ANGLÁN snad není co obdivovat......

Všechny diskuze » Techniky lovu » ANGLÁN snad není co obdivovat......

ANGLÁN snad není co obdivovat......

Založil alda

Dne 16. 10. 2013 22:48

Odpovědí: 191

nevím přesně jak to pojmenovat,ale poslední dobou mě nesnesitelně štvou věci kolem UK stylu a snaha bejt jak uk lovec přitom angláni nemají žádnou vodu podobnou těm našim a čůrali by blahem,kdyby ji měli žádná klubovka a štafl na místo oni musí na pevninu aby to zažili tak co na tom vlastně někteří mají všechny ryby pojmenované ví co může chytit žádné vzrušení z lovu ............ rád si poslechnu ty výhody a zápory díky

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 2 z 4 (191) Starší Nejstarší »

MikeT

MikeT před sedmi roky

ondras76 » Tohle je dobrý vědět…Díky!

Smike

Smike před sedmi roky

Zkratka je lepsi nevymyslet uk pi…ny a poridit ehmanns:-)

ondras76

ondras76 před sedmi roky

81034-1-584.jpg

81034-2-605-nahled.jpg

MikeT » TFG nebrat, vydrzelo mi cca 2 roky. Z nejakeho duvodu se prosoupala ta plachtovina pod tema drata a udelali se tam takove mikrodirky. Jako reklamaci mi to ve Sportcarpu neuznali. Od te doby nechci nic od TFG.

.

. před sedmi roky

MikeT » ne, první bivak bylo právě to trekr brojlo, jezdil jsem vždycky se stanem

MikeT

MikeT před sedmi roky

kok » Bohužel je to i moje cenová…Brolly od FOXe jsem obdivoval na FF, ale je to cenovka jinde. A jelikož mam klasický bivak Trakker, tak se mi nechce podobná částka investovat i do brollíčka…Neměl jsi tu čest s brolly od TFG ? Díky :-)

.

. před sedmi roky

MikeT » je dost možný, že stoprocentní ani nesplašíš když se bavíme o cenovce kolem 4/5 tisíc, co sem viděl, tak je to všechno stejně odfláklý, …možná nash a fox, ty sem neviděl, ale třeba budou mít tohle problémový místo nějak potuněný, ale zas jiná cenovka

Příspěvek upraven autorem.

MikeT

MikeT před sedmi roky

Koukám, že vybrat nějaký brolly, na které by byl spoleh, bude taky pěkná kovbojka…:-/

.

. před sedmi roky

kobr.d » rozšroubuješ a je tam těsnící kroužek, pod ním už je látka, kroužek jsem přilepil přímo na látku, na kroužek nasral lepidla a našrouboval zátku, v podstatě hermetický spoj, rok dva tama nechcalo, pak začalo, bojujeme s tím tři a všichni stejnej problém. Zkus, třeba se ti to podaří zalepit dlouhodobě, dej pak echo, třeba přijdeš na lepší způsob jak udělat s cedníku bivak:)

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Taky mi do JRCčka teče od toho vršku. Mám pod žebry roztažený igelitový pytlík od svačiny. Jde to rozdělat (špičku rozšroubovat) a utěsnit?

.

. před sedmi roky

Ťava » to ale nebyl apgrejt, ale „zpátky na strom“:))

Ťava

Ťava před sedmi roky

kok » ja myslel neco jinyho z rakosu :) nedivim se ze si nevzpominas :))

.

. před sedmi roky

Ťava » vím, máme stejný brojla:), ale na obhajobu Trejkra to dělá romkovi i JRCéčko, …ale zamázneš lepidlem a na rok máš pokoj. Každopádně zásadní nedostatek u deštníku když do něj teče

Ťava

Ťava před sedmi roky

kok » nezapomeň ze těch upgreadu tam bylo víc :)

Ťava

Ťava před sedmi roky

MikeT » trajkr, jak jinak

MikeT

MikeT před sedmi roky

Ťava » Copak je to za brolly?

.

. před sedmi roky

Ťava » šikovnej!!, technická improvizace přírodním materiálem:), a nezapomeň dodat, že když si ten okap vyráběl, oči si měl jak číňan:))

Ťava

Ťava před sedmi roky

80997-1-236.jpg

80997-2-330-nahled.jpg

80997-3-488-nahled.jpg

Zase sem mel štěstí na vadny kus a při dešti mi teče do brolka, nezoufal jsem a opravil ho, aby kapky stekaly kam mají

Dida

Dida před osmi roky

59551-1-842.jpg

jedna úká:-)

alda

alda před osmi roky

P.H. » ok. :-)))))))

P.H.

P.H. před osmi roky

alda » kdo by se s tou modrou bombou tahal, za lehátkem je taková ta malá kempingová bomba, není vidět, příště to dám na fotku před lehátko :)

alda

alda před osmi roky

P.H. » hezky urovnane jeste 2kg varic a sůůůůper.....­......o)

Okurkáč

Okurkáč před osmi roky

P.H. » dobře řečeno :-)

P.H.

P.H. před osmi roky

59530-1-124.jpg

Proti vzoru UK bordel v brolku a křivý vidle :)
Celej slavnej U.K. styl na mě působí jako pěkná úchylárna a spousty těch jejich vyhlazenejch věcí je i dost nepraktických

P.H.

P.H. před osmi roky

Ťava » pěknej poklad v tej truhle :D a ten hák rezatej :)

Ťava

Ťava před osmi roky

kok » to já ale všechno vím i bez netu ;)

.

. před osmi roky

dasty carp » mám to, …na stránkách sportcarpu je psáno Euro World Wide Pod, …tři tituly žádnej jinej nemá, chybí už jen „fon“:)

Dida

Dida před osmi roky

dasty carp » Je to ON!:-) mého srdce..

dasty carp

dasty carp před osmi roky

kok » Je to asi Word Wide)

.

. před osmi roky

Kouba » zeptal ses pravýho, nemá vůbec šajn ani značku protože tam není logo:), …je to od Solaru, název taky přesně nevím, je tam ale euro a nějakej přívlastek, …optej se v pokecu, mladí to budou mít naštudovaný a budou vědět přesně

Kouba

Kouba před osmi roky

Ťava » to je co za stojan?

.

. před osmi roky

Ťava » :), dávej dál, to už jsou hezčí fotky

Ťava

Ťava před osmi roky

59456-1-894.jpg

59456-2-997-nahled.jpg

59456-3-833-nahled.jpg

kokandl mi pujcil UKstojan jak hajzl, cejni jak ho zřeli vyskakovaly z vody a zabijeli se o něho, sem ještě neviděl, taky ho chcu

.

. před osmi roky

Ťava » tvá bába nemůže exponovat:), …a už si mi sebral vítr z plachet, takže nechám tobě

Ťava

Ťava před osmi roky

kok » pozde, ale hod taky, foto mas mozna lepsi, protozes tam drepel jak pri srani s roztazenyma loktama a ja sem nemohl poradne exponovat :))

Ťava

Ťava před osmi roky

59452-1-544.jpg

59452-2-654-nahled.jpg

59452-3-545-nahled.jpg

59452-4-123-nahled.jpg

všude kurde někdo byl

.

. před osmi roky

Ťava » a nebo to nech mě, mám to líp nafocený, prdlajz s tím zrcadlem umíš:)

Ťava

Ťava před osmi roky

kok » chtel jsem nechat tobe, ale kdyz jinak nedas ..... jdu na to ( ale tady ta fotka nevypada tak uplne blbe jak v tom fotaku, to bylo tim zelim )

.

. před osmi roky

Ťava » kdybych věděl, že budeš machrovat s tím násaďákem kterej tě málem ztáhl do vody, prsknul bych sem toho druhýho:), …a rakvička s výbavou nebude?

Ťava

Ťava před osmi roky

59446-1-850.jpg

59446-2-996-nahled.jpg

jo a fotil me kamarad co byl pod parou :))

Ťava

Ťava před osmi roky

kok » tak to bys mohl ale budu tam tak od 19 hod ty pijane ;)

« Nejnovější Novější Strana 2 z 4 (191) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč