MIŠEL ZADRAVEC CARP BAITS

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » MIŠEL ZADRAVEC CARP BAITS

Založil Petr " GERA " Glozyga

Dne 21. 12. 2012 10:27

Odpovědí: 116

Mišel Zadravec je světoznámý lovec kapitálních kaprů

a výrobou boilies se zabývá o roku 1991.

Motto " Vysoká kvalita a přijatelná cena pro každého rybáře "

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (116) Starší Nejstarší »

maras

maras před osmi roky

dám to třeba tady…kapraření jako jak se poslední dobou prezentuje je tzv. pič.ou ku zdi a jak to vidím co se kolem toho děje tak ať jde celá do prdele…

Jaryn82

Jaryn82 před osmi roky

dasty carp » Svatá pravda velebnosti :-) fotit se dá vždy nemá cenu čekat do rána a sak není třeba krom asi závodů tam se používá.

dasty carp

dasty carp před osmi roky

Jaryn82 » To asi ano,takových videí je mraky,Zacházení s rybou a následné sakování kvůli krásné fotce je zkurvený nešvar lidí co jsou lenivý.

Příspěvek upraven autorem.

Jaryn82

Jaryn82 před osmi roky

dasty carp » No to je odpudivá reklama ale snad to napraví a udělaj nové video a snad už budou alespoň polejvat podložku.

dasty carp

Jaryn82 » Ono je právě reklama a reklama tato agresivní reklama je o ničem ani se pak nediví klůkům zde že jim to vadí,Je to hnus to se musí nechat.

Jaryn82

Jaryn82 před osmi roky

dasty carp » Jo když se to přehání z reklamou tak to dopadá špatně.

dasty carp

Tak jsem to viděl to super video,krása no ale co čekat))))Svět se v prdel obrací a to doslova)

Mitchell

Mitchell před osmi roky

To me bavi :-) ceskou partu to nazdvihlo a proto to sem dal frajer co tuhle firmu v Cr zastupuje..

Carpbaiter

Carpbaiter před osmi roky

Na kanáli FaH idú s ním už niaku tú dobu také podobné záberi. Mňa to videjko ako ani moc nezobralo videl som lepšie :D Maďari mu to asi žerú tú jeho agendu. Tu s tím nemá šancu.

Rejdy

Rejdy před osmi roky

pinkpeace » Ahoj, taky jsem to úplně nepochopil.. Imothep na tom videu zahlédl to co já a zřejmě i ostatní. Jací slovácí to točili? Vždyť tam byl Zadravec nebo to byl někdo jemu podobný?

dasty carp

kobr.d » Wole jsem mimo téma )))Nějak to nesleduji ))

Ťava

Ťava před osmi roky

dasty carp » mrkni dolu v tomto vlákně

kobr.d

kobr.d před osmi roky

dasty carp » Ty woe, ty jsi zvědavej!!! :-))))

dasty carp

Hoši o jakém videu mluvíte???Kde se dá na to mrknout)))))))

kuban

kuban před osmi roky

pinkpeace » Z toho vyznívá: "klidně to tak dělejte,jen to nepostujte Čechům " :o)

imothep carpbaits

imothep carpbaits před osmi roky

pinkpeace » zdravím nechci do toho nějak kecat ale pán majitel Zadravec byl na těch rybách s nimi jak dělali to video …tak mi řekni jak se toho mohl zadravec dištancovat..­.......

pinkpeace

pinkpeace před osmi roky

pinkpeace » viz FCB:
„Mišel Zadravec carp baits CZ Dominiku, děkujeme za upozornění na video. Všechny nás velmi nepříjemně překvapilo zacházení s rybami, které je na slovenském propagačním snímku zachyceno. Upozornili jsme centrálu naší firmy, že takové chování k ulovené rybě je v Čechách mezi rybáři považováno za naprosto nepřijatelné. Brzy budeme mít k dispozici vlastní videa, ze kterých bude naprosto zřejmé, jak pracují naši kluci.“

pinkpeace

pinkpeace před osmi roky

Zadravci se od toho videa oficiálně distanocovali, natočili to Slováci, českou partu to dost nadzvedlo. Komentovali to na FCB profilu, někdo jim tam postnul odkaz a pod ním je reakce.

Jinak kluci jsou teď ve Španělsku na RIu Ebro a dělají z toho reportáž po SMSkách, postují to na FCB.

judas.d

judas.d před osmi roky

třeba je to o mentalitě národa,vím jak to chodí na východ od nás:-)))))nikdo nemůže bít dokonalý tady Vás sere že se chová jak se nemá ale i věhlasní esa sakují,takže moralizovat nelze.Jde se jen chovat líp než ostatní a jít příkladem.

MichalU

MichalU před osmi roky

zaver patril profikum:-)))

Tomas

Tomas před osmi roky

Už mi tam chybí jen recept a přání dobrou chuť.

Longi

Longi před osmi roky

…zaujímalo by ma, či je takáto starostlivosť o úlovok aj na Zadravcovom vychýrenom súkromáku:-(…

JJJirka

JJJirka před osmi roky

Video hnus wo tom žádná.....Ale hoši víte jak to je i negativní reklama je reklama… Jinak jim dávám rok,maximálně dva :DDD

kuban

kuban před osmi roky

jak je to pořekadlo o vlastních botách..? :o)

zoom

zoom před osmi roky

to je hnus, velebnosti !

Mitchell

Mitchell před osmi roky

P.H. » byla namokrena slizem to staci:-)

P.H.

P.H. před osmi roky

Mitchell » kdyby ta podložka byla aspoň namokřená…

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Zachazeni se sumci je otresne divim se ze to jeste nekdo z adminu nesmaznul. Nechapu ten vyznam proc valet sumci mimina na male podlozce a castecne po trave. Tohle zachvilku bude antireklamni kampan ze zacatku si to myslel dobre a pocase se to vse otoci.

P.H.

P.H. před osmi roky

Petr " GERA " Glozyga » pěkní šulini ti tvý kámoši jugoslávci, opět jsem se ujistil, že tyhle nepodporovat, a jen to že sem to video dáš mě říká, že budeš opravdu kaprař tělem i duší…
chybí mi jen prapory v povzdálí se znakem Mišulina :-)

Kamil.K

Kamil.K před osmi roky

Nojo odborníci,to se pozná hned na první pohled.

abc

abc před osmi roky

Petr " GERA " Glozyga » takový humus video se nestydíš sem dát?Tahat sumce smykem,nahánět je po zemi .....to si Zadravec udělal reklamu… hlavně že máme krásné HD záběry na pytlíky kuliček!

Žorbík

Žorbík před osmi roky

Tak jako bych to čekal, hlavně,že profíci nachytali no pěknej vopruz! ! !

Pescador

Pescador před osmi roky

To je vazne skvela prezentace znacky. Uz jen proto nemam zajem, diky… Za znackou vetsina zakazniku potrebuje videt nejaky prislib. Tady bych si s balickem vasich kouli predstavil to peklo, ktere se odehravalo s tou hromadou ryb na podlozce. Radeji nemyslim na to, co se delo pri vypnute kamere. Hosi, hosi…

Ťava

Ťava před osmi roky

to sou jeřábci..... :))

Michal Marek

Michal Marek před osmi roky

Vazit sumce tak,ze Ho povesi za jamku pod tlamou muze jen ocas..a to vytazeni z vody s presunempo trave nå podlozku pro cejny to ani nemluvim.

Radek Fox

Radek Fox před osmi roky

HNUS !!! Jarda má bohužel pravdu :-((

Jarda Škurek

Jarda Škurek před osmi roky

Nedá mi to nereagovat na to video níže.....to si děláte prdel s tím zacházením s ulovenými sumci?!Vždyť je tam přehazujete jak kus flákoty v masně,to jste si neměli brát ani tu podložku a hrát si na sportovce,když s něma zacházíte jak s hnojem…

Pescador

Pescador před osmi roky

Petr " GERA " Glozyga » Vyborne video! Da se to nekde koupit nesestrihane na DVD? Do dnesniho dne jsem se nudil u Chrise a Boba v Redmire, ale tady to ma ten spravny riz…

Petr " GERA " Glozyga

Petr " GERA " Glozyga před osmi roky

Příspěvek tohoto uživatele porušoval pravidla používání tohoto webu a byl správcem nebo moderátorem smazán.

Upraveno moderátorem Petr " GERA " Glozyga v 22:03, 20. 2. 2013.

Ludek 73

Ludek 73 před osmi roky

P.H. » čau samozřejmě mě tvuj názor nevadí, ale připadá mě divné že s tím tady lidi mají málo zkušeností a hned si myslíš že to stojí za hovno, ona to možná bude pravda ale to se časem ukáže. nechci se tady dalekosáhle rozepisovat že levné je špatné a drahé je dobré ono je to kolikrát i jinak . každý máme to své top a odzkoušené a věříme tomu co tam dáváme ,ale občas i zkoušíme něco nové tak zkus a pak uvidíš

Mitchell

Mitchell před osmi roky

P.H. » to je specialni uprava duha:-)

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Danny » tak si je dej do jednoho ramecku.

Pescador

Pescador před osmi roky

22719-1-879.jpg

Danny » Tak to jsme na tom stejne. Tyhle dumbell vydrzi a nemusim orezavat klasicke koule. Nejak mam ten tvar Dumbell neradeji…

abc

abc před osmi roky

na For Fishing jsem se k nim stavil a celkem se mi líbily jejich boostery.Ty ,,krmné´´koule se mi teda vůbec nelíbili

Danny

Danny před osmi roky

Jinak se tesim na letosni uspechy v CR od Zadravce … urcite hodne lidi neco od nej prubne ,kdyz je to novinka u nas …

Danny

Danny před osmi roky

22714-1-950.jpg

Pescador » ja kupuji jen tohle,to vyjde na par kacek ,pro ten pocit :))

Pescador

Pescador před osmi roky

Danny » Cell je tak drahy, ze ho ani nedavam pod hacek, jen zbozne ocichavam :o) Ja chytam na Mivardi :o)) Ted se mi veze neco podobneho – Ghurkka Spice, tak uvidime, jak bude fungovat neokoukana vec…

P.H.

P.H. před osmi roky

Ludek 73 » a ty s tim máš nějaké zkušenosti, že ti vadí vyjádření mého názoru ? když na to kouknu tak je každá kulička jinak barevná, skoro jak na pouti :-)
90kč/kg, to na tom ještě vydělá ten jugoslávec pak „GERA“ jako distributor a zadarmo se to sem taky nedovezlo, myslim, že ceny surovin známe všeci, tak si uděláme představu co v tom musí byt.

A reklamou je tato diskuse ne zahlcena, ale přeheclna.

P.H.

P.H. před osmi roky

Pescador » já bych zas řek, že lepší trocha uvařené kukuřice na správném místě, lepší jak koule za 90 na špatném místě

Danny

Danny před osmi roky

Pescador » a to se nebavime o Cell :))

Danny

Danny před osmi roky

Mitchell » tam uz mam Dannyho :))

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Danny » rict mu to muzu ale bude to myslim zbytecny dej si jeho fotku na nocni stolek a muzes se divat kazdy vecer

Pescador

Pescador před osmi roky

P.H. » Rekl bych, ze kulicka za 90 na spravnem miste je lepsi, nez „preboostrovane“ pelety za 200 na spatnem miste :o)

Danny

Danny před osmi roky

Mitchell » vzdyt tu meli rozhovor tusim ,tak jiste zaplatili … Rekni Ivanovi at pusti nejakou kacku ,at se tu muzu divat na brachu :)))

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Je zajimave ze tady neni nikde videt zaplacena reklama a tady se lobuje jedna basen davat sem kulicky i s cenou je tusim uz prehnane vzdyt kazdy potencionalni zakaznik si to najde na strankach.

kremilek1

kremilek1 před osmi roky

Co jsme to za narod? Kdyz koule stoji 300 a vic jsou moc drahy a prodejci jsou zlodeji…kdyz koule stoji 100, respektive jako tady 90,tak to zase jsou kecy ve stylu ze to bude obarveny srot…no jo no, asi to je nase typicka vlastnost…

Ludek 73

Ludek 73 před osmi roky

P.H. » ne sud´ kup zkus a uvidíš

P.H.

P.H. před osmi roky

Petr " GERA " Glozyga » 90 korun za kilo, to musí být hitparáda :-D

Petr " GERA " Glozyga

22668-1-924.jpg

HAPPY CARP BOILIES 5kg 450Kč ( Vnadící – Krmící )
2 příchutě ( SLADKÁ – SMRADLAVÁ )

Petr " GERA " Glozyga

22608-1-184.jpg

FOR FISHING 2013 PRAHA
Děkujeme Vám všem , kteří jste se přišli podívat na náš stánek na prezentaci všech produktů MIŠEL ZADRAVEC .

TEAM ZADRAVEC

beda6a

beda6a před osmi roky

Petr " GERA " Glozyga » Díky za odpověd

.

. před osmi roky

Marcel Peřina » :) díky za prozření

David Fořt

David Fořt před osmi roky

Marcel Peřina » ssssssssss :-)

Jacommo

Jacommo před osmi roky

Belzič » Si páááán gratulujem :D

kohi

kohi před osmi roky

Marcel Peřina » :-) ) pěkný…

MartinLK

MartinLK před osmi roky

Marcel Peřina »

Tak to už jo :)

Ondřej Macků

Ondřej Macků před osmi roky

Marcel Peřina » :-)))))) ty vole, to je hustý.

Marcel Peřina

Marcel Peřina před osmi roky

http://www.hastrman.eu/index.php?p=16

scrolling dolu, „svazáci“…

tom

tom před osmi roky

Tavris » to je fakt husty tady v tom pocasi bych fakt nikam k vode nevyrazil lovci velka poklona

Tavris

Tavris před osmi roky

tom » Už sem se taky ptal.o) Svazovka

P.H.

P.H. před osmi roky

Světoznámý Mišel ZAdravec asi až tak nebude, slyšim o něm prvně tady
Jinak další firma na našem trhu, pochybuju, že s nadějí na úspěch

tom

tom před osmi roky

Belzič » no gratuluji tady v tom pocasi je to snad zazrak vytahnout nejakou supinu svazovka nebo soukromak?

Petr " GERA " Glozyga

beda6a » zatím budou jen hotove boilies , pelety , dip , CSL , pop up , udice ,bižuterie , pasty .

beda6a

beda6a před osmi roky

Belzič » Moc pěkné ryby v tomto počasí.Gratuluju

Belzič a Týnka

Belzič a Týnka před osmi roky

22355-1-829.jpg

22355-2-878-nahled.jpg

22355-3-571-nahled.jpg

Tak první 24h výpravu mám za sebou. Posílám úlovky, všechny zabraly na panáčka dipované Fluoro pop up ananas s potápivým ananasem… :-))

beda6a

beda6a před osmi roky

Petr " GERA " Glozyga » Budou i suroviny na koulis. Myslím moučky, tekuté potravy atd díky za odpověd

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (116) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč