Bivakování na člunu

Všechny diskuze » Techniky lovu » Bivakování na člunu

Bivakování na člunu

Založil Koudela Tomáš

Dne 17. 2. 2013 14:31

Odpovědí: 390

Chtěl bych začít zkoušet delší lov z gumového člunu a tak prosím o nějaké postřehy nápady a návody jak na to ? Všem díky

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (390) Starší Nejstarší »

Alfii

Alfii před čtyřmi dny

Drinks » ?

Drinks

Drinks před sedmi dny

Alfii » Bohuš nemá volného fleka?

Alfii

Alfii před týdnem

Hledam pronajem lode na Labi za uplatu pro lov kapru z lode.

ahma

ahma před čtyřmi roky

René » Ehmanse

René

René před čtyřmi roky

Ahoj..chci se zeptat…Jaký používáte bivaky při chytání z nafukovaciho člunu..

marry.24

marry.24 před pěti roky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na zkušenosti ohledně tvé lodi Arynboats 530, chtěl bych pořídit taky buď model 530, nebo možná Joy 700, ale nejspíš bude za dost vysokou cenu, takže nejspíš tu 530. Můžu se zeptat na pár otázek.

Před tím než si zakoupil loď, byl jsi v Holandsku osobně se podívat ve firmě nebo jak vůbec proběhlo zakoupení lodě, jak si s Arynboats komunikoval?

Jak dlouho trvalo než loď byla hotová?

Přes výrobce máš i zakoupený vlek, nebo ten si kupoval samostatně?

Jaká byla cena lodi?

Chtěli před stavbou lodě nějakou finanční zálohu?

Platil jsi hotově nebo platbou přes účet?

Chorchito

Chorchito před šesti roky

ondras76 » ve venkovni casti je dvojita podlaha se samospadem a vypuste ven z lodi

Chorchito

alda » vyresil jsem to extruďákem a na to pvc 

ondras76

ondras76 před šesti roky

Harry » je tam nejak vyreseno aby do te spaci casti netekla voda? Nebo se to neresi a je tam jedna rovina od zacatku do konce?

alda

alda před šesti roky

Harry » ahoj jak jsi vyresil podlahu pod bimini chodis po jeklech nebo to mas zaklopene....­.........?

Chorchito

Drinks » mno jo,mam ji od června ,tak zatim jsem byl jen dvakrat nejak me to cele hatí to počasí :(

Drinks

Drinks před šesti roky

Harry » Už i ty? :) Skvělý, dokonalý koráb.

Chorchito

88357-1-834.jpg

Taky přidám jeden škuner už mi chybý posledni di.íl skladačky a to je motor 

Čeněk

Čeněk před šesti roky

88354-1-527.jpg

88354-2-475-nahled.jpg

Tady přidám naše plavidlo na pálavská jezera

Andílek

Andílek před šesti roky

Asi 800×400 šířka :-)

Štefáno

Štefáno před šesti roky

Jiří Novotný » Na co to přijde?

Jiří Novotný

Jiří Novotný před šesti roky

Mám zato že pro Tomáše to má být ještě delší než 600 a ještě větší boky.Jinak pánové já tu lod viděl o víkendu na živo a musím říct pecka.

Marda

Marda před šesti roky

Lucasoo » A druhej kapr 600 bude pro Tomas :o)

Lucaso

Lucaso před šesti roky

81101-1-459.jpg

:)

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Harry » preto som to takto vymyslel,aby som mal čo najviac úložného miesta.Budem mat velký priestor aj pod ležaním aj po bokoch na plavákoch.Mne to takto najviac vyhovuje.Niektoré z vecí potrebujem mat po ruke.Možno keby som mal väčšiu dlžku aj šírku člna,tak by som to ležanie vymyslel ináč.Pozriem ten materiál.Ten darovaný materiál je neskladný a ťažší ,kúpim pravdepodobne toto http://www.municak.sk/…m-flecktarn/ dva kusy,držím ti palce v prerábke ! čau

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Harry » kolibri km 330

Chorchito

Dendy036 » taky stavim to stavim n gumáku a je lepší mít stojan vedle lodě takhle to nemáš moc dobře vyřešené,a to ležení zabíra hrozně moc místa je lepší když to postavíš tak že máš spaní z části přes jeden plovak,dobře se to dělá z lehátka trochu ho potuníš a jde to .

jak dlouho máš loď ?

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

doktorglock » materiál mám a zadara ! :)Neviem ale ako sa volá,čau

doktor glock

doktor glock před šesti roky

Dendy036 » z coho to chces robit z celtoviny, velmi zaujimavy skoro neznicitelny matros je fatrafol, sklus si to niekde pozriet… ten stojan samozrejme aby nezasahoval ale ja by som ho aj tak urobil kratsi a v tvare pismena T, ale je to tvoja volba. Drz sa

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

doktorglock » v pohode,nechcel som aby prúty zasahovali do člnu a uberali na priestore.Ako som písal som vysoký a mám dlhé ruky.Pred vyrábaním som to najskor premerával a ja dočiahnem.Nižší ludia by mali problém.Dnes sa chcem pustit do prehozu no ešte mam dorobit nejaké drobnosti na ležaní a držiaku.Maj sa pekne.

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Tomajo » v pohode dočiahnem(mám skoro 2 metre a dlhé ruky :) ) a stojan je plne otočný.Držiak som dával vyrábat podla svojich potrieb,čau

doktor glock

doktor glock před šesti roky

Dendy036 » Tiez by som tu nohu od upevnenia na zadnu dal bud teleskopicku, alebo kratsiu, stojan s udicami umiestil kolmo na nohu, nieco ako pismeno T, takto sa ti bude tazko docahovat na swingre, pipaky, zadne olova a pod…, inak si sikovny

Tomajo

Tomajo před šesti roky

Dendy036 » a jak se budeš natahovat k nasazení swingeru?

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

78545-1-697.jpg

78545-2-931-nahled.jpg

:)

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

78543-1-908.jpg

78543-2-777-nahled.jpg

78543-3-416-nahled.jpg

78543-4-627-nahled.jpg

Ďalšie úpravy,na ležanie som použil podlahové lamely!

alda

alda před šesti roky

Dendy036 » aby bylo videt prostor :-)

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

alda » pekný čln,len to lehátko je tam navyše :)

alda

alda před šesti roky

78460-1-197.jpg

78460-2-769-nahled.jpg

78460-3-391-nahled.jpg

mam na prodej clun 380 5 dni na vode zkratka novy kdyz tak SZ

onryša

onryša před šesti roky

alda » …a za hubičku oproti člunu s bivakem, další neznámá vyřešena :)

alda

alda před šesti roky

onryša » tady mas nastrel pohodlne a pokut vozis plavidlo na vozejku tak to ani nenosis ma to svoje misto :-)

http://www.kobras.cz/…ta-potti-qu/

onryša

onryša před šesti roky

alda » …neznám možnosti, proto se ptám…se mrknu jak vypadá takové kapesní TOI-TOI…hlavně, že všichni ukazujou návazce

alda

alda před šesti roky

onryša » jsou i chem.zachody

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

onryša » :D

onryša

onryša před šesti roky

Dendy036 » …já myslím, že je jedno esi je člun črvenej ,zelenej nebo modrej. Musíme to dělat všichni. A ten kdo tvrdí, že ne, by měl ihned vyhledat lékaře. A esi jsem vás pochopil, vlastníte nějakou nádobu pokud možno uzavíratelnou, páč si dovedu představit kbelíček vedle lehátka za slunného jarního/ letního dne atakujícího vysoké teploty…no fůůj že já se v tom vůbec začal pitvat =D zůstavám u lovu ze břehu…

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

onryša » a aký máš čln?

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Drinks » ja mám flašku od piva! :)Vylievam to azzzzzzzzzzzz na brehuuuuuuu :D

Drinks

Drinks před šesti roky

onryša » Kýbl je lék na všechny problémy.

onryša

onryša před šesti roky

…jak to děláte, když máte na člunu potřebu (malou, velkou)? Neříkejte mi, že kvůli každému „čůrku“ jedete na břeh.

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Carp Hunter » napis Harrymu,on to predava,cau

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Carp Hunter » niekto tu ponukal kolibri novy 450cm za dobru cenu.

Carp Hunter

Carp Hunter před šesti roky

Dendy036 » No dosetrim penize na M420

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Carp Hunter » nebojím,sa uviažem! :)To ležanie bude trošku nižšie.Teraz som tam iba polozil lamelovu podlahu.Nemam este vyrobene lezanie.Rozmyslal som zepouzijem aj lamely z podlahy,bude to skladnejsie,len neviem kolko msm drziakov na lezanie.Drzim ti palce pri kupe clnu.

Carp Hunter

Dendy036 » KOukam ze tam vkladas fotky poctiveji! :) To spani jak tam mas nebojis se stabylity pri spani? ???

sved

sved před šesti roky

Jo, tohle je bezpečně vypadající loď / Keporkak / na které se nemusí nikdo bát bouřky a větru.
Pěkný.

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Carp Hunter » pozri odkaz http://www.mrk.cz/diskuse.php?… čau.

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Carp Hunter » tak držím palec nech dobre nakúpiš! :)Ak pán boh dá,tak o mesiac objednávam motor !!! :)Maj sa pekne.

Pavel H.

Pavel H. před šesti roky

Košta » pěkné parník, jak máš pořešený spaní, lehátka, nebo nějaká pevná postel ?

Carp Hunter

Dendy036 » Cuus To ja uz sem taky ready..:) ted na FF si cln prohlednu na vlastni oci a jdu tez do nej stojan uz mam ta kna pul pripravenej a setrim na nove pruty na lod a nove vatky.

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Carp Hunter » Ahoj,tak dnes som si kúpil nový silon,fluocarbon,a objednal čln ! :)A ty ako?Už máš nový čln?

smolda

smolda před šesti roky

Košta » Upravy? To budete přidávat pásy?:-)

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Košta » pekný ladoborec ! :)Tak toto by som nedal na strechu škodovky !!! :D

Košta

Košta před šesti roky

Carpkiller » A to na ní budem dělat ještě nějaké upravy . Doufám že se letos zase potkáme u vody .

Košta

Košta před šesti roky

smolda » Ale néé .Dělo vozíme sebou.

smolda

smolda před šesti roky

Košta » Z toho jste sundaly dělo a daly tam pruty:-)

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Košta » Ahoj, jj o týhle vaší fešandě jsem mluvil. Soudruzi z holandského Aryn boats by se od vás mohli učit!

Smike

Smike před šesti roky

Košta » za mne teda velke libi a palec nahoru! Vsichni ti zastanci zakazu bivakovani od strachecu ti muzou leda tak polibit… :-)

Chorchito

Košta » to je dobry monstrum :)

alda

alda před šesti roky

Košta » ahoj co to je za latku na pristresek .......chovani a kvalita?

Košta

Košta před šesti roky

76963-1-194.jpg

76963-2-372-nahled.jpg

Carpkiller » Ahoj kamaráde zde je náš krasavec!

Václav Kuchař

Václav Kuchař před šesti roky

Dendy036 » to jo je to naše plechová madam:-) ale když jsme řešili konstrukci na pristresek a zvolili tyto novodurove tyče ,tak to byla nejlepší volba.S odstupem času se nam to i potvrdilo…

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

76878-1-684.jpg

76878-2-954-nahled.jpg

76878-3-491-nahled.jpg

Carp Hunter » dnes som spravil spodok na uchytenie o čln.Ešte to nieje síce dokončené,ale je to aspoň pripravené :)Čau

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

V.P. » to je pekné,no bohužial vela ludí si luxus nemôžu dovolit.Ale ten moj madrac je luxusný !!! :)Aj ked mám luxus lehátko ! :)

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Buldozer » to je pravda,strašné ceny!Budme radi že tu nieje vojna ! :D

Buldozer

Buldozer před šesti roky

Dendy036 » Zdar.S tým neurobíš nič ani ty ani ja:-)Možeme tu písať dlho čo je predražené a čo nie.Stačí sa pozrieť po e-shopoch.Vobec ma to nezaujíma čo kolko stojí a za kolko sa to dá vyrobiť.Keď to chcem tak si to proste kúpim a keď nie tak to ignorujem.Bud budem pri vode spať ako šupák v bufajke,na karimatke pod celtou alebo si niečo poriadné kúpim a budem ako človek:-)Buď ešte rád,že to stojí tolko čo to stojí,pri dnešnej cene USD si myslím,že všetko pojde hore:-)

V.P.

V.P. před šesti roky

Dendy036 » Máš pravdu :-) Ale já bych se nespokojil ležet na něčem „neznačkovém“ :-) Prostě to mám rád. Neřeším tedy alternativy. Oproti tomu, kupuji něco odzkoušené, fungující a se zárukou! a rád si za to zaplatím.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (390) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč