ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Všechny diskuze » Vybavení » ATTS signalizátory záběru s příposlechem

Založil Tomajo

Dne 24. 7. 2013 13:56

Odpovědí: 399

Majitelé ATTs prosím o nějaké postřehy z používání těchto pípáčků. Narazil někdo na nějaké závady, nevýhody, výdrž baterie atd???
Předem děkuji za odpovědi.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (399) Starší Nejstarší »

Makovnik

Makovnik před týdnem

aku mate skusenost s dosahom? minule som siel pozriet susedov cca 40– 50m vedla a odposluch nezaregistroval zaber. je pravda, ze medzi prutmi a mnou boli hustiny…

Bejmak

Bejmak před týdnem

ideafix » už jsou skladem, už mam díky.

ideafix

ideafix před dvěma týdny

Radmil Piňos

Radmil Piňos před dvěma týdny

Bejmak » Ahoj prodává je někdo na mrku 2+1

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

126760-1-257.jpg

No tak nic ,včera jsem hodil do koše že dnes zaplatím. Tak nic mám prostě smůlu. Musím čekat.

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

David Fořt » Ušiska mám od Tasky .Funkce nepotřebuji mam rád ticho a tmu :) úplně nesnáším jak si to lidi štelují u vody a šponujou přes swinger .Díky a ať se ti daří.

David Fořt

David Fořt před třemi týdny

Bejmak » Dobře jsi udělal. Pořiď si k nim nějaký uši, už jsem jednou hledal prut v Labi, ale jinak opravdu hlásí super. Na Balatonu, když bylo fakt peklo ani nepípli. Všem ostatním okolo to hrálo. Nemá to vlastně žádný funkce, jen to hlásí. Spolehlivě :-)

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

David Fořt » Díky za doporučení Davide ,už jsou na cestě .

David Fořt

David Fořt před třemi týdny

Bejmak » Měl jsem všechny „top“ hlásiče, na který si vzpomeneš. Fakt všechny, včetně těch posledních modelů. Všeho jsem se zbavil a skončil u ATTs. Mám ten starší model s diodou a novej příposlech, kterej má trochu delší anténku, ale má rozlišení zvuků. Potřebuju mít levej prut vysoký tón a pravej hluboký, jinak nevím, kam mám v noci běžet :-)

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

ideafix » byl si rychlejší děkuji moc za rady ,rozhodují se mezi Delkim, fox a att ,zatím vše pro att ono asi za 5000,–stejne nic lepšího nenajdeš.

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

Tomajo » super dík, kolečka jdou měnit? Mezi novým a starým tipem?

ideafix

ideafix před třemi týdny

Bejmak » nedokáži jednoznačně odpovědět. Baterka vydrží podle intenzity používání. Počítej však minimálně jeden rok. Já jí tám mám dva roky. 4 magnet využiješ na stojatých vodách, kde potřebuješ extra velkou cotlivost. Já jsem za čtyřmagnet nikdy neměl potřebu měnit, ale vim že dosti lidem naopak vyhovujou. Já bych spíš často ocenil na řece jednomagnet. Barevné kolečka jdou i do starších typů hlásičů. Spousta lidí si je tam dává z estetického důvodu.

Tomajo

Tomajo před třemi týdny

Bejmak » baterka v příposlechu fakt strašně moc. Osobně jezdím celkem dost a měním jednou za rok

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

ideafix » měl jsem flajzary 5 let .jak jsem je nastavil tak zůstaly celou dobu,nemám potřebu pořád něco štelovat ,Ještě se tě zeptám ,jak dlouho vydrží baterka v priposlechu ,má cenu si koupit náhradní kolečka se 4 magnety? A půjdou ty barevný do toho staršího tipu .Díky moc .

ideafix

ideafix před třemi týdny

Bejmak » v pohodě. Budeš spokojenej. Nesmíš od nich očekávat mnoho, ale to co umí, umí parádně a pořád. Bože co já s nima dělám a jedou furt.

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

ideafix » super díky ,tak je objednám sada 2 +1 Vyjde na 4700 kč což si myslím že le ok.

ideafix

ideafix před třemi týdny

Bejmak » ano, jsou mezi sebou párovatelný. Osobně mám přelepené i diody na uderwheel, jde to v pohodě ;)
Z hloupejch nepípáků ještě hloupější. Tak to mám rád :)

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

126744-1-851.jpg

126744-2-697-nahled.jpg

126744-3-889-nahled.jpg

Tomajo » koukal jsem v uk chtěl bych ten starší model abych mohl přilepit diodu. Vyjde asi na 1500,– tohle naparuji??? Diky

Příspěvek upraven autorem.

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

ideafix » psal jsem na dva inzeráty a bez odpovědí. Hrozný

Tomajo

Tomajo před třemi týdny

Bejmak » nedávno byla někde na FB sada 2+1 za 4500 coz je celkem pěkná cena. Chvíli jsem i uvažoval, ale mejch 5+1 me asi uz stačí

ideafix

ideafix před třemi týdny

Bejmak » sleduj bazar, každou chvíli se tam nějaká sada objeví

Bejmak

Bejmak před třemi týdny

Nemá někdo na prodej sadu 2+1 ?

PELEŠKE

PELEŠKE před třemi týdny

uz.diky

ideafix

ideafix před třemi týdny

PELEŠKE » Zapínání a vypínání vibrací se provádí bočním spínačem. Za provozu přijímače 4× za sebou zmáčkněte spínač. Vibrace se aktivují. Opětovným čtyřnásobným stisknutím spínače se opět deaktivují.

PELEŠKE

PELEŠKE před třemi týdny

ZDAR CHLAPI.NEVITE NEKDO.JAK DOSTAT PRYC VIBRACE Z ATTX DE LUXE?MAM TON I VIBRACE.A NEJDOU PRYC.UZ NEVIM.CO MAM DELAT.DIKY ZA RADY

Tomajo

Tomajo před pěti měsíci

125848-1-726.jpg

a pro všechny ostatní co se stále dokola ptají na baterky 

ideafix

ideafix před pěti měsíci

cˇoky

cˇoky před pěti měsíci

Tomajo » Cau,to je vsechno pekny,ale jake jsou baterie do hlasicu?Jsem je rozdelal a mam tam jeste anglicke znaceni a ted nevim co tam dat.Diky

Petr Babanek

Petr Babanek před pěti měsíci

Tomajo »

Tomajo

Tomajo před pěti měsíci

125821-1-680.jpg

Petr Babanek » stačí tohle?
NÁVOD K POUŽITÍ SYSTÉMU ATTX
Používejte pouze doporučený typ baterie.
Pozor na polaritu při vkládání baterie do Transmitru !!!
Přiřazení Indikátoru k přijímači:
Přijímač nastavte na polohu OFF. Zmáčkněte ovládací spínač z boku přijímače a hlavní vypínač přijímače zapněte do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody. Okamžitě pusťte boční spínač. Začne blikat první dioda. Pokud je to požadovaná barva, protočte indikátor se zvolenou barvou. Je uložena. Dále bliká dioda druhá v pořadí. Pokud Vám vyhovuje barva se zvoleným indikátorem, znovu roztočte druhý indikátor. Pokud ne a chcete barvu přeskočit, zmáčkněte ovládací boční spínač a posuňte se na další diodu. Opět protočením indikátoru zapíšete zvolený indikátor do přijímače. Po zapsání všech indikátorů do přijímače, přijímač vypněte. Po vypnutí je vše zapsáno do paměti. Při opětovném zapnutí přijímače proběhne všemi diodami vlna a přijímač je připraven k použití.
Zapínání a vypínání vibrací se provádí opět bočním spínačem. Za provozu přijímače 4× za sebou zmáčkněte spínač. Vibrace se aktivují. Opětovným čtyřnásobným stisknutím spínače se opět deaktivují.
Změna tónu indikátoru se seřizuje opět na přijímači. Posuňte hlavní spínač do polohy OFF. Zmáčkněte boční spínač a hlavní vypínač posunete do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody, vyčkejte, až zcela zhasnou a pusťte ovládací boční spínač. Přijímač krátce pípne. Nyní můžete pomocí tohoto bočního spínače postupným mačkáním zvolit požadovaný typ tónu. Který vyberete, zapíšete ho do paměti vypnutím hlavního ovladače přesunutím do polohy OFF. K volbě je 10 tónů.
Volba hlasitosti se ovládá otočným ovládačem na přední straně přijímače.
Upozornění na vybitou baterii bude signalizováno rozsvícením všech diod a varovným tónem přijímače. Toto je signalizováno při poklesu napětí pod 1,1V.
V přijímači je použita baterie AA tužková. Životnost je určována dle typu baterie, použití vibrací a četnosti hodin rybaření. Baterie vydrží min. 14 dnů plného provozu.
Doporučujeme vozit náhradní baterie.

Upraveno moderátorem Tomajo v 13:22, 4. 5. 2018.

Petr Babanek

Petr Babanek před pěti měsíci

Zdravím nevíte kde bych sehnal manuál k attx Deluxe

Michnič

Michnič před osmi měsíci

Úplně souhlasím s ideafix. Já jsem dokoupil ještě 6magnetove kolečka a to je teprve citlivost. 

ideafix

ideafix před osmi měsíci

124538-1-882.jpeg

124538-2-472-nahled.jpeg

Domino » kdybych kupoval znovu, volil bych starší verzi hlásičů s diodou na přední straně – v určitejch situacích se dá jednoduše přelepit. Přijímač ten starší – lepší redukce hlasitosti. Obal origo guma – neznám důvod proč měnit za neopren.

Domino

Domino před osmi měsíci

tak nějak jsem si to myslel :-) Hledám ideální sestavu – dioda kde? Přijímač – jaký? Neopren obal nebo guma? atd :-)

Tomajo

Tomajo před osmi měsíci

Domino » ja jsem si hned od začátku prikoupil 4 magnetove kolečka a jiné ani nepoužívám. Ty citlivost 4 mag. je pro me ideální

Cerebro

Cerebro před osmi měsíci

(Reakce na Domino) koupil jsem je na podzim a měl je na jedné prosincové výpravě. A plno potahů bych bez nich ani nezaznamenal. Za mě stojí za úvahu pokud chceš rozpoznat i ty nejjemnější záběry. Nebo pokud ti to aktivita ryb vůbec dovolí použít. :-)

Domino

Domino před osmi měsíci

zdravim borci… Pročetl jsem celou diskuzi ale nikde jsem nenašel jestli někdo zaznamenal rozdíl mezi 2 a 4 magnetovyma kolečkama. Uvažuju o koupi a rád bych vyladil celou sestavu do detailu :-)

Pescador

Pescador před desíti měsíci

MOndo » Od Rosse vzdy vse prislo zabalene jak v bavlnce. Kazdy k tomu ma jiny pristup. Navic skladba sortimentu mi tam maximalne vyhovuje…

MOndo

MOndo před desíti měsíci

Pescador » Díky… Ony ty hlásiče vycházejí v UK ± všude stejně, ale bral jsem tam více věcí. Už z TFT nikdy nic objednávat nebudu. Po cestě přepravce rozmlátil ještě dvě krabičky plovouček, které byly všude rozsypané. Já bych ten balík ani nepřevzal, ale přebírala to přítelkyně a naštěstí aspoň donutila napsat dopravce, že byl balík zničený. Jsem zvědavý jak se k tomu postaví. Na druhou stranu má ups proti české poště plus v tom, že zásilku aspoň doručilo.

Pescador

Pescador před desíti měsíci

MOndo » Nemas setrit a priste nakupuj u J Rosse ;) Otvory v krytu jsou dva, magnet je tam vzdy jen jeden :)

Milan €

Milan € před desíti měsíci

Asi toho maj moc a nestíhaj,nebo to dělaj ty naše prasata,ale už více lidí si tady stěžovalo na spůsob balení,skus poslat písemnou stížnost uvidíš jak se k tomu postaví.

MOndo

MOndo před desíti měsíci

Tak dnes přišly a jsem docela naštvaný, protože balík z TFT byl úplně na s*ačky. Ještě že jsou ty hlásiče tak odolné. Navíc popletli objednávku. Chtěl jsem fialové včetně příposlechu a přišel mi jeden fialový, jeden modrý a multicolor příposlech. Vzhledem ke stavu balíku jsem se chtěl zeptat jestli mají být v těch pouzdrech magnety dva. V obou mám jen po jednom magnetu.

Milan €

Čau neříkám že sou špatný Delkimi,ale ATT se mi taky líbí.

Honza 68

Honza 68 před desíti měsíci

Milan € » vlastním delkim a nikdy bych je nevyměnil dá se taky vypnout a na priposlechu navolit jenom vybrace Honza 68.

Milan €

Sou pěkný ale hlavně nikoho v okolí neobtěžuji pípáním.Taky je vyměním místo delkimů.

Dida

Dida před desíti měsíci

123351-1-553.jpg

Zde ještě přikládám mé fešáky :-))

Dida

Dida před desíti měsíci

MOndo » nastavit různý ton na příposlechu dle hlásiče lze pouze u nového modelu příposlechu, ten starší má pouze jeden ton pro všechny..starší příposlech má také větší spotřebu baterie, po každé vycházce je lepší baterku vyndavat..jinak samotné hlásiče měním baterii jednou za 2 roky (nový model se svítícím kolečkem underlit). Také je potřeba dát pozor na uši při nasazování krytu, časem to začne drhnout..je lepší to máznout olejem.

Tomajo

Tomajo před desíti měsíci

MOndo » za mě už několik let spokojen

MOndo

MOndo před desíti měsíci

Tomajo » Ještě jednou díky.. Včera jsem je objednal. Snad budu mít tuhle část výbavy na dlouhou dobu vyřešenou.

Tomajo

MOndo » řekl bych ze dosah i spotřeba bateri bude stejná. A ty s podsvícením kolečka mají barevné diody a kolečka jsou průhledné. Prelepit to asi moc dobře nepůjde

MOndo

MOndo před desíti měsíci

Tomajo » Super, děkuju… ještě bych se chtěl zeptat, jestli je nějaký rozdíl mezi první a druhou verzí hlásiče (dosah, výdrž baterie…), jestli je v těch s podsvíceným kolečkem probarvená i dioda nebo jen kolečko, případně jestli se dá dioda pod kolečkem něčím přelepit, aby to nesvítilo tolik. Je zvláštní, že u pípáků, které nemají tolik funkcí jako jiné, je problém dohledat přesný popis.

Tomajo

MOndo » zdarec, priposlech jde plynule zeslabovat do úplného minima. Nebo úplně ztlumit a používat jen vibrace, tak to používám často. Zvuk na každý pipak nastavit nejde.

MOndo

MOndo před desíti měsíci

Ahoj, už jsem vystřídal několik levnějších sad hlásičů, ale rád bych pořídil něco „blbuvzdorného“ a zaujaly mě tyto hlásiče. Pročetl jsem celou diskusi. Uvažuji nad připoslechem V2 ATTx a nevím jestli hlásiče s klasickou diodou nebo svítícím kolečkem. Je v nich kromě umístění diody nějaký rozdíl? Dá se na zmíněném příposlechu nastavit pro každý hlásič zvláštní tón, případně měnit barva jednotlivých diod? Potom by mě ještě zajímala minimální hlasitost (aby to při minimu moc neřvalo). Mám rád, když příposlech slyším slabě jen já. Také to z některých fotek vypadá, že jsou hlásiče pogumované… nezačne to po letech lepit, tak jako tomu je u levných pípáků? Díky za případnou odpověď.

Martin Filka

Martin Filka před dvanácti měsíci

diky za odpovede. uz som to rozchodil. ked som dal dole krytku mikrovysielaca a vybral baterku, pod nou bol len symbol -, tak som tam dal baterku podla toho – na -. samozrejme mala ist opacne…:-) vymena po 2 rokoch tak som si to uz nepamatal. uz to nezabudnem:-)

Dida

Dida před dvanácti měsíci

Martin Filka » banánky rychle žerou baterky, musí se vyndavat a taky dávat pozor aby nebyla opačně..ale tím to určitě nezničíš

Pavel Janula

Pavel Janula před dvanácti měsíci

Martin Filka » Ahoj mám Att receiver a jacky a používal jsem to s flajzar ultracarp top a vše ok. Podívej se na baterie v banánkách . A nebo přemýšlím jestli se nemá pro sparování příposlechu při blikání té diody ten hlásič s banánkem zapnout a pak si ho to uloží..

Martin Filka

Martin Filka před dvanácti měsíci

ahojte, chcem sa vas spytat, mam priposluch atts V2, 2 mikrovysielace 2,5mm (bananky) a signalizatory flajzar ultracarp top plus. donendavna mi to spolu fungovalo perfektne. teraz to z nejakeho dovodu nemozem rozchodit. to znamena, ze po zapojeni tych mikrovysielacov k signalizatorom a pokuse ich sparovat s priposluchom mi to ani po dodrzani postupu (stlacit tlacidlo na boku priposluchu, spustit kolikom priposluch, pockat kym sa rozsvietia kontrolky a ked zacne blikat prva, otocit kolieskom signalizatoru a takto to sparovat, to nejde) je mozne ze som odpalil tie mikrovysielace tym, ze som tam dal baterku opacne? do vymeny bateriek v tych mikrovysielacoch to islo ok. nemali ste niekto podobny problem alebo mi neviete prosim poradit ako to znovu rozchodit? diky

big.John

big.John před jedním rokem

Pescador » díky. Jinak souhlas s ideafix – hezký to je, ale zůstanu u standartu.

ideafix

ideafix před jedním rokem

Pescador » moc se mi ty šitý nelíbí. Já na ty vlaječky a loga nějak nejsem. Ale díky za tip

Cerebro

Cerebro před jedním rokem

big.John » Možná to nebude fungovat slabí magnet. Nemám tucha asi nic :-) zkus napsat do Anglie, že z toho nemůžeš spát :-D

Pescador

Pescador před jedním rokem

121147-1-598.jpg

big.John »

big.John

Pescador » máš nějakej obrasek abych začal šetřit…?

big.John

Cerebro » a je nějaký rozdíl, jestli je magnel vlevo nebo v pravo?
A protože bych šel rád teoreticky do hloubky ,problemu" co se stane kdyz by byli magnety v obou kapsickach? ; )

Pescador

Pescador před jedním rokem

ideafix » Anglani usijou obal i s magnetem (Cotswold):o)

ideafix

Cerebro » delší dobu bez reakce. Je doba dovolených. Těžký někoho uhnat.

Cerebro

big.John » když dáš hlásič do krytu tak se díky magnetu vypne.

big.John

Dle fotky co přiložil ideafix, k čemu je v tom krytu ten kus plechu (magnetu)?
Už jsem se chtěl zeptat dřív, ale ted mne to podle ty fotky trklo…

Cerebro

ideafix » zkus to poptat přes Hobby-g mohli by to umět sehnat jako distributoři.

ideafix

121101-1-630.jpg

Kucí, nějakej tip kde seženu ty krytky k ATTs? Samozřejmě že jsem ty blbince už ztratil. Díky

MaHo

MaHo před jedním rokem

V lepším elektru není problém… Když tak dám tip.

jtuny

jtuny před jedním rokem

Cerebro » na netu a do tři dnu jsem je mel doma,4LR44 6V

Cerebro

120106-1-438.jpg

big.John » obal od baterie do hlásičů. Příposlech jedna tužková baterie. Do hlásičů už je scháním přes rok :-D

big.John

Ahoj všem, mam prosbu jaký baterie patří do nepípáků a příposlechu? Mám je na chalupě tak se nemůžu kouknout…
Diky

cˇoky

cˇoky před jedním rokem

Tomajo » tak se na ty deluxe vykaslu,diky-)))

cˇoky

cˇoky před jedním rokem

Miras » diky za odpoved-)))

Miras

Miras před jedním rokem

cˇoky » Tuším, že v manuálu píšou 200m. Nikdy jsme to však nezkoušel. Nikdy jsem nebyl dál než cca. 30m.

Tomajo

Tomajo před jedním rokem

cˇoky » ahoj, tak to nevím vzdálenost jsme nezkoušel měřit. Ale vsude kde dosahoval můj starý, mel dosah i Deluxe. Ja myslim ze to bude asi na stejno.

cˇoky

cˇoky před jedním rokem

Tomajo » Prosimte jaky ma dosah ten deluxe?Je tam velky rozdil.Diky-)))))))

cˇoky

cˇoky před jedním rokem

119587-1-665.jpg

Miras » Cau,prosimte o kolik ma ten delux delsi dosah.Diky-))))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (399) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (17 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč