Boilie Kuchařka.

Všechny diskuze » Nástrahy a návnady » Boilie Kuchařka.

Boilie Kuchařka.

Založil dodo29

Dne 9. 3. 2012 01:57

Odpovědí: 1924

Boilie Kuchařka.

Sem můžete vkládat recepty na boilie nebo vámi oblíbené suroviny a jejich koncentrace popřípadě poznatky při domácí výrobě.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 48 z 48 (1924) Starší Nejstarší »

Poušťák

Poušťák před sedmi roky

Rado Korec » proč tam dáváš tu masokost.moučku?Chceš ušetřit?

Rick

Rick před sedmi roky

Rado Korec » no, nevim, nejde mně o tvuj smeš ale s principem odlákat kapr od svého přirodní ložisko moc dobry zkušenosti nemám.

Rado Korec

Rado Korec před sedmi roky

Dne idem niečo miešať, ide mi len o to aby to bol nosič patentky, hmyzu… Chystam na ryby na miesto kde je bahno a v niekotorých častiach jazera je plno hmyzu, ale v ,,mojom,, useku nič neni.. tak to zvyrazníme… Predstavujem si to asi takto.
250 g sojova muka
250 g krupica
200 g kukuricna mučka
100 g susene mlieko
100 g masokostna mučka
100 g mrazený hmyz
strelim tam par vajec, rybaci olej, a aromu patentky…
Máte nejake nápady? Tých vajec dám asi iba 5–6 nech sa to rozpada… Díki za pripadne rady :D

cba

cba před sedmi roky

250g sójová mouka plnotučná
200g mletých arašídů
200g krupice
250g sušeného mléka
100g ptačího zobu
6 vajec 40ml CSL, 30ml melasy, 6ml esence ořech Po uvaření 2 dny sušit a sníst za trest k obědu :-))

Příspěvek upraven autorem.

cba

cba před sedmi roky

Rick » chtěl bych zažít dobu kdy byly v českých vodách ryby :-)

Rick

Rick před sedmi roky

vubec tady nepadaji užiteční mixy tak jednu přidám moje zimni mix z roku 1987 :)
250 gr kuku srot
250 gr soj odtuč. moučka
250 pšen. krupice
250 gr semolina
50 ml melasy
20 ml sluneč. olej
10 ml tutti frutti
je vidět že jsem byl chudy student ale na to jsem loupnul za 3 zimni mesice asi 70 kapru

Skálič

Skálič před sedmi roky

Radek Fox » zlatý slova dip sem si naposledy koupil tak před 5 lety pro mě naprostá zbytečnost radši si kuličku vylouhuju ve vodě než ji zvýraznovat … když si chci zachytat tak to máčim v liveru nebo dipu kterej si připravim sám vyjde to na stejný prachy a přesně vim co tam je… komerční dipy nebrat :-D

Radek Fox

Radek Fox před sedmi roky

Skuli » Ano, Liquid Liver se s dipem nedá srovnávat, zlatá tekutá játra ;-)

Skálič

Skálič před sedmi roky

alda » i na to přelití bude lepši ten liquid liver :-D

alda

alda před sedmi roky

Rado Korec » koule dej do kyble zalej dipem zavickuj proklepej a nech je napit do druheho dne

Rado Korec

alda » Jako prelej? jednoducho ich nahádzat do dipu?

alda

alda před sedmi roky

Rado Korec » uvar koule a potom je prelej,je to vuci dipu setrnejsi a efekt lepsi

Rado Korec

Ale len tak zo zaujimavosti, som si dve kupil. Hadam s tým nič nepokazim. Díki moc.

Pitris

Pitris před sedmi roky

Rado Korec » To má dva pohledy. To co píše Radek Fox je případ, kdy ti něco zbyde a tak to využješ, zpracuješ… Prosím, ale moc smyslu v tom nevidím. Ty to předpokládám chceš jako levný aktivátor/AK. Co je Dip? Nějaký nosič (glycerolová báze, CSL, Minamino…), sladidlo, esence. Té tam moc neni, takže ten účinek požadovaný nebude. Navíc to platí u kvalitních dipů, z čeho to dělá TB si netroufám ani přemýšlet. Myslim, že se chystáš jít do slepé uličky, esence/olej/TP bude asi lepší volba…

Radek Fox

Rado Korec » Myslel jsem, že máš starou zásobu. Já bych to ani za ty drobné nekupoval. Stačí použít zmíněný Liquid Liver + esenci popř. es. olej ;-)

Rado Korec

Díki moc. Maju dipi Tandem biats vo výpredaji za 1,5€ čo neni zla cena. Tak ich tam teda nalejem :D

Radek Fox

Rado Korec » Pokud máš pouze dip, kup si Liquid Liver – tekutá játra a smíchej to, pak ten koktejl naper do směsi ;-)

Radek Fox

Rado Korec » Vůbec nic ;-) Cca před deseti lety jsem měl dva dipy od Mainline, a jelikož stály moc peněz, bylo mi líto je vyhodit. Udělal jsem jednoduchou věc a smíchal daný dip se stejným aktivátorem, který jsem následně použil do určené směsi. Ryby to normálně žraly a já měl radost, že jsem ho dobře využil ;-)

Rado Korec

Inak chalani čo sa stane ked dam do boilie obyčajný dip?

Rado Korec

Rado Korec před osmi roky

dodo29 » No ja som skôr skúšal patentku alebo daphnie :D a to bolo celkom v pohode, ale jedine do mrazničky :D mama mala radosť :D

dodo29

dodo29 před osmi roky

Rado Korec » já skoušel asi kilo z rozmixovanejma žížalama ale nic moc ale jinak na ten samej základ s játrama celkem šel

Rado Korec

Skúšali ste niekto aj živú zložku do boilies? Je to dobrá vychytávka… Tak sa skuste podeliť so svojími skúsenostami…

dodo29

dodo29 před osmi roky

Miras » je to takřka uplně stejný takže všichni si to můžete pročíst v odkazu od mirase
dík já to hledal a za boha jsem to nemohl najít a ten zbytek co e jinej sem dodám to už sem snad vleze

Miras

Miras před osmi roky

dodo29 » Tipnul bych si, že spousta tvých receptů se bude prolínat s těmi, co se dají najít tady: http://www.kapripohoda.cz/…vsechny.html

Fosgen

Fosgen před osmi roky

dodo29 » kdyby se ti chtělo tak bys mi je taky pro inspiraci mohl poslat na stepan.ciganek@seznam.cz dík

hrubdo

hrubdo před osmi roky

dodo29 » Kdyžtak pošli dík…email:Dominator.hruby@seznam.cz

dodo29

dodo29 před osmi roky

Tak ty recepty sem prej asi nejdou tak kdo bude mít zájem ať se ozve.

Rado Korec

Ja by som tiež prijal nejakú novú inšpiráciu na guličky

Slavíček

Slavíček před osmi roky

Taky si myslím že 190 je moc klidně by stačilo dejme tomu 30 který jsou vyzkoušený . Nepotřebuju to chytám hodně roků na svoje ale rád se podívám .

Prchlajs

Prchlajs před osmi roky

dodo29 » a sme domááá …

dodo29

dodo29 před osmi roky

Prchlajs » o to mi třeba jde dělám pro výrobce léků :-)

Prchlajs

Prchlajs před osmi roky

dodo29 » 190 receptů no tak to bude na neurol páč se z toho zblázníme :-)

dodo29

dodo29 před osmi roky

Tady jde spíš o to že si můžeš vybrat základ a na tom si něco postavit a jsou tam nějaké odskoušené recepty a je to jen pdf kdo ho nebude chtít nemusí si ho stahovat

Pitris

Pitris před osmi roky

Tomajo » Absolutní souhlas. K čemu bude 190 receptů? Spíš jen recepty prověřené uživateli a ne různé spatlaniny, co kde někdo vyplodil.

Tomajo

Tomajo před osmi roky

dodo29 » a neni zbytecne sem cpat vsechny recepty co se daji najit na netu? Mnohem lepsi by bylo, kdyby kazdy uzivatel vlozit, jen ty co ma doopravdy osobne odzkousene.

dodo29

dodo29 před osmi roky

Recepty mám připravené jen se musím poradit jak to sem vložit má to skoro 35MB a nejde to sem je jich cca. 190.

dodo29

dodo29 před osmi roky

Mára - programátor » já jsem pro

jakewww

jakewww před osmi roky

Mára - programátor » Tak,tak udělejte sekci,kam můžou vkládat kapráři své osvěčené recepty na zázračné kuličky.:))) Případně svá vlastní vylepšení,kterými mohou komerční kuličky dotáhnout k dokonalosti.:)To je vážně dobrá myšlenka, co tě napadla.

Mára - programátor

Mára - programátor před osmi roky

dodo29 » Inu z toho by se dala udělat nějaká nová sekce přímo na webu, než aby se to časem ztratilo v diskuzi :)

dodo29

dodo29 před osmi roky

Až se mi podaří rozchodit skener tak naskenuji a vložím sem pdf. asi se 120 recepty.

« Nejnovější Novější Strana 48 z 48 (1924) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (8 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč