Rod Hutchinson a Pro Line

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Rod Hutchinson a Pro Line

Rod Hutchinson a Pro Line

Založil Teddy

Dne 23. 8. 2015 13:32

Odpovědí: 10

Ahoj. Při brouzdání ve vodách kaprařských webů a shopů jsem nazaril na tyto 2 značky. Rod Hutchinson a Pro Line. Chtěl bych jen vědět jestli s nimi někdo máte nějou zkušenost: kvalita produktu a jestli to na ně jezdí … Ptám se, protože v současné době hledám nějakého výrobce boilies, který by mi sedl, vyzkoušel jsem už hodně značek, ale zatím mě přesvědčila jen jedna česká menší značka a Dynamite baits. + nehodlám dáváat za 900g boilies 400,– :)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Harvej

Harvej před pěti roky

Bobinek » monster Fish,olihen, a kořeni,…Hodně tuhle levnější řadu používám na krmení a do toho zamycham top řadu, např. HOT DEMON,RS1,PROBIOTIK R.O.do kořeni a např. SK30.olihen.......

zrušený profil

zrušený profil před pěti roky

Harvej » cau a co ti z nizsich rad nejvic slape od starbaits?

Harvej

Harvej před šesti roky

Mugiwara » Jo a hlavně nejdůležitější je VĚŘIT tomu co hodíš do vody pod háček! !!!!!!!!!

Harvej

Harvej před šesti roky

Mugiwara » taky jsem v dřívější době měl podobny problémy s boilí… mnoho značek jsem vyzkoušel, pak přešel na vlastni směsi, pak nebyl čas na rolování a hlavně misto. …a pak to šlo odznova ,nechci dělat reklamu,každému chytá něco jiného, ale poslední 3 sezóny chytám na Starbaits a pohoda,mají i levnější řady ktere ovšem chytají taky,ano top řady stoji 400 Kč ale koupiš i tuším za 270 Kč a taky super. Samozřejmě Takový sortiment má mnoho českých výrobců, štaci jen přijit nato, co ti sedne…v žádném pripadě neplatí pravidlo čim vice drahý Tim lepší. …

Teddy

Teddy před šesti roky

Já jsem tak nějak i tušil, že současná značka Rod Hatchinson má s originálem málo co společného, sice jsem koukal, že mají Secret Agenta atd. No nic asi nebudu nic nového vymýšlet zůstanu u BF a Dynamite. Ono i boilies za 800kč kilo mi rybu nezaručí :D . Holt se musím k úspěchům prochytat a prozkoušet sám :D

jary

jary před šesti roky

Souhlasim z klukama co pisou..chytaval sem monstr a scopex..secrety vzdycky vonel jako magi:') ale tuto znacku kdyz pry Rod prolil krkem..koupily italove..par odezven se videlo ve Sportcarpu..ale to uz nebylo ono..az ted jse to obevilo u p.Drahorada…ale kdyz pred kolika a kolika léty vyletly pruty a jine veci biwi atd..tak sem to musel mit…:-)..nevim treba to zase nekdo chytil za spravny konec a bude to jezdit..

Harvej

Harvej před šesti roky

Mugiwara » tak to už je pric,Rod to už nedělá…a koule vím že nejake stále jsou ale to už není or. Rod Hutchinson.Jj.Rod a jeho legendární Monster Crab. …

Teddy

Teddy před šesti roky

Harvej » Neřikám, že ho neznám. Vím, že stojí za spoustou příchutí jako je scopex, monster crab atd. Ale mě jde jen o to boilies.

Harvej

Harvej před šesti roky

Si děláš srandu že neznáš Rod Hutchinsona :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před šesti roky

Kdyby jsi založil tuto otázku před pěti lety, dozviš se, že Rodovo boilies je navoněná plastelína :-)
Sám jsem zvědav, co se dozviš dnes.. (třeba o Secret Agent) ;-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč