Bílý písek v boilie

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Bílý písek v boilie

Bílý písek v boilie

Založil Kubacarp

Dne 16. 5. 2012 14:58

Odpovědí: 12

Ahoj,chci se zeptat.Vyrábím si doma své boilie a chytá docela dobře s tím problém neni,ale mám dotaz ohledně váhy těch koulí.Né že by plavali,to ne,ale na házení kobrou jsou moc lehké a nedohodím snimi tak daleko jak z nějakými kupovanými hotovkami,které jsou daleko těžší.Tak se chci zeptat právě na to přidání toho bílého písku do boilie směsi,jestli s tím máte někdo zkušenosti,jestli to nějak kaprům nemůže uškodit nebo kolik by se tak mělo dát toho písku na kilo směsi.A nevíte čím to zatěžují výrobci,nedávají tam náhodou taky ten bílý písek?Díky za odpovědi…

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

Kubacarp

Kubacarp před devíti roky

Skořápky z vajec používám normálně a stejně je to moc lehký,myslíte teda že ten písek bude dobrá volba?A kolik ho tak tam teda dát?

Tomáš Franče

Tomáš Franče před devíti roky

Výborný doplněk na zatížení koulí jsou skořápky mušlí nebo z vajec, další dobrá přísada je vápencová moučka, jen se to nesmí přehnat do 10% na kilo.

Rick

Rick před devíti roky

Fosgen » já to použivám totež, velka vyhoda je, napřiklad na Cassu, že vyka..i poté neplavou a neprozradí kde se rybař ulevil a nemusi kopat díri do skály o))

Fosgen

Fosgen před devíti roky

Rick » aha :-))

Rick

Rick před devíti roky

Fosgen » je jemný, nekřupe mezi zubama, dá se ovšem obarvit robin redem

imothep carpbaits

imothep carpbaits před devíti roky

imothep carpbaits

imothep carpbaits před devíti roky

sežeň si do koulí rýžovou mouku ta je těžká až dost a nebo si kup rýží a rošrotuj jí je to výborný pomocník a koule bude mít slušnou váhu

Příspěvek upraven autorem.

Fosgen

Fosgen před devíti roky

proč se používá zrovna bílý písek???

Rick

Rick před devíti roky

Poušťák » já jen odpovidal na dotaž, nový vynalezi nechám na tebe

Fosgen

Fosgen před devíti roky

Poušťák » akorát by se to blbě propichovalo jehlou :-)))

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Rick » a nebylo by lepší dát do každý kuličky cíněnku?Pak by stačila obalovačka..o))

Rick

Rick před devíti roky

Vyrobce maji vetšina težší koule kvuli tomu že použivají vysoko tlaky „burst mašinky“ a tím neni v tešte tolik vzduchu jako u domaci rolovačka.
Osobne mám zkušenost s piskem, prave i pro dohoz nad 120m, zaleží hodne na mix, kapr se asi ubrousi trochu více požeráky ale pokud to nemá denně tak to asi nevadi. přidaval jsem od 1–5%

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč