VÝROBA BOOSTERU

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » VÝROBA BOOSTERU

VÝROBA BOOSTERU

Založil Pidess

Dne 23. 6. 2014 21:07

Odpovědí: 25

Zbylo mi dost různých esencí, poradíte mi prosím jak z nich vyrobit booster, nebo dip? díky moc za tipy.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

Rick

Rick před sedmi roky

kok » ale souhlasim kdyz jde o vahovy prumer, proto tech smardu moc casto nepouzivam

.

. před sedmi roky

Rick » může být, já jen vtipkoval, filla mě vždycky s nasmraděnýma koulema, popkama, panáčkama na počet záběrů a kdo bude mít první záběr většinou dostal pokud jsme měli stejně dobrý místa

Rick

Rick před sedmi roky

kok » NEsouhlasim – mirne receno neuplne – dip ci booster pouzivam kdyz chci provokovat zaber narychlo anebo kdyz kapri jsou letargicke a jen tak krouzkuju nad mistem. Uz mnoho krat jsem videl jak silny potravinovy signal vyvola reakce a zaber. To je stejne jako s grilem, jakmile citis to tak dostanes chut, ze steak hezky vypada a je stavnaty muze byt ale to zijstis az zvednes viko a kousnes, a to u ty zensky byva taky :)

alda

alda před sedmi roky

kok » Jj myslim ze to je vyresene a diskuse se odskrtava :-))

.

. před sedmi roky

alda » to má logiku, …asi je to jak s ženskou, když je pěkná a nesmrdí, nepotřebuje se malovat, a nanášet na sebe parfém:))

Kubias

Kubias před sedmi roky

Určitě jsou dipy ve větší koncentraci nebo by to tak aspoň mělo být.ale neznamená to že jsou hustejší :-)

Příspěvek upraven autorem.

alda

alda před sedmi roky

kok » v podstate nepotrebuje zadny booster kdyz ma kvalitni koule :-)))))))))))))­))))))))

Slavíček

Slavíček před sedmi roky

Osobně bych volil olej než glycerol ten se používá hlavně jako nosič kvalitních esencí .

.

. před sedmi roky

Pulec7 » já nevím, právě proto sem se ptal ať neumřu blbej:)

Marda

Marda před sedmi roky

Pidess » Na glycerol se vykašli, z toho se dělají jen ty nejlevnější boostery a dipy. Jedinej efekt glycerolu je ten, že po koupání koulí v něm vytvrdnou…

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

kok » Není náhodou DIP ve větší koncentraci, respektive je hustčí než booster :) ale nevim zalejvám akorát sem tam nějaké mixy a nato používám klasika nějaký játra s různejma věcma navíc :).

.

. před sedmi roky

Fosgen » holit je a máchat v heřmánku:)
a otázka na kohokoliv – není mně přesně znám pojem bůstr, ale domnívám se že je to to stejný jako dip, …nebo je mezi těmito taktikami nějaký rozdíl?

Fosgen

Fosgen před sedmi roky

vlastně nejlepší je koule neboosterovat vůbec :-))

.

. před sedmi roky

Tomajo » no tak potom ani ten olej a koule nabůstrovat v kýblu s rybniční vodou:)

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

kok » Kokandle on ale nechce dělat těsto :-)

.

. před sedmi roky

Tomajo » v podstatě nepotřebuje ani ty esence a potravu, …stolní olej aby se nelepilo těsto na pazoury a hotovo

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Pidess » ten vůbec nepotřebuješ. Stačí ti pravdu jen nějaká ta tekutá potrava, esence a třeba olej

Pidess

Pidess před sedmi roky

alda » dík za radu, kde seženu glycerol?

Martin Matuš

Martin Matuš před sedmi roky

Tomajo » s vodou to nebude pva friendly :-)

Martin Matuš

kobr.d » preci sojofku ;-)

Slavíček

Slavíček před sedmi roky

Csl melasu esenci a máš to samé co se prodává jako booster

alda

alda před sedmi roky

zaklad glycerol a uz muzes vymajslet tekuta potrava esence extrakty.....­............fan­tazie

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Martin Matuš » A když nemáte tekutou potravu, tak tam dejte..... :-)))

Příspěvek upraven autorem.

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Martin Matuš » a kdyz do toho prida litr vody tak ma booster :-)

Martin Matuš

Jakoukoli tekutou potravu, sladidlo, esenci, esencialni olej a mas dip

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč