Robin red

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Robin red

Robin red

Založil Harvej

Dne 2. 2. 2013 14:08

Odpovědí: 17

Od jaké značky si myslíte že je nejlepší hotové boilí Robin red. Děkuji

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

arsen

arsen před sedmi roky

http://www.mivardi.cz/…a-robin-red/
http://www.mivardi.cz/…ip-brusinka/
Na podzim ve studené vodě mi parádně fungovala tohle boile. (jen s pvačkem a co nejdéle nadipovaným boilem , čím déle, tím rychlejc záběry přicházely)

Hapas1

Hapas1 před sedmi roky

Mně celou kilovku od DB vytahala myš v garáži a to v pytlíku byla dirka jen na kuličku a pytlík pořád stál v kýbli a pořád stejně nafouklej,takže sem na to přišel až když bylo třeba,takže pozdě :D

karasmen

karasmen před sedmi roky

22902-1-523.jpg

22902-2-551-nahled.jpg

22902-3-736-nahled.jpg

22902-4-247-nahled.jpg

Já sám za sebe tvrdím že Robin red od DB. je suprovej, dokonalej..... vloni na orlíku jsem zkoušel právě Dinamit a to RR koule i peletky. Chlapi okolo netahali skoro nic už 14 dní, já sem si rozkrmil RR a kapři na to odpověděli dost pozitivně hned večer poslali krásnýho lisce okolo 7 kg a to byl jen začátek následující dny se tahali kapři okolo 10 kg ale i malí dorostenci, pak asi 3. den k ránu přišel krásnej šupináč 15,5 kg. Takže já na DB nedam ani náhodou dopustit.

Radek Fox

Radek Fox před sedmi roky

Na směs Robin red Mix od Jet Fish + AC Brusinka jsem nachytal pár velkých kaprů a nyní z ní vyrábí „hotovku“ pod názvem Legend ;-) Odkaz: http://shop2.jetfish.cz/2350

Harvej

Harvej před sedmi roky

Asi zkusím mino jiné tu RS1 od starbaits,poslední dobou mají docela dobré koule :-)

Harvej

Harvej před sedmi roky

Michal S. » Hot demon je opravdu slušná koule,,,kamarád na ni nedá dopustit a každé jaro na ni chytá a má pěkné kousky okolo 20kg,,,ale z mdarska…

Joika Kake

Joika Kake před sedmi roky

Helou:)
mam dobre zkusenosti s DB peletkama s robin redem na jarni chytacku.pred trenim na to slo dost kapru tak do 70 cm..vim,ze otazka je na boilie,ale mozna bych diky zkusenostem vsadil prave na DB i kdyz jinak jej nechytam.Nebo si ukoulet svoje..
J.K.

Michal S.

Michal S. před sedmi roky

Harvej » a co zkusit od starbaits hot demon? Já si říkal že bych ho zkusil, ale nikdy sem to nechytal.

Příspěvek upraven autorem.

Petr " GERA " Glozyga

Petr " GERA " Glozyga před sedmi roky

Příspěvek tohoto uživatele porušoval pravidla používání tohoto webu a byl správcem nebo moderátorem smazán.

Upraveno správcem Marda v 00:12, 3. 2. 2013.

Hapas1

Hapas1 před sedmi roky

Kosvi » Jen jmenuj,ať jsme o něco chytřejší :)

Carpbaiter

Carpbaiter před sedmi roky

Tá slivka od DB to je tiež riadny shit.

Kosvi

Kosvi před sedmi roky

A_dam » Podle struktury to nevypadá, ale ono je rozdíl rozříznuté koullle a postupné uvolňování ve vodě, spousta krupice se objevila i v jedněch nejmenovaných boiliesech za velký peníz :-(

Carpbaiter

Ten Robin red od DB mi prišiel ako krupičák ten by som nedal pod hák ja osobne ani náhodou.

Carpbaiter

Za mňa cc moore – Meteor range.

Kosvi

Kosvi před sedmi roky

Harvej » Většina lidí má s DB pozitivní zkušenosti, tak super ;-)

Harvej

Harvej před sedmi roky

Jj,nějak jsem to projížděl a moc jsem jich nenašel,tuším že Starbaits má RS1 jako novinku 2013
A zajímalo by mě jak šlape Robin red od Dynamite baits…

Kosvi

Kosvi před sedmi roky

Ono není zas tolik firem, které dělají hotovku se jménem robin red, tudíž je výběr poněkud zúžen.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč