Boilies Mix SEAFOOD

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Boilies Mix SEAFOOD

Boilies Mix SEAFOOD

Založil daniels

Dne 10. 2. 2017 15:46

Odpovědí: 13

Chtěl bych nějaké reference na tuhle směs od Jetfish diky moc

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

zimbuch

zimbuch před devíti měsíci

tak to vychazí slušně

metloš

metloš před devíti měsíci

Tak jsme se koukal, kolik ta směs stojí a za kolik se z ní nechá uválet koule … směs koupím
20kg ted v akci za cca 1950

směs 20kg 1950
tek. játro 1l 250
lososák 0,5l 100
esence 100ml 300
vejce 160ks 400
To je cca 3tis za 20kg směsi + tekutý … z toho uválím cca 24kg gulí, takže cca 125kč/kg.
Nepřijde mi to moc drahý, ryby to chytá a nechá se s tím i nakrmit … furt lepší než koule za 300.

Broula

Broula před devíti měsíci

Riddick » nemam zadne zname ani kontakty…rada Liver protein ve trech prichutich vychazi na 163kc/kg (pri 5kg baleni a po prihlaseni)…pokud chces chytat na nejvyssi rady, tak tam u zadne znacky nedostanes na tech 250kc…seefood ale rozhodne neni nejvyssi rada od JT ;-)
Ja se letosni sezonu znovu pustim do vlastni vyroby, kde se chci pri poctivem slozeni bez „picovinek“, znamych a velkoodberu surovin dostat na cenu okolo 100–120kc/kg – mam vymyslene 2 varianty a proti nim postavim vzdy jednu komercni od tech co jsem uvedl nize a vyse, no a uvidi se co jim bude vice po chuti :-)

Chudýpocestný

Chudýpocestný před devíti měsíci

Riddick » čerstvé a vlastnoruční budou vždy lepší,jen je třeba vydržet člověk se pak sám zdokonalí jinak za200,–se dá udělat směs která bude spln'ovat i ty nejvyšší kritéria

Riddick

Riddick před devíti měsíci

Broula » Na sportcarp chytam už radu let ale pod 200kč za kilo sem se teda nikdy nedostal…asi nemám tak dobré kontakty jako vy…jen
sem si chtěl začít dělat koule sám čerstvé

Příspěvek upraven autorem.

Broula

Broula před devíti měsíci

Riddick » pokud na kulicku nic nechytnes, tak je to spis tvoje chyba – spatne misto, spatne nakrmeno apod.
Minuly rok si u me ziskal duveru Vaclavik, dale bych s klidnym svedomim doporucil Sportcarp a treba jeste Vasr … vsechno podle meho dostatecne kvalitni na chyceni kapra ;-) A cenove ses i pod 200kc/kg

Knedlik

Knedlik před devíti měsíci

Riddick » za 250 budes mit,jednu z nej kouli na svete

Riddick

Tak požadavky jsou aby byla co nejlepší dobře držela nepraskala a aby se zní hezky uvolňovaly všechny přísady aby se hezky omílala a aby chutnala rybám:-) no a cena je tak 220–250 chci tím i krmit

Chudýpocestný

Riddick » napiš tvé požadavky na kuličku a cenu dejme tomu za1kg,pak se dá bavit o tom s čím budeš pravděpodobně spokojen

Riddick

Ale bylo mi řečeno že ty směsi prošli minulý rok dost razantní změnou a jsou to ty stejné co z nich dělají boilies… Ale i tak jsem tam chtěl přidat trochu krilové moučky a asi i trošku GLM extraktu

Vetesnik

Vetesnik před devíti měsíci

tak jsem se podíval se zvědavosti kolik to stojí a nic levneho to teda není

Chudýpocestný

Mněl se tu čest před pár léty s5kg této směsi a asi už sem za těch15lel šulání moc zhýčkaný ale popis této směsi se mi zdá o dost propracovanější než samotný obsah sáčku,nevýrazný lehce nepříjemný pach levnější rybiny snad dohání pouze dobrá rozpustnost i v chladnější vodě kterou bych určitě podpořil nějakým pěkně vonícím extraktem nebo kvalitní esencí,za mne bez uprav určitě Ne,zpracovatelnost si už nepamatuji.

Riddick

Zdravým taky by mě docela zajímalo nějaké věci ohledně této směsi. Jak jste sní spokojení popřípadě upravujete si směs ještě nějak nebo je dobrá sama o sobě… A jak se zní koulí boilies de to?? Nebo přidáváte olej?? Moc dík za reakce

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (14 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč