Boilies "munch baits"

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Boilies "munch baits"

Boilies "munch baits"

Založil Keyko

Dne 13. 3. 2019 10:30

Odpovědí: 43

Zdravím, máte někdo zkušenosti s boilies ( Cream Seed, Bio Marine, Citrus Blend, Pink Fruit, Sweet Stim..) od munch baits?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (43) Starší Nejstarší »

IvanS

IvanS před jednou hodinou

NeBeroun alias Qwerty81© » o tom vobec nepochybujem.

.

. před jednou hodinou

NeBeroun alias Qwerty81© » no dobrá:)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jednou hodinou

IvanS » čoveče, řekl bych, že pro ekologii dělám dost.. denně..

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jednou hodinou

. » Ty lulane, senem se krmí:)

.

. před třemi hodinami

NeBeroun alias Qwerty81© » hold prasátka budou mít jako podestýlku né seno, ale drcené petlahve, …člověk už taky chrápe na plastu a oblíká se do materiálu z PTFE, PET, PUR a podobně:)

IvanS

IvanS před třemi hodinami

NeBeroun alias Qwerty81© » precti si bod 10 linku v pokecu a najdes souvis i s tym tvim senem. Zatracene malo je stale vic jako nic a o vela vic ako to podporovat.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi hodinami

. » Seno.. obyčejné seno.. A proč? Protože už je a bude takové sucho, že neroste tráva na louce.. tohle by nás asi mělo pálit.. oteplení a jeho následky..
Je hezké řvát krill ne a bojkotovat produkty z něj, ale je to zatraceně málo..

.

. před třemi hodinami

NeBeroun alias Qwerty81© » hádám že tráva a nezralé makovice:)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před osmi hodinami

Fanyy » mimochodem, víš co byla loni nejžádanější zemědělská komodita?

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před devíti hodinami

Fanyy » :) viz pokec pro kapraře

Příspěvek upraven autorem.

Fanyy

Fanyy před devíti hodinami

NeBeroun alias Qwerty81© » Promiň, ale píšeš hlouposti… To je jako kdybys napsal… jezdíš autem – škodíš přírodě, tak proč nevyhodit pytel s odpadky do lesa…?? Neznám tedy problém s krillem, ale pokud je to tak, jak IvanS píše, tak dělá jedině dobře, že to nepodporuje.

Chudýpocestný

Chudýpocestný před 21 hodinami

IvanS » máš pravdu,problém je spíš v tom že je to účinné a spousta lidí musí mít za každou cenu o záběr víc než ten druhý,ten kdo se od toho dovede odprostit bude snad lepší člověk a ten kdo se ptá proč né krill tak by mněl sledovat i novější informace o mořích a né jen o svém bahňáku

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před 21 hodinami

IvanS » kritizuješ používání krillu.. přitom přírodě škodíš každý den.. ani si to neuvědomíš..

IvanS

IvanS před 22 hodinami

C1AUD13 » odpovim v pokecu..

C1AUD13

C1AUD13 před 22 hodinami

IvanS » vysvětlíš to prosím tě… Proč ne kril?

IvanS

IvanS před 22 hodinami

Keyko » krill nepouzivam, napr. mucka z tunaka je vedlejsi produkt, tam to este castecne chapu, ale naco krill?

IvanS

IvanS před 22 hodinami

NeBeroun alias Qwerty81© » tva otazka se mi zda trocha vedle, promin

Keyko

Keyko před 22 hodinami

IvanS » ty nepoužíváš rybí moučky?

maras

maras před 22 hodinami

IvanS » ve zkratce… přesně takhle jsem se díval a dívám na výrobky třeba z tuňáka,.., nejsem žáden ekolog ani nic podobného, ale krmit kapra zrovna tuňákem mi je prostě proti srsti ..

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před 22 hodinami

IvanS » takže nepiješ kávu z automatu, nekupuješ čistící prostředky, nepoužíváš antibiotika atd.?

IvanS

IvanS před 23 hodinami

Keyko » ubuda na nezmysli ako krmivo pre kapra..UK styl kvuli dokonalosti a respektu v prirode, v tomto pripade to posobi ako klise..

Příspěvek upraven autorem.

Keyko

Keyko před 23 hodinami

IvanS » jsem myslel, že krill je spolu s planktonem nejvíce zastoupen v oceánech.. a co s tím má dělat UK styl? Krill se používá od jakživa jako krmivo pro ryby..

IvanS

IvanS včera

Ja pevne verim, ze krill ako taky sa prestane pouzivat ako prisada do bolies a inych krmiv. Nechapem, preco by sme kapra mali chytat na produkty z ohrozenych zivocichov, je to priklad bohapusteho biznisu, najma ked sa jedna o rybu, ktora zozerie vsetko! Kazdej sa ide posrat z UK stylu a podporovanim tychto produktov sa deje daleko horsie, ako odlupnuti jedne supiny na rybe alebo poslapani kousku travy na brehu navic. Mozno to sem nepatri, ale slovo krill sa tu viac krat objavilo, kludne to presunte do pokecu..

Keyko

Keyko včera

David Fořt » to by mohl být dobrý poměr, určitě potom zkusím, díky. Jinak ta koule nacucaná tím krillem vypadá fakt živě! To se ti povedlo, krásná ryba, gratulace.. :-)

David Fořt

David Fořt včera

bigkaz » Děláme na úplně novém eshopu www.carptime.cz, kde budou všechny značky, které zastupuji pohromadě + i další produkty, které jsem vyzkoušel a jsem přesvědčený o jejich kvalitě. Tenhle nový shop bude mít všechny nejmoderněší atributy, takže si myslím, že dojde i na tohle.

bigkaz

bigkaz včera

David Fořt » Ahoj, chtěl jsem se zeptat, mas v plánu do budoucna tam dat i Geis point, je tam cca poloviční dopravně 

David Fořt

David Fořt včera

rower » tak zkus www.munchbaits.sk :-)

rower

rower včera

na stranke nie je moznost objednat na slovensko…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi dny

David Fořt » to se chechtá, protože jsi ho konečně vyndal z té krillem zamořené vody:))

David Fořt

David Fořt před třemi dny

128897-1-778.jpeg

Smějou se z toho, jak jim to chutná :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » smrdí to jak zdechlá kočka.. šlukne to jedině blázen:)

David Fořt

NeBeroun alias Qwerty81© » Dobrej „tuning.“ :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

128894-1-669.jpg

128894-2-754-nahled.jpg

David Fořt » uvidíme o víkendu.. nějak to namíchám:)

David Fořt

128893-1-473.jpg

128893-2-463-nahled.jpg

128893-3-362-nahled.jpg

NeBeroun alias Qwerty81© » Ahoj, ano, zkoušel Jezdím ted jen na svazový stojáky, pže řeka hodně teče. Měl jsem fakt hodně záběrů, kluci vedle mě úplně hluchý. Nechci to do nebe vychvalovat, ale ty věci jsou fakt výborný a pokud jsi schopnej si najít dobrý místo, kde víš, že ty ryby jsou, nepotřebuješ to tam celý vysypat. Stačí pva a dvě rakety. To konopí je na zimu asi top, ale zatím jsem si opravdu nejvíce oblíbil ty Dead Reds. Krmím poměrně málo, takže zatím nemohu úplně soudit. Chci větší rybu, tak jsem záměrně sáhnul po něčem, co není tak úplně atraktivní, ale je maximálně přirozené. Ta kombinace červi + syrový krill + krill boilies úplně nacucané krillem mi zatím funguje skvěle.

NeBeroun alias Qwerty81©

David Fořt » nazdar Davide, zkoušel jsi i konopí krill + raw krill?

David Fořt

128891-1-276.jpg

Keyko » Dávkování nikde neudávají, ale kamarád si teď narval Elite Strawberry tím Raw Krillem a je to pecka. Myslím, že dal 1l Raw Krillu do 16kg koulí. Jde o to, aby ti to drželo pohromadě. Já míchám partikl se stickmixy a zalévám to těmi tekutými potravami. Jak píšou je to to, co to mám být – potrava. Např. Soluble Hemp nebo Milky Nut jsou velmu husté a opravdu ti zůstanou dlouhou dobu ležet na dně a budou pomalu uvolňovat. Tohle je můj aktuální ulovek na boilies Mega.Krill od Imperialu, ale měsíc jsem ho proléval tím Raw Krillem. Na 3kg jsem použil tu 500ml lahvičku Raw Krillu. Ta koule je dobrá sama o sobě, ale teď nabrala ještě úplně jiný rozměr. Jen pár raket toho mixu s partiklem, PVA . Z těch kaprů to teče. Nejlépe mi ted chodí Dead Reds partikl s Bio Marine Stickmixem a Raw Krillem. Včera zase 3 záběry.

Keyko

Keyko před třemi dny

David Fořt » Ahoj, ok budu sledovat. Ten jejich facebook byl dobrej tip. Našel jsem co jsem potřeboval, jen ještě jedna maličkost. Ty tekuté potravy, které mají v nabídce, sami používají při výrobě nebo slouží jen k zatraktivnění? Nikde nevidím dávkování, pokud bych je chtěl použít při výrobě boilies..

strop330

strop330 před čtyřmi dny

NeBeroun alias Qwerty81© » no tak to jsi mě velice potěšil jezdím jenom tam dík

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi dny

strop330 » u P. Čížka v Hodolanech si můžeš omrknout pop up, bůstrované koule, všechny druhy partiklů a tekuté potravy Munch Baits…

strop330

strop330 před čtyřmi dny

Je tenhle boilis i někde v obchodě v ČR nebo jen na objednávku dík

David Fořt

David Fořt před šesti dny

Keyko » Ahoj, není zač. Můžeš sledovat náš facebook nebo přímo jejich anglický. Těch úlovků tam dávají již teď docela hodně a chytly se i pěkné ryby. Oni vyráběli, až do roku 2017 produkty pro různé firmy. Teprve od podzimu 2017 fungují pouze pod vlastní značkou Munch Baits. O amurovi zatím nevím, ale myslím, že by jim Cream Seed měl chutnat. 100% v kombinaci třeba s Candy Grain by to měla být tutovka.

Keyko

Keyko před týdnem

Ahoj Davide, děkuji Ti za informace. Vracím se po delší odmlce ke kaprařině a i když se dostanu na ryby až v létě, tak se chci poohlédnout po něčem, na co by se dalo chytat. Boilies munch baits mě nejprve zaujal skvělou cenou za pětikilové balení, protože ještě kompletuji výbavu, tak cena je jedním z mých hlavních kritérií. Nicméně po ,,chvilce'' hledání na internetu jsem objevil, že toto boilies má i dobré výsledky v podobě ulovených ryb, jak si sám níže uvedl. Navíc to vypadá, že výrobě boilies, partiklu a tekutých potrav se věnují delší dobu, protože dříve dělali mraženky Entity, The Compound ( podobné Bio Marine ) a PH1 ( podobné jako Cream Seed ). Dost důvodů na to, aby mě toto boilies zaujalo a proto jsem chtěl vědět, zda tu s touto značkou má někdo zkušenosti. Ještě se chci zeptat, jestli se na ten Cream Seed nepodařilo ulovit i amura? Jinak budu rád za každou zkušenost s kterou se tu někdo podělí i během sezóny ;-) Díky, Tibor

David Fořt

David Fořt před týdnem

128855-1-142.jpeg

128855-2-257-nahled.jpeg

Ahoj, Munch Baits je nová UK značka, kterou jsem dovezl na český a slovenský trh. Již několik let jsem distributorem Imperial Baits, ale chtěl jsem ještě jednu levnější alternativu vůči této značce. Jak s oblibou říkám, IB není pro děti. Je to koule dělaná cíleně pro lov velkých ryb. Často jsem se setkával se zákazníky, kteří s kaprařinou začínali a potřebovali něco „jednoduššího.“ Munch Baits jsem několik měsíců zkoušel na různých revírech, než jsem odklepl distribuci. Ty kuličky fungují všechny na výbornou. Začal jsem s nimi někdy v září a podařilo se mi nachytat velké množství ryb a některé i velmi solidní. Lovil jsem pouze na svazových vodách v ČR. Bio Marine je za cenu, za kterou se prodává, naprosto výjimečné boilies. Munch Baits si i na tak silném trhu jako je v UK dovolují tvrdit, že právě oni používají ty nejlepší dostupné suroviny. Bio Marine je fakt našlapaná koule, která fungovala i ve velmi chladné vodě. Na Cream Seed byl ulovený i nej britský kapr The Parrot, přes zimu se na něj velmi dobře dařilo i našim testerům. Tahle kulička bude vynikající do bahna. Visual range se prodává pouze v 1kg baleních a jsou to kuličky na rychlé chytání, ale na Labi jsme na něj po chvíli také bouchli 15.5kg kapra. Priorita pro mě byl jejich špičkový partikl a tekuté potravy, které nemají konkurenci. Boilies jsem byl velmi překvapený a určitě se na něj letos nachytají krásné ryby. Všechny produkty najdeš na www.munchbaits.cz, pokud budeš mít jakékoliv další dotazy, klidně se ptej. DF

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (43) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč