ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Všechny diskuze » Vybavení » ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Založil Tomajo

Dne 24. 7. 2013 13:56

Odpovědí: 406

Majitelé ATTs prosím o nějaké postřehy z používání těchto pípáčků. Narazil někdo na nějaké závady, nevýhody, výdrž baterie atd???
Předem děkuji za odpovědi.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (406) Starší Nejstarší »

René

René před čtyřmi týdny

Kdyby měl někdo zájem tak pouštím do světa jednu sadu,, 3+1.. téměř funglovky s diodou,,

Chudýpocestný

Chudýpocestný před měsícem

Carpfisher » zkoušel sem buřty na staré micronyES a jelo to v poho jen dosah byl nějak slabej zhruba80m ale nosit sebou3druhy baterek mne rychle přestalo bavit

Carpfisher

Carpfisher před měsícem

Nezkoušel někdo,, buřty,, a příposlech na Fox micron MX? Funguje to v pho?

Jacommo

Jacommo před měsícem

126950-1-766.jpg

Luxus… po sezóne maximálna spokojnosť, nepotrpím si na rôzne tóny, citlivosti a disco show… stačí mi keď to pípne… základ je po minulých rokoch aby to nežralo baterky, pretože predošlé sady mi zožrali aj nejaký ten rok zo života… S Att sa mi lepšie spáva, nie len na rybách :D

Miloo

Miloo před měsícem

Miras » pro jistotu dat ještě do plechovýho hrnce a zasypat příborem:-)D a vzbudí to do 10m:-)

Miras

Miras před měsícem

Kyslik » s tim nic neudelas. Staci Ti vibrace, a to i v noci. Fakt to dokaze probudit.

Kyslik

Kyslik před měsícem

126947-1-473.png

Ahoj, mám tento přijimač a prosím pomoc s nastavením a uložením hlasitosti zvuku. Originální nastavení je příliš hlasité. Přijímač má 6 předvoleb, první je vibrace, jež je OK, ale od vibrace je zbytek šíleně hlasitý.

Makovnik

Makovnik před dvěma měsíci

aku mate skusenost s dosahom? minule som siel pozriet susedov cca 40– 50m vedla a odposluch nezaregistroval zaber. je pravda, ze medzi prutmi a mnou boli hustiny…

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

ideafix » už jsou skladem, už mam díky.

ideafix

ideafix před dvěma měsíci

Radmil Piňos

Radmil Piňos před dvěma měsíci

Bejmak » Ahoj prodává je někdo na mrku 2+1

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

126760-1-257.jpg

No tak nic ,včera jsem hodil do koše že dnes zaplatím. Tak nic mám prostě smůlu. Musím čekat.

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

David Fořt » Ušiska mám od Tasky .Funkce nepotřebuji mam rád ticho a tmu :) úplně nesnáším jak si to lidi štelují u vody a šponujou přes swinger .Díky a ať se ti daří.

David Fořt

David Fořt před dvěma měsíci

Bejmak » Dobře jsi udělal. Pořiď si k nim nějaký uši, už jsem jednou hledal prut v Labi, ale jinak opravdu hlásí super. Na Balatonu, když bylo fakt peklo ani nepípli. Všem ostatním okolo to hrálo. Nemá to vlastně žádný funkce, jen to hlásí. Spolehlivě :-)

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

David Fořt » Díky za doporučení Davide ,už jsou na cestě .

David Fořt

David Fořt před dvěma měsíci

Bejmak » Měl jsem všechny „top“ hlásiče, na který si vzpomeneš. Fakt všechny, včetně těch posledních modelů. Všeho jsem se zbavil a skončil u ATTs. Mám ten starší model s diodou a novej příposlech, kterej má trochu delší anténku, ale má rozlišení zvuků. Potřebuju mít levej prut vysoký tón a pravej hluboký, jinak nevím, kam mám v noci běžet :-)

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

ideafix » byl si rychlejší děkuji moc za rady ,rozhodují se mezi Delkim, fox a att ,zatím vše pro att ono asi za 5000,–stejne nic lepšího nenajdeš.

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

Tomajo » super dík, kolečka jdou měnit? Mezi novým a starým tipem?

ideafix

Bejmak » nedokáži jednoznačně odpovědět. Baterka vydrží podle intenzity používání. Počítej však minimálně jeden rok. Já jí tám mám dva roky. 4 magnet využiješ na stojatých vodách, kde potřebuješ extra velkou cotlivost. Já jsem za čtyřmagnet nikdy neměl potřebu měnit, ale vim že dosti lidem naopak vyhovujou. Já bych spíš často ocenil na řece jednomagnet. Barevné kolečka jdou i do starších typů hlásičů. Spousta lidí si je tam dává z estetického důvodu.

Tomajo

Tomajo před dvěma měsíci

Bejmak » baterka v příposlechu fakt strašně moc. Osobně jezdím celkem dost a měním jednou za rok

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

ideafix » měl jsem flajzary 5 let .jak jsem je nastavil tak zůstaly celou dobu,nemám potřebu pořád něco štelovat ,Ještě se tě zeptám ,jak dlouho vydrží baterka v priposlechu ,má cenu si koupit náhradní kolečka se 4 magnety? A půjdou ty barevný do toho staršího tipu .Díky moc .

ideafix

Bejmak » v pohodě. Budeš spokojenej. Nesmíš od nich očekávat mnoho, ale to co umí, umí parádně a pořád. Bože co já s nima dělám a jedou furt.

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

ideafix » super díky ,tak je objednám sada 2 +1 Vyjde na 4700 kč což si myslím že le ok.

ideafix

Bejmak » ano, jsou mezi sebou párovatelný. Osobně mám přelepené i diody na uderwheel, jde to v pohodě ;)
Z hloupejch nepípáků ještě hloupější. Tak to mám rád :)

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

126744-1-851.jpg

126744-2-697-nahled.jpg

126744-3-889-nahled.jpg

Tomajo » koukal jsem v uk chtěl bych ten starší model abych mohl přilepit diodu. Vyjde asi na 1500,– tohle naparuji??? Diky

Příspěvek upraven autorem.

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

ideafix » psal jsem na dva inzeráty a bez odpovědí. Hrozný

Tomajo

Tomajo před dvěma měsíci

Bejmak » nedávno byla někde na FB sada 2+1 za 4500 coz je celkem pěkná cena. Chvíli jsem i uvažoval, ale mejch 5+1 me asi uz stačí

ideafix

Bejmak » sleduj bazar, každou chvíli se tam nějaká sada objeví

Bejmak

Bejmak před dvěma měsíci

Nemá někdo na prodej sadu 2+1 ?

PELEŠKE

PELEŠKE před dvěma měsíci

uz.diky

Příspěvek upraven autorem.

ideafix

PELEŠKE » Zapínání a vypínání vibrací se provádí bočním spínačem. Za provozu přijímače 4× za sebou zmáčkněte spínač. Vibrace se aktivují. Opětovným čtyřnásobným stisknutím spínače se opět deaktivují.

PELEŠKE

PELEŠKE před dvěma měsíci

ZDAR CHLAPI.NEVITE NEKDO.JAK DOSTAT PRYC VIBRACE Z ATTX DE LUXE?MAM TON I VIBRACE.A NEJDOU PRYC.UZ NEVIM.CO MAM DELAT.DIKY ZA RADY

Tomajo

Tomajo před šesti měsíci

125848-1-726.jpg

a pro všechny ostatní co se stále dokola ptají na baterky 

ideafix

ideafix před šesti měsíci

cˇoky

cˇoky před šesti měsíci

Tomajo » Cau,to je vsechno pekny,ale jake jsou baterie do hlasicu?Jsem je rozdelal a mam tam jeste anglicke znaceni a ted nevim co tam dat.Diky

Petr Babanek

Petr Babanek před šesti měsíci

Tomajo »

Tomajo

Tomajo před šesti měsíci

125821-1-680.jpg

Petr Babanek » stačí tohle?
NÁVOD K POUŽITÍ SYSTÉMU ATTX
Používejte pouze doporučený typ baterie.
Pozor na polaritu při vkládání baterie do Transmitru !!!
Přiřazení Indikátoru k přijímači:
Přijímač nastavte na polohu OFF. Zmáčkněte ovládací spínač z boku přijímače a hlavní vypínač přijímače zapněte do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody. Okamžitě pusťte boční spínač. Začne blikat první dioda. Pokud je to požadovaná barva, protočte indikátor se zvolenou barvou. Je uložena. Dále bliká dioda druhá v pořadí. Pokud Vám vyhovuje barva se zvoleným indikátorem, znovu roztočte druhý indikátor. Pokud ne a chcete barvu přeskočit, zmáčkněte ovládací boční spínač a posuňte se na další diodu. Opět protočením indikátoru zapíšete zvolený indikátor do přijímače. Po zapsání všech indikátorů do přijímače, přijímač vypněte. Po vypnutí je vše zapsáno do paměti. Při opětovném zapnutí přijímače proběhne všemi diodami vlna a přijímač je připraven k použití.
Zapínání a vypínání vibrací se provádí opět bočním spínačem. Za provozu přijímače 4× za sebou zmáčkněte spínač. Vibrace se aktivují. Opětovným čtyřnásobným stisknutím spínače se opět deaktivují.
Změna tónu indikátoru se seřizuje opět na přijímači. Posuňte hlavní spínač do polohy OFF. Zmáčkněte boční spínač a hlavní vypínač posunete do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody, vyčkejte, až zcela zhasnou a pusťte ovládací boční spínač. Přijímač krátce pípne. Nyní můžete pomocí tohoto bočního spínače postupným mačkáním zvolit požadovaný typ tónu. Který vyberete, zapíšete ho do paměti vypnutím hlavního ovladače přesunutím do polohy OFF. K volbě je 10 tónů.
Volba hlasitosti se ovládá otočným ovládačem na přední straně přijímače.
Upozornění na vybitou baterii bude signalizováno rozsvícením všech diod a varovným tónem přijímače. Toto je signalizováno při poklesu napětí pod 1,1V.
V přijímači je použita baterie AA tužková. Životnost je určována dle typu baterie, použití vibrací a četnosti hodin rybaření. Baterie vydrží min. 14 dnů plného provozu.
Doporučujeme vozit náhradní baterie.

Upraveno moderátorem Tomajo v 13:22, 4. 5. 2018.

Petr Babanek

Petr Babanek před šesti měsíci

Zdravím nevíte kde bych sehnal manuál k attx Deluxe

Michnič

Michnič před devíti měsíci

Úplně souhlasím s ideafix. Já jsem dokoupil ještě 6magnetove kolečka a to je teprve citlivost. 

ideafix

ideafix před devíti měsíci

124538-1-882.jpeg

124538-2-472-nahled.jpeg

Domino » kdybych kupoval znovu, volil bych starší verzi hlásičů s diodou na přední straně – v určitejch situacích se dá jednoduše přelepit. Přijímač ten starší – lepší redukce hlasitosti. Obal origo guma – neznám důvod proč měnit za neopren.

Domino

Domino před devíti měsíci

tak nějak jsem si to myslel :-) Hledám ideální sestavu – dioda kde? Přijímač – jaký? Neopren obal nebo guma? atd :-)

Tomajo

Tomajo před devíti měsíci

Domino » ja jsem si hned od začátku prikoupil 4 magnetove kolečka a jiné ani nepoužívám. Ty citlivost 4 mag. je pro me ideální

Cerebro

Cerebro před devíti měsíci

(Reakce na Domino) koupil jsem je na podzim a měl je na jedné prosincové výpravě. A plno potahů bych bez nich ani nezaznamenal. Za mě stojí za úvahu pokud chceš rozpoznat i ty nejjemnější záběry. Nebo pokud ti to aktivita ryb vůbec dovolí použít. :-)

Domino

Domino před devíti měsíci

zdravim borci… Pročetl jsem celou diskuzi ale nikde jsem nenašel jestli někdo zaznamenal rozdíl mezi 2 a 4 magnetovyma kolečkama. Uvažuju o koupi a rád bych vyladil celou sestavu do detailu :-)

Pescador

Pescador před dvanácti měsíci

MOndo » Od Rosse vzdy vse prislo zabalene jak v bavlnce. Kazdy k tomu ma jiny pristup. Navic skladba sortimentu mi tam maximalne vyhovuje…

MOndo

MOndo před dvanácti měsíci

Pescador » Díky… Ony ty hlásiče vycházejí v UK ± všude stejně, ale bral jsem tam více věcí. Už z TFT nikdy nic objednávat nebudu. Po cestě přepravce rozmlátil ještě dvě krabičky plovouček, které byly všude rozsypané. Já bych ten balík ani nepřevzal, ale přebírala to přítelkyně a naštěstí aspoň donutila napsat dopravce, že byl balík zničený. Jsem zvědavý jak se k tomu postaví. Na druhou stranu má ups proti české poště plus v tom, že zásilku aspoň doručilo.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (406) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (9 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč