Chod Rig

Všechny diskuze » Techniky lovu » Chod Rig

Chod Rig

Založil David Fořt

Dne 2. 3. 2012 09:41

Odpovědí: 98

V každém anglickém časopise naleznete několik variant, jak tenhle návazec připravit. Zkoušel jste ho již někdo a případně s jakým úspěchem?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (98) Starší Nejstarší »

Rora9

Rora9 před šesti měsíci

smolda » Díky.

smolda

smolda před šesti měsíci

Rora9 » Použival jsrm ho jen s popkou.

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před šesti měsíci

A před dopadem dobrzdím předsedo:-)jasný dík

Příspěvek upraven autorem.

smolda

smolda před šesti měsíci

Pjotr fon Bionic » rohy namackej dovnitř a přilep. Lepsi odhoz.

Pjotr fon Bionic

olovo bude uprostřed pytlíku se žrádlem

Pjotr fon Bionic

Zavážu ho pva šňůrkou.

Rora9

Rora9 před šesti měsíci

Ahoj, používáte Chod Rig i s potápivou nástrahou nebo jen s pop up?

smolda

smolda před šesti měsíci

Pjotr fon Bionic » Hlavně ten pytlík utáhni, aby se s tím dalo mířit a házet. Když to bude na volno, olovo ti při nárazu o hladinu prolétne pytlikem.

Pjotr fon Bionic

smolda » Jo to mi je jasný že těsto tam vydrží,já tam chci sypkej home mix do sáčku.

Pjotr fon Bionic

IvanS » Díky

smolda

smolda před šesti měsíci

Pjotr fon Bionic » I jsem olovo obaloval těstem. Taky pecka.

IvanS

IvanS před šesti měsíci

Pjotr fon Bionic » vydrzi to, ja to balim to Korda sackov M niekedy S, iba naslinim a zalepim, ani neviazem. Zatial to nikdy nezlyhalo, tych 50–80 m s tym das..

Pjotr fon Bionic

Zkoušel někdo koncové olovo + žrádlo zabalit do pva sáčku a zavázat pva šňůrkou?Vydrží to nához?Nemyslím tomu naložit doplna,ale těch 50–80m cca.

smolda

smolda před šesti měsíci

Houmi » Uvidíš, používal jsem Kordu a byl jsem max spokojen. Diky tomuhle uzlíku můžeš pouzit větši škálu háčků.

Houmi

Houmi před šesti měsíci

Super, děkuji.. Vyzkouším i vychvalovany chod wyre AT..

smolda

smolda před šesti měsíci

smolda

smolda před šesti měsíci

Houmi » Pak to protahuješ jen dvakrát.

smolda

smolda před šesti měsíci

Houmi » Rešil jsem to samé. Chod rig se da navázat dvěma způsoby! Terry Hearn ti to ukáže. Najdi si to na you tube.

Pescador

Pescador před šesti měsíci

125590-1-768.jpeg

Houmi » Dej tam 20lb Chod Wyre :o)

Pescador

Houmi » Ja Chod Wyre a háček #6 od Atomicu navázal úplně v pohodě. Změň oddíl, nebo dávej 20lb monofil, to stačí… ;o)

Houmi

Houmi před šesti měsíci

Jaky je rozdíl mezi timto edges rigidity co je na fotce a jen rigidity? Ten edges se nedělá slabší.. Ten co ma v nazvu jen rigidity tak jo..

Houmi

Houmi před šesti měsíci

125587-1-540.jpg

Pescador » Hm, tak. Krank choddy vel.6 a rigidity 25lb (0,53mm) jsem do sebe nedostal.. Musim tedy koupit nějakej slabší

Pescador

125586-1-232.jpeg

125586-2-376-nahled.jpeg

Houmi » Musíš sladit velikost háčků a průměr chod monofilu. Někdy to jde dost sťežka a je třeba druhé protažení dát velmi přesně, ale vždy jsem to zavázal…

Houmi

Houmi před šesti měsíci

Nevíte někdo jak navázat háček na chod, když mi nejde trikrat protahnout vlasec očkem háčku? Koupil jsem krank choddy a rigidity se to něj třikrát nevleze.. 

fx99

fx99 před šesti měsíci

Moc dik ........

Pescador

Pescador před sedmi měsíci

125538-1-166.jpeg

fx99 » No jasně, mrkni na Hinged Stiff Rig…

fx99

fx99 před sedmi měsíci

Čaw ,ěel by Chod Rig použit aj s in line olovem ? dik

smolda

smolda před dvěma roky

Vanc Jirka » Korda drží taky dobře.

Vanc Jirka

Vanc Jirka před dvěma roky

Pescador » Supr díky:)

Pescador

Pescador před dvěma roky

118178-1-970.jpg

Vanc Jirka » hazel jsem s tim 130 metru s 15mm popkou a drzelo to tam, kde melo, nemej obavy. Je to tungsten s mekkou vnitrni vlozkou. nehne se to…

Vanc Jirka

Pescador » Díky moc :) drží to pořádně ? :D

Pescador

Pescador před dvěma roky

118176-1-952.jpg

118176-2-756-nahled.jpg

Vanc Jirka » kup si ty na Naked Chod od TA :)

Vanc Jirka

Čau chlapy, jeden technickej dotaz.. Nevíte někdo o kvalitních zarážkách na helikoptéru na 0,60mm fluocarbon? Koupil jsem si set převleku a zařážek od tasky a ty na tom fluorcarbonu vubec nedrží… Díky

viceroy

viceroy před dvěma roky

Chlapi diky za postrehy

Johan

Johan před dvěma roky

viceroy » Pokud chces chytat na Chod rig tam, kde si myslim, vykasli se na vazani a klidne kup ty hotove od Kordy. Me tam (a nejen tam) fungovaly dobre ty delsi. A jak uz to zde bylo zmineno, na korkovou popku…

MikeT

MikeT před dvěma roky

viceroy » Kdyby jsi nebyl spokojený s Mouth trapem, tak super chod vlasec dělá Atomic tackle (Chod-wyre) nebo já osobně používám vlasec od Sportcarpu, ( Chod rig mono). zatím spokojenost. Jinak chod rigy dělám maximálně cca 5 cm dlouhé.

matio55

matio55 před dvěma roky

viceroy » určite ti odporúčam dať do popky korok, ďalej ak budeš lovit cisto chod, tak sa mi osvedčil naked, kde popka je väčším množstvom plastického olova pribita ku dnu, narozdiel od hinge Stiff, kde to dovažujem aby to pomaly klesalo…výšku chod dávam tak 4cm, ak krmim jedno miesto na presnosť napr spombom…dobre funguje aj od cca 8cm, no pri veľkom krmnom mieste, kde leží napr gulicka na m2…treba sa hlavne zamerať na výber a atraktivitu popky, všimol som si že fluo mi viac fungujú jar jeseň, v lete sú dobré popky zo základnej zmesi a korok…inac veľmi dobre video na túto tému je masterclass 3 od kordy......ja lovim už len takto, a viac-menej som úspešný vzdy

Kouba

Kouba před dvěma roky

viceroy » za sebe musím říct že duležita je dobra vzplívavost popky aby fungovalo sprácvně. dělka chodu, nemám změřeno ale používam spíše kratší oproti těm co se daji koupit na krámě již hotovy. vždy přen náhozem zkotrolovat je pro mě nutnost při použítí fox rigidity nebo jak se to píše.

viceroy

viceroy před dvěma roky

Pescador » ahoj nejake zkusenosti od Kordy s MOUTH TRAPEM ? ..... Vzal jsem tu 20 lb verzi a na tomhle by mozna uz hrala i kytara tak jsem zvedav vc go … :-) … jakou delku navazce pouivat na CHOD ? Jsem z tech pop up trochu vykolejeny nejak tomu neverim asi proto ze to doted nepiplo na ne :-):-) dik cembrs

Pescador

Pescador před dvěma roky

martan01 » kdyz neni s fluorem a voskovana, tak je to uplne stejny…

martan01

martan01 před dvěma roky

opravdu to je stejny?

.

. před dvěma roky

martan01 » lidl a nebo lékárna, tuhle šňůrku alias zubní nit mám zrovna doma ve skříňce s koupelnovou bižuterií, …to co máš na špulce s nálepkou korda je úplně to stejný jako to co koupíš na čištění mezizubních prostorů, akorát je to mnohem levnější, a když chceš značkovou, kup si curaprox

Robin

Robin před dvěma roky

martan01 » Urcite maji.

martan01

martan01 před dvěma roky

U Kordy od Kordy jsem to jiz hledal☺

Robin

Robin před dvěma roky

martan01 » U Kordy nebo v kazdym Lidlu ;)

martan01

martan01 před dvěma roky

Chlapi nevite kde v Praze koupim Floss snurku?

Kouba

Kouba před dvěma roky

Pescador » určite jo, protože sem si udelal suchej sliz(gel). to stejny jako power paste akorat v suche podobe a na strécových kulach dobrý ta sladkost se smradem. takže ve finale to mám zaklad ružova plocka a vrstva toho slizu.

Pescador

Pescador před dvěma roky

Kouba » Vytvorim duo „strejdovy jatra“ a ono to vystreli :o)

Kouba

Kouba před dvěma roky

Pescador » držim držim, ono se to poddá, me to fachčilo ve vetší zime. ale to je na človeku a revíru. třeba monster paradise me v lete vubec nejel ale jakmile se ochladilo, nebe a dudy. kamoši zase v lete pořád. víš jak to je. tisíc kapru tisíc chutí. Loni mi na uncleho chodily zabery letos jako šafránu. pak se v tom má človek vyznat :)

Pescador

Pescador před dvěma roky

Kouba » Ja jsem zas linej vazat uzliky… Uncle se mi moc libi, ale ryby jsou zatim jineho nazoru. Zatim zobou nejradeji Elitku a Monster Liver. Necham se tebou inspirovat a pri nejblizsi prilezitosti zlomim me prokleti s Uncle a nasadim smrtici montaz. Drz mi palce, at mi to prinese nejakou supinu :o)

Kouba

Kouba před dvěma roky

Pescador » aha, no tak nejak sem to tušil. koupil sem totiž nit ale jen s voskem když byla baitka u nás v brne vyprodaná. delam uzliky sem linej tavit. :) videl sem že používaš plovku uncle bait jsi spokojen?

Pescador

Pescador před dvěma roky

Kouba » Kdyz delas uzlik a zarazku, tak asi ne. Ja to zatavuju zaplovacem a s voskem to nemaka…

Kouba

Kouba před dvěma roky

Pescador » ten vosk nejak vadí na te niti??

IvanS

IvanS před dvěma roky

Greyscarp » aha, na tej poslednej fotke to vyzeralo ako svetlejsi ciry material oproti koncovej casti, preto som myslel, ze je to FC. Diky.

Greyscarp

Greyscarp před dvěma roky

IvanS » Ahoj, tohle není FC, ale tuhý monofil přímo k tomuto účelu. Je to průměr 0,57mm s názvem Fox Rigidity. Krimpy buď 0,6 nebo 0,7mm.

IvanS

IvanS před dvěma roky

Greyscarp » ahoj, ake pouzivas krimp-svorky prosimta a na aky priemer FC? Diky

Greyscarp

Greyscarp před dvěma roky

110220-1-201.jpg

110220-2-372-nahled.jpg

110220-3-579-nahled.jpg

Tady uzlíky na obratlíku a konec s krimpem.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma roky

Pescador » asi to do ledna vydržím :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (98) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (19 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč