Kvalita návnad a nástrah MIVARDI

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Kvalita návnad a nástrah MIVARDI

Kvalita návnad a nástrah MIVARDI

Založil Lukáš Kostka

Dne 10. 7. 2015 13:16

Odpovědí: 11

Ahoj,

Jaké máte zkušenosti z boiliesem, peletami atd.. od firmy MIVARDI? Řada Rapid je zajímavá.
Zaujala mě především příznivá cena.

Díky.
Lukáš

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (11) Starší Nejstarší »

fishbull

fishbull před pěti roky

smolda » Není láska není penis :P

smolda

smolda před pěti roky

fishbull » Koukal jsem na tvůj inzerát, budeš muset nabídnout penízky, láska nikoho nezajímá!

fishbull

fishbull před pěti roky

Morous » vdy se lépe prodává za 99,– než za 100,–

supinna

supinna před pěti roky

Morous » Jo.

Morous

Morous před pěti roky

Já jen nechápu politiku Mivardi vzhledem k množství. Proč jsou místo kilovek pouze sáčky s 950gr?
To chtějí ušetšit a doufají, že si to rybář nespočítá?

cba

cba před pěti roky

pelety kapří guláš od CDB to bejvala pecka

Carp Kahuna

Carp Kahuna před pěti roky

Ten kabat mivardi je ale v tom pripade pekne starej a uz jde citet naftalinem:)). Koule vari Lojza Fiala, ktery hodne davno vlastnil carp devil baits, ale to je asi tak jedina spolecna vec, protoze od dob cdb sla vyroba o peknej kus dopredu – technologie, material a kvalita konzervace (r factor) a dalsi vyrobni procesy.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti roky

nejsou to náhodou koule Carp Devils Baits v kabátu Mivardy?

Carp Kahuna

Carp Kahuna před pěti roky

Taky chytam nejvyssi radu od mivardi a to hlavne SEA, ktera vydrzi v hotovce bez suseni 30 hodin ve vode. Nejmin vydrzi ve vode Devil Squid – v lete katastrofa. Drive jsem chytal na Nashe a nemel jsem zdaleka chycenych tolik kapru jako na Mivardi. Koule jsou testovany hlavne na CR vodach, proto asi fungujou lip nez zahranicni bojlies. Jediny minus jsou plovky. Meli by udelat plovky bez korku a i v nejakych reflex barvach. Pelety jsou taky ok a uple super na rychly chytani jsou kulickovy pelety a prvotni zakrm turbo pelety.

george1989

george1989 před pěti roky

Nejsou to vubec spatny kule,osobne mam zkusenost s kaprim gulasem a tondou,sou to hodne atraktivni kule a rychle ze rozpousti,takze na leto je lepsi si je nakoulet sam,ale na chladnou vodu je to pecka

Ondis

Ondis před pěti roky

Ahoj, už několik měsíců používám nástrahy od Mivardi a nemůžu si je vynachválit! Používám hlavně řadu Boilie Champion Platinum.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (11) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč