně přijímače.
• Upozornění na vybitou baterii bude signalizováno rozsvícením všech diod a varovným tónem přijímače. Toto je signalizováno při poklesu napětí pod 1,1V.
V přijímači je použita baterie AA tužková. Životnost je určována dle typu baterie, použití vibrací a četnosti hodin rybaření. Baterie vydrží min. 14 dnů plného provozu.
Dopo­ručujeme vozit náhradní baterie.

rower

rower před sedmi měsíci

Tomajo » hehe, verim tomu, lebo z rozmerov, spracovania a designu uz nadseny som.

Tomajo

Tomajo před sedmi měsíci

rower » a je to :-) a teď už budeš na věky spokojený

rower

rower před sedmi měsíci

mario86 » vdaka mario! nasiel som chybu vdaka tvojmu navodu, parovacie tlacidlo som drzal prilis dlho, idiot… cheers!

rower

rower před sedmi měsíci

Tomajo » diky moc za feedback tomajo. postup mam overeny z nemeckeho aj anglickeho navodu, z netu, aj z fora. neviem, co by som mal spravit inak, vsetko ide podla navodu. pri otoceni kolecka sa signalizator jednoducho nesparuje s prijimacom s blikajucou diodou v parovacom mode… asi to poslem naspat a skusim kupit nove niekde v predajni.

mario86

mario86 před sedmi měsíci

rower » Návod máš v SZ

Tomajo

Tomajo před sedmi měsíci

rower » ahoj, to je zvláštní. Ja mám ten starý přijímač a na něm mám nastavený 4 starý Atta a jeden nový. Brácha má zase Delux přijímač a zkoušeli jsme spárovat s mojím starším hlasičem a vse taky fungovalo. Možná máš jen špatný postup. Z hlavy si to taky nepamatuju, ale mám to někde doma napsané. Zkusím se po tom podívat

rower

rower před sedmi měsíci

117999-1-920.png

zdravim, kupil som ATTs signalizatory a ATTx Deluxe receiver. nejdu mi sparovat ani podla navodu, ani po vymene baterii. pri Deluxe prijimaci pisu, ze je kombatibilny s povodnymi ATTs, tak neviem, kde moze byt problem. viete poradit prosim?

Tomajo

Tomajo před jedenácti měsíci

Alf » čau, já jsem si dokoupil všechny 4 magnetové a to mě vyhovuje

Tomajo

Ťava » super

Alf

Alf před jedenácti měsíci

aké kolečká používate? 2 – 4 – 6 magnetov?? mám tam momentálne pôvodné čierne 2-magnetové a rozmýšľam, žeby som dokúpil farebné ale neviem koľko magnetov…tých 6 mi príde veľa na univerzálne použitie, takže buď 2 alebo 4
radte :)

Ťava

Ťava před jedenácti měsíci

Tomajo » v pohode nespecham ;)

Tomajo

Ťava » Vasiku podrž je prosím, bracha by je možná vzal

Tomajo

113329-1-675.jpg

BorisZ » no jo občas si to prohodim ;-)

BorisZ

BorisZ před jedenácti měsíci

Dida » Ja viem že tie kolečká sa dajú kúpiť inej farby, len som chcel vedieť že keď si kúpim napr zelený či tá dióda zospodu svieti na zeleno alebo sú všetky biele. Keď ma náhodou omrzí nejaká farba aby som nemal modré kolečko a zospodu by mi svietila zelená dióda. Nato by asi vedel najlepšie Tomajo odpovedať vidím že mení kolečká ako ponožky :-)

Ťava

Ťava před jedenácti měsíci

kdyby jste někdo chtěl tak bych prodal ATT 3+1, známky používání ale plně funkční ( oranž, green, blue ) 6000,–

« Nejnovější Novější Strana 1 z 8 (346) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (30 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč