ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Všechny diskuze » Vybavení » ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Založil Tomajo

Dne 24. 7. 2013 13:56

Odpovědí: 442

Majitelé ATTs prosím o nějaké postřehy z používání těchto pípáčků. Narazil někdo na nějaké závady, nevýhody, výdrž baterie atd???
Předem děkuji za odpovědi.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 11 (442) Starší Nejstarší »

Dida

Dida před týdnem

Derek » ano mám je, jsou o dost delší a do krytu se vejdou knap..ale jinak spokojenost

Derek

Derek před týdnem

Zdravím, používá někdo zvás ty prodloužené uši? Myslím přímo ten zadní prodloužený kryt. Podle obrázku to nevypadá že to je otolik delší…tak by mě zajímala osobní zkušenost někoho. A ještě jeden dotaz, jestli někdo neřešil spárování s nějakým světlem do bivaku, aby se po záběru automaticky rožlo. Díky moc

Miras

Miras před týdnem

Kamarád si nedávno pořídil Attx Deluxe – dost nepříjemně mě překvapila jedna věc. Oba máme totožný model příposlechu, jenže já mám verzi o 6 let starší. Zatím se na mém příposlechu se pootočení kolečkem projejví krátkým zavrčením VRR, u kamaráda to je VRRRRRRR. U mě by to byla jízda jako prase, u něj jen jeden pípanec. Za mě je to krok špatným směrem, tedy pokud se nedá délka vibrace nastavit (pochybuji).

Příspěvek upraven autorem.

Cerebro

Cerebro před dvěma týdny

ideafix » Takže taková toyota hilux?

ideafix

ideafix před dvěma týdny

dukin » rolls royce bych teda taky neřekl :) ale dělníci to jsou. Neumí toho mnoho, ale to co dělají, dělají dobře a dloooouho.

Ťava

Ťava před dvěma týdny

dukin » :-D

smolda

smolda před dvěma týdny

dukin » Twl, já měl od flajzaru 3 verze pípáků a všechny se srali! Bez ztráty kytičky mi šlapali Delkimi.

dukin

dukin před dvěma týdny

Royce Royce. :o)) kdyby si dali záležet se zpracováním tak možná ano. Tohle už tu nikdo nezmíní že tělo signalizatoru má vzhledové nedokonalosti. Je to odlitek hodný pipakum za pár stovek.
Jinak já mám Flajzary a světě div se.. již sedmým rokem bez ztráty kytičky.
Čím více lidí si pořídí výrobek, tím více je reklamací. Flajzar je tím pověstný jen díky tomu, že je má milion lidí.

daniels

daniels před třemi týdny

bigkaz » zaruku nemusiš vubec řešit je to Rolls Royce mezi signalizatory kdyby jsi chtěl Flajzary tak tam zaruku a servis řešit musíš najdi si diskuzi na jinych strankách a tam jsem se nesetkal že by měl někdo nějaky problem a proto jsem si je koupil a ještě jedna věc jsou vodotěsne ne voděodolne.

caprinus

caprinus před čtyřmi týdny

Teď jsem se díval na TFT s sadu za cenu, kterou ty zmiňuješ, jsem tam nenašel. Každopádně já to udělal tak, že jsem kupoval set 4+1 u AD, měli ještě 10 % slevu a poštovné mají standardně při objednávce nad 39 £ po Evropě zdarma. Kupoval jsem k tomu i ty neoprenové pouzdra a celkem jsem oproti ČR ušetřil více než 5 tis. Kč, takže super. Případné reklamace bych se nebál, komunikují s Tebou hned ten den v pracovní době buď přes email nebo messenger naprosto v pohodě. Pokud akci nemají, tak když jim napíšeš, co chceš koupit a je to pro ně zajímavá objednávka (cena), dají Ti tu slevu min. 10 % i tak. Je potřeba to zkusit 

Broula

Broula před čtyřmi týdny

bigkaz » zatím jsem žádnou reklamaci se zahraničním eshopem neřešil, ale neobaval bych se toho ani trochu, vzhledem k tomu jakým způsobem komunikují.

bigkaz

bigkaz před čtyřmi týdny

A mate někdo zkušenost s hlásiči Steve Neville? Jsou dost podobný ATTs-kam 

bigkaz

bigkaz před čtyřmi týdny

Broula » a mas zkušenost se zárukou z UK?

Broula

Broula před čtyřmi týdny

bigkaz » to mas cca 6tis Kc a tady pokud to vubec bude nekdo prodavat, tak to bude za 5–5,5tis.....takze si odpovez sam, jestli ti stoji to usetrene 5ti kilo za to, ze koupis „ojetou“ vec bez zaruky ;-)

daniels

daniels před čtyřmi týdny

Nikdo nebude prodavat něco co funguje a je spolehlive že.....v uk koupiš v akci za super cenu ja daval za 3+1 cca200.liber

bigkaz

bigkaz před čtyřmi týdny

Broula » teď jsem se díval na total fishing a byla by tam za 197 liber

Broula

Broula před čtyřmi týdny

bigkaz » tady ji za levno asi nikdo nenechá,aby se to vyplatilo. Takže bych počkal na akci a koupil novou z UK ;-)

bigkaz

bigkaz před čtyřmi týdny

Zdarec borci, rad bych koupil sadu ATTs 3+1. Koukám po bazarech a nikde nic, tak bych se chtěl obrátit zde, jestli se nenajde někdo kdo by prodal, diky

Mates_L

Mates_L před měsícem

Zdravím páni. Dávajú nejako hlásiče najavo vybíjajúcu baterku? S príposlúchom som už mal tú česť ale hlásiče zatiaľ nie.
Dík za odpovede

Daniel Markievič

Daniel Markievič před čtyřmi měsíci

Michal Vobejda »
NÁVOD K POUŽITÍ SYSTÉMU ATTX
Používejte pouze doporučený typ baterie.
Pozor na polaritu při vkládání baterie do Transmitru !!!
Přiřazení Indikátoru k přijímači:
Přijímač nastavte na polohu OFF. Zmáčkněte ovládací spínač z boku přijímače a hlavní vypínač přijímače zapněte do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody. Okamžitě pusťte boční spínač. Začne blikat první dioda. Pokud je to požadovaná barva, protočte indikátor se zvolenou barvou. Je uložena. Dále bliká dioda druhá v pořadí. Pokud Vám vyhovuje barva se zvoleným indikátorem, znovu roztočte druhý indikátor. Pokud ne a chcete barvu přeskočit, zmáčkněte ovládací boční spínač a posuňte se na další diodu. Opět protočením indikátoru zapíšete zvolený indikátor do přijímače. Po zapsání všech indikátorů do přijímače, přijímač vypněte. Po vypnutí je vše zapsáno do paměti. Při opětovném zapnutí přijímače proběhne všemi diodami vlna a přijímač je připraven k použití.
Zapínání a vypínání vibrací se provádí opět bočním spínačem. Za provozu přijímače 4× za sebou zmáčkněte spínač. Vibrace se aktivují. Opětovným čtyřnásobným stisknutím spínače se opět deaktivují.
Změna tónu indikátoru se seřizuje opět na přijímači. Posuňte hlavní spínač do polohy OFF. Zmáčkněte boční spínač a hlavní vypínač posunete do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody, vyčkejte, až zcela zhasnou a pusťte ovládací boční spínač. Přijímač krátce pípne. Nyní můžete pomocí tohoto bočního spínače postupným mačkáním zvolit požadovaný typ tónu. Který vyberete, zapíšete ho do paměti vypnutím hlavního ovladače přesunutím do polohy OFF. K volbě je 10 tónů.
Volba hlasitosti se ovládá otočným ovládačem na přední straně přijímače.
Upozornění na vybitou baterii bude signalizováno rozsvícením všech diod a varovným tónem přijímače. Toto je signalizováno při poklesu napětí pod 1,1V.
V přijímači je použita baterie AA tužková. Životnost je určována dle typu baterie, použití vibrací a četnosti hodin rybaření. Baterie vydrží min. 14 dnů plného provozu.
Doporučujeme vozit náhradní baterie.

Michal Vobejda

Michal Vobejda před čtyřmi měsíci

Ahoj nemohl by mi někdo poradit jak spárovat hlásiče Attx s příposlechem Attx Deluxe popř. kde sehnat český návod.

Daniel Markievič

Daniel Markievič před čtyřmi měsíci

128240-1-494.jpeg

Tak jsem si taky udělal radost.

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi měsíci

Huky » dík za info

Huky

Huky před čtyřmi měsíci

Chudýpocestný » Tři týdny nonstop bez problémů na nejlevnějsí alkalickou baterku a to mám neustále zapnuté vibrace…

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi měsíci

Huky » jak dlouho vydrží zapnutý příposlech na tu jednuAA?teda pokuď tam nedáváš nějakou lithiovou

Huky

Huky před čtyřmi měsíci

daniels » Tuto verzi používám čtvrtým rokem a protože jsem s nimi nadmíru spokojen, mám již 6+2 :) Tento starý příposlech bez antény se dobře nosí v kapse a má brutálně silné vibrace

ondras76

ondras76 před čtyřmi měsíci

otazka na majitele, jakou verzi preferujete? Silent, posvicenou …

pjarmil

pjarmil před čtyřmi měsíci

daniels » pecka cena. Mně stačí 2+1ale chci modrý a zeleném a zeleném nikde není 

daniels

daniels před čtyřmi měsíci

pjarmil » 3+1 co mam 230 liber a ja měl za 187 liber.

pjarmil

daniels » díky, na anglingdirect je maj ještě o trochu levnější.

daniels

daniels před čtyřmi měsíci

PELEŠKE

PELEŠKE před čtyřmi měsíci

chlapi.neprodavate nekdo 1 ks ATT s diodou pod koleckem?violet nebo purpurovy.diky

pjarmil

daniels » kde jsi je přesně koupil?

Daniel Markievič

Daniel Markievič před pěti měsíci

daniels » Taky mám v plánu si je letos pořídit 

daniels

daniels před pěti měsíci

127884-1-347.jpg

Tak už jsem taky majitel ATTs a cena 187 liber no nekupte to…

daniels

daniels před šesti měsíci

René

René před sedmi měsíci

Kdyby měl někdo zájem tak pouštím do světa jednu sadu,, 3+1.. téměř funglovky s diodou,,

Chudýpocestný

Chudýpocestný před sedmi měsíci

Carpfisher » zkoušel sem buřty na staré micronyES a jelo to v poho jen dosah byl nějak slabej zhruba80m ale nosit sebou3druhy baterek mne rychle přestalo bavit

Carpfisher

Carpfisher před osmi měsíci

Nezkoušel někdo,, buřty,, a příposlech na Fox micron MX? Funguje to v pho?

Jacommo

Jacommo před osmi měsíci

126950-1-766.jpg

Luxus… po sezóne maximálna spokojnosť, nepotrpím si na rôzne tóny, citlivosti a disco show… stačí mi keď to pípne… základ je po minulých rokoch aby to nežralo baterky, pretože predošlé sady mi zožrali aj nejaký ten rok zo života… S Att sa mi lepšie spáva, nie len na rybách :D

Miloo

Miloo před osmi měsíci

Miras » pro jistotu dat ještě do plechovýho hrnce a zasypat příborem:-)D a vzbudí to do 10m:-)

Miras

Miras před osmi měsíci

Kyslik » s tim nic neudelas. Staci Ti vibrace, a to i v noci. Fakt to dokaze probudit.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 11 (442) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (22 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč