Chytání na Vltavě v Praze

Všechny diskuze » Techniky lovu » Chytání na Vltavě v Praze

Založil Carp Mysterious

Dne 8. 11. 2015 22:34

Odpovědí: 73

Téma pro ty co mají zkušenosti s chytáním na Vltavě v Praze, krmit hodně nebo málo, kolik záběru uděláte?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (73) Starší Nejstarší »

Jiří Moc

Jiří Moc před třemi měsíci

Jiří Moc

Jiří Moc před devíti měsíci

112873-1-277.jpeg

URBAN FISHING ;)

Jiří Moc

Jiří Moc před devíti měsíci

112624-1-813.jpeg

Prahaaaa !! :)

Jiří Moc

Jiří Moc před desíti měsíci

112495-1-130.jpeg

Další kapřík z Prahy :)

Jiří Moc

112285-1-233.jpeg

Pražák :)

Jiří Moc

112209-1-781.jpeg

Velkej bojovnik z Prahy :)

Jiří Moc

112208-1-454.jpeg

Urban praha :)

Jiří Moc

112206-1-544.jpeg

Urban fishing :)

Jiří Moc

112205-1-459.jpeg

Praha :)

Jiří Moc

112204-1-792.jpeg

Jiří Moc

112203-1-857.jpeg

Žabák

Žabák před jedním rokem

Ondřej Karlovský » Paráda, gratulace pane.

David Fořt

David Fořt před jedním rokem

Ondřej Karlovský » Bombarďák! Super!

Ondřej Karlovský

Ondřej Karlovský před jedním rokem

104789-1-646.jpg

Ted o víkendu jsem navštívil řeku Vltavu po delší době a povedlo se mi navést do podběráku jedenoho slušného říčního bojovníka :)

martan01

martan01 před jedním rokem

Žabák » Tak přesně to tam budu používat.

Žabák

Žabák před jedním rokem

martan01 » Většinou používám standartní rybářské vybavení.

martan01

martan01 před jedním rokem

Na co na Vltavě chytáte?

Bazar

Bazar před jedním rokem

101652-1-985.jpg

101652-2-152-nahled.jpg

101652-3-613-nahled.jpg

Taky něco přihodím, je to z loňska 2015. Vltavu mám rád. Je to pro mě vždy výzva..

Pidess

Pidess před jedním rokem

Ahoj, nemáte někdo tip, kde v Praze zachytat na Feeder? díky za tipy
Hanuš

Pavel Novák

Pavel Novák před jedním rokem

101631-1-634.jpg

přidam ještě jednu fotku letošní ryby která plave v mojí srdcové vltavě , zabrala na moje narozeniny , a byl to muj nejkrásnější dárek

Pavel Novák

Pavel Novák před jedním rokem

101626-1-506.jpg

Zdravim taky přidam jednoho vltavskýho letošního

Jiří Moc

Jiří Moc před jedním rokem

Koukám že kolega Žabák oživil diskuzi tak snad se letos povedou pěkný šupiny :) zde je videjko z minulého roku :)

Žabák

Žabák před jedním rokem

Ondřej Karlovský » Nádherný ryby.

Ondřej Karlovský

Ondřej Karlovský před jedním rokem

101604-1-883.jpg

101604-2-196-nahled.jpg

101604-3-109-nahled.jpg

101604-4-795-nahled.jpg

Ahoj.
Zde přikládám pro mě nejcennější úlovky z řeky Vltavy včetně kapra 17kg kterého zde David zmiňoval.

Žabák

Žabák před jedním rokem

101595-1-126.jpg

101595-2-192-nahled.jpg

101595-3-866-nahled.jpg

Carp Mysterious » Něco už se povedlo

supinna

supinna před dvěma roky

Trochu k tématu a trochu ne :))
https://www.youtube.com/watch?…

Carp Mysterious

Carp Mysterious před dvěma roky

Žabák »

Carp Mysterious

Žabák » krasný kapři Vltavy nahodím videjko krátké vycházky

Žabák

Žabák před dvěma roky

93131-1-579.jpg

93131-2-425-nahled.jpg

93131-3-722-nahled.jpg

Ještě něco staršího

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93110-1-175.jpg

Zas ta Praha :)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93109-1-613.jpg

UB

kok

kok před dvěma roky

Jiří Moc » to je komplikovaná cesta:), lepší odpočívat a pak slíznout jednou rybou smetanu:), …24mm to jsou antiperle, nebál bych se větší kulu, musí to žrát, ..jen se toho nebát, novej kolega se takových průměrů bojí a přitom není čeho, …z prdele to tam vyzkoušej jak jsme se tehdy bavili, jednou udicí a někde bokem mimo krmení

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

Ahooooj :) věřím tomu hale že 94 cm tu byla vytažená ja mněl na prutě tu samou velikost jenže mi to upálila o pilíř :) jsou tu krásné a velké ryby jenže největší problém je že je tu strašně moc malých kaprů a když tam loupneš 24 mm tak mužeš sedět v klidu doma :) nějakým kaprům by se ani tahle velikost do huby nevešla takže zkouším se prochytat bud a nebo :D

kok

kok před dvěma roky

Jiří Moc » pěkná fotka s tou parmou a pěknej kousek, tady u nás ma moravě sem viděl hned pod městem na vlastní oko 88cm, sebrala rybičku a prý se ulovila před pár lety přímo v centru 94cm, ale jak píšu, …prý

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93048-1-516.jpg

:)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93047-1-166.jpg

A jeden povedenej amur z centra :)

Žabák

Žabák před dvěma roky

93046-1-912.jpg

93046-2-205-nahled.jpg

93046-3-778-nahled.jpg

93046-4-209-nahled.jpg

Dával jsem do zpráv, ale jsou Vltavský, tak je hodím i sem.

Žabák

Žabák před dvěma roky

93045-1-644.jpg

Jiří Moc » Tady se taky parma občas splete.

Žabák

Žabák před dvěma roky

Jiří Moc » Parádní rybky a obdiv za tu Prahu.

cba

cba před dvěma roky

Jiří Moc » ta parma je hodně parádní

jak.23

jak.23 před dvěma roky

David Fořt » Přesně jak říkáš…ještě mě napadlo, jak na to přijít…no jedině vyhecovat vltavského mága Karlika, aby se zaměřil příště jen na velké :) možná bychom pak čuměli :) …jinak jsem ještě viděl pár kvalitních obrázků 2 roky zpět v albíčku toho uk/rus /nevím přesně/, co si tenkrát vyházel kobru v hodu na přesnost, určo budeš vědět…obecně jsem dost vysledoval, že zde funguje „přemaštěné“ krmení lososákem…a více pelety jak kuličky…osobně pro předkrm, kde to má význam, bych volil vytvrdlé kule a při lovu jen peletu max pastu k tomu…

Carp Mysterious

Jiří Moc » Konečně styl Urbana, máš dobrej styl, na příští rok chci tohle taky zkusit v jiné lokalitě máš můj velký obdiv.

Jirka Steiner

Jirka Steiner před dvěma roky

93032-1-855.jpg

93032-2-809-nahled.jpg

93032-3-370-nahled.jpg

Něco málo z Vltavy

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93030-1-601.jpg

A po novém roce se snad povede udělat 2 díl – Urban fishing in Prague 2 :)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93029-1-697.jpg

Tento kapr je chycen také v Praze :)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93026-1-934.jpg

A když se ví kam tak i nádherná parma se tu dá ulovit :) :)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93023-1-386.jpg

UB Praha :)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93022-1-846.jpg

Urban fishing

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

93021-1-331.jpg

Urban fishing Praha :)

Jiří Moc

Jiří Moc před dvěma roky

Tak se také připojím do této diskuze :) … Lov přímo v centru Prahy mně natolik ohromil že už nejezdim nikam jinam .. Je to hodně těžka voda na velke ryby je tu strašně malých kaprů a přechytat se někdy k větši rybě dá fakt zabrat alespon mně tedy :) pokusím se dávat sem nejvíce fotek přimo z centra Prahy :) Na mém facebooku mužete sledovat aktuální fotky :) https://m.facebook.com/…e.junior.547?…

Žabák

Žabák před dvěma roky

93010-1-636.jpg

93010-2-423-nahled.jpg

93010-3-637-nahled.jpg

Nikdo nic, tak něco přihodim.

Žabák

Žabák před dvěma roky

92971-1-127.jpg

92971-2-154-nahled.jpg

92971-3-655-nahled.jpg

Carp Mysterious » Krásnej lysoň. Taky ti něco přihodím. První foto 64cm 30 březen 2011. druhé foto 69cm 19 červen 2011, třetí foto 78cm 4 listopadu 2012.

Carp Mysterious

92964-1-714.jpg

Kluci nahazuji foto z Vltavy :)

Upraveno moderátorem Carp Mysterious v 20:47, 10. 11. 2015.

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

Žabák » + David : Děkujeme kluci! ;)

Žabák

Žabák před dvěma roky

Carp Mysterious » Kaprů je tady hromada, ale těch větších jak šafránu. Není jednoduché se tím prochytat. Dost ryb mám chyceno i opakovaně.

Carp Mysterious

Žabák- moc gratuluji ke kaprovi o téhle váze, co jsi napsal tak souhlasím, kluci jezdí na císařskou louku mají tam dost kaprů od 2kg do 10kg a daleko více záběru, co se tyče krmení, za víkend tam spotřebuji 15kg krmení a více, každá lokalita Vltavy je úplně jiná od jezu k zeju.

Žabák

Žabák před dvěma roky

92934-1-475.jpg

Carp Mysterious » Vltavě se věnuji zhruba pět let, o její obtížnosti toho moc říct nemůžu, protože nemám srovnání s jiným revírem. Beru jí takovou jaká je, největším kamenem úrazu je teplota vody, která se díky kaskádám stále mění. Pravidelným zapisováním úlovků a všeho kolem jsem se snažil snažil najít někou opakujíci se periodu, ale po pěti letech jsem nedospěl k ničemu. Každý rok a každý měsíc je úplně o něčem jiném. A s krmením je to úplně stejné jednou hodně jindy málo, na to nejde s určitostí odpovědět. dal jsem si za cíl dostat se na Vltavě s kaprem přes patnáct kilo, což se mi letos povedlo. A jsem za to neskutečně rád.

Žabák

Žabák před dvěma roky

Slámiš » Tohle je moc povedený.

Carp Mysterious

92930-1-577.jpg

T.D jsou to moc krasný vzpomínky před 8 lety tam nebyl problém udělat tohle přikládám foto a dnes udělám jen jeden záběr když dám T.D kuličku béčka a on chytne 3 kapry po sobě tak si říkám že asi nic neumím, je to o štěstí.

David Fořt

David Fořt před dvěma roky

Slámiš » Tohle je taky paráda.

Žabák

Žabák před dvěma roky

David Fořt » Zdarec bratře, určitě se připojím. Vltava je téma které mě velice zajímá.

T.D

T.D před dvěma roky

92924-1-442.jpg

92924-2-286-nahled.jpg

S kolegou Carp Mysteriousem, máme na Vltavě nachytaný krásný ryby. Je to voda na které jsem se hodně naučil. S rybama je to jako všude jinde, někdy uděláš 3 záběry za den, jindy 3 za týden.Váha ryb od 7–12kg více jsem tam nedostal, ale jsou tam opravdu moc hezký ryby.

Carp Mysterious

Tohle je dobry videjko v Praze :)

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

Trocha inspirace, jak jsme s tím poprali my.

Carp Mysterious

Do centra bych se asi bál, neříkám že mě to neláká, láká to hodně, když koukám na Urbana Banxe tak bych to asi taky dal, ale ne sám, je tam hodně fěťáku a čorkařů, když tam člověk půjde se svojí výbavou a zůstane tam do večera, tak o to asi hned přijde, vím kam na ně jít, ale sám tam nevlezu.

Carp Mysterious

92913-1-555.jpg

Věnoval jsem Vltavě hodně času, jezdím tam pořád, mám chycený kapry o váze od 5 do 14 kg, nikdy se mi nepovedlo udělat 5 až 10 záběru za den i noc, vždy tak jeden až dva záběry za den, i když tam jezdím tak 10 let, stále se tam mám co učit

David Fořt

jak.23 » Jak píšeš. Určitě by se tam dalo nachytat. Bohužel mě vždycky odradilo trochu toho "nebezpečí, " které tam hrozí. To se týká těch úseků poblíž centra. Teď jsem si ještě vzpomněl na Honzu Chvapila, ten má se svým parťákem taky nádherné ryby. Myslím, že měli také kapra 17kg. Třeba se do diskuse připojí. Carp Maraton ukazuje, jak složité je se k velké rybě prochytat. Letošní největší úlovek Nikl týmu 11.70kg byl stejný kapr, který se stal největší rybou závodu i vloni…Ohromné množství malých ryb a pak také poměrně nízká celoroční teplota řeky díky upouštění spodní vody z vltavské kaskády. Domnívám se, že letošní úspěch CMP (teď mluvím o úspěchu v množství nachytaných ryb) byl zapříčiněný tím, že se Vltava po dlouhé době prohřála. Neupouštělo se a i Vltava se blížila ke 20st oproti standartním 14st, které měla na předchozích ročnících. Ryba prostě žrala. Každopádně tahle řeka bude vždycky výzva. Určitě se k ní ještě vrátím.

David Fořt

Petr Zverina » Tak to je parádní ryba!

Petr Zverina

Petr Zverina před dvěma roky

jak.23 » Ja taky bydlim kousek od Vltavy, dal po proudu. Kazdy rok si rikam, jak budu pravidelne krmit po praci a pak stejne nikam nejdu… Ale pristi sezonu to urcite udelam J.

jak.23

jak.23 před dvěma roky

Petr Zverina » parádní ryba! gratulace

jak.23

jak.23 před dvěma roky

Přesně úsek, který si použil pro ilustrační foto je nejvíce v poměru k své rozloze zarybněn kapry 10+, co se úseků v centru týče…2 roky po sobě jsem je sledoval v létě, konkrétně těsně nad podnikem Lávka, kde se vyhřívaly přímo pod zdí velká hejna s pěknými jedinci. Turisti zde obvykle hazejí krmení ptákům a sledují při tom Hradčany…kapři tu mají klid, neboť se tu spíše loví při závodech duháci a klasičtí kapraři zde loví sporadicky anebo o svém počínání nikomu moc neříkají :) napočítal jsem tam minimálně 15 ryb, které musely mít mezi 12–15, lysci i šupíci, je zde minimálně i 1 menší koi…obra, jakého lapl Žabák jinde na řece, jsem tam ale nezahlédl. Horší je to zde s přístupem pro lov a pokud zde nebudeš lovit z člunu nebo pramice, tak je to téměř bez šance…každý úsek skrývá několik pěkných ryb, ale svou rozlohou, častou proměnlivostí teplot vody díky kaskádám, velkou nepřístupností břehů, zákazu lovení v loděnicích /tam se drží samozřejmě nejvíce – klidová zóna/, je zde velmi složité se na ně dostat…u závodního úseku krom ryby, která se chytla mezi 11,70–12+ cca dva roky po sobě, zde plavou šupoňi13,5 / 14,5 / 16,5 a lysec přes 15 / poslední 2 uvedení z nich chyceni loni/, ty jsem viděl v albu už dvou rybářů a ty 2 menší u jiného kapraře, kteří zde často chytají…určitě jich bude více, ale jak řekl David, často slýchávám úlovky – jedna bába povídala a obr. nikdy nikde :) jestli se do ní pustíš, držím pěsti a přeji ti pěkné, rybářům zatím neznalé sele!…já si ji schovávám na horší časy, mám na ní v minulosti nej úlovky 7 – 8kg a zatím sbírám informace…jednou její čas ale přijde, protože ji mám 200m od domu :)

Petr Zverina

Petr Zverina před dvěma roky

92881-1-978.jpg

Ahoj, ja mam letos tohoto – 92cm a rovnych 17kg. Byla to dost haluz, pac jsem sel jen na 4 hodky a nechtelo se mi michat krmeni na feeder, tak jsem vzal kapraky a pelety. Cekal jsem s nim 45 min ve vode, nez bracha privezl vahu.

David Fořt

Vltava pro mě vždy bude srdcovou záležitostí. Věnoval jsem se jí hodně v letech 2002–2004, od té doby ji dosti zanedbávám, i když bydlím kousek. Každý rok si slibuji, že na ní vletím, ale chodím tam minimálně. Určitě se ozve můj pokrevní brácha Žabák, který u ní sedává skoro denně. Letos tam konečně bouchnul nádherného šupináče 18.10kg. Já jsem se tam tehdy přes 12.50kg nedostal. Vím ještě o lysci 16kg, šupináči 14.80kg..To jsou ryby, o kterých nemohu pochybovat. pak se toho ještě hodně napovídá, ale tam je to s otazníkem.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (73) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (15 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč