Kaprařina bez boilies

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Kaprařina bez boilies

Kaprařina bez boilies

Založil Lukáš Kostka

Dne 11. 7. 2015 18:57

Odpovědí: 10

Ahoj,

chci se vás – kaprařů zeptat, co si myslíte o používání pelety např. halibutích jako návnady a nástrahy? Myslíte si, že lze i na peletu chytnout trofejní rybu? Ano, vím, že pelety se používají zejména při kratších, několikahodinových lovech, ale znám i lidi co používají boilies při krátkodobých lovech.

Pro mě jakožto pro studenta je cena boilies poměrně vysoká narozdíl od pelet.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Kritik

Kritik před šesti roky

Lukáš Kostka » Těmhle patlaninám bych se raději vyhnul.....do ruky se mi 2× dostaly pelety našich „předních“ výrobců a tyto výrobky viděli rybinu z hodně velký dálky...... Přihoď pár korun a vezmi Coppensky.

Lukáš Kostka

Lukáš Kostka před šesti roky

dukin » Děkuji za odpověď. Co se týče kvality halibutích pelet, myslíš že mohou být kvalitní pelety, které prodává jeden obchod v ČR pod svou vlastní značkou(nebudu raději postovat konkrétní firmu), kdy kg red halibut pelet stojí 79,–?

dukin

dukin před šesti roky

Ahoj, red fish halibut fungují velmi dobře, používám 20 mm a když ryby berou můžou se po nich zbláznit.. Dobu rozpadu prodlužuju tím že je mám delší dobu před lovem zalité lososovým olejem, občas obaluji i v ultraslime od mika, myslím nějaký krab či co, prodlouží to trochu dobu rozpadu.
Moje nej ryby na peletu nejsou přes dvacet, ale nějaká osmnáctka se taky chytla. Kvalitní pelety rybám chutnají ikdyž to na koule moc nejde, pokud nemáš moc peněz je to dobrá alternativa jak zachytat. Koulí už jsem zkusil mnoho a čas od času chytám intenzivně na tyto pelety, nejdelší lov byl dvanáct dní v kuse, dával jsem je na jeden prut a pořád fungovaly..

Příspěvek upraven autorem.

Lukáš Janků

Lukáš Janků před šesti roky

Lukáš Kostka » Kupuji suchý tygřák který si upravuji podle svého, nejraději mám kombinaci Anýz/ Chilli, nechám jej naložený 3–4 dny a pak jej povařím. Tohle mi celkem funguje . Když nestíhám ta si beru nakládaný (kupovaný ) . Mám ale víc rád ten svůj :-)

Lukáš Kostka

Lukáš Kostka před šesti roky

Lukáš Janků » Jaký ten tygří ořech používáš? Viděl jsem různě nakládaný, fermentovaný apod. S čím máš nejlepší zkušenost?

Lukáš Janků

Lukáš Janků před šesti roky

Výbornou a přitom selektivní (když je dobře upraven) nástrahou je tygří ořech, krmím jím často a rád jej i nastražuji..... ryb 10kg+ mám na něj poměrně dost

Drinks

Drinks před šesti roky

Filip Štefek » Kukuřice je léty osvědčená, taky jí umím naprat pod háček a jezdí skvěle.

Pulec7

Pulec7 před šesti roky

Halibutky vpohode ostatni nevydrzi je to spis na zakrm a nebo na rychlou chytacku. Na halibutky chyta spoustu lidi a i slusne ryby. Spis jde o to ze se pelety spatne kobrujou leda ty kulickove co se delaj.

Filip Štefek

Filip Štefek před šesti roky

Párkrát se mi podařilo chytit pěknou rybu na partikl – kukuřici. Určitě to bez boilies jde, jen to nesmí atakovat bílá ryba.

muna

muna před šesti roky

87552-1-144.jpg

Docela často tak koupu red halibutky a docela se dari.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč