Marker/pytlačení

Všechny diskuze » Techniky lovu » Marker/pytlačení

Marker/pytlačení

Založil Skálič

Dne 5. 9. 2014 14:43

Odpovědí: 20

Cus Mozna hloupá otázka nicmene rad bych vedel vas názor. Když si najdu markerem lovne místo nakrmim nahodim a mrker stahnu to je klasika… Ale otázka zní myslíte si ze ponechanim markeru na miste jako třetího prutu je přestupek proti rybarskemu radu?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (20) Starší Nejstarší »

Skálič

Skálič před sedmi roky

jurco » Nedělám si srandu tady je to to samé. Já už se tomu jenom směju sebrat můžou vrátit museji víš jak :-) já měl včera takovej zážitek u vody že jestli si pro to příjdou tak je pošlu obratem do hajzlu i kdybych chytal přez na 3 hůlky a eště vozil…

Tomas Filo

Tomas Filo před sedmi roky

jurco » tak to potvrdzujem:-(

jurco

jurco před sedmi roky

Skuli » no pockaj robis si srandu ale skutocne to tu zvyknut takto vysvetlovat,dost casto sa tu kvoli dennej dobe lovu a hajeniu vadime… chcelo by to uz zmenu, je to prezitok

Skálič

Skálič před sedmi roky

jurco » Rušit ryby vy tam taky jedete velký pecky :-D to je jako kdyz ti řekne RS že denní doba lovu je proto aby si ryba odpočinula :-)

Skálič

Skálič před sedmi roky

Pulec7 » Tak bylo to v uvozovkách :-) já osobně bojky nepoužívám nepoužíval jsem a používat nebudu… Ted je tu unás frajer co má měsíc na vodě 3 polystyreny kterejma zařezává 3 fleky okolo sebe ráno odjede a na noc se vrací výtáhne ten oranžovej člum z tesca a de zavážet místo vesel má víko od kýble to je podívaná k nezaplacení :-)

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Danny » :-)))

Danny

Danny před sedmi roky

Pulec7 » :)))

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Skuli » Jako sory ale řikat někomu kdo nechá na vodě plastovou bojku Kaprař to mě dost uráží to je prostě a jen prase a ne kaprař. To že někdo chytá na koule kapry z něj ještě podle mě nedělá kapraře. Podle mě to slovo zkrývá další hodnoty.

Luke21

Luke21 před sedmi roky

jurco » v tom máš pravdu s tím skaženým dnem

jurco

jurco před sedmi roky

Tak ako pisem v podstate mi bolo povedane to iste, rybarsky poriadok to tiez hovori, ale vid nizsie moj prispevok , tak ako uz tu bolo povedane natrafis na blbca ktory si bude chcet nieco dokazat a mas minimalne skazeny den

Luke21

Luke21 před sedmi roky

jurco » mně bylo kdysi řečeno, že házet si prutem, na kterém není navázaný háček může i osoba bez povolenky, protože jakmile není navázaný háček nejedná se o rybolov … pak je teda přeci úplně jedno jestli je to v době hájení nebo ne, protože když tak bude činit osoba bez povolenky, tak nemusí a pravděpodobně ani nebude znát rybářský řád a hájení ryb

jurco

jurco před sedmi roky

Prave pred touto sezonou som riesil podobny problem, v dobe hajenia (od marca do maja)som mal vytipovanu jednu mensiu vodu ktoru som si chcel zmapovat, nic velke tak si hovorim ze to pochodim s prutom a markrom… nebol som si isty ci sa nenajde chytrak ktory na mna zavola rs pripadne policiu,tak som si to overil na rybarskom dome, nechapali o co sa mi vlastne jedna, ale stym som ratal. Kazdopadne mi bolo vysvetlene ze olovo a marker plavak nie su urcene na lov takze by to nemal byt problem, aby som pri sebe nemal ziadne nadvazce ani nastrahy a bla bla…ale kedze sa jedna o obdobie kedy by ryba nemala byt rusena (neviem kedy pochopia ze je to totalny nezmysel) tak by som ju nemal rusit ani markrovanim, v podstate som teda nedostal odpoved ano/nie iba mi nepriamo naznacil nech sa na to radsej vyserem…takto nejak k podobnemu problemu u nas v SR, nech sa dari

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Skuli » to máš určitě pravdu, ale je to jak jsem psal. Na revírech MRS platí zákaz: označovat lovná místa na hladině. Jako lov na tři pruty se to ale rozhodně označit nedá.

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Robin » nemohl, pokud tam není háček :-)

Skálič

Skálič před sedmi roky

Nebo zRobin » nebo krmení raketou když vydim naši RS tak dou schopny ti rict ze na 2 chytas a este vlacis

Skálič

Skálič před sedmi roky

Tomajo » jo asi mas pravdu ale pokud se podivas na spoustě vodách okolo nás tak je to dle me daleko lepší způsob než bojky který tam pak „kaprari“ nechají jako jsou petlahve apodobne… Ta otázka byla spis myslena tak jestli se to da označit jako chytani na 3 hůlky…

Robin

Robin před sedmi roky

Tomajo » To uz by mohl byt prestupek i chytani se splavkem.. :))

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

a co takhle zákaz označování lovného místa??? Z hlediska třetího prutu bych problém neviděl, ale tam kde je označování lovného místa zakázáno, tak tam je to jasný přestupek bych řekl.

Skálič

Skálič před sedmi roky

Drinks » Ne ze bych to používal ale bylo by to rozhodne lepší než na kazdym mistr 2–4 bojky…

Drinks

Drinks před sedmi roky

Když narazíš na vola, tak si to může i tak vyložit. Ale pokuď bude rozumný, tak si to nechá vysvětlit, ale moc na to nespoléhej.

V RŘ je jasně napsáno z čeho se skládá „udice“, takže by to mělo být jasný, ale víš jak.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (20) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč