LK Baits

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » LK Baits

LK Baits

Založil zrušený profil

Dne 29. 5. 2012 22:37

Odpovědí: 34

čau pánové co říkáte na tyhle bolky??? Které vám nejlíp zatím šlapou a naopak , které vás zklamaly???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (34) Starší Nejstarší »

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Modrý šílenec » díky moc.

Modrý šílenec

Modrý šílenec před devíti roky

Poušťák » Jo došla a už sa na tom pracuje :-))

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Modrý šílenec » Jasně že dáme Mílo,došla ti ta SMS ?

Modrý šílenec

Modrý šílenec před devíti roky

Poušťák » Tož klídek ;-)) Dáme si raději štamprlku :-)) Možná za to nemůže ;-)))

Melmen

Melmen před devíti roky

Prchlajs » nikoho jsem nechtěl nic učit… A nejsem ničí poskok.

Příspěvek upraven autorem.

Prchlajs

Prchlajs před devíti roky

Poušťák » Je to poskok .Chtěl starýho orla učit lítat jo?No si dělá prdel né?

Jaryn82

Jaryn82 před devíti roky

shrimp+all amino nutric to šlape a cena taky supr a jinak u mně nej od LK je Top ReStart Boilies Caviar & Fruits

Netipa-první hrdina kaprařiny

Netipa-první hrdina kaprařiny před devíti roky

Poušťák » Jojo, Lukáš je klasa :-)

Melmen

Melmen před devíti roky

Danny » Ne… Top Restart Palermo

Danny

Danny před devíti roky

Melmen » hele nebyla to plovka ? :))

Melmen

Melmen před devíti roky

David Fořt » těžko bude Lukáš dělat boilie z umělé hmoty… nechci mu křivdit ale je to zvláštní…

David Fořt

David Fořt před devíti roky

Melmen » Mohla být třeba z umělé hmoty??? :-)

Kiwi

Kiwi před devíti roky

Ráďa » :-)

Ráďa

Ráďa před devíti roky

Kiwi » S tou enc(i)klopedií si jim to teda moc nenandal :-))

Melmen

Melmen před devíti roky

P.H. » =D asi v tom to bude… =D

P.H.

P.H. před devíti roky

Melmen » protože tam nebyly ryby :-D

Melmen

Melmen před devíti roky

a nebo jestli někdo víte jak je to možné tak mi to prosím napište.. budu moc rád… když se dozvím proč kulička vydržela ve vodě 14dní…

Melmen

Melmen před devíti roky

Poušťák » nechtěl jsem aby jsi se urazil… nechci tady být z nikým za zle za svoji odpověď se omlouvám nechtěl jsem aby to dopadlo takhle… zároveň aby jste to nevzali všichni nějak jinak a zase nebyli nasraný… svojí zprávou nechci Lukášovi křivdit… mohlo to být cokoli jiného málo kyslíku ve vodě pískovny atd..... a ještě jedna věc pro tebe Poušťáku nejsem rychlokvaška a už vůbec né poskok.

Kiwi

Kiwi před devíti roky

Poušťák » Ahoj Venca, že se vůbec rozčiluješ. Jsou to ještě mladí kluci kteří si myslí že sežrali enciklopedii. Já se nad tím už jen směju:-))))))))

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Melmen » Hele ty mladej floutku,přestaň mě psát SZ typu že bych měl vědět na co chytám ty rychlokvaško a poskoku od Šukecu.Nech si to pro sebe rovné a nepoučuj mě.Tím jsem s tebou veškerou konverzaci ukončil.

Michal

Michal před devíti roky

ja jsem na nej chytal na seafood ted mam ananas jahodu kompot a seafood premyslim jeste o nejakym zkust

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Netipa-první hrdina kaprařiny » jasně,tak velkej jako ty ne,ale už mě dovolil i tikačku..o))

zrušený profil

zrušený profil před devíti roky

Netipa-první hrdina kaprařiny » mistře hlavně tady do nikoho neryp jo,jak to umíš ve všech diskuzich na Mrku

Netipa-první hrdina kaprařiny

Netipa-první hrdina kaprařiny před devíti roky

Poušťák » jsi kamarád s Lukynem?

Josef Novák

Josef Novák před devíti roky

Melmen: Fakt po 14ti dnech? To je nemožnýýýýý! To by ta koule musela být ocelová.

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Skuli » spíš trapný…podotýkám že jsem na to bolie nikdy nechytal,ale majitel a někteří testeři jsou moji dobří známí

Skálič

Skálič před devíti roky

Poušťák » je to docela úsměvný :-D nějak se mi to nezdá :-D leda ze si koupil plastovky :-DDD

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Melmen » no ty jsi my znalec…o))))))))))

Melmen

Melmen před devíti roky

Chytával jsem na něj… nebyli špatné… celkem to jezdilo akorát jedna nevýhoda je že ty koule jsou hrozně uzavřené… podle mě to má přehnaný s Albuminem nebo nějakou podobnou látkou… šetří na vajíčkách… jednou se nám povedlo utrhnout návazec při hodu po 14 dnech jsme tuto montáž vytáhli zamotanou kolem olova a koule byla nepoškozená. jak kdyby se hodila před hodinkou do vody a ne před 14 dny. to i kulička ze dřeva se rozpadne dřív než boilies od Lk Baits.

Skálič

Skálič před devíti roky

chytal sem na celou řadu restart kromě mušle a všechny makali úplně v pohodě jahoda jezdí asi nejlíp ale na shrimpa to nemá i economic je dost dobrej a mám na něj dost pěkný ryby. popky sem nezkoušel tam mám jiný favority příjde mě že ty čeký firmy ty plováky neuměji ušoulet :-D tekutý potravy taky v pohodě podle mě all amino nutric je jedna z nej potrav na trhu… peletový mixy sou taky v cajku ale myslim že jsou určitě přebalený :-D takže asi tak :-D ted jedu od 11 na tejden na labe a shrimpu beru 25kg takže se už těšim :-D o víkendu sem hodně dobře zachytal na jahůdku krmil sem 20kama a chytal na 12ky za 3 noci 6 ryb venku všechno 70–80 a jednoho hovadáka sem po 40 ti minutách ve tři ráno uříznul asi o mušle :-D

P.H.

P.H. před devíti roky

lapal jsem na několik druhů, nej je u mě sea food, něco jsem chyt i na nutric acid, dál jsem měl vanilku, jahodu a sardel, od toho jsem čekal víc
jinak plofky od LK velice dobré, podle mě z českých výrobců nej
dál používám all amino nutric do svejch koulí a taky spokojenost

zrušený profil

Přesně tak!!! :-)

FREJDY

FREJDY před devíti roky

Urcite na to niekto chyta,ale ako spravny lk-bojs si to nechava pre seba a nikomu nic.

zrušený profil

nevěřím ,že nikdo nechytá na tyhle bolky :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (34) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč