ANGLÁN snad není co obdivovat......

Všechny diskuze » Techniky lovu » ANGLÁN snad není co obdivovat......

ANGLÁN snad není co obdivovat......

Založil alda

Dne 16. 10. 2013 22:48

Odpovědí: 191

nevím přesně jak to pojmenovat,ale poslední dobou mě nesnesitelně štvou věci kolem UK stylu a snaha bejt jak uk lovec přitom angláni nemají žádnou vodu podobnou těm našim a čůrali by blahem,kdyby ji měli žádná klubovka a štafl na místo oni musí na pevninu aby to zažili tak co na tom vlastně někteří mají všechny ryby pojmenované ví co může chytit žádné vzrušení z lovu ............ rád si poslechnu ty výhody a zápory díky

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 4 z 4 (191) Starší Nejstarší »

Danny

Danny před devíti roky

smolda » taky jsem na koukal,ted to dela skoro kazdy :))

smolda

smolda před devíti roky

Danny » Mám Adrena-line.Ale příští sezónu vezmu asi něco jinýho.Mám ještě Subline Tapered.Je to 300 metrů a oba konce má ujímaný, takže žádný uzle.Chtěl jsem si vzít na zkoušku ty ujímaný šokovky od Kordy, ale šáhl jsem vedle a až na rybách zjistil co mám.Jinak používám ujímany odpalovky od foxe.Čirý jsou super, ale ty camo jsou hodně tvrdý.

Danny

Danny před devíti roky

smolda » jakej vlasec mas jsi spokojen,nebo ujmes na novou sezonu jinej :))

smolda

smolda před devíti roky

kok » Tyhle očka řeším, protože co jsem vymenil twin powery za technia a zacal používat ujímany odhozoví vlasce, tak se mi to brzdí o blank.

.

. před devíti roky

smolda » nechci kazit radost, ale dál s těmahle očkama nehodíš, úplně stejně jako s klasikou, akorát by se ti nemělo nikdy stát že se ti obtočí smyčka přez očko a upálíš to. Proto je ten tvar a ta stopka tak bláznivě tvarovaná

alda

alda před devíti roky

Ťava » maš sz

Ťava

Ťava před devíti roky

alda » ja myslel kolik stoji ta predelavka do korku,pro verejnost jestli ji provadis.diky

alda

alda před devíti roky

(Reakce molda) poradek u vody i po odjezdu je samozrejmnost o tom zadna :-)

smolda

smolda před devíti roky

alda » Fajn, nechám se překvapit.Jirka Pacovský je má a mám pocit, že říkal kolem deseti metrů.A co se týče uk, mám rád pořádek a čisto, stejně jako rybařinu z náhozu.Za mě určitě.

Sněžnik

Sněžnik před devíti roky

36254-1-272.jpg

Taky teda přidám trochu PUNKU B-)
Jinak UK style si mi líbi,ale nic se nemá přehánět..

Kosvi

Kosvi před devíti roky

36253-1-838.jpg

36253-2-491-nahled.jpg

36253-3-993-nahled.jpg

Ohledně UK:
Výrobky se mi líbí a rád je používám
Na prutech a stojanu mám také několik prvků, ale rozhodně nemám navi tak nízko, abych se musel ohýbat až ke špikám nohou, ikdyž to zvládnu ;-)

alda

alda před devíti roky

smolda » to nevim ale v nedeli se odjizdi k vode beru kameru tak uvidim jak to bude letat.....

alda

alda před devíti roky

Ťava » techto bylo deset ale prubezne se odvazeli na kram tak jsem dokazal udelat fotky jen posledni varky :-(

Ťava

Ťava před devíti roky

alda » mas to fak vymazleny, uz sem fotky videl a vzdycky se na ne rad podivam. delas to i na kseft pro verejnost? kolik to tak stoji?

smolda

smolda před devíti roky

alda » Moc pěkny chlape.V zimě si chci taky nechat předělat Torrixy.Chci tam taky tyhle očka.Barvu sem si ještě nevybral.Rozdíl v hodu by měl být cca 10 metrů?

alda

alda před devíti roky

36238-1-617.jpg

36238-2-376-nahled.jpg

36238-3-796-nahled.jpg

něco málo uk si ale předci jen dovolím :-))

Ťava

Ťava před devíti roky

tato diskuze me bavi, hned na dalsi rybacce pohonim par fotek

supinna

supinna před devíti roky

kok » V pohodě, nemyslel jsem to tak. Mně se to naopak líbí. Je to i dobrá inspirace, jak si poradit v krizovce:))

.

. před devíti roky

supinna » no jestli narážíš na záměr ve smyslu že něco nafotím skrze to abych šokoval lidi a poté nahastroším standartně, tak se mýlíš. Ty fotky dělal předloni kolega kterej fotí snad úplně vše a nechal jsem si přeposlat, protože já z výpravy domů dotáhnu maximálně fotku kapra a nebo kus přírody, …teď se mně ty fotky ale hodily a lecos si tím připomenu, …ale jestli se pamatuju správně, tak na ťavu prásknu, že ta s tím burčákem vznikla tak, že jsem seděli, popíjeli, dokouřili cigárko a on se najednou zvedl, položil kanystr na ten stolek k prutům a poté vyfotil, …on si fotí i moji sestavu a nechci vědět co s tím pak dělá:). Jinak od letoška vlastním novej aparát a tak teď po novu ke každé výpravě ke kaprům přifotím fotky okolí, sestavu, a pokud se jedná o nějakou „tajnou misi“, tak si vyfotím i maskování a věci s tím spojené. Je lepší mít i jinou dokumentaci k dané výporavě když se tím pak člověk prohrabává a vzpomíná než čumět jen na kapry, …takže určitě nejde o fejk. To co sem dávám, tak takhle opravdu chytám

ťava – si piš:)

Příspěvek upraven autorem.

Ťava

Ťava před devíti roky

kok » ty jeřábku, ale poprdavali sme si :)

supinna

supinna před devíti roky

Hoši, na to, že Vám na sestavách „nezáleží“, máte až podezřele hodně fotek (sestav) :))

.

. před devíti roky

Ťava » s touhle fotkou seš ale pořád mucínek, akorát je z fotky zřejmé, že rád u vody chlastáš:)

Ťava

Ťava před devíti roky

36193-1-365.jpg

to je snad uz antiperla

Šupina

Šupina před devíti roky

kok » Je mi to jasný člověk si musí umět poradit......

.

. před devíti roky

Šupina » improvizace, měl jsem jen čtyři vidličky, z toho dvě vidle byli krátký a v bahnitém dně to nebylo stabilní, takže sem to celý musel zpevnit a tu židli sem našel pohozenou v rákosí

Šupina

Šupina před devíti roky

kok » Ta sestava na tý fotce s židlí je super vychytaná

.

. před devíti roky

36175-1-491.jpg

36175-2-699-nahled.jpg

36175-3-653-nahled.jpg

36175-4-265-nahled.jpg

tady trochu anti UK v jeho nejryzejší podobě, …Vašku uč se, bývalý kolega filous byl jinej pankáč ( ty korkáče co mně zavazeli když sem běžel k prutům byli jeho:)

Ťava

Ťava před devíti roky

to je konec,ja su jeliman, pravda ze jsem to upravoval na foto do sekce uk, v realu je to jinak, hodim foto s burcakem :)

Danny

Danny před devíti roky

36173-1-942.jpg

Marda » asi vim co mas na mysli :)) je to des , ty uk buznicky :))

Marda

Marda před devíti roky

kok » Anti UK diskusi rozhodně nezasíráš rozvíjením tohoto tématu a oprávněnou kritikou na adresu Ťavy, kterej by měl tuhle fotku hodit spíš k příznivcům těchto vytuněných stylů… Už jsem u rybářů z UK viděl fotky sestavy, kdy namísto zadní hrazdy použili kbelík na krmení. Samozřejmě nějakej pěknej, nízkej, hranatej a ucho měl vzorně na zadní stranu, aby nezakrývalo motiv… :oD
Ťavův kmen je moc pěknej a pěkně ladí do jinak hezky srovnané sestavy :))))

.

. před devíti roky

Ťava » sice zas asi dostanem céres že to tady zasíráme, ale neodpustím si: tomuhle ty říkáš anti UK?, vidličky jak podle pravítka a kličky srovnaný, ..a ještě ses chlubil že máš nový bobinky:)), aj ty piliny z toho špalíku máš nějaký úhledný, jakobys je učesal:)

Ťava

Ťava před devíti roky

36167-1-275.jpg

takto :)

.

. před devíti roky

Ťava » to je tím, že sem použil předem zhotovené dirky v zemi po nějakým bobkaři, tak mně nekaž image:)

Ťava

Ťava před devíti roky

kok » nahodou sem mel krive vidle,ty mas v hlave vodovahu a mas to krasne rovny dle uk stanov, to se musis polepsit:)

.

. před devíti roky

Ťava » vidím že provokace ti taky není cizí a zřejmě tě kazím:), …jinak tvůj kokstyl je zatím v plenkách, posledně si měl místo zadních vidlí polínko a mně se váleli konce na zemi:)

Ťava

Ťava před devíti roky

me bavi delat antiUK, nejaky veci mam a schvalne to delam blbe a nakrivo a pak si libuju nad tim jak by to nektery sralo a hodiny by to stelovali :)

.

. před devíti roky

alda » bobinky a kličky navijáků můžeš štelovat i na mlýnech když fučí:). A podle mě každýho věc, když se to tak někomu líbí a krom rybačky se kochá i sestavou, tak ať se kochá a fotí si to. Mně to sice přijde jako úchylárna, ale jen protože sem prase a mám pruty cik cak a vidle na křivo. Důležitý je, že mám nahozeno kde chci a nemám to zamotaný

alda

alda před devíti roky

kok » ano ty fotky jsou líbivé,ale to jde jen na tech jejich rybníčkách né na vodách co máme v cechách a právě některé ty jejich doplnky pro uk lov jsou v našich podmínkách k ničemu a přesto jsou někteří tak zblblí že to koupí a chtejí nastrojit a nafotit jak v uk :-)))

Zahry

Zahry před devíti roky

kok » Tak tak

Příspěvek upraven autorem.

.

. před devíti roky

od dob kdy už se na fotkách neobjevuje rozesmátej Tim Peysley v modrých teplákách mě angláni nezajímaj, každopádně čaj o páté s mlíkem a dokonale vymazlená oku lahodící sestava kde vše lícuje se jim nedá odepřít, jsou takoví metrosexuálové na rybách:)

« Nejnovější Novější Strana 4 z 4 (191) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč