Rychle učinné boilies

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Rychle učinné boilies

Rychle učinné boilies

Založil Jíří Vanc

Dne 3. 5. 2015 21:45

Odpovědí: 13

Ahojte chtěl jsem se vás zeptat jaké je vaše top boilies na krátké vycházky(3–6) hodin. Zaujala mě lesní jahoda od Krásy co na ni řikáte ?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

supinna

supinna před šesti roky

vocas » Mám stejnou zkušenost.

_mates_

_mates_ před šesti roky

MaximusSk » ja to nesoudim. Me tahle vec chyta a tak jsem ji sem napsal…

MaximusSk

MaximusSk před šesti roky

vocas » takychto Attrakt Hookers je na trhu milion druhov ako bolo pisane je to len o reklame no to co sa predava nikdy nieje take ake si robi napriklad Nikl ked ide niekam na preteky. Mal som tak od neho plavack kill krill tak isto aj amino komplet do boilies. To co predava je len slaby odvar, original Kill Krill voni uplne inak. Samozrejme ze k takymto veciam sa bezny clovek nedostane. No predsa sa nam raz zacas podari s kolegom si zaobstarat aj taketo zlato z nasho tajneho zdroja chyta to uplne inak ako hotovky v obchode. Aj tak sa mi vsak najviac osvedcili na kratke vychadzky boilies vlastnej vyroby krmne uplne najlacnejsi zaklad mutimix +melasa+aroma a chytacky vacsinou robim z krvaveho hunacka plus aminokomplet.

Kouba

Kouba před šesti roky

vocas » to nesmíš tu reklamu tak hltat

_mates_

_mates_ před šesti roky

84806-1-777.jpeg

Na kratky vychazky doporucuju ATTRAKT HOOKERS od Nikla. Ma to dvojitou davku atraktoru.

Příspěvek upraven autorem.

axel

axel před šesti roky

Mi šlapal taky půlnoční pomerač. Šest dní u vody jsem testoval od JT švestku česnek a mika. Tahalo to jen na Mika. Na JT ani poth. Nevím proč? Ale dám mu šanci. Ještě.

MiM

MiM před šesti roky

jirka20 » právě naopak :-)))Autokorekce na mobilu.. Zlo dnešní doby :-D

cba

cba před šesti roky

MiM » cože? takže čím četnější tím větší? :-)

MiM

MiM před šesti roky

Půlnoční pomeranč můžu též doporučit, ryby na něj reaguji rychle a na odpolední chytání ideál, nicméně velikost je přímo úměrná, četnosti záběru.

serpik

serpik před šesti roky

Já používám na krátké vycházky. Půlnoční pomeranč od Mikbaits. Opravdu se mě osvědčilo na kratší vycházky. Pravda je, že to nejsou velké ryby, ale je jich někdy hodně.

cba

cba před šesti roky

Jahoda od Krásy funguje, ale od něj je rychlejší vanilka. Na rychlost záběru je podle mého nejlepší express od Mika.

Thoomas

Thoomas před šesti roky

Od IFB Monster crab budes prekvapenej :-)

Vondry

Vondry před šesti roky

84734-1-865.jpg

Na krátké vycházky k vodě ti mohu doporučit novinku od firmy Jet-Fish a to rozpustné boilies .
Mám s ním velice dobré zkušenosti. Teďkom na výpravě to byla pomaly jediná nástraha na kterou přicházeli záběry.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč