Esence

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Esence

Esence

Založil daniels

Dne 23. 2. 2016 22:27

Odpovědí: 38

Každá firma má své top esence tak by mě zajímalo které používáte vy, jejich dávkováni popřípadě kombinace esencí.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (38) Starší Nejstarší »

fishbull

fishbull před pěti roky

daniels » bohužel to se nedělá...... jen za vzorky jsem dal pár tisícovek

Slavíček

Slavíček před pěti roky

daniels » je to splash baits

Ťava

Ťava před pěti roky

daniels » jak píšou, je to tajný

daniels

daniels před pěti roky

fishbull » firmu by jsi asi neřekl co..

fishbull

fishbull před pěti roky

98493-1-458.jpg

Já používám pouze anglické esence a to od potravinářské firmy a také z chemické firmy z které bere 90% trhu z Anglie mezi které patří i CC mourek, manline atd

( foto ilustrativní) pokud to admin bude považovat jako reklamu může smazat

daniels

daniels před pěti roky

98488-1-746.jpg

co to asi bude,,,,,

metloš

metloš před pěti roky

daniels » Ano od JT a spokojenost u smradlavejch dávám 5ml kg, což stačí a mám pixlu esence na 20kg směsi. Sladkejma to solím krapet víc.

daniels

daniels před pěti roky

Taky by mě zajimalo jestli někdo používá esence od našich dodavatelu Jetfish,Mikba­its,Nikl…

Tomáš Franče

Tomáš Franče před pěti roky

Ahoj, už jsem vyzkoušel taky spoustu esencí od různých výrobců, ale za poslední roky jsem si oblíbil dvě, které téměř výhradně používám a mám v nich 100%, což si myslím, že je to nejdůležitější! Sedět za pruty a mých pochybnosti o tom co jsem dal pod háček je prostě špatný… Jedna esence je Shellfish/plum od Essential baits, nevím jestli je to nejlepší švestková esence, do této debaty se nechci pouštět, ale za 5 let používaní v ní mám absolutní důvěru a je i za přijatelnou cenu. Druhá je klasika Monster Crab. Měl jsem spoustu verzí, ale nejvíc mi seděla od Fun Fishing, jenže teď už se nedá sehnat, kdyby někdo věděl, kde tak napište :-) Na letošek mám craba od Johna Bakera, ale až čas ukáže jak mi bude sedět.

Thoomas

Thoomas před pěti roky

Nejlepsi esence prpo me jsou od imperialu :-)
Imperial-fishing.cz

Příspěvek upraven autorem.

Slavíček

Slavíček před pěti roky

Taky jsem pouzival solar a dobry hlavne olihen octopus . To bylo v dobe kdy stala lahvicka kolem litru . To jsem nakonec zavrhl dat za ecenci do kg vic nez za kg smesi byl poradny ulet . Kdyz z hodnotim faktor davkovani cenu tak u me jednoznacne vede nutra . Ta ale masovy jako olihen krab vubec v nabidce nema . Zkratka driv jsem hodne zkousel treba brusinka visen je super lepsi jsem nemel silna koncentrace kde od jine firmy jsem daval 10 od nutry bohate staci 5 ml . Az tedy na dostupnost pan Tesinsky vecne neco nemel .

solar

solar před pěti roky

98394-1-933.jpg

Dají se sehnat v bazaru za 390.-

Kamil68

Kamil68 před pěti roky

98376-1-289.jpg

Já také za ty léta nedám dopustit na Monster Craba i Agenta od RH ..ale já dávám na první místo chobotnici od Solaru … koule od Solaru i Monster jsou u mně v tašce na každé výpravě a již mnohokrát mně zachránily ! :-)

pjarmil

pjarmil před pěti roky

Knedlik » možná půl roku teď ale jinak předtím Uz 3–4roky

Šupina

Šupina před pěti roky

Michal Marek » Přesně tak,myslím ten tmavej Crab no 1.Kdysi jsem skoupil 8 skleniček toho černýho,když došel tak jsem změnil značku a příchuť...... :-(

Michal Marek

Michal Marek před pěti roky

98358-1-924.jpg

Taky mám doma nějaké fungující retro :-)
K tomu crab No.1 od Leona ten původní byl opravdu hodně podobný tomu od R.H byla to černá tekutina, když jsem si jej objednal podruhé přišla již čirá hustá voda která byla úplně jiná..

Šupina

Šupina před pěti roky

M.V. » Já kdysi chytával na origoš RH Scopex a RH Monster Craba- prostě nebyl důvod zkoušet něco jinýho, obě esence chytali .....Ke RH Monster Crabovi se kvalitou blíží Crab No1 od Hogendijka,ale už jsem ho dlouho neviděl,Karel N. ho asi už nedováží

Míra

Míra před pěti roky

Kritik » agent byl supr ten šlapal a krab taky

Míra

Míra před pěti roky

Slavíček » svatá pravda Rosťo.Dnes už není nic co bývalo dřív.Kvalita je ta tam a bude hůř…

Kritik

Kritik před pěti roky

98346-1-387.jpg

M.V. » I když to mají bůh ví jací přičmoudlíci nic to nemění na tom, že ten Monstrák prostě chytá :)
Monstráka si pamatuji a používal jsem původního viz lahvička na fotce vpravo což je jářku 20 let. Prý byl i nějaký prapůvodní, s jinou barvou nápisu. Potom balení Monstra stejné viz. Agent, to lapalo taky...... Prostě lapal a bude lapat.

Slavíček

Slavíček před pěti roky

M.V. » z rodem jsem zacinal jeho scopex krab moruse shelfish amino musel to byla bomba . Uz jsem to zamerne neuvedl protoze dnes uz tomu neverim . Navic pokud to clovek vari po kg dobry . Jak clovek zacne delat koule po 10 kg najednou a vic rozhoduje u me i faktor cena .

Míra

Míra před pěti roky

Kritik » škoda jen,že to už mají Italove.Ta kvalita podle toho dopadla…

jurco

jurco před pěti roky

Kritik » hutchinsonove esecie su uplne inde, v uk totalny vypredaj.

Kritik

Kritik před pěti roky

98341-1-475.jpg

Když esence, tak opravdu esence. Jedině stará, i když ne původní klasika :)

Broula

Broula před pěti roky

Ondřej Macků » v tom pripade se omlouvam a beru zpet ;-)

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti roky

Broula » neznas souvislosti. Ja reagoval na to, ze u pjarmila je kazdej pulrok top esence jinyho vyrobce. A vzdycky je to to nejlepsi na co kdy chytal. Je to trapny.

Broula

Broula před pěti roky

Ondřej Macků » tak ses ted projevil spis ty. Ja to vnimam jako jasnou odpoved na jasnou otazku.
Zrovna tak by mohl byt sasek Slavicek s CC Moore, ale tu vlastne pouziva prodava/pouziva Mik, takze je to v pohode :-)))

.

. před pěti roky

nic kupovaného, nejlepší je podomácku vyrobená tříslovina z mandragory, pak už jen píchnout zvíře do té jeho němé tváře

Knedlik

Knedlik před pěti roky

Ondřej Macků » škoda slov :)

1andree_d

1andree_d před pěti roky

CC Moore – Ultra Plum Essence.. tá mi funguje spoľahlivo v rybacom boilie mixe.. dávam 6ml/kg

MiM

MiM před pěti roky

Knedlik » minimálně už půl roku, tak do něj nepruď :D.

MiM

MiM před pěti roky

Jarmil, srdcová záležitost.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti roky

Knedlik » to je šašek co? :-)

Knedlik

Knedlik před pěti roky

pjarmil » kolik si na to mel ryb a jak dlouho to chytas?? :D

Slavíček

Slavíček před pěti roky

zapomnel jsem firmu ccmoore kaviar nutra

Frenkyza

Frenkyza před pěti roky

Mam vyskusane olihen, slivka, banan od anglickej firmy aabaits. Spokojnost

pjarmil

pjarmil před pěti roky

Elite strawberry, monster crab a bannana. Vše samozřejmě od imperial baits

Slavíček

Slavíček před pěti roky

dobra je stara klasika jako jahoda brusinka kaviar krab olihen klobasa

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (38) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč