HARRISON TORRIX

Všechny diskuze » Vybavení » HARRISON TORRIX

HARRISON TORRIX

Založil doktor glock

Dne 7. 6. 2013 20:09

Odpovědí: 41

VASE SKUSENOSTI, RADY, POZITIVA, RECENZIE A POD. K DANYM PRUTOM… DAKUJEM

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (41) Starší Nejstarší »

R.V.

R.V. před dvěma měsíci

Chudýpocestný » Je to o každem znás ..chci parabolu půjdu do Century chci špičkovou akci jdu do Torrixu … mě osobně se parabola nelíbí a nemám rád žvýkačky..proto jsem skončil u Harrisnu a ne Century :-)

Příspěvek upraven autorem.

Chudýpocestný

Chudýpocestný před dvěma měsíci

wallys » nerosporuju,je mi to jasné páč sem mněl v ruce3lb a to už je trochu tyč k rajčatům zkrátka torrix jako řada není podle mne zrovna povedená v historii firmy harrison,na druhou stranu asi u kratších verzí je zapotřebí silová rezerva spodního dílu pro dosažení slušnějších hodu,jen sem reagoval na tvé nadšení páč ja bych na torrixu nestavěl:)

R.V.

R.V. před dvěma měsíci

Chudýpocestný » no tak to jsi neměl v ruce 3,5 to do plné paraboly nikdy nemělo a takty to tak beru ..plnou parabolu maj Century…

Chudýpocestný

Chudýpocestný před dvěma měsíci

wallys » za mne má12ft 2,75lb zbytečně tvrdej spodní díl oproti vrchnímu tudíž se vytrácí dojem plné paraboly

R.V.

R.V. před dvěma měsíci

126963-1-256.jpg

126963-2-373-nahled.jpg

126963-3-226-nahled.jpg

tak Harrysny Torrix mám již nskolik let a furt si nechávám stavet nové ..začal jsem 12ft 3,5lbs od Studeného a pak přešel k Pípalovy s 12 / 2,75 a letos na 10ft 2,75 a paradni akce

Malhe

Malhe před dvěma měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Vejde v pohodě.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma měsíci

Malhe » Praha je trochu z ruky :)
Vejde do toho obalu Ultegra 14000?

Malhe

Malhe před dvěma měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Torrix 10ft mám v Praze skladem několik kusů jak v 2,75lb tak v 3,25lb ale jen v korku. Mám na to i obaly co do nich přesně ty pruty sednou od Cotswold Aquarius. Kdybys chtěl nové pruty tak lze vybrat i rukojeť a i barvu sedla (černá, gunsmoke).

Chudýpocestný

Chudýpocestný před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » v ceně je plátek na železo,ťafneš to pod sedlem:)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi měsíci

Chudýpocestný » chci 10ft

Chudýpocestný

Chudýpocestný před třemi měsíci

126938-1-993.jpg

NeBeroun alias Qwerty81© » nechceš 2,75lb 12ft jednopatková oka perfekt zdolávačka tak10krát u vody za2900,–?:)

Pescador

Pescador před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© »

1. velikost Large
  2. mám to v gumě od Thinking Anglers
  3. nedalo se nic dělat, no…

NeBeroun alias Qwerty81©

Pescador » právě bych raději kratší rukojeť.. Když hážeš v kleče je to paktičtější..
Ještě tři otázky :
1, jaká velikost rohatinky JAG sedí na ten korek?
2, jaké pouzdro používáš na 10ft pruty?
3, a od kdy používáš hlásiče Fox? :))

Pescador

NeBeroun alias Qwerty81© » Hele, to nevím, ale změřili. Zas je to stalker, takže rukojeť je kratší, než obvykle…

NeBeroun alias Qwerty81©

Pescador » ještě full shrink rukojeť a bylo by to bezva..
PS. jak dlouhá je rukojeť od sedla?
Dík.

Pescador

NeBeroun alias Qwerty81© » Míra Bradávka je jistě má u sebe v Praze na kukačku ;) Očka jsou černá, barvu sedla si také myslím můžeš vybrat…

NeBeroun alias Qwerty81©

Pescador » škoda, že není kde omrknout.. Začnu tedy šetřit.. :)
Očka jsou černá?

CTTimata

CTTimata před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » ja to používam do prekažok, silnejší by som nechcel asi. Ale každy to ma ine.

Pescador

126929-1-857.jpeg

NeBeroun alias Qwerty81© » Není do extrému, je Boží :)

NeBeroun alias Qwerty81©

CTTimata » myslíš?

CTTimata

CTTimata před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » mam torrix stalker 2,75lb, ta 3,25lb bude už do extremu asi :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

Nazdar, co říkáte na Torrix Stalker 3,25 LBS?
Mám šetřit? :)

Carpbaiter

Carpbaiter před šesti roky

sidneyv » už máš SS, inak mohol to byť i Acurix ako vravi Timata mal som vypité :)

sidneyv

sidneyv před šesti roky

A_dam » a to bol koho prut?

Carpbaiter

Pescador » áno, správny kaprár by si mal potrpeť pri výbere prútu :)

Pescador

Pescador před šesti roky

A_dam » Nojo, kdyz si clovek navymysli vybavu, tak se pak nesmi divit… U me taky jedno 40mm titanovy ocko stalo tolik, co beznej kaprivej prut. Je to ale o radosti z hezkych veci, nebo se pletu? :o)

Carpbaiter

sidneyv » takého torrixa som mal by si padol na zem kiči :) ale to bola fakt palba naložený ako S mercedes AMG :)

sidneyv

sidneyv před šesti roky

A_dam » a uz si ten torrix niekedy drzal v ruke vobec?

CTTimata

CTTimata před šesti roky

nie som si isty, ale zda sa mi ze ten torrix MS je akciou nieco ako terajsi acurix

Kaprr

Kaprr před šesti roky

Kluci kdybyste nekdo shanel blanky mam doma 3ks torrixe 12ft 3lb fungl nove jeste zabalene ve folii lakovane.

doktor glock

doktor glock před šesti roky

dakujem pekne ked sa Ti podari hod sem nejake detailne fotto, drz sa a nech sa to ohyba

Pescador

Pescador před šesti roky

doktorglock » Muj blank byl bez laku, nechal jsem si na nej ale impres to dat tmave zeleny pruhledny lak. Libi se mi to tak a mam tak udelane vsechny svoje pruty (krome plavacky Harrison, ta je bez lakovani). Ty 3lb mi stavel Sajmon, 2lb Pepa…

Pescador

Pescador před šesti roky

.

doktor glock

Pescador » myslel som si ze je to obdoba lkbamboo, videl som ho ako novinka na veltrhu ukazoval mi ju Lukas a akcia a chovanie palicky bolo nadherne, ja vsak preferujem cistotu blanku bez lakovania a uprav, ale akcia je presne stavana na mna,
palicka z torrixu je jeden z mojich 3 favoritov na kupu uvidim ako to cele vymyslim…drz sa a dakujem za info. a inak kde si si to dal spravit…dakujem

Pescador

Pescador před šesti roky

doktorglock » Je to Harrison MS (more sense). Spodni dil je mekci, nez je bezne u teto firmy. Blank byl pouzity treba u Retro Bamboo. Da se dnes pomerne snadno koupit v CR. Tenhle proutek jde krasne do paraboly a pry se s nim da hodit az na konec sveta, ale na tohle ja nejsem. Chytam pod nohama…

doktor glock

Pescador » ako si si to dal postavit ten maksi spodny diel a pod, ja si chcem zobrat nieco univerzalne a bud to vychadza na 3 lb alebo 3,25, nieco podobne ako si povedal ty, rieky, ramena, tazke vody…

doktor glock

A_dam » ak mozes posli nejake fotto ballistov, hrubku blanku a pod, aku mas gramaz, celu recenziu cokolvek ta napadne

Pescador

Pescador před šesti roky

32002-1-789.jpg

32002-2-950-nahled.jpg

Pescador

Pescador před šesti roky

Jsou to krasne blanky. Mam 3 lb s mekcim spodnim dilem (na reku a chytani u vazek) a jemne 2 lb na liny a otevrene vody. Maji krasnou akci, hodim s nimi cokoli kamkoli jako pirko a kdyz to nebere, je alespon na co koukat :o)

Carpbaiter

Ako blank torrixu je velice luxuska, ja poskulujem po 2,5lbs si dat postavit. Aku taku recenziu ti mozem podat na balistu original je spicaa v tej cene co je.

doktor glock

Zdravim borci, nikto nic od znacky harrison…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (41) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč