Kapraři a dravci

Všechny diskuze » Techniky lovu » Kapraři a dravci

Kapraři a dravci

Založil Carpkiller

Dne 7. 12. 2015 11:20

Odpovědí: 95

Kapraři a dravci

Už delší dobu tady chci založit i diskuzi pro kapraře, o lovu Dravců, protože vím, že mnoho z nás se i jim rádo věnuje.
takže do toho, vkládejte hlavně fotky, ale i tipy, rady a příběhy z lovu dravců, ať už vaše, či vašich kolegů.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (95) Starší Nejstarší »

Carpkiller

Carpkiller před třemi měsíci

125696-1-301.jpeg

125696-2-344-nahled.jpeg

125696-3-549-nahled.jpeg

Pescador » Nápdobně kámino;-)

Pescador

Pescador před třemi měsíci

125676-1-309.jpeg

125676-2-796-nahled.jpeg

125676-3-973-nahled.jpeg

125676-4-443-nahled.jpeg

Voda je jak led (má 3°C), ale věřím v PIGa

Pescador

Pescador před třemi měsíci

125670-1-652.jpeg

Carpkiller » Už jenom 300km a přijde ta správná chvíle vyzkoušet Piga. Jsem zvedavej, jak bude štikám a lososům na Vänern chutnat ;o)

Carpkiller

Carpkiller před čtyřmi měsíci

Pescador » asi to nějakej minimální vliv na větší kolíbavý pohyb mít bude,ale spíše to vidím na designový prvek, na první pohled odlišující tuhle nástrahu od ostatních, a následně je i tvar lépe marketingově uchopitelný, viz název PIG SHAD a vše co se kolem nich točí.
Každopádně dneska už ji lze považovat za legendu a stálici nástrah na veliký štiky. Tohle prostě chytá.

Pescador

Pescador před čtyřmi měsíci

Carpkiller » to jsou vtipný lury. To proriznuti dole má nějaký význam, vliv na chod nástrahy?

Carpkiller

125475-1-564.jpg

125475-2-907-nahled.jpg

125475-3-805-nahled.jpg

Pescador » Díky, já to letos na štiky vidím asi nějak takhle, po prasátkovsku .-D
GO PIG, OR GO HOME!

Pescador

Drinks » Tak občas sem zajdu. Zas ale nikdo na mě netlačí s radostnyma zprávami od vody, tak proto je účast sporadicka a jsem víc s detma a sem tam u vody…

Příspěvek upraven autorem.

Pescador

Carpkiller » Krásný ryby mas. Letos zas budu honit jezerní ostruhy, candide a velký zubatý, to je jasný. Do velkyho Fox Rage boxu se vejdou 4 dost na tesno…

Carpkiller

125472-2-317.jpeg

Ale ty jdeš pořád hlavně po zubatejch, viď??? ;-)
jedete letos zase ven? že nakupuješ tyhle tvory…

Upraveno moderátorem Carpkiller v 09:18, 23. 3. 2018.

Carpkiller

125471-1-188.jpg

Pescador » mě na ty moje čudly stačej ty dětský velikosti, do 20cm:-)))
ale cosi z big size ones jsem taky včera objednal, jak mi to dorazí, tak ti semka vložím fotku…
cosi na krokodýli:-)

Upraveno moderátorem Carpkiller v 09:12, 23. 3. 2018.

Drinks

Drinks před čtyřmi měsíci

Pescador » Ty vole, ty tady ještě funguješ? :D

Pescador

125467-1-291.jpeg

Tak co, Jene, doobjednal sis na sezónu nějaký pořádný gumy? :o)

Berserkr

Berserkr před dvěma roky

104837-1-833.jpg

cez víkend na prívlač… 11kg

Rasta

Rasta před dvěma roky

104824-1-784.jpg

Štika

Carpkiller

Carpkiller před dvěma roky

104822-1-381.jpg

104822-2-904-nahled.jpg

104822-3-995-nahled.jpg

104822-4-158-nahled.jpg

Po návratu z Holandska, jsem se ještě v noci, rovnou z letiště přesunul bleskově za přáteli na Vltavskou kaskádu, za účelem společného, sportovního zahájení lovu candátů.
Vláčením našich nejoblíbenějších, gumových nástrah jsme strávili celé nedělní dopoledne od samotného rozednění. Je pravdou, že najít céčka bylo hodně obtížné, vůbec se jim nechtělo.
Po několika hodinách vláčení a přesouvání se podél strmých břehů této krásné přehrady, jsme na konec našli místo, kde se pár candátů nacházelo a několik se nám jich podařilo ulovit.
Mě se povedli dva perfektně vybarvení kousci, kteří mi udělali obrovskou radost, candoš je prostě překrásná ryba! I proto, naše úlovky samozřejmě putovali zpět tam, kam patří a to do hlubin jejich mateřské přehrady.
Hell yeah!

Carpkiller

104589-2-867.jpeg

A chvilku před dvanáctou se už povedl slušnej pan candát!
Hell yeah!

Upraveno moderátorem Carpkiller v 12:13, 16. 6. 2016.

Ťava

Ťava před dvěma roky

kok » ruku vou, jsem to pak nemohl robit na háček :)

.

. před dvěma roky

Ťava » buď rád že si mu tam srkal jen nohu, ..znáš se

Ťava

Ťava před dvěma roky

mě se zakousl sumec do palce od ruky,když jsem se ho snažil vyhnat z kořenu… měl metr a 14 dnu mi to hnisalo.....

David Fořt

David Fořt před dvěma roky

104568-1-306.jpg

104568-2-299-nahled.jpg

Jinak já jsem zahájil v Itálii na jezeře Bracciano lovem Black Bassů :-)

David Fořt

David Fořt před dvěma roky

Mně na labi přímo pod prutama šluknul sumec nutrii :-)

.

. před dvěma roky

jinak když jsme u těch dravců, tak věřím že by velkej sumec šluknul kachnu, mám pocit že sem jednou viděl jak něco nadvakrát zalovilo po mláděti a vsadil bych se že to byla dokonce štika. A co fakt nekecám a přísahám že se mně stalo kdysi dávno, že sem si umejval ruce od šrotu pod břehem kde byla hned hloubka a vystartoval štika, cvakla mně přez dlaň. Krve bo sem se leknul a cuknul, hned ale pustila, kudla tak 60cm. Asi zareagovala na pohyb že nějaká ryba či co. A před čtrnácti dny jdu koupat psa s kamarádkou a opakovaně na mě útočila slunečnice pestrá na jednom rybníčku, velikost tak 10cm, asi hlídala hnízdo nebo byla na drogách.

.

. před dvěma roky

MikeT » už jsem dlouho nikoho nenapálil, naposledy honzu s mývalem co měl v kohoutku 90cm, budiž mně odpuštěno:). Jinak bagristy na pískovnách bych bral s rezervou, stejně jako potápěče. Slyšel jsem že candáti ožírají slávky z těch pontonů kolem bagru, že když se vytahuje lžíce tak do toho kalu najíždí tolik ryb že se dají napichovat na vidle a pak že namotanej rybářskej vlasec na vrtuli remorkéru odstavil celou loď a zadřel se motor nebo co to borec kecal:)

MikeT

MikeT před dvěma roky

Marda » Nj..Tak 1:0 pro něj :-p…

Marda

Marda před dvěma roky

MikeT » Těma to právě zazdil :)

.

. před dvěma roky

Pescador » aligátor je hodně teplomilnej a kořist polyká, …ale na haxnách byl čistej řez, myslím že sumec co si zašel k zubaři pro žraločí zuby:))

MikeT

MikeT před dvěma roky

Marda » Ale tohle bych mu i věřil :-D..Až na ty nohy…

Carpkiller

104556-1-168.jpeg

104556-2-642-nahled.jpeg

104556-3-374-nahled.jpeg

A před chvilkou se povedla i kudla, která o pár minut dříve strhla kamarádovi hrouzka;-) chtěla asi dezert v podobě bronzové aglie;-) vstávání ve 2:45 se vyplatilo… Pokusím se ješte chytit další druhy našich rybích predátorů…

Carpkiller

kok » :-DDD to proběhne jinde;-)

Marda

Marda před dvěma roky

MikeT » Nesmíš Kokandlikovi taky všechno sežrat. Se teď chechtá jak malej… :)

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » takze aligator? 8oE

MikeT

MikeT před dvěma roky

kok » Měl jsem známého, který pracoval na tom plovoucím bagru..Malý kachny se jim tam pořád motaly pod nohama, vůbec nechtěly do vody..Pač si jich voda vzala fakt dost…S tou labutí se celkem divím, pač to už je kus ptáka..Nedávno jsem byl na pískovně a labu't měla mladý…ty nálety labutáka na mě ve člunu asi jen tak nezapomenu, hajzlík.

.

. před dvěma roky

MikeT » jj, …jednou tam takhle sedíme, kecáme, kouříme, krmíme labuť, a najednou zajela pod vodu jak splávek, říkám kolegovi hele!!, …a už jen krvavej vír. Po hodině vlny na břeh vyhodily jen labutí nohy

MikeT

MikeT před dvěma roky

kok » Nejenom Céčka…Před očima se nám tam ztrácely i kachny. Sumíků je tam taky dost.

.

. před dvěma roky

Carpkiller » na nákle jich je prý dost, vem si vláčáček, …budu s tebou chodit, držet ti krabičku s twisterama a budu ti je vyhačovat, ty se nebudeš jakože koukat

Carpkiller

kok » plave svobodně dál;-) já Pouštím i céčka.

.

. před dvěma roky

Carpkiller » tohle je typickej „samotář“, …sám si ho sníst když přítelkyně není doma. …máslo, kmín, mezi horní a spodní čelist sirka ať se v troubě hezky zubí

Káďa

Káďa před dvěma roky

Carpkiller » Parádní zahájení! Já se dostanu až začátkem příštího týdne a už se nemůžu dočkat :)

Carpkiller

104542-1-903.jpeg

104542-2-314-nahled.jpeg

Zahájeno! Po Kudličce, která mi spadla pod břehem jsem zdolal letošního prvního dravce sezóny, o to víc mě potěšilo, že to je céčko! Supér;-)

Mato11

Mato11 před dvěma roky

diky :) je to perfektna rybacka :) povrchova privlac v style walking the dog produkuje atraktivne povrchove zabery a zdolavacka s nanofilom 0,08 + 0,20 fluorocarbonom je ozaj perfektna :))

Carpkiller

Mato11 » Pěknej Bass kámo:-) musí to být perfektní zdolávačka…

Mato11

Mato11 před dvěma roky

103990-1-665.jpeg

Megabass Dog X Jr Coayu

MikeT

MikeT před dvěma roky

Pescador » Paráda, kamaráde…Ale stále mě nepřestane udivovat velikost těch nástrah :-D…Ale je mi jasný, že velká štika potřebuje velké sousto :-)

Pescador

Pescador před dvěma roky

102880-1-535.jpeg

102880-2-304-nahled.jpeg

Tak tady jeste posledni kousek z jedineho slunecneho dne :o)

Lukáš Š.

Lukáš Š. před dvěma roky

102524-1-600.jpg

Perch Madness! Dokonce se i jako šílenec tvářim. Nástraha Wobler Rapala X Rap Pop, ten větší měl tušim 39cm

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » no… uz mi to Labicko ale docela chybi…

.

. před dvěma roky

Pescador » pěkné zpestření, kapři by záviděli:)

Pescador

Pescador před dvěma roky

102411-1-162.jpeg

Tak dnes jediny muj ulovek, ale o to hezci :o)

Pescador

Pescador před dvěma roky

102190-1-636.jpeg

kok » dnes bylo extra hnusne, ale do konce tydne slibuji az 10°C :o)

Jsem v ocekavani pristich dnu…

.

. před dvěma roky

Pescador » paráda, tak hlavně ať z toho není rýma:)

Pescador

Pescador před dvěma roky

102016-1-119.jpeg

kok » Je to tady super. Hodne pomaha znalost vody. Posledni 2 roky OK, ale predesla leta to bylo trapeni :o)

Kazdopadne Vass hadry mi doslova zachranily prdel. Tilak gate mi pri jednom slunecnem dni ruply v rozkroku (na lodi byl zmatek s velkou rybou a rychle podrepnuti dokonalo dilo skazy). Dnes uz slunicko nesviti, tak nepromok dostane opet sanci se predvest :o)

.

. před dvěma roky

Pescador » krásný, tak vidím že si to Laponsko užíváš plnými doušku:)

Carpkiller

Pescador » paráda! Jen tak dál;-) krásný štiky.

dasty carp

dasty carp před dvěma roky

Pescador » Tak to je super .

Pescador

Pescador před dvěma roky

101932-1-915.jpeg

dasty carp » dik za pochvalu. s mobilem na minimu signalu, kdesi 1200km nad Stocholmem docela narocny. ty nejvetsi na me zatim cekaji. ale uz jsem si s Helixem nascanoval jejich jidelnu. jezdim sem dlouho, ale tenhle komplexni pohled je k nezaplaceni…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (95) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (10 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč