imperial baits

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » imperial baits

imperial baits

Založil fcb

Dne 31. 3. 2012 14:57

Odpovědí: 9

chlapi nazory na směsi imperial

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (9) Starší Nejstarší »

fiam

fiam před sedmi roky

Joika Kake » ja jedu jenom hotovky

MALEJ

MALEJ před sedmi roky

Joika Kake » davam 9 vajec na kg směsi, essenci o 2ml vic než je psany davkovani na lahvičce a glm podle davkovani a klasickej liquid cca 180ml na 5kg směsi.

Joika Kake

Joika Kake před sedmi roky

fiam » Díky,něco jsem tam našel.Ještě ten poměr vajec by mě zajímal.Co ty?Kupuješ hotovky?
J.K.

fiam

fiam před sedmi roky

Joika Kake » koukni na stanky IB maš tam recepty

Joika Kake

Joika Kake před sedmi roky

Nazdárek:)
Mám dotaz-chtěl bych zkusit na jaro ukoulet pár kilo elite strawberry,ale od IB jsem jeste nekoulel.Máte někdo zkušenosti s touto směsí a co se vám v ní nejvíce osvědčilo?Zvažoval jsem klasiku-suchou směs,liquid amino/15ml na kg směsi/,vejce/nevím kolik/ a esenci elite strawberry/4ml na kg směsi/.
Kolik byste do toho práskli vajec?Nebo byste jinak upravili?
Díky za postřehy a zkušenosti:)
J.K.

drsnyslimak

drsnyslimak před osmi roky

Ja používám ellite strawberry je naj super,ale cena je brutal.Naj sů 16 ky treba ich trocha obrezať nožikom aby pustili aromu,lebo sů moc tvrdé

Carpbaiter

Carpbaiter před osmi roky

Rozmýšlam, že zoberem na Váh Liver a Monster base mix len ma niek odrádza ten cenový rozdiel oproti nemcom kde je to za normálne love… A potrebujem toho na rieku moc takže tak :-)

fcb

fcb před osmi roky

mě se zatim už třetim rokem osvědčuje velmi směs fish a elitte stawbery.třeba monster-liver mě trochu zklamal daval jsem mu hodně přiležitosti..ale zase jak se řika nemusim fungovat na dvou třech revirech a na čtvrtem bude kralovat…

Blek

Blek před osmi roky

Kolego,osobne je nemam vyzkouseni,protoze se mi nechce soulet ale kamarad je pouziva uz dost dlouho a funguji mu !!Posledni dobou hlavne Elite.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (9) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (11 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč