Imothep carpbaits

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Imothep carpbaits

Imothep carpbaits

Založil Kubacarp

Dne 2. 2. 2013 21:36

Odpovědí: 172

Ahoj,zajímají mě Vaše názory na tuto firmu vyrábějící boilie.Docela mě zaujala a vážně o ní uvažuju.Tak se prosím podělte o zkušenosti,díky.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (172) Starší Nejstarší »

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Body » ahoj,chytám na cheops red,ramzes,a iné.Tažko povedat.Velmi rád by som ti poradil.Lepšie bude napísat Miškovi na imothep.sk,alebo Daliborovi na imothep.cz.Na Váhu som este na imothep nechytal.Určite ti chalani radi poradia.Maj sa pekne.

Body

Body před šesti roky

Dendy036 » Zdar. Na čo chytávaš od Imothepu? Rozmýšľam ňom. Chodím na rieky Váh a Moravu. Vopred dík.
Rado

TomasB

TomasB před šesti roky

Osobne tuto hadku nechapu. Kazdy preci chyta na to cemu veri. Ja osobne treba nedokazal udelat zaber na Nikla i kdyz verim, ze dela dobre koule. To ale neznamena ze tu musim rikat jak jeho koule stoji za ..... Proste to na ne neumim a rikam si jak to delaj kluci co tu na nej chytaj. Ty fotky co davaji jsou neuveritelne. Kazdy at si vybere svou znacku, nikdo nikoho nenuti, aby chytal na jeho koule.

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

tonskiller » tiež chytam na túto značku na rieke.Vôbec boilies nesuším,a vôbec mi neodpadáva.Akurát netreba boilies dlhodobo dipovať!!!Stačí iba 10 minút.Poprípade použit práškovú obalovačku.Boilies mi aj v prúde vydrží 10–12 hodín.Používam priemer 20 mm.

tonskiller

tonskiller před šesti roky

Ahoj kluci, tuto diskusi už sleduji od nedávno co zase ožila a koukám, že se zase vrátila do starých kolejí. Nechtěl jsem zde reagovat, ale tak trochu už budu muset. Já mám s koulema od Imothepu skvělé zkušenosti. Pokud se tu píše, že nevydrží v řece ani 2 hodiny tak prosím. Proč si je tedy dotyčný nevysuší podle svého libu? Ten kdo dobře firmu zná a zajímá se o ni tak jistě ví, že nemálo rybářů na tyto koule chytá na řece a bez problémů, asi si ty koule vysuší a pohoda. Jedna věc se musí nechat, já chytám jenom na stojatých vodách a nemám problém. Koule od Imothep jsou vždy čerstvé a to mě konkrétně vyhovuje, mám jistotu, že to není žádný ležák co stojí ani nevím jak dlouho v regálu. Co se ke mě koule dostaly tak vždy čerstvé a voňavé a o vstřícnosti dodání a všeho okolo ani nemluví. Podle mě není potřeba hned na někoho házet špínu kvůli tomu, že někdo má kouli co mu na řece spadne z háčku a nebo kvůli tvaru. Taky se mi dostalo pár koulí co nebyly moc kulaté a co jako? Na tvaru mi moc nezáleží ovšem pokud nekobruji a to bych nadával kdyby jsem měl několik kg těchto nekuliček. A pokud bych je dostal jako omluvu za to, že jsem dostal moc čerstvé koule tak bych asi moc nenadával. Jak říkám, nechtěl jsem se do toho montovat a za mě je to super firma a mám na ni spoustu ryb a mic jiného pod háček nemám a důvodem je osobní rekord co na ni mám. Každý si najdeme svoji firmu co nám vyhovuje že :-*

Jok

Jok před šesti roky

Je to nějaký rok zpět co jsem rozhodl, že vyzkouším koule od této značky a byl jsem mile překvapen. Tuším, že jsem měl uzeného lososa a jezdilo to pěkně.

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

sidneyv » Tema bylo zalozene zacatkem roku 2013.To jsem jeste s vyrovky zkusenosti nemel.

Outsider

Outsider před šesti roky

Kulky Imothep jsem měl možnost zkoušet cca 2 sezony a jsou úplně v pohodě. Nevím, co hotovky, ty jsem nebral! Šoulel jsem si sám ze směsky a AK a jezdilo to pěkně. Mám pár známých, co to chytají i nyní a jsou spokojeni. Jen to chce vědět dobu, kdy co nasadit, stejně, jako u jinejch koulí. Zatracovat značku z důvodu, že na to bylo na soukromáku málo záběrů nebo že to párkrát na to netepalo, není objektivní pohled. Navíc, když ta kulička není až tak rozhodující, co se úspěšnosti lovu týče.

Příspěvek upraven autorem.

sidneyv

sidneyv před šesti roky

Kubacarp » Mne uniká pointa načo si zakladal túto tému. Veď ak si aj nebol spokojný, kde je problém? Vyhoď čo máš, a začni chytať na iné.
Nerozumiem k čomu toto očierňovanie…iba že by si mal proti majiteľovi niečo osobné??

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

Kubacarp » ja som realista.Snažím sa pomoct pokial možem.Toto boilies je naozaj dobré,len treba mat v tom prehlad.Pokial by si sa chcel vratit k tejto značke,tak ti velmi rád poradím.Kludne aj SZ.Maj sa pekne.

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

Dendy036 » Ahoj,nastvany nejsem ani na firmu ani na zminovaneho pana.Jen jsem napsal sve spatne zkusenosti a nebylo to jen rychlym rozpadem boilie.Dekuji za nabidku,ale nemam zajem jiz na tyto produkty chytat.Nyni lovim na jine znacky,boilie take funguje rychle a je naprosto v pohode. PS: dekuji za slusnou odpoved a vazim si toho,ze muzeme diskutovat takto slusne.Poskleb­ky,jak tu ostatni pisi jsou pro vsechny neprinosne.At se ti dari :)

Dendy036

Dendy036 před šesti roky

75590-1-299.jpg

75590-2-730-nahled.jpg

Kubacarp » Ahoj,vidím že si už dost nahnevaný na túto značku alebo na M.Cícha.Poznám aj toto boilies,a osobne tohoto pána.Chytám prevažne rieky,silno aj slabo tečúce.Určite ti tento pán neponukal toto boilies kvoli svojmu obohateniu,alebo reklame..Ja osobne som používal x značiek,tento výrobca ma však prekvapil jeho účinnostou.Treba rozlišovat vela vplyvov pri jednotlivý typoch lovu.Majitel firmy sa snaži aspon podla mojich predstáv vyrabat boilies na rýchly lov kapra.To znamená ludovo povedáné,aby rybar rýchlo ulovil rybu.Bohužial je velmi malá skupina ludí,ktorá dokáže pri jednotlivých výrobkoch urýchlit alebo spomalit rozpad boilies! Tiež som mal z tohoto velkú hlavu pred cca 7–8 rokov naspät.Moj názor je ten,že vyrobit boilies na rýchle chytanie velkých kaprov a zároven aby bolo lacné je nemožné.Aj rýchlo rozpustné boilies je možné upravit tak,že spomalíš jeho rozpad o niekolko hodín.Preto to výrobca tak aj popisuje.Ja si myslím jedno,pokial by si napísal menovanému pánovi,že chceš poradiť,tak by ti aj poradil.To že sa ti na rieke rýchlo rozpadlo bolie je úplne normálne.Ak by si mal naozaj záujem chytat na toto boilie aj naďalej,tak mi možeš napísať.Budem sa ti snažit poradit,najlepšie ako viem.Nedostávam boilie ani zadarmo,ani niesom testér!Dúfam že nebudeš na mna nahnevaný,chcel som iba vysvetlit situáciu.Poprípade poradit.Popíš mi vodu kde chceš chytat,a budem sa ti snažit poradit,najlepšie ako viem.Myslím to úprimne!Čau

Miloo

Miloo před šesti roky

Kubacarp » Obhajovat se umíš ale jinak nuda))

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

Ťava » To jsem psal hned od začátku,že jsem otázku tenkrát zakládal já.Si to pročti zpětně,jestlise chceš vyjadřovat.V jednom zsouhlasím.Už bych to uzavřel

Ťava

Ťava před šesti roky

Kubacarp » pokud vidim tak sis odpovedel sám, otazku jsi zalozil ty. Takze sis sam sobe postezoval a ted si sam porad :))

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

jirka20 » Copak?Další chytrák? :)

cba

cba před šesti roky

Kubacarp » hej už toho nech úmírám z tebe :-))))))

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

imothep carpbaits » Jo,to přiznávám i já,že ses mě zeptal jestli to takhle můžeš zveřejnit.Já v dobrý víře napsal že jo.

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

imothep carpbaits » Já se taky nechtěl vyjadřovat,ale stalo se.Někdo tady napsal dotaz na tvoje výrobky,tak jsem mu sdělil své zkušenosti.Začnu tím e mailem.Jo ten mail je odemne,to máš pravdu,ale bohužel ty tvoje telefonáty ať napíšu tohle,takle ať to víc láká lidi atd. bohužel nijak nedokážu.Ty tvoje řeči že budeš rád když budem spolupracovat atd. byli taky úsměvný.Kdybych měl ty telefonáty nahraný,možná by zde lidi byli překvapeni,kdybych ty telefonáty měl nahraný.Taky sem dej obrázek cos mi posílal ty za emaily atd.Ze začátku si vypadal jako pohodovej týpek s kterým se bude dát mluvit,ale když mi pak přišli ty koule na řeku,tak to bylo prosímtě co???Ta koule tam vydržela hodinu,ani ne…tak si se dušoval,že to není možný,že se ti to nikdy nestalo.Tak si mi poslal zdarma asi 2 kila,myslel sis jakej seš borec.Ale řekni mi jednu věc.Do dneška nevím cos mi to vlastně poslal.To mělo být boilie?Spíš to vypadalo jako nějaký smetky z tvojí „výrobny“.To měla být tvoje omluva za ty zprasený koule?Pěkná omluva.Pár klukům když sem to ukázal,tak nezávisle na sobě řekli,že by ti do toho kyblíku nas..... a poslali by ti to zpátky.Já i lidi okolo mě si na tvou firmu udělali obrázek a to je podstatný.Klidně at na to kluci co se tady na výrobky ptali chytaj,já jim to neberu.Já bych to pod háček už nikdy v životě nedal ani kdyby si byl poslední výrobce na trhu.A to,že já ZASE lžu si odpust…Kdy jsem lhal?A s čím?­Jedinej kdo tu lže seš ty.Jo, a email se dá přepsat snadno ty výrobče :)

imothep carpbaits

imothep carpbaits před šesti roky

Zpráva byla lehce upravena přiznávám, ale z 90% origo tex autora.. Po malých upravách vše skonzultováno s autorem a po jeho svolení zveřejněno na web

Více se k tomu již nemíním vyjadřovat děkuji

tom

tom před šesti roky

Nechapu

Outsider

Outsider před šesti roky

Kubacarp » stálo ti to za to?

imothep carpbaits

75550-1-118.jpg

.

Drinks

Drinks před šesti roky

Tohle poměřování pinďourů nepomáhá ani jednomu z Vás.

Přihlížející mají jenom zase nějakou aférku.

imothep carpbaits

Kubacarp » nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat, ale to co tady píšeš tak zase lžeš protože to je originál tex co jsi poslal ty …je to ten co je v emailu . a žádných 7 vět jsi neposlal ...... jo kámo pravda bolí… a udělal jsi tady ze sebe hlupáka a to se špatně obhajuje…

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

Michal Cích » A taky je treba podotknout ze ta zprava neni autenticka.Dalibor ji celkem dost zmenil aby se to lip cetlo :)Odeme jestli bylo tak 7–8 radku.Zbytek pozmenil nebo dopsal.Mozna bych i tu puvodni zpravu nekde v emailu nasel,ale proc?Abych se tady vam a nekolika ostatnim „borcu“ ocistoval?Nemam zapotrebi chlapci.Zrovna ty typci vo tady v ty diskusy pisou viz poslednich par prispevku,tak jen melou hubou,ale neukazali ze neco umej…jen kecat na foru :) cau borci :)

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

Michal Cích » Jo,nemam stim problem.To bylo me prvni chytani s imothepem a to jak jsem psal na soukrome vode.To jsem chytil.Ale pote jsem zacal jezdit na ty svazovky a stema koulema to slo do s..... nemam problem stim ze si ten clanek vytah.Ze zacatku sme se s Dalibore domluvili na spolupraci ale kdyz jsem casem zjistil jaky jeho vyrobky sou,dal jsem od vyrobku teto firmy ruce pryc

Šupina

Šupina před šesti roky

Napíšeme článek,dostaneme od výrobce koule se slevou........ :-D

linux

linux před šesti roky

Michal Cích » myslím že to nebylo o boilie a o něčem jiném :)

Šupina

Šupina před šesti roky

Michal Cích » Hm dobré čtení :-)

M.C.

M.C. před šesti roky

75522-1-102.jpg

75522-2-620-nahled.jpg

75522-3-369-nahled.jpg

Hrozne nerad sa zapájam do takýchto diskusií. Hneď upozorním, že „ANO“ chytám tiež na produkty IMOTHEP. Pred nedávnom IMOTHEP zmenil komplet webovu stranku (vytvaral som ju ja) a pri tejto priležitosti som čítal všetky správy od vody… Narazil som Jakub aj na Vašu spravu, možno si ju už nepamätáte, kedže Váš odpor k tejto značke je dosť značný.

Skúste si ju prečitať:

Ahoj Dalibore

Je tady středa a předemnuo první letošní výprava za kapry. Vypravil jsem se na 3 dny na mou oblíbenou vodu. Teplota vody dosahovala max 6 stupňů C a informace není taky moc příznivá. Ryby prý moc nespolupracují. Počasí bylo taky velice vrtkavé. Přes den teploty kolem dvacítky a v noci klesaly k nule!

Jako nástrahu jsem si sebou vezl boilies na brzké jaro novinku 2013 Anubise a Nefertiti. Další moje tajné trumfy , které jsem si sebou vezl byly obalovací těsta, dipy, secret nil pepř a další různé dobrůtky s dílny Imothep.
Těmito specialitami jsem si boilies přelil, obalil a čekal co se bude dít. V deset hodin dopoledne už jsem měl vše komplet hotové a vychutnával si první letošní rybářskou kávu.

První záběr se dostavil kolem šesté večer a já zabodoval amurem 75 cm, kterému zachutnal Anubis s plovkou obalený v těstě spolu s pva punčochou plnou nadrceného boilie obalené v emulzi pepř.

Zhruba před půlnocí přichází další záběr. Anubise zatím jasná jednička. Stejná sestava boilies Anubis + pop + těsto a na druhém konci první kapr sezóny s mírou 70 cm.

Mé nadšení bylo ohromující. Necelých 24 hod. na rybách a 100% výsledek. Od rybářů, kteří chytali opodál se dozvídám ,že jsem jediný kdo chytl zatím rybu. Jsem rád, že čas , který jsem strávil přípravou krmení má takový efekt.

K ránu se mi podařilo zdolat podobného, kapra okolo 70cm. Nástraha? Opět Anubis. Tyto koule jsou parádní a pro ryby neznámé co se týká příchuti. Podle mne ryby tak rychle reagovali na tuto nástrahu , protože tato vůně byla pro ně neznámou.

Ve čtvrtek v devět ráno má konečně kontakt i druhý prut na kterém je nastražené boilies Nefertiti. Po krátkém souboji to vypadá na první fotku letošní sezóny. A taky , že jo. 8.5 kg zdravý a nádherně zbarvený šupináč mi udělal obrovskou radost.

Po tomto kaprovi nastal úplný útlum. Celou další noc a den jsem nebyl schopen udělat záběr.

Přichází poslední den lovu a v podvečer se mi povedl krásný lysec 10,2 kg, který neodolal nadipované korkové plovce Nefertiti s nadrceným boilim v pva punčoše stejné příchutě.

Do rána jsem zdolal ještě jednoho kapra o váze 8 kg a touto rybou jsem ukončil mou letošní první výpravu.

Rekapitulace:
Celkem jsem chytil pět kaprů a jednoho amura. Musím říct, že Nefertiti i Anubis fungovaly neskutečně dobře! Podle informací rybářů jsem byl jediný, kdo se během těch tří dnů dostal nad 10 kg. Většinou se chytali kapříci kolem 4–5 kg. Byla to namáhavá výprava a hodně záludná, ale nakonec jsem se s tím popral celkem dobře. Příště už vyrážím na řeku tak budu informovat jak dopadnu tam.

Zdravím všechny slušné kapraře
Jakub Soukup
_____________­_______________
Prajem Vám uspešnú sezonu 2015

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

Knedlik » V pohode,ja jen rekl svuj nazor.Ja osobne bych to pod hacek uz nedal,ale nikomu neberu aby na to chytal,tot vse :)

Knedlik

Knedlik před šesti roky

Kubacarp » znam desitky lidi ci na to chytaj a jeste nikdo si nestezoval.ba naupak byli mile prekvapeni.takze asi tak

Knedlik

Knedlik před šesti roky

tom » ahoj vybral jsi dobre..cheobs a kleopatra na labi pouzivam nejvic. ;-)

TomasB

TomasB před šesti roky

:-) takove problemy s Imothep neznam.

tom

tom před šesti roky

Stesti,nahoda to patri k zivotu a prave tak i neuspech.Me se stalo jednou na Labi na podzim ze kapri neprijmuli asi pomalu z 6 vyrobcu boilie vubec skoro nic.A chteli jen pelety red fish.

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

supinna » Jasne,v tom stebou souhlasim,ale tady tech nahod na me bylo trochu moc.Jinak nejsem z tech co jednou nenachyta a hned odsoudi boilie.

supinna

supinna před šesti roky

Kubacarp » Jmenovat nebudu, protože zastávám názor, že jen v koulích to není. Možná v určitý čas na určitým místě, ale nejde šmahem odsoudit vše.

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

supinna » Tak jmenuj.Někdy chyba na straně rybáře nastat může,ale v tomhle případě to tak opravdu nebylo

supinna

supinna před šesti roky

Kubacarp » I já bych mohl jmenovat koule od jedný renomovaný firmy, na který jsem nic nechytil. A chyba stóóprocentně nebyla na mý straně :))))))

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

A jéje,vy ste nějaký chytrý.Ale abych odpověděl na co chytám nyní.Poslední dobou jsem nejvíc chytal na jardu těšínskýho, B5 od Essentialu a chytila.Vše fungovalo na těch samých vodách parádně,takže to asi v koulích bude,co říkáte?No,nechce se mi rozepisovat,ale rozepíšu se.Stejně jsem si řekl,že jednou to někam napíšu.Před tím než se rozepíšu tak jen podotknu,že letošní podzim jsem si dvakrát zvednul osobák a nachytal mraky ryb od 10 do 18 kg,to vše na svazových vodách.Neberte to jako vychloubání,jen to píšu abyste si nemysleli,že jsem nechytil nic ani na ostatní nástrahy,ostat­ně,můžete se podívat na můj fb,sem ty ryby moc nedávám.Začalo to tak,že s Daliborem jsem si začátkem roku 2013 volal a domluvili jsme se,že si udělám větší objednávku.Tenkrát jsem objednal asi 15 nebo 20 kg boilie,už si to nepamatuju,spoustu těch zálivek,dipů,džo­serů a podobnejch věcí.Přišlo mi to,jel jsem na jeden soukromý revír,kde jsem udělal tři záběry a to bylo vše.Asi za čtrnáct dní jsem jel na labe,a k mému překvapení tam kuličky nevydrželi ani dvě hodiny.Dobrý to se stane,špatná várka nebo tak něco,řekl jsem si.Tak jsem mu volal a on řekl,že je to divný,že se mu to jestě nestalo.Co musím vyzdvihnout,je to,že mi poslal asi dvě kila boilie zdarma abych tomu ještě dal šanci.A pak jsem měl ještě ten druhý druh asi ještě 8 kg.Tak jsem jel znovu na labe.Neudělal jsem jediný záběr kromě bílé ryby,kolega na tom samém úseku asi 500m ode mě zažíval skvělou výpravu,nic řekl jsem si,mám špatný místo.Pak jsem jel znovu na Labe,tentokrát s jiným kolegou.Chytali jsme pár metrů od sebe.On na nejmenovaného výrobce zažíval suprovou výpravu,kdy si udělal osobák a chytil ještě dost velkejch jinejch kaprů a já úplný hovno.Po dvou dnech mě přinutil at si vezmu krmení od něj.Poslech jsem ho a to na jeden prut.Říkal jsem si to není možný aby to bylo v těch koulích.Ale bylo,na ten prut kde jsem vyměnil krmení mi to začalo lítat stejně tak jako kolegovi,ten jeden prut s imothepem,prostě nic.Pak jsem vyměnil i na tom druhým prutu krmení a začali záběry chodit taky.Je to až k neuvěření,ale tohle se mi fakt stalo.Vrcholem bylo,když jsem si pak ještě objednal,tak to co mi přišlo za koule,teda spíš patvary bylo k zblití.Z těch třech kg bych vybral na háček možná pět kusů.Rozpadalo se to už v ruce atd.V tu chvíli jsem nasraně vše hodil do popelnice včetně těch tekutejch sračiček a nikdy už o imothepovi nechci slyšet.Třeba jsem měl jen smůlu,ale tý smůly a náhod bylo trošku moc na mě.Ale abych jen nekritizoval,když jsem Daliborovi poprvé volal,neměl problém mi poslat vzorky koulí od všech druhů tj asi pět kusů od každého.To jsem byl milep řekvapen a poté jsem si objednal co se mi líbilo.Toť asi všechny mé zkušenosti s fa. Imothep :)

linux

linux před šesti roky

Kubacarp » souhlasím s Drinksem znám asi 4 kluky co chytají imothep a šlape jim to parádně. Tak bych hledal chybu někde jinde než v boilie

Drinks

Drinks před šesti roky

Kubacarp » Nejjednodušší je to hodit na boilies. :o)

tom

tom před šesti roky

Kubacarp » a co ted davas pod hacek?Na kazde boilie se ryba chyti a kdyz nezabere boilie.Kukurice a zizala to jisti..:-)

Kubacarp

Kubacarp před šesti roky

Imothep je jeden velkej propadak.Bohuzel snim mam take vlastni zkusenosti.Chytal jsem na nej asi pred dvema lety a uz bych to pod hacek nikdy nedal.Do dneska si me kolegove co snima jezdim na ryby obcas dobiraji,protoze nic horsiho jsme nezkusili.Hele,a tet dokonce koukam,ze jsem diskusi zakladal ja.Potom co jsem to tady zalozil,jsem ho zacal zkouset a v lete tehoz roku jsem vsechno radeji zahodil.Ale jo,na soukromaku jsem na to asi tri zabery udelal,takze tak :)

Upraveno moderátorem Kubacarp v 00:42, 24. 1. 2015.

tom

tom před šesti roky

Knedlik » no tak co ti treba funguje nejvíce koupil jsem cheops red a anubis krab kari.Co ti treba fungovalo na Labi?

Knedlik

Knedlik před šesti roky

tom » co bys potreboval vedet?

Divo

Divo před šesti roky

Pršo09 sa podel o skusenosti :-)

tom

tom před šesti roky

Diky

Pršo09

Pršo09 před šesti roky

urcite

Knedlik

Knedlik před šesti roky

Tak urcite

tom

tom před šesti roky

Ahoj někdo ze severu kdo má zkušenosti z výrobkami Imothep baits?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (172) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč