Robin red,španělský pepř nebo koření

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Robin red,španělský pepř nebo koření

Robin red,španělský pepř nebo koření

Založil beda6a

Dne 23. 2. 2013 15:21

Odpovědí: 2

Zajímalo by mně jestli někdo neví co je učinné na Robin redu,vím že je to směs koření ,beta karoten a vitamíny ale zrovna jsem četl že španělský pepř je mín okoukaný a tudíž učinější.Pokud vím tak pepř je směs hlavně koření.Tak není učinost obou ingredienci hlavně v jejich ostré chuti a vuni.A nenahra­zujete ho někdo směsí koření a pokud ano jak vám kořeněné směsi šlapou . Díky za odpovědi

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (2) Starší Nejstarší »

Pitris

Pitris před osmi roky

jiřinator » Ach jo, kolikrát ještě… http://www.haiths.com/…te/template/?…

Doporučuji se zaměřit na pasáž „In many cases they may even be very wide of the mark. Take, for instance, the widely held belief that Robin Red® included a synthetic colouring agent called Carophyll Red™. Though this widely held and much propagated ‘fact’ has existed for many, many years, the fact is that apparently Robin Red® does not now nor ever has contained Carophyll Red™!“

cba

cba před osmi roky

v robin redu je účinná látka zvaná carophyl red… původně se to používalo aby papoušci měli pěkně barevné peří… nechápu jak tu umělinu můžou chtít kapři, ale funguje to prej… já si vystačím s obyčejnou solí

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (2) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč