MAX Carp

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » MAX Carp

MAX Carp

Založil vanis

Dne 5. 3. 2013 15:08

Odpovědí: 83

Jaké máte zkušenosti s těmito výrobky? Popřípadě co vám na jakých revírech funguje, nebo naopak nefunguje.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (83) Starší Nejstarší »

TomasB

TomasB před šesti roky

kok » stesti

.

. před šesti roky

bzukcuk » už to napsal kolega, nemají útvar rychlého nasazení:)

Mitchell

Mitchell před šesti roky

bzukcuk » max nemá komanda :-D na forech jak jiné firmy ;-)

Mitchell

Mitchell před šesti roky

kok » úplně v pohodě já to tak beru :-)

TomasB

TomasB před šesti roky

kok » dej si pozor, aby za to co jsi napsal te tu nekdo neukamenoval :-)

kobr.d

kobr.d před šesti roky

kok » :-)) „Maxáci“ jsou dnes něco jako …

kuban

kuban před šesti roky

Nedavno jsem potkal jednoho s firemnim kulichem a psem jmenem Max u Labe,takze se vyskytujou:-)

MiM

MiM před šesti roky

Mitchell » nazdar Maxi :-D

.

. před šesti roky

Mitchell » ok:), jinak nic proti, jen fór

Mitchell

Mitchell před šesti roky

kok » hezky si to napsal :-)

Sněžnik

Sněžnik před šesti roky

kok » :-D

.

. před šesti roky

Sněžnik » takže zlí jazykové měli pravdu, …zešíleli:))

Sněžnik

Sněžnik před šesti roky

kok » Co vím já,tak někteří začali chytat na plavačku :-)

.

. před šesti roky

bzukcuk » poslední jedinci ( maxáci ) byly spatřeni na balkáně a středozápadě našeho státu. Snad poslední exemplář tohoto druhu byl monitorován v roce 2011 v okolí Chlumce nad Cidlinou, tam ale jejich putování evidentně končí. Někdo mluví o tom že už neloví a přejmenovali se, zlí jazykové dokonce tvrdí že zešíleli po tom co pokořili pálavu, já tvrdím že vymřeli po meči. Nicméně naděje umírá jako poslední a je šance že někde v lesích okolí šumavy se některý z posledních přeživších stále ukrývá.

Příspěvek upraven autorem.

Mitchell

Mitchell před šesti roky

bzukcuk » stále a pořád :-)

TomasB

TomasB před šesti roky

dlouho tu nikdo nic nepridal. Chyta tu jeste nekdo na Maxcarp?

Mitchell

Mitchell před osmi roky

P.H. » tak uplne pravdu nemas loni jsem treba soulel 8 kg ale otazku deniho 79 jsi zodpovedel na 1s*

deni 79

deni 79 před osmi roky

vanis » stim pocitej. Na nekoho to prece svest musim… :-) :-)

vanis

vanis před osmi roky

deni 79 » ujištění přijde nebo nepřijde až u vody. Za klávesnicí je to přeci jen jednodušší:-). Taky mi za půl roku můžeš pěkně vynadat;-)

deni 79

deni 79 před osmi roky

P.H. » to jsem potreboval vedet. Diky.

P.H.

P.H. před osmi roky

deni 79 » Mitchell si koule doma nekoulí, a do směsi dej jen ten aktivátor, obsahuje vše co má

deni 79

deni 79 před osmi roky

vanis » diky za ujisteni v me volbe. Doufam ze Max na jare ukaze sve kvality…

vanis

vanis před osmi roky

deni 79 » to máš pravdu, amazonka je taková příjemná vůně. Bezva do studený vody. Dřív jsem na ní rád chytal. Myslím že na jaro to není špatná volba.

deni 79

deni 79 před osmi roky

Mitchell » pridavas sladidlo do zakladovek ci nikoliv?

deni 79

deni 79 před osmi roky

Tak jste mi nasadily brouka do hlavy a vydal se do kramu pro nake veci od Maxe. Nakonec po dlouhem premysleni jsem privezl zakladovky A1 roll a Ufo 2010 po 4kilech. K tomu aktivatory A1 roll a amazonii po 200milikach… Ta amazonka mi je ale sympatictejsi,ta­kova jarni…

vanis

vanis před osmi roky

deni 79 » Abych pravdu řekl, myslel jsem si že už se tento druh ani nevyrábí. Nebo jsem o něm tak dlouho nic neslyšel, že jsem zapomněl že vůbec je:-) Nikdy jsem na něj nechytal. Nasadil jsi mi brouka do hlavy, možná to nebude na jaro tak špatný a ze zvědavosti ho možná vyzkouším taky.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

deni 79 » Voní to krásně ale i já jsem obyčejný smrtelník a dodneška jsem některé kuličky ani nechytal a viděl je maximálně na výstavě. Mám své favority kterým věřím, ale tím nechci říct že ostatní stojí za prd to v žádném případě. To že třeba Maxcarpone nechytá moc lidí může být pro tebe určitě výhodou a za druhé je to sladší boilies a lidé jdou pořád víc po masovkách.

deni 79

deni 79 před osmi roky

Mitchell » no prave ze jsem z nich uplne nadseny… Dokonce jsem uvalel boilie z dipu maxcarpone a chodi mi to zrat kocka. A kocky jak je znamo sracky nezerou… Fakt se tesim az to poslu do vody.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

deni 79 » přímo na plovky jsem nechytal. Chytal jsem tehdy ještě na testovací verzi několik kapříků jsem na to chytil, ale spíš bych to viděl na rychlejší chytačku. Vyzkoušej uvidíš hlavně musíš věřit tomu co děláš, že to děláš dobře a on se úspěch dostaví.

Ať se ti v nadcházející sezóně daří.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

bzukcuk » pokusím se ti nějak z klasických hotovek za mě krab-patentka, švestka-oliheň, mraženka nebo hotovka Bugaboo, Messiah a mraženka Beastliness. To jsou moje stálice.

Kdyby si to chtěl nějak více rozebrat tak klidně přes SZ.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Filla » tu čest jsem měl jednou a celkem to byla zábava :-) padl jsem do rukou Mr. Sedláčka a musel jsem mu vysvětlit že den má 24h a že v 1h v noci (ráno) nemůže po mě chtít povolenku za předchozí den :-)

deni 79

deni 79 před osmi roky

Chlapaci,jak jsou na tom plovky Maxcarpone? Velice me zaujaly,takze jsem je nakoupil i s dipy.. Mate s nimi nejakou zkusenost?

vanis

vanis před osmi roky

bzukcuk » to bude spíš otázka na Mitchella, nejúspěšnější to nevím. Ale jestli můžu za sebe, tak bych doporučil A1 roll a bionicle. Ze sladkých mi fungoval fabulous a banán-kreveta. Jinak zkouším všechno možný.

TomasB

TomasB před osmi roky

Promaž te tady někdo tu debatu o bulharech. Je to tu zas pěkně zasraný blbostma.

TomasB

TomasB před osmi roky

vanis » Jaký koule myslíš, že jsou nejúspěšnější. Tenhle rok chci chytat na max koule, ale zkoušet všechny je nemožné.

vanis

vanis před osmi roky

Příspěvek tohoto uživatele porušoval pravidla používání tohoto webu a byl správcem nebo moderátorem smazán.

Upraveno moderátorem vanis v 23:58, 7. 3. 2013.

Filla

Filla před osmi roky

Mitchell » Verim ze uz ses parkrat za sezonu u „mlade pani“ otocil, vzdycky kdyz jdu kolem forhontu nad ranem, tak tam chrapete jak kotata. Prominent stajla ;))

P.H.

P.H. před osmi roky

Bulhaři jsou fajn lidi, jednou s nama jeden makal na Kladně v elektrárně, borec takovej nic moc, ale setkání ve 3 ráno u hladovýho okna z nás udělalo kamoše :-) a ráno v 7 už se ke mně hlásil na šichtě :-D

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Martin Matuš » byl nekecám sice to vezl jen do Rumunska a tam to brala už jiná spedice ale bylo to tak ;-)

Martin Matuš

Martin Matuš před osmi roky

Mitchell » tak to tutově nebyl plnokrevnej bulhar :-)

TomasB

TomasB před osmi roky

Martin Matuš » Ja zamestnavam bulhara a je to nejvetsi a nejsikovnejsi montaznik.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Martin Matuš » už několikrát min. rok nám vozili materiál do Iránu. :-)

Martin Matuš

Martin Matuš před osmi roky

Mitchell » jsi viděl někdy bulhara dřít? :-))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (83) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč