Davate přednost českému boili nebo ze zahraničí???

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Davate přednost českému boili nebo ze zahraničí???

Davate přednost českému boili nebo ze zahraničí???

Založil Honza 68

Dne 19. 9. 2014 19:26

Odpovědí: 17

V Česku jsou tak asi tři dobří výrobci boili Nikl Mikbaits a možná Krása. Jaké mate zkušenosti s českým boili a zahraničím boili.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

Vondry

Vondry před šesti roky

Drinks »  –copak ?? Něco se ti nelíbí ???

Okurkáč

Okurkáč před šesti roky

Drinks » :)))

Drinks

Drinks před šesti roky

vondry - JF » Jirko, ale notááák. :-)

Vondry

Vondry před šesti roky

65601-1-493.jpg

Tento rok jsem začal chytat Jet-fish a musím říct, že na jiné boilie jsem toho nenachytal tolik jako právě na boilies od J.Těšínskýho … Takže za mě je Jet-fish jasná volba..

Martin Bartoš

Martin Bartoš před šesti roky

Z tech tvych tri jmenovanych bych za kvalitu povazoval Michala…hodne lidi opustilo Nikla protoze smesi i kule zacal mit jine nez pri vypusteni do obehu…co se tyce Krasy tak tam je dobra reklama jinak nevim no.z toho co jsem videl a mel moznost zkusit tak usuzuji ze nasi kapri maji asi malo vyvynuty chutovy smysl pac takovou delikatesu vzdy uspesne ignorovali a radeji vzali vedle polozenou kulu jine treba i zatracovane plasteliny od TB.Co se tyce dale ceskych vyrobcu tak kazdy ma sve Top kule a pak ty prumerne.Chytal jsem Vaclavika,kuce­ru,sportcarp,carp inferno,carp-b, a treba i boiliesbaits a normalne hadej co…ryby jsem nachytal.kula je az nekde ke konci toho pomyslneho retezu…za ni uz je jen prut…silon..na­vijak..zidlic­ka a vse co je rozkramovano po brehu ;-) :-)

fishbull

fishbull před šesti roky

Přešel jsem na UK (cákanec) a jsem spokojen, má to jiné nosiče esence takže se liší od těch CZ kteří jedou z 90% na to samé.

Dida

Dida před šesti roky

Boilie chytám CZ výrobce, většina ale používá pro výrobu zahraniční komponenty. Těch kvalitních výrobců je víc než tyto 3 uvedené, např. JET FISH, Václavík a další. Je z čeho vybírat máme kvalitu, není důvod používat cizí značky.

Rick

Rick před šesti roky

Ja verim v.CZ koule, protoze tady jsou lidi ktery jsou ochotni platit dost neni takovy tlak na kvalita surovin tak jak to vidim tady v BE a NL . Tady koule nad 120 kc je neprodejni a tak z toho je moucnik. Co znam ceskych vyrobcu, a to asi dost, tak pouzivaji stale kvalita ktery je znat na vysledek. V komercni zapadni mixy se musi hodne hledat aby se nasel. Jsou tu ale to je pote taky darda a musis to sam ukoulet, hotovy se takovy malo prodava

smolda

smolda před šesti roky

onryša » Tohle přesně jsem chtěl napsat! Ptát se na koule, který kde je, vo hovnech. Všichni co tady pravidelně diskutujem, jsme pod nějakou firmou. Zvláštní, že do těhlech diskuzí většinou píšou jen lidi, co tu nediskutujou. Odpovědi – znám lepší, pouze profláknutý, podívej se támhle jak jim to jde atd, jsou odpovědi jak od dětí.

onryša

onryša před šesti roky

…chytej na ty kterým jsi ochoten věřit že nachytáš (jináč budeš na břehu přešlapovat a věčně přehazovat a bůh ví co etě :D, místo toho aby sis užil lov :P)… ať už jsou z ČR či zahraničí, al proč vynášet penízky do světa :D

Panky

Panky před šesti roky

Osobně si myslím, teda zatím co jsem mohl vidět tak dělámé nejlepší boilies v evropě. Možná se pletu ale.

Ludek 73

Ludek 73 před šesti roky

Jan Vrba to jsi vyjmenoval akorát ty nejdražší já si osobně myslím že je tady víc výrobcu stejně dobrých koulí možná i lepších za daleko příjemnější cenu

smolda

smolda před šesti roky

Jedině zahraniční, čeští výrobci nic neuměj. Pokud možno dle UK receptury a z UK surovin, jinak to nechytá.

P.H.

P.H. před šesti roky

Co se týká plováků tak tam beru jen Mainline, z českých výrobců má dobrý plofky krása.
Z klasickejch kulí na dno chytám na Jet Fish. To je dle mě jeden z top výrobců u nás společně s Mikem.
To jak to valí na Šíravě na maratonu to jednoznačně potvrzuje :)

Komi

Komi před šesti roky

Tak těch dobrých výrobců je v Čechách daleko více,s některýma mám velmi dobrý zkušenosti. Jmenovat nebudu, nikomu netlačím kárku.Lovím jenom na český:-o)

Michal S.

Michal S. před šesti roky

Asi tak a čeští výrobci už i některý zahraniční strčí do kapsy.

TomasB

TomasB před šesti roky

Chytam dle me na dobry cesky boili a rozhodne ani jeden neni z jmenovanych. Rekl bych, ze jmenovany jsou pouze nejproflaknutejsi.

Příspěvek upraven autorem.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč