ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Všechny diskuze » Vybavení » ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Založil Tomajo

Dne 24. 7. 2013 13:56

Odpovědí: 368

Majitelé ATTs prosím o nějaké postřehy z používání těchto pípáčků. Narazil někdo na nějaké závady, nevýhody, výdrž baterie atd???
Předem děkuji za odpovědi.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (368) Starší Nejstarší »

Michnič

Michnič před třemi měsíci

Úplně souhlasím s ideafix. Já jsem dokoupil ještě 6magnetove kolečka a to je teprve citlivost. 

ideafix

ideafix před třemi měsíci

124538-1-882.jpeg

124538-2-472-nahled.jpeg

Domino » kdybych kupoval znovu, volil bych starší verzi hlásičů s diodou na přední straně – v určitejch situacích se dá jednoduše přelepit. Přijímač ten starší – lepší redukce hlasitosti. Obal origo guma – neznám důvod proč měnit za neopren.

Domino

Domino před třemi měsíci

tak nějak jsem si to myslel :-) Hledám ideální sestavu – dioda kde? Přijímač – jaký? Neopren obal nebo guma? atd :-)

Tomajo

Tomajo před třemi měsíci

Domino » ja jsem si hned od začátku prikoupil 4 magnetove kolečka a jiné ani nepoužívám. Ty citlivost 4 mag. je pro me ideální

Cerebro

Cerebro před třemi měsíci

(Reakce na Domino) koupil jsem je na podzim a měl je na jedné prosincové výpravě. A plno potahů bych bez nich ani nezaznamenal. Za mě stojí za úvahu pokud chceš rozpoznat i ty nejjemnější záběry. Nebo pokud ti to aktivita ryb vůbec dovolí použít. :-)

Domino

Domino před třemi měsíci

zdravim borci… Pročetl jsem celou diskuzi ale nikde jsem nenašel jestli někdo zaznamenal rozdíl mezi 2 a 4 magnetovyma kolečkama. Uvažuju o koupi a rád bych vyladil celou sestavu do detailu :-)

Pescador

Pescador před pěti měsíci

MOndo » Od Rosse vzdy vse prislo zabalene jak v bavlnce. Kazdy k tomu ma jiny pristup. Navic skladba sortimentu mi tam maximalne vyhovuje…

MOndo

MOndo před pěti měsíci

Pescador » Díky… Ony ty hlásiče vycházejí v UK ± všude stejně, ale bral jsem tam více věcí. Už z TFT nikdy nic objednávat nebudu. Po cestě přepravce rozmlátil ještě dvě krabičky plovouček, které byly všude rozsypané. Já bych ten balík ani nepřevzal, ale přebírala to přítelkyně a naštěstí aspoň donutila napsat dopravce, že byl balík zničený. Jsem zvědavý jak se k tomu postaví. Na druhou stranu má ups proti české poště plus v tom, že zásilku aspoň doručilo.

Pescador

Pescador před pěti měsíci

MOndo » Nemas setrit a priste nakupuj u J Rosse ;) Otvory v krytu jsou dva, magnet je tam vzdy jen jeden :)

Milan €

Milan € před pěti měsíci

Asi toho maj moc a nestíhaj,nebo to dělaj ty naše prasata,ale už více lidí si tady stěžovalo na spůsob balení,skus poslat písemnou stížnost uvidíš jak se k tomu postaví.

MOndo

MOndo před pěti měsíci

Tak dnes přišly a jsem docela naštvaný, protože balík z TFT byl úplně na s*ačky. Ještě že jsou ty hlásiče tak odolné. Navíc popletli objednávku. Chtěl jsem fialové včetně příposlechu a přišel mi jeden fialový, jeden modrý a multicolor příposlech. Vzhledem ke stavu balíku jsem se chtěl zeptat jestli mají být v těch pouzdrech magnety dva. V obou mám jen po jednom magnetu.

Milan €

Milan € před pěti měsíci

Čau neříkám že sou špatný Delkimi,ale ATT se mi taky líbí.

Honza 68

Honza 68 před pěti měsíci

Milan € » vlastním delkim a nikdy bych je nevyměnil dá se taky vypnout a na priposlechu navolit jenom vybrace Honza 68.

Příspěvek upraven autorem.

Milan €

Milan € před pěti měsíci

Sou pěkný ale hlavně nikoho v okolí neobtěžuji pípáním.Taky je vyměním místo delkimů.

Dida

Dida před pěti měsíci

123351-1-553.jpg

Zde ještě přikládám mé fešáky :-))

Dida

Dida před pěti měsíci

MOndo » nastavit různý ton na příposlechu dle hlásiče lze pouze u nového modelu příposlechu, ten starší má pouze jeden ton pro všechny..starší příposlech má také větší spotřebu baterie, po každé vycházce je lepší baterku vyndavat..jinak samotné hlásiče měním baterii jednou za 2 roky (nový model se svítícím kolečkem underlit). Také je potřeba dát pozor na uši při nasazování krytu, časem to začne drhnout..je lepší to máznout olejem.

Tomajo

Tomajo před pěti měsíci

MOndo » za mě už několik let spokojen

MOndo

MOndo před pěti měsíci

Tomajo » Ještě jednou díky.. Včera jsem je objednal. Snad budu mít tuhle část výbavy na dlouhou dobu vyřešenou.

Tomajo

Tomajo před pěti měsíci

MOndo » řekl bych ze dosah i spotřeba bateri bude stejná. A ty s podsvícením kolečka mají barevné diody a kolečka jsou průhledné. Prelepit to asi moc dobře nepůjde

MOndo

MOndo před pěti měsíci

Tomajo » Super, děkuju… ještě bych se chtěl zeptat, jestli je nějaký rozdíl mezi první a druhou verzí hlásiče (dosah, výdrž baterie…), jestli je v těch s podsvíceným kolečkem probarvená i dioda nebo jen kolečko, případně jestli se dá dioda pod kolečkem něčím přelepit, aby to nesvítilo tolik. Je zvláštní, že u pípáků, které nemají tolik funkcí jako jiné, je problém dohledat přesný popis.

Tomajo

Tomajo před pěti měsíci

MOndo » zdarec, priposlech jde plynule zeslabovat do úplného minima. Nebo úplně ztlumit a používat jen vibrace, tak to používám často. Zvuk na každý pipak nastavit nejde.

MOndo

MOndo před pěti měsíci

Ahoj, už jsem vystřídal několik levnějších sad hlásičů, ale rád bych pořídil něco „blbuvzdorného“ a zaujaly mě tyto hlásiče. Pročetl jsem celou diskusi. Uvažuji nad připoslechem V2 ATTx a nevím jestli hlásiče s klasickou diodou nebo svítícím kolečkem. Je v nich kromě umístění diody nějaký rozdíl? Dá se na zmíněném příposlechu nastavit pro každý hlásič zvláštní tón, případně měnit barva jednotlivých diod? Potom by mě ještě zajímala minimální hlasitost (aby to při minimu moc neřvalo). Mám rád, když příposlech slyším slabě jen já. Také to z některých fotek vypadá, že jsou hlásiče pogumované… nezačne to po letech lepit, tak jako tomu je u levných pípáků? Díky za případnou odpověď.

Martin Filka

Martin Filka před sedmi měsíci

diky za odpovede. uz som to rozchodil. ked som dal dole krytku mikrovysielaca a vybral baterku, pod nou bol len symbol -, tak som tam dal baterku podla toho – na -. samozrejme mala ist opacne…:-) vymena po 2 rokoch tak som si to uz nepamatal. uz to nezabudnem:-)

Dida

Dida před sedmi měsíci

Martin Filka » banánky rychle žerou baterky, musí se vyndavat a taky dávat pozor aby nebyla opačně..ale tím to určitě nezničíš

Pavel Janula

Pavel Janula před sedmi měsíci

Martin Filka » Ahoj mám Att receiver a jacky a používal jsem to s flajzar ultracarp top a vše ok. Podívej se na baterie v banánkách . A nebo přemýšlím jestli se nemá pro sparování příposlechu při blikání té diody ten hlásič s banánkem zapnout a pak si ho to uloží..

Martin Filka

Martin Filka před sedmi měsíci

ahojte, chcem sa vas spytat, mam priposluch atts V2, 2 mikrovysielace 2,5mm (bananky) a signalizatory flajzar ultracarp top plus. donendavna mi to spolu fungovalo perfektne. teraz to z nejakeho dovodu nemozem rozchodit. to znamena, ze po zapojeni tych mikrovysielacov k signalizatorom a pokuse ich sparovat s priposluchom mi to ani po dodrzani postupu (stlacit tlacidlo na boku priposluchu, spustit kolikom priposluch, pockat kym sa rozsvietia kontrolky a ked zacne blikat prva, otocit kolieskom signalizatoru a takto to sparovat, to nejde) je mozne ze som odpalil tie mikrovysielace tym, ze som tam dal baterku opacne? do vymeny bateriek v tych mikrovysielacoch to islo ok. nemali ste niekto podobny problem alebo mi neviete prosim poradit ako to znovu rozchodit? diky

big.John

big.John před devíti měsíci

Pescador » díky. Jinak souhlas s ideafix – hezký to je, ale zůstanu u standartu.

ideafix

ideafix před devíti měsíci

Pescador » moc se mi ty šitý nelíbí. Já na ty vlaječky a loga nějak nejsem. Ale díky za tip

Cerebro

Cerebro před devíti měsíci

big.John » Možná to nebude fungovat slabí magnet. Nemám tucha asi nic :-) zkus napsat do Anglie, že z toho nemůžeš spát :-D

Pescador

Pescador před devíti měsíci

121147-1-598.jpg

big.John »

big.John

Pescador » máš nějakej obrasek abych začal šetřit…?

big.John

Cerebro » a je nějaký rozdíl, jestli je magnel vlevo nebo v pravo?
A protože bych šel rád teoreticky do hloubky ,problemu" co se stane kdyz by byli magnety v obou kapsickach? ; )

Pescador

Pescador před devíti měsíci

ideafix » Anglani usijou obal i s magnetem (Cotswold):o)

ideafix

Cerebro » delší dobu bez reakce. Je doba dovolených. Těžký někoho uhnat.

Cerebro

big.John » když dáš hlásič do krytu tak se díky magnetu vypne.

big.John

Dle fotky co přiložil ideafix, k čemu je v tom krytu ten kus plechu (magnetu)?
Už jsem se chtěl zeptat dřív, ale ted mne to podle ty fotky trklo…

Cerebro

ideafix » zkus to poptat přes Hobby-g mohli by to umět sehnat jako distributoři.

ideafix

121101-1-630.jpg

Kucí, nějakej tip kde seženu ty krytky k ATTs? Samozřejmě že jsem ty blbince už ztratil. Díky

MaHo

MaHo před jedenácti měsíci

V lepším elektru není problém… Když tak dám tip.

jtuny

jtuny před jedenácti měsíci

Cerebro » na netu a do tři dnu jsem je mel doma,4LR44 6V

Cerebro

Cerebro před jedenácti měsíci

120106-1-438.jpg

big.John » obal od baterie do hlásičů. Příposlech jedna tužková baterie. Do hlásičů už je scháním přes rok :-D

big.John

big.John před jedenácti měsíci

Ahoj všem, mam prosbu jaký baterie patří do nepípáků a příposlechu? Mám je na chalupě tak se nemůžu kouknout…
Diky

cˇoky

cˇoky před jedenácti měsíci

Tomajo » tak se na ty deluxe vykaslu,diky-)))

cˇoky

Miras » diky za odpoved-)))

Miras

Miras před jedenácti měsíci

cˇoky » Tuším, že v manuálu píšou 200m. Nikdy jsme to však nezkoušel. Nikdy jsem nebyl dál než cca. 30m.

Tomajo

Tomajo před jedenácti měsíci

cˇoky » ahoj, tak to nevím vzdálenost jsme nezkoušel měřit. Ale vsude kde dosahoval můj starý, mel dosah i Deluxe. Ja myslim ze to bude asi na stejno.

cˇoky

Tomajo » Prosimte jaky ma dosah ten deluxe?Je tam velky rozdil.Diky-)))))))

cˇoky

119587-1-665.jpg

Miras » Cau,prosimte o kolik ma ten delux delsi dosah.Diky-))))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (368) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (26 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč