účinnost komerčního boilies

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » účinnost komerčního boilies

účinnost komerčního boilies

Založil eraser

Dne 30. 11. 2015 20:19

Odpovědí: 126

Stalo se Vám někdy, že první rok, kdy vyšla nějaký řada boilies to chytalo super kdekoli a další rok pokud jste si koupili ty samé kuličky to najednou nechytalo nikde vůbec???

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

.

. před čtyřmi roky

Mates_L » nehaž tam kde je bahno, …a nebo to v nejlepším případě vůbec neřeš, já myslím že to mu kaprovi je to fakt luft jestli ti koule smrdí bahnem nebo ne. Kapr v tomhle bordelu žije, válí se v tom a hledá v bahně čurbes, neboj se že se smradlavé koule zalekne. Ti co se toho ale bojí předmáčí v čisté vodě, koule pak už tolik nenatahuje

Mates_L

Mates_L před čtyřmi roky

Slavíček » No zas až tak tú farbu neriešim určite sú na guli dôležitejšie veci ;) máš aj nejakú radu ako zabrániť nasávaniu smradu bahna? teda pri výrobe boilie…pri vode si stále gule po okraj zalejem vodou a pridám nejaký booster aby sa pekne napili a napáchli ;)

Slavíček

Slavíček před čtyřmi roky

Mates_L » Barvu bych neřešil důležitější je složení aby to nebralo smrad bahna .

mimat

mimat před čtyřmi roky

Mates_L » Ta bílá do blata logiku moc nedává, kdyby jsi to chtěl na tvrdé dno, tak dejme tomu :o) Kašli na barvy, daleko důležitější je složení kule.

Mates_L

Mates_L před čtyřmi roky

rower » PARÁDA! budem si to musieť niekde zohnať ;) pekné biele gule ako majú napríklad killer baits, tak si to predstavujem! Vďaka ;)

rower

rower před čtyřmi roky

Mates_L » pouzivam toto na biele waftersky, staci naozaj malo a zosvetli aj tmavu zmes, ked pridas, tak mas vybielene… http://www.mainline-baits.com/…red-dyes-32/

Mates_L

Mates_L před čtyřmi roky

Ondřej Liška » očividne áno len si neviem predstaviť celkom ako to bude fungovať :) ale prichádza zima takže bude čas na exxperimenty ;)

Gabriel Csorgo

Gabriel Csorgo před čtyřmi roky

Ondřej Liška

Ondřej Liška před čtyřmi roky

Mates_L » ani nevim, jestli jsem vůbec někdy viděl bílé potravinářské barvivo :)

Mates_L

Mates_L před čtyřmi roky

sidneyv » chytám na niektorých vodách s tmavým bahnitým dnom a myslím že by biela farba dodala guliam trocha vizuálnej atraktivity ;) možno sa mýlim a môj predpoklad nieje správny ale dodá mi to trocha dôvery v tú guľu a o to ide nie? ;)

sidneyv

sidneyv před čtyřmi roky

Mates_L » k comu to chces biele?

Mates_L

Mates_L před čtyřmi roky

keď tu už máme takú debatu o prísadách…chcel by som mať svoje gule biele. V plánovanom mixe už mám kokosovú múčku, sušené mlieko, krupicu a pšeničný glutén ktorý je tiež biely, ale aj iné zložky ktoré by mohli gule zafarbiť…myslíte že potravinárske farbivo by bolo v pohode?

Frenkyza

Frenkyza před čtyřmi roky

Uz dva roky sa spolieham na sebou rolovane boilies a som konecne spokojny. K hotovkam by som sa uz nevratil.

supinna

supinna před čtyřmi roky

Slavíček

Slavíček před čtyřmi roky

Kocháč » ma je hulin

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před čtyřmi roky

kok » Ano, tak to je. Každý zákazník vždycky kouli očuchává a extrém je to, že se koule dělí podle toho jaká je v nich esence. Já tomu moc nevěřím a jsem schopen esenci ani nepoužít, spíš mě zajímá chuť slanost nebo sladkost. Co se týče těch krabích jiker, tak jsem se skoro lekl jestli nejsem za blba a rychle hledal na netu jak se ty potvory rozmnožují a jestli vůbec nějaký jikry mají :o)) tenkrát jsme toho nafasovali asi litr. nebylo to levný, ale dávkování bylo asi jak esenčáku. Neuvěřitekně silná vůně a bylo to tuším na olejové bázi. Ani nevím kde to skončilo. Dnes bych to do kloulí asi klidně dal místo esenčáku, byť jsou to dvě absolutně rozdílné tekutiny. Možná to byl tekutý extrakt, možná olejová esence. To už nevím.

.

. před čtyřmi roky

Kocháč » jinak s tím krabem si nebyl zas tak daleko, nevím co tam všechno ještě dalibor navíc narval, ale pamatuju si esenci monster crab, nějaký tekutý potravy a možná nějakej extrakt bůhví z čeho. Sem tehdy ještě fillovi říkal ať na to prdí a nechá se to tak jak to chytám já. Mohlo by se to nabídnout za lepší cenu, hádám že o takových 30Kč to na kile díky vyšperkování naroslo, přitom si myslím že efekt placebo. Když sem lovil hotovku neviděl jsem rozdíl, jen na čmuch bylo cítit že to nesmrdí jen rybinou ,ale je tam i esence. Na výstavě sem pochopil když lidi chodí, čuchají a chutnají, prostě musí se to krom kapra líbit i zákazníkovi:)

kzfjhzfbkhj

Tomass1 » Sušený nevím, ale něco co by po nich mělo smrdět u f. Lohmann Animal

alda

alda před čtyřmi roky

Tomass1 » pořádnej výrobce má krabí farmu :-)

Tomáš Franče

Tomáš Franče před čtyřmi roky

kok » Ahoj, a kde se takový sušený krabí jikry dají koupit? :-)

fishbull

fishbull před čtyřmi roky

Kouba » Na všechno jsou dnes předpisy a pokuty jsou téměř likvidační, takže i na melanž musíš mít speciální uskladnění, vlastně na vše co je živočišného původu.

Kouba

Kouba před čtyřmi roky

fishbull » vajca sou to poslední, co vím spousta velkovýrobci si nechavá dovážet myslím vaječná mlanž se tomu říka používa se to i v gastro pro lidi a prdneš v kyblu do lednice a nepotřebuješ nic speciálního už je to šetřný. vejce jako celek už je minulost nekde nedává ani melanž a dává rovnou guar..

.

. před čtyřmi roky

Kocháč » aha:) a já myslel že fór, sem netušil že něco takovýho jako krabí jikry existuje:)

kzfjhzfbkhj

Jirka Šindelář » Já tam nikdy neobjednával, ale samostatné stránky koulísů prostě vychytaný. Ty průřezy koulemi, průměry, tabulka, přidané zprávy s fotkama, popis. Podle mě super nápad.

cba

cba před čtyřmi roky

Kocháč » zas tak moc dobrý stránky to nebyly, jednou jsem si tam něco objednával a byla to celkem fuška se proklikat… přehlednej eshop se tomu zrovna říct nedalo… jo design, videa a články to měli pěkný to jo

kzfjhzfbkhj

kok » Člověk je tvor omylný :o) Já měl na mysli tekutý krabí jikry. Tenkrát jsme nafasovali litr a ta vůně je nezaměnitelná. na jedné z carp show jsem čuchl k tekutému katalizátoru Kokpro a bylo mi jasné, že to tam je. Ještě si pamatuji, že Ešpi očuchával tenkrát naše tekutý játra a zahlásil PES :o)) Hele ono je to jedno. Nějak matně si pamatuju, že jsi mi tenkrát říkal, že to dal Dalík do tekutých, ale ty to do svého mixu nedáváš. O sušených jsen neměl do dneška ani páru. Tak je to asi jiné. Hele firmy DH baits je škoda. měli jste hodně slušně našlápnuto a nejhezčí stránky. jen mi vždycky přišlo, že postavit zančku na Daliborovi nebylo úplně to nejlepší. Byť je to asi legenda české kaprařiny, tak jeho nikdo z těch mladých neznal a na rovinu je to starej pán a já z té firmy, dokud se v tom angažoval Filek cítil spíš ten mladej progresivní rukopis. Ty začátky bylo hodně dobrý a videa byly zábavný a něco nového, co tady do té doby nebylo. Mělo to šťávu a vtip a stránky byly nejlepší jejich zpracováním.

smolda

smolda před čtyřmi roky

fishbull » Je mi to jasný!

.

. před čtyřmi roky

Kritik » ty videa jsou ale nákladný a máš recht, filla to držel nejvíc nad vodou, měl nápady

.

. před čtyřmi roky

Kocháč » mýlíš se, …sušený krabí jikry posunuli recepturu trošku dál a mám je i v domácí verzi, vlastně jedinej atraktor kterej používám a kterej na kapra funguje

fishbull

smolda » Ted to řeším takže přesně vím o čem mluvíš

smolda

smolda před čtyřmi roky

fishbull » Tvl, dělám druhou a je to finanční mazec! Pouze nerez, mokrý nebezpečný prostředí, takže elektro instalace bomba, sušárny, vzduchotechnika, vytápění, varny. Za půl míče to je malinká výrobna :-) Až se rozrosteš a budeš potřebovat víc prostoru a mašin, budeš koukat.

fishbull

smolda » Provozovna jako taková moc nestojí, ale ty § a předpisy není sranda, sklady mezi sklady, lednice s genitálním myšlení na skladování vajec a další chujoviny co si navymýšlí uřády, zbory a další instituce které nejprve berou peníze až poté povolují. Proto se vyplatí si nechat ukoulet než vrazit 500tis do výrobny

Kritik

Kritik před čtyřmi roky

kok » DHáčko šlo do kopru, totálně......všechny hlavní důvody jsi už zmínil…
Našlápnuto mělo jednu chvíli parádně, hlavně v době, kdy se dostalo do povědomí veřejnosti díky Kapří hlídce, co jste s Filldou točili :-)
Tam to chtělo drapnout za pačesy, vytáhnout wostrý lokte a třeba by to šlo.....

kzfjhzfbkhj

Macin » Tak recept samozřejmě neznám, ale před delší dobou jsme si psali s kokem a extra velký rozdíly tam nebudou. A krabí jikry se sice dávaly do Kokpro, ale v origo receptu koka nebyly, jestli si naši komunikaci dobře pamatuji. Ale to je celkem jedno. Nejde o recept, ale spíš to, co se děje kolem něj.

smolda

smolda před čtyřmi roky

onryša » To je všude stejný, né jen u nás. Nikdo si neuvědomuje, kolik stojí výrobna, proto si některý firmy nechaj rolovat jinde. Aspoň se člověk zasměje.

Macin

Macin před čtyřmi roky

kok » Čekám až zamrzne, bo jinak Tebe od vody nic nedostane :)

Macin

Macin před čtyřmi roky

Kocháč » Ahoj Petře, Bastard se určitě rušit nebude. Stejně jako já, tak ani Ty nevidíš do „druhého“ receptu boilie a tvrdit, že jsou skoro totožné, mi přijde hodně odvážné.

onryša

onryša před čtyřmi roky

smolda » ..když to máš u nás hrozně těžký, tady zacpeš lidem hubu jenom když je něco zadarmo :D :D :D

smolda

smolda před čtyřmi roky

kok » Rozjet to opravdu není prdel, s kolegama jsme u Lukáše když byl ještě ve Sportcarpu a místo spánku kolel na rollbalu u mámi ve sklepě. Dělali jsme mu první výrobnu, teď i druhé , jeho vlastní sídlo. Tyhle debaty o ceně koulí mě strašně bavěj. Nikdo si neuvědomuje kolik stojej posraný pytliky, aby k něčemu vypadali! Na návrat legend jsem čekal, Hašpica a Vítek. Pokud člověk nemá obchodního ducha a ostrý lokty, je to problém v každém oboru.

kzfjhzfbkhj

Johan » No uz ta cena 250,– mi kroutí prsty na nohách a skřípou mi zuby, ale za ten luxus to stojí. Naštěstí nekrmím moc a na víkend mi stačí max 4kg spíš míň.

Johan

Johan před čtyřmi roky

Kocháč » Jasne, chapu. Myslim, ze i pokud bys prihodil jeste 50,–, porad to je za kilco kouli jeste prijatelna cena.

kzfjhzfbkhj

kok » Tak tomu kroku fandím. Jestli koupí recept, tak může zrušit Bastarda. Proč prodávat dvě skoro totožné koule.

kzfjhzfbkhj

Johan » Chytám na cokoliv kde se dostanu na cenu do 250,– kč. Dražší už bych asi nekoupil. Zbytečný vyhazování peněz. Naštěstí mám dost kamarádů.

.

. před čtyřmi roky

Kocháč » teď si mně připomněl, že s macinem mám ještě domluvený dýchánek a je dost možný že kokpro si ještě koupíš a nebudeš zanášet:)

kzfjhzfbkhj

Carpkiller » Hele děláš to dobře. Minulou zimu jsem se nechal doblbnout a pořídil si přes známé nějaké to balení Starbaitsu. Koule v pohodě a za cca 240,– za kg to nebyl špatný kup. A ve všech baleních byly stejně červený koule, aby jsme dodrželi téma otázky :o)

Johan

Johan před čtyřmi roky

Kocháč » A kdyby to na Kokpro asi Demona nejezdilo, tak tam soupnes Stickybaits ;)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč