Úlovky 2014 na kukuřici fa. JZD

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Úlovky 2014 na kukuřici fa. JZD

Založil Drinks

Dne 28. 12. 2014 11:37

Odpovědí: 6

Kukuřice od této známé firmy se vyznačuje svým pečlivým tvarem a péčí, kterou jim zemědělci věnovali při pěstování. To vše má za následek skvělou vůni při uvaření a dokonalý vábicí efekt, ale je nerozpustná, takže Vám vystačí kilo na celou sezónu.

V nabídce je také řada EKonomic, která je vhodná na krmení při větších krmících kampaní.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (6) Starší Nejstarší »

Carpkiller

Carpkiller před sedmi roky

70960-1-915.jpg

Jakožto testér čekatel tohoto českého, vyhlášeného a předního výrobce těch nejkvalitnějších a za všech okolností nejspolehlivějších nástrah vysloveně selektivních na pouze a jen ty největší kapry v dané lokaliťe, jsem zrovna nedávno vyříznul jisťe a určitě nový český rekord kapra, jisťe a hodně přes 30kg!!! Na naší soukromé svazovce. Všichni z okolních kamarádů z týmu co ho viděli, ho tipovali do konce 35+ takže určitě těch 30 měl.

Smike

Smike před sedmi roky

Moje ryba je z ceske svazovky, ne z chorvatskych piskovist :-)

Šulcik

Šulcik před sedmi roky

70928-1-806.jpg

Neuvěřitelných 35kg z Chorvatského soukromáku! Kukuřice jede!

Ondra Křížek

Ondra Křížek před sedmi roky

70924-1-301.jpg

30kg z Chorvatska! Kukuřice s kukuřicí zalitá kukuřicí šlape na jedničku. Zdraví Ondry – JZD.

Smike

Smike před sedmi roky

70915-1-126.jpg

Kaprik 23,8 kg (muj osobak) na kukurici, kterou jsem prizvedl jednim plovoucim zrnkem

Drinks

Drinks před sedmi roky

70914-1-766.jpg

Tento krásný 26ti kg kapr byl ulovený na zrnko kukuřice od této věhlasné firmy, která patří mezi špičky ve výrobě nástrah na kapry.

Více jak půlhodinový souboj při kterém mi kapr zajel do travnatého místa na hlubší části jezera, ale díky kvalitnímu vypružování jsem ho dokázal zdolat.

Chci poděkovat firmě JZD za skvělý produkt a určitě ho budu dál používat i v další sezóně.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (6) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč